Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) szasanyi válasza embe (#1199) üzenetére


szasanyi
félisten

Több BD és REMUX filmmel is megnéztem (2D, 3D egyaránt) és eddig hibátlan, remek képminöséggel játszik le mindent.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1202) embe válasza szasanyi (#1201) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor ez szuper. :C

Én meg azzal szívok, hogy régi DVD lemezeket próbálok iso fájlba átírni. 0 eredménnyel. Nem udja lejátszani, vagy ha valamelyik player igen, akkor olyan gyatra a minősége, hogy ... :O

Valami bevált programra van tippje valakinek, amivel DVD lemezeket lehetne iso fájlba átírni? Olyanba hogy azt a médiaplayer megegye.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1203) szasanyi válasza embe (#1202) üzenetére


szasanyi
félisten

Nálam a KODI (a beállításokban a DVD lemezek lejátszása és a folyamatos lejátszás - vagy mi - be lett kapcsolva) simán lejátsza a DVD lemezt. Úgy nem próbáltad?

MOD - ja, és vob fájlok nem kell iso-ba konvertálni semmit.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1204) Beni2360 válasza embe (#1202) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Evvel írok mindet (DVD, BD)és evvel lehet készíteni ISO fájlt is egyebek közt. - ImgBurn.
A DVD filmek lejