Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Beni2360 válasza modflow (#1700) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ilyet nem csináltam, de már kezd alakulni - én nálam is csak tanuló fázisban van és egy sorozat nagyon megszívatott. Kitartás és gyakorlat kell. :C

A boritó képeknél nincs mindegyik film kint. De ott látod az első boritók felett éppen melyik sorban mi található.
Igen az A-Z-ig ott van minden film abc sorrendbe. Ha kipipáltad a beállításoknál, hogy figyelmen kívül hagyja a névelőket.
Nem tudom, hogy van a rendszered összekötve azt kellene tudnom, mielőtt választ adok.
Ha HM-be megy a box-HDMI és onnan a TV-be a HDMI és a TV is szól akkor ott valami nincs rendben. vagy honnan ered a vízhang? talán valamit el állítottál a z ARC-nál.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1702) nyakec válasza Beni2360 (#1698) üzenetére


nyakec
tag

1 gondom van a ZDMC 17.1 -nem tudok változtatni a haglejátszás eszkozén ami android,audiotrack mert a tobbi mind RAW-on van beálitva , tud valaki megoldást?

(#1703) blakey válasza modflow (#1700) üzenetére


blakey
titán

Azt nem értem, hogy miért nem a Kodi topikban érdeklődsz illetve miért nem olvasod el a Kodi erre vonatkozó oldalát. Pontosan betartva hibátlanul meg fog találni mindent ráadásul nem csak a Kodi hanem minden más program ami valamilyen scraperre épül, évek óta pontosan nevezem el az anyagaimat és a Dune-től kezdve a Popocornon át a Kodiig minden program pontosan megtalálja az anyagokat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1704) modflow válasza Beni2360 (#1701) üzenetére


modflow
veterán

Úgy van összekötve, hogy a Zidooból megy a HDMI a TV-be. A Zidoo-ból optikán pedig megy a hang az erősítőbe.
A TV és az erősítő nincs egymással közvetlenül összekötve.

(#1705) Beni2360 válasza modflow (#1704) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A TV-n a hang beállításoknál kell választani a külső hangszóró (optikai-hdmiARC) és akkor csak az avr-n fog szólni a hang.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1706) modflow válasza Beni2360 (#1705) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

(#1707) modflow


modflow
veterán

Nos azt hiszem sikerült elérnem azt, amit szerettem volna.

Látszik minden sorozatom és filmem is. :DD
Nem volt egyszerű!!!

Viszont ennyi szenvedés után remélem jó lesz a lejátszás is. Ebben nem akadozik semmi ugye? Kadenciahelyes a lejátszás is, mert az alap lejátszóval indítja a filmeket, ugye?

Köszönöm a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#1708) modflow


modflow
veterán

Ill. még az érdekelne, hogy a ZDMC-ben is ugye a lejátszó gyári programja viszi a filmet. Na ott mit kell megnyomni, hogy feljöjjön az infósor a képernyőre? Nincs Info gomb.
Valamint ez olyan kis szerencsétlenül néz ki, erre is van skin?

(#1709) Beni2360 válasza modflow (#1708) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát ha be van a pötty jelölve a leírtak szerin akkor nem a ZDMC indul hanem a másik.
Ott meg a menü gomb megnyomásával tudsz beállításokat és lejjebb meg van videó infó elérés.
A menü gomb alatt van az Advenced amit be kell állítani, vagyis engedélyeztetni kell dolgokat.
Külön nincs info gomb csak az OK
Valamint ez olyan kis szerencsétlenül néz ki, erre is van skin ? most skint akarsz nézegetni vagy filmet? :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1710) modflow válasza Beni2360 (#1709) üzenetére


modflow
veterán

Ha megnézek egy részt egy sorozatból, azt én törölni szoktam. A ZDMC-ben létezik hogy nincs törlés gomb???

(#1711) Beni2360 válasza modflow (#1710) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A beállítások között kell engedélyeztetni.
Beállítások-Média beállítások-Általános-utolsó sor.-Fájltörlés és át.......

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1712) modflow válasza Beni2360 (#1711) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!!! Ezt engedélyeztem, de hol jön elő ezután a törlés? Mert menü-ben nincs.

Most néztem meg az első filmet rajta. ZDMC-ben elindítottam a filmet, majd amikor vége lett 1:50 múlva, hagytam, hogy végigmenjen. Ekkor vége lett és a lejátszó képe fogadott, mármint az, amit bekapcsoláskor látok. A ZMDC sehol. Így nem lesz "megnézett" egy film se az tuti.
Miért tűnt el a ZDMC?

