Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) embe válasza djnice (#950) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem 149€ jön be mindkét linken.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#952) djnice válasza embe (#951) üzenetére


djnice
veterán

Mivel már lejárt az akció.

(#953) embe válasza djnice (#952) üzenetére


embe
nagyúr

Mivel igazad van. :DDD
De így az X8 nagyon drága.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#954) Beni2360 válasza embe (#953) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem mindenhol.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#955) envagyok válasza djnice (#950) üzenetére


envagyok
veterán

Magyarországról meg 90euróért nem kell senkinek :D

(#956) Beni2360 válasza envagyok (#955) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Tudod egy átvett készüléknél mindig vannak félelmek, hogy valami nincs rendbe.
Ez egy magyar betegség.
Ez ellen nehéz valamit is tenni. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#957) gyeniko válasza envagyok (#955) üzenetére


gyeniko
őstag

Megnyugtatásul írom, hogy én szívesen megvenném tőled, de az a baj, hogy már magamnak sem tudom bemesélni, hogy szükségünk van rá 6 db Dune HD + 6 db Beelink GT1 mellett... Nagyon őszintén mondom, hogy ha írsz egy valóban elfogadható érvet, akkor megveszem, mert abszolút megbízom benned és az ár is kedvező.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#958) embe válasza Beni2360 (#954) üzenetére


embe
nagyúr

Tudom. De azt a konkrét linkre írtam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#959) envagyok válasza gyeniko (#957) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem több lejátszóm van :) Ez jó ok?
4 htpc 4 S905(x), zidoo, Wetek, stb..
Lassan kiállítást nyithatnék :)
Mondjuk a gt1-nél ezerszer jobb alternatíva

[ Szerkesztve ]

(#960) gyeniko válasza envagyok (#959) üzenetére


gyeniko
őstag

A GT1-ek nem média lejátszásra vannak, kizárólag a Digi Online-t, Horizon Go-t és TennisTV-t nézünk rajtuk, lehet, hogy erre a Zido sem jobb (de legalább drágább). Média lejátszásra a Dune-k vannak.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#961) atirag


atirag
őstag

Üdv. Egy zidoo x8 vásásrlásán gondolkozom. Egy apple tv 4 helyett lenne. Működésben hasonlót várok csak a lejátszás lehetne jobb😊
Milyen hibái vannak amivel esetleg számolhatok. Csak film lejátszásra használnám nas-ról.

(#962) embe válasza tomp (#948) üzenetére


embe
nagyúr

Nem akar a downgrade összejönni. Pedig át is neveztem a romot install.img-re.
Elindult.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#963) embe


embe
nagyúr

Nektek működik a 13.0 béta fw-n a ZDMC 17.1 ?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#964) tomp válasza embe (#963) üzenetére


tomp
félisten

Nem mivel a 17.1-es ZDMC-hez 1.4.4-es rendszer kell.

atirag
Film lejátszáshoz tökéletes az X8. Arra van kitalálva. Az Apple TV egy multimédiás box. Az más.
Csak apró hibák vannak amelyek javítása folyamatos. Legutóbbi rendszer verzióval vannak apró gondok de már közölték, hogy javítva lesznek. A legjobb, hogy ha esetleg egy új verzió bugos lenne rövid idő alatt vissza lehet rakni a korábbi rendszert. Jelenleg 1.4.4 a legfrisebb fw. Nekem mégis 1.3 beta van fent. Kihagyom az 1.4.4-et. További kérdés esetén nyugodtan írj, válaszolunk. :)

(#965) embe válasza tomp (#964) üzenetére


embe
nagyúr

A 17.1-et telepítve, majd elindítva, jelzi hogy van 17,3-as Kodi..... Kár hogy erre még nem jött ki!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#966) atirag válasza tomp (#964) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm. Az x9 csak a hdd lehetőségben már vagy van más különbség is? Sebesség képminőség stb.