[ Szerkesztve ]

(#1713) Beni2360 válasza modflow (#1712) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát a törlés vagy a média listában menü gomb és ott a legördülő menüben a legalsó sort választani és ott a törlést- igen- majd megkérdezi akarod-e a vincseszterről is törölni-igen.
Vagy a videó fájloknál is törölheted de akkor benne marad a média tárban.
Van egyebek közt még 2 bug.
1-nem minden esetben jelöli meg a filmet megnézetként és ezt a menü gomb megnyomásával lehet korrigálni.
2- sajnos időnként a film elindításánál felugrik egy ablak, hogy sajnos a ZDMC működése leállt. Ezt kéri is ok gomb megnyomását, hogy tudomásul vetted.
Na akkor fogad a belépő ablak. Dolgoznak ezeken a hibákon tudnak róla.
Vannak még hiányosságok, van akit ez bosszant de én úgy vagyok vele, hogy nem nagy ügy majd megoldódik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1714) Beni2360 válasza nyakec (#1702) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én nem tudok, de nagyon nem is értem mi a bajod, mit szeretnél elérni?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1715) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Zidoo x9s lenne a kiszemelt játékos! Nas-ról hálózaton keresztül etetném!
BD és 4K HDR filmek főleg!
A kérdésem a tulajokhoz az lenne, hogy az újabb 70-100GB méretű 4K Remuxom sem tudják megfektetni a hardvert? Tehát ha később jönnek a mostaniaknál még nagyobb állományok, akkor azokkal is el fog e boldogulni?

(#1716) tomp válasza Faresz29 (#1715) üzenetére


tomp
félisten

X8/X9S/X10 modellek még jó sokáig bírni fogják a 4K-t.
X8-at teszteltem már 250Mbps-es HEVC videóval. Ebből egy 1,5órás anyag kb 170GB lenne. Gond nélkül vitte.

(#1717) Angelo69


Angelo69
senior tag

Jól látom, hogy a X8 és X9S között, csak az sata csatlakozás a különbség, és a fém ház?
Technikailag ugyanazt tudja mind a kettő. Vagy tévedek?

Honnan érdemes beszerezni ezeket?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1718) tomp válasza Angelo69 (#1717) üzenetére


tomp
félisten

X9S: sata csatlakozás, alu ház, 1 helyett 2db wifi antenna, 8GB helyett 16GB belső tárhely.
Ezeken kívül minden más ugyan az. Ugyan arra az SoC-re épülnek.
Én a német amazonról vettem. Ingyenes kiszállítás, hivatalos forgalmazó.

(#1719) Angelo69 válasza tomp (#1718) üzenetére


Angelo69
senior tag

Ezek közül egyikre sincs szükségem, kivéve talán az Alu ház jó lehet a melegedés szempontjából, de lehet tévedek.
Köszönöm a gyors, és kimerítő válaszodat! :R

[ Szerkesztve ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1720) modflow válasza Beni2360 (#1713) üzenetére


modflow
veterán

Nos nekem nem dob fel hibaüzenetet, de most egy 20 perces film megnézése után is a kezdőkép fogadott, pedig ZDMC-ből indítottam. Szóval ez állandónak tűnik.
Nálatok ZDMC-ben marad?

(#1721) modflow


modflow
veterán

Lenne egy más jellegű kérdésem.

Adott ugye a Zidoo X9S, de ebbe nincs lehetőség HDD beépítésre. Ott van a TV állványon a szép eszközök, meg kilóg oldalt belőle az eSATA kábel és egy rákötött amúgy belső HDD. Kicsit ocsmányul néz ki. Mintha szét lenne szerelve valami. :)

Ti ezt hogy oldottátok meg? Gondolkodtam rajta, hogy
A.) veszek egy külső HDD-t, az legalább burkolt és szép
B.) hálózatról játszanám le a videókat.

B. verzió esetén azonban ti hogyan oldjátok ezt meg? Kábel nálam nem igazán jöhet szóba. Gagabit-es WiFi, amire rá lehet csatlakoztatni egy HDD-t és bírja is az pedig gondolom nem olcsó dolog.

(#1722) SunMount3r válasza modflow (#1721) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

1. Veszel a HDD-nek egy "szép" eSATA-s külső házat (külső HDD-s Topic).

2. Veszel egy NAS-t. (NAS Topic).

3. Rákötöd a HDD-t a router-edre (ha van rajta ilyen lehetőség) valahogy (USB-s külső ház). (külső HDD-s Topic). -> Routered-től fog függeni, hogy ez mennyire fog bejönni, mennyire bírja a terhelést és milyen lesz a stream sebessége így.-> a legkevésbé javasolt megoldás, de "elméletileg" nem lehetetlen.

4. Rákötöd a PC-dre/laptop-odra a HDD-t és onnan osztod meg SMB-n a LAN-on.

Ja amúgy Wi-Fi: teljesen kiszámíthatatlan lehet, hogy nálad tudni fogja e a kellő sebességet a Wi-Fi, pl. a nagyobb bitrátájú videók esetén is stabilan. LAN-os videó stream-elésre még FHD-ra is mindenki a kábelt ajánlja, mert stabil és megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#1723) pinder


pinder
csendes újonc

Üdv,

lehet már szó volt ilyesmiről, de rengeteg hozzászólás van, hogy megtaláljam, inkább kérdezek :)
Vettem egy zappiti mini 4K HDR lejátszót, rákötöm a tv-re (samsung ue55ku6000), elindítok egy 4K HDR filmet, aztán van amikor HDR-es a kép, van amikor nem. Ugyan azt a filmet próbáltam újra, beállításokhoz nem nyúltam, próbáltam másik hdmi bemeneten is, de ugyan ez a probléma. Aztán van hogy el sem akarja indítani ugyanazt a filmet. Gondolkodtam, hogy visszaküldöm és veszek egy zidoo x8 vagy x9s-t. A zidoo is csinál ilyet?
A másik gondom pedig a hanggal van. Ha a tv-re kötöm rá a zappitit akkor a tv nem küld 5.1-es hangot az erősítőnek (panasonic btt505 5.1). HDMI kábellel próbáltam, mindkettőn ARC HDMI csatlakozón van. Ha tv-re dugok egy hdd-t és arról nézem a filmet akkor rendben küldi a hangot. Optikai kábellel nem próbáltam. Próbának az erősítőre dugtam a zappitit hdmi-vel, hogy milyen a hang, de nem stimmelt.. DTS HD és DD TrueHD hangot csak sztereoban küldte, az erősítő pedig tudja mindkettőt. Optikaival nem próbáltam mert nincs, de azt olvastam, hogy ez a lejátszó optikain csak stereo hangot küld.
Valami beállítással van gond? Vagy a lejátszóval van gond? Cseréljem zidoo-ra?
Előre is köszi a segítséget!

(#1724) djnice válasza pinder (#1723) üzenetére


djnice
veterán

Én a hibáktól függetlenül visszaküldeném a Zappitit és Zidoora cserélném.
Egyrészt a Zappiti túlárazott és hazudik is, mert nincs semmiféle MagicPixel techonlógia, továbbá a firmware frissítésekkel is kullog a Zidoo után, hiába kapja meg ő is a legújabb hibajavításokat a Realtektől.

(#1725) Beni2360 válasza modflow (#1720) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mivel nekem a legutolsó fw nem jött be több ok végett sem, nagy nehezen vissza raktam az ZIDOO_X8_V1.4.6 fw és a 17.1 ZDMC és nem engedem frissíteni őket. De ezekről már többször írtam és felhívtam a figyelmet a bugokról. Az első olyan fw a V1.4.12 ami magától frissülne éppen ezért kikapcsoltam a lehetőséget.
-------------------------
A.) veszek egy külső HDD-t, az legalább burkolt és szép - hát ha nincs hálózatod kiépítve akkor ez a legolcsóbb megoldás. Az E-Satára semmi szükséged nincs, az USB elég, mindent kiszolgál.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1726) modflow válasza Beni2360 (#1725) üzenetére


modflow
veterán

Közben nézegettem és igen, elég húzós árak vannak. Szóval HDD-t se vennék, mert egy 2-3 TB-os külsö HDD 30-40 ezer forint. :(