(#967) LógaGéza válasza atirag (#966) üzenetére


LógaGéza
addikt

Minden más ugyanaz.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#968) embe


embe
nagyúr

Na nekem a CEC nem akar a béta rommal sem működni. Erősítőn, és a tévén minden beállítás változatlan.
A Zidoo.ban a cec/irda OFF-ra van kapcsolva. Nálatok?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#969) LógaGéza válasza embe (#968) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nálam az nem befolyásolt semmit, direkt kipróbáltam.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#970) sazo


sazo
tag

Lassan egy hónapja bejelentették az 1.4.5 firmware-t. Korábban ezt sosem tették, csak jöttek a módosítások. Szerintetek mi az oka?

(#971) Chris Kiki válasza sazo (#970) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezt már nem szeretnék elbaxni ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#972) embe válasza sazo (#970) üzenetére


embe
nagyúr

Megszűnik a cég.
Más néven fog tovább működni. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#973) tomp válasza sazo (#970) üzenetére


tomp
félisten

Volt pár anyázó tulaj akik kikeltek magukból. Ők meg gerjesztették a népet. Emiatt írták be, hogy az 1.4.5-ben milyen javítások lesznek.

(#974) headhunter válasza sazo (#970) üzenetére


headhunter
addikt

Olvass bele a Zidoo X6 Pro topikba! :U

[link]

[link]

(#975) atirag


atirag
őstag

Az X8-nak mozgásos távja van vagy van ilyen eger lehetőség hozza mint a Minix-hez?

(#976) embe válasza atirag (#975) üzenetére


embe
nagyúr

Normál távja van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#977) Beni2360 válasza atirag (#975) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nekem egy 4-s USB Omega elosztó van bedugva és abban van ez egér és a billentyű meg a légegeres távirányító amit külön vettem. Minden működik. :C
Ui: Van a távon is egy egér ami mozgatható, de felejtős lassú kínlódás használni, csak végveszélyben.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#978) Gabesz87 válasza Beni2360 (#977) üzenetére


Gabesz87
addikt

Az eredeti távot már én is vizslattam, hogy a középső részét valahogy fel lehet nyitni, és ott van ilyen touchpad? Mert hogy az a középső négyzet alakú rész úgy eláll. Csak nem akartam feszegetni, nem tudtam kinyitni.

(#979) Beni2360 válasza Gabesz87 (#978) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nincs ott semmi, csak dizájn . Fizikai lehetetlenség alatta az alap lap.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#980) Gabesz87 válasza Beni2360 (#979) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja értem. Akkor jó xar dizájn. De akkor hol ez a szükségegér, amit írtál?

(#981) kene84 válasza Beni2360 (#977) üzenetére


kene84
senior tag

Szia,

milyen légegeret használsz?

(#982) Beni2360 válasza Gabesz87 (#980) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Abban a négyzetben a bal felső sarkában van egy egér ikon és azt megnyomva a navigációd kerek gombbal ami az OK körül található avval lehet mozgatni és ok gombbal okézni.
---------------------
kene84 - MXIII &T3 2.4G Wireless Remote Control Keyboard Air Mouse for TV box Mini PC
De találsz ott világítósat is már.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#983) embe válasza kene84 (#981) üzenetére


embe
nagyúr

Próbáld ki vezetéknélküli egérrel!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#984) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Sziasztok!Szeretnék véleményt kérni valakitől aki már használja az X10-et...ha lehet privátban megadom a telefonszámom kérem küldjön egy sms-t és visszahívom..Előre is köszönöm!Zsolt

(#985) Beni2360 válasza Zsolti45 (#984) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szerintem nyugodtan kérdez itt és hátha előbb kapsz választ és MI is okulunk belőle.
Bármilyen kérdést akár alapfokú is az igyekszünk megválaszolni. :K
Az X 10 még nem egy tömeg cikk már a árát is figyelembe véve.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#986) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Több kérdésem lenne az x10el kapcsolatban..Először is Én mkv remuxat gyűjtük van-e gond a HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos?A másik m2ts file okoz-e problémát mert ebben a formátumban gyűjtöm a koncerteket...Honnan érdemes megrendelni?

(#987) Beni2360 válasza Zsolti45 (#986) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mivel mindhárom x8-9s-10 is egyazon szoftverrel rendelkezik a válaszom igen, igen.
Én is ilyen filmeket nézek. Most néztem meg az INFERNO 4K filmet ahol a m2ts fájt választottam ki (mert valamiért mint BD lemez nem akarta ezt a filmet lejátszani) lejátszáskor, csak a hang és felirattal volt gondom mert nem név szerint mutatja ilyenkor keresgélni kell.
HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos - ha megvan a hozzá való erőlködő akkor nincsen semmi gond. Atmosom nincs de lejátssza.
Én részemről az AMAZON,de volt a gyors és EU-s
Egyelőre tőlem ennyi.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#988) embe válasza Zsolti45 (#986) üzenetére


embe
nagyúr

"Én mkv remuxat gyűjtük van-e gond a HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos"
Nekem is szempont volt hogy ezeket a hangformátumokat tudja kezelni. De mint írták ehhez kell egy megfelelő erősítő is.
Nálam egy DENON AVR-X2200W -vel szépen működik, "megtalálják a hangot egymással".

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#989) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Nekem most Zappiti 4k duo van,gondolkodom a cserén nem tudom érdemes-e?A 4k nem fontos inkább a képminőség meg a szolgáltatások,boritók letöltése,feliratok kezelése és a fileok kezelése...

(#990) LógaGéza válasza Zsolti45 (#989) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha jól látom az Realtek chipes, ami sosem volt az igazi képminőség tekintetében.
A többi extra amit keresel, azt meg tökéletesen oldja meg a Kodi (ZDMC).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#991) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Köszönöm!Ha megveszem az első beüzemelésnél van kinlódás vele(kodi,hálózat stb)?Vagy frissíti magát autómatikusan és megy minden?Valahol azt olvastam hogy Zidoo oldaláról érdemes megrendelni mert ott jobb az ára és nincs vám,áfa...

(#992) LógaGéza válasza Zsolti45 (#991) üzenetére


LógaGéza
addikt

Persze, be kell állítani, nem fogja magának megtalálni, hogy hol vannak a filmjeid, stb - de nem kell többet, mint más lejátszóknál.
Én amazon.de-ről vettem, onnan se volt vám és áfa :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#993) blakey válasza LógaGéza (#990) üzenetére


blakey
titán

Ha jól látom az Realtek chipes, ami sosem volt az igazi képminőség tekintetébe

A Zidoo X8/X9S/X10 is Realtek Chipes, ettől eltekíntve igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#994) LógaGéza válasza blakey (#993) üzenetére


LógaGéza
addikt

RK chipest akartam írni szerintem, mea culpa, reggel volt még :B Az meg nem lenne igaz.. Akkor nemtom :DDD

Te itt amúgy? Mi a helyzet Himedia fronton? Rég nem követem a topikot :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#995) blakey válasza LógaGéza (#994) üzenetére


blakey
titán

Jól írtad, Realtek chip van a Zappitikben is. Himediát is olvasom ahogy ezt is, mást nem tudok róluk.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#996) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Nagyon gondolkodóban vagyok nekem nem is az ár dominál mert idáig szinte mind drágább modellek voltak..Nekem a Zappitivel semmi bajom szerintem nagyon szép képe és hangja van a Panasonic plazmámon...ami volt idáig Dune HD duo,Popcorn Vten(egy kalap túrót nem ér annyira rossz)meg volt Mede8er na annak gyenge volt a képe láthatóan...meghirdetem a Zappitit és majd meglátjuk...

(#997) embe


embe
nagyúr

Megjött az MX3 a Zidoo 8-hoz...is.
Kikacsolni kitudom vele, ellenben bekapcsolni nem. Ha használ valaki ilyet, nézze már meg hogy működik-e neki a ki és a bekapcsolás!
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#998) Beni2360 válasza embe (#997) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Be kapcs sehol nem megy vele.
Be kapcs infra
Ki kapcs szoftveres.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#999) embe válasza Beni2360 (#998) üzenetére


embe
nagyúr

Rendben, köszi!
A tévé infra programozására keresek még rá. Hátha van valami YT videó róla.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1000) tomp válasza LógaGéza (#990) üzenetére


tomp
félisten

Zidoo X8-X9S-X10 is Realtek chipes ahogyan írják is csak a Zidoonál nincs kamu "MagicPixel v2" féle nemlétező képjavító marhaság. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.