Szóval eldöntöttem, hogy csak egy házat veszek a 3,5"-os HDD-nek.
De olyan szeretnék, amit csak a Zidoo-ra kell dugni, nem kell hozzá külön táp, mert nem akarom még azt is dugdosni. Viszont nem találok ilyet.
Lehet, hogy nem is létezik olyan, amit csak a gépre kell dugni? Bár most is rá van rakva eSATA-val a HDD és az is csak a Zidoora van kötve és megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#1727) Beni2360 válasza modflow (#1726) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát 3.5" hhd házak csak külön táppal vannak és működnek. De ezek egy fali, 12V 2A töltők amiből egy vékony vezeték megy a HDD házhoz.
Azt, hogy E-satához nem kell 12V táp azt nem tudom, de vannak olyan külső házak amelyiken van e-sata kivezetés is. Utána néztem.
De ha 2.5" vinyód van akkor veszel egy házat hozzá és usb ráteszed és annyi.
Most veszek egy 2T-s WD vinyót 14 K ami már igen csak elfogadható ár. Egyet lefoglaltam belőle.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1728) Beni2360 válasza modflow (#1726) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az eSATA teljesen transzparens, így a HDD teljesítményét nem befolyásolja – éppen olyan tempó érhető el segítségével, mintha a merevlemezt a gépbe építettük volna. Az eSATA a SATA porthoz képest annyi pluszt nyújt, hogy tápfeszültséget is képes továbbítani, így elvileg külső tápra sincs szükség – a 3,5 colos eSATA modellek ettől függetlenül igénylik az extra tápot. Az átlagos írási/olvasási sebesség a beépített HDD sebességétől függ, átlagosan 90 MB/s egy 3,5 colos és 60 MB/s egy 2,5 colos HDD esetében, de SSD-vel jóval efölé mehetünk.
-------------------------
TALÁLTAM EGY : N Drive USB HDD Ház SATA 3,5" EH35NDSFD eSATA

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1729) modflow válasza Beni2360 (#1728) üzenetére


modflow
veterán

Ezt én is megtaláltam köszi szépen. :)

Közben rájöttem a tutira, a legköltséghatékonyabb megoldásra. :D
Egy hosszabb kábel kell nekem, amit el tudok vezetni a HDD-hez.

Ezt rá tudom kötni a Zidoo X9S-re?
Kábel_01

Vagy vegyek ilyet:
Kábel_02

És ehhez még veszek valami összekötő kábelt.

(#1730) Beni2360 válasza modflow (#1729) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Sajnos ebben nem tudok segíteni mivel nem rendelkezek ilyen eszközökkel. int írták HDD ház topicban kérdezd.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1731) modflow válasza Beni2360 (#1730) üzenetére


modflow
veterán

Csak ott meg a Zidoo X9S-t nem ismerik. :(

Pedig a legjobb az lenne, ha a EZT rá lehetne dugni a Zidoo-ra.
Bár gyanítom nem. De akkor marad az első megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1732) Beni2360 válasza modflow (#1731) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Még mindig nem mondat meg miről nézted eddig a filmeket?
meg kilóg oldalt belőle az eSATA kábel és egy rákötött amúgy belső HDD - milyen HDD méret stb? Csak az e-sata kábellel volt összekötve? Plusz táp nélkül működött?
Nagyon szűken bánsz az infóval, így nehéz a segítség.
Mindenképpen azt kell megtudni, hogy: Power Over eSATA port van-e az Y)S boxon?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1733) modflow válasza Beni2360 (#1732) üzenetére


modflow
veterán

Nos adott a Zidoo X9S, ehhez tartozék volt egy kábel, amit SATA HDD-be lehet dugni. Nos én fogtam a régi HDD-met, ami egy 3,5”-os WD Caviar Green 2 TB és rádugtam. Most igy megy.

(#1734) modflow


modflow
veterán

Használ valaki legújabb firmet és ZDMC-t?
A film végén nektek is mindig kilép a bekapcsolási képernyőre a ZDMC helyett??

(#1735) hozelujiz


hozelujiz
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki lassan én is belépek a Zidoo X( tulajdonosok körébe. :K
A pár 100 hsz. elolvasása után szimpatikusabbnak tűnik a HiMedia Q5 Pro - nál.

Honnan éri meg a legjobban rendelni? >Ezt< találtam a legolcsóbbnak. Jól veszem észre, hogy ingyenes a posta amazonon? Még nem használtam. Ez tényleg angliából jön? Vagyis megérkezhet egy hét alatt vagy ugyan úgy kínából csak nincs rá vám+áfa?

Légegeret melyiket érdemes, van bármi konkrétum ami alapján érdemes választani? Ezeket találtam, amik tetszenek így ránézésre:
-C120
-CES-MX3
-RKM MK706
-C120 backlight

Kell ezeket tanítani? Vagy bedugom aztán meg is minden?

Köszi.

(#1736) Beni2360 válasza hozelujiz (#1735) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mi is tőle vettük csak az amazon.de oldalról.
Igen ingyen szállítás van. X összeg felett.
Légegér egy külön téma már ehhez most késő van. Én speciel egy rádiós egeret használok, könnyebb ha kéznél van asztal. De van légegerem is CES-MX3 nagy ritkán használom. Tanítani is lehet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1737) nyakec válasza Beni2360 (#1736) üzenetére


nyakec
tag

@ modflow...A ZDMC 17.4 hol találtad mert én csak 17.3 látom...

(#1738) Beni2360 válasza nyakec (#1737) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Egyik hsz- ban megtalalod,mob vok.
De az csak a legujabb fw re jo.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1739) nyakec válasza Beni2360 (#1738) üzenetére


nyakec
tag

OK megtaláltam ,csak kérdés hogy a Rendszer/Hang/ hanglejátszás eszkozén tudok e váltani RAW -ra mert azt .1 nem is engedi vagy valami mást is be kell állitani?
1.4.12 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#1740) Beni2360 válasza nyakec (#1739) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Semmi szukseg allitanl mivel a quick menuben raw kell allitani es a droidban is az van. Nálam ninden hangot szépen átenged. Na mennem kel majd Du jövök.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1741) nyakec válasza Beni2360 (#1740) üzenetére


nyakec
tag

Majdnem detto berendezésunk van Onkyo TX 495 ZyxelNSA320 Zidoo X9s De csak a ZDMC 16.1 engedi a Hanglejatszas eszkozen választani a RAW pass.......,nem is volna bajom a 16.1-el de csak 1 skin lehet választani ami nekem nem nagyon felel meg..

(#1742) modflow válasza nyakec (#1737) üzenetére


modflow
veterán

A fórumról töltöttem le.

innen

(#1743) nyakec válasza modflow (#1742) üzenetére


nyakec
tag

Megvan de ezzel sem mukodik a DD hang csak a 16.1 -el..

(#1744) modflow válasza nyakec (#1743) üzenetére


modflow
veterán

Mi nem működik?
Nekem film alatt van DD és DTS is.

(#1745) nyakec válasza modflow (#1744) üzenetére


nyakec
tag

Szoft.. 1.4.12 ZDMC 16.1 Rendszer/hang/ hangbeálítás eszkoze/ lehet választani a,RAW b, android c,RAW PCM a tobbinél ZDMC 17.1,17.3,17.4 nincs választás s nekem csak a ZDMC 16.1 RAw beálitásnál mukodik A DD és aDTS..

(#1746) Beni2360 válasza nyakec (#1745) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na itt vagyok.
Mit írnak alul amikor erre a sorra lépsz, mert nálam másik kodiban mp3-ra vonatkozik a beállítás.
Más valami miatt nem jön nálad a DD és a DTS hang. Valami nincs bejelölve.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1747) nyakec válasza Beni2360 (#1746) üzenetére


nyakec
tag

A ZDMC-ben aa a hangtovábitás eszkoze:android, audiotrack nem él és nem lehet változtatni. Nem a Zidoo settingben kell valamit átálitani?? és miért csak a 16.1 mukodik??

(#1748) Beni2360 válasza nyakec (#1747) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

audiotrack nem él és nem lehet változtatni. - igen ezt mi is látjuk.de jön minden hang.
Kérdeztem a valamit amire nem kaptam választ. :F
Nálam már nincs 16.1 és nem is rakom fel és nem tudom megnézni.
és miért csak a 16.1 mukodik?-- Írták, hogy esetleg a KODI fórumban kellene érdeklődni mivel a a KODI v17.3-nál sincs már ilyen elérhetőség vagyis megoldották másképpen vagyis nem kell ez a lehetőség.
Azon a KODI rendszeren is megy minden hang nálam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1749) nyakec válasza Beni2360 (#1748) üzenetére


nyakec
tag

Koszonom a segitséget tovabra is probalkozom.......

(#1750) hozelujiz válasza Beni2360 (#1736) üzenetére


hozelujiz
tag

Akkor innen rendelem. De azóta nincs is jobb lehetőség?
Honnan jön? Mennyi idő alatt?
Gondolom amit én találtam csak a pénznemben különbözik. Viszont a font-os jobb kb 2500-al... Abból meg kijön egy légegér. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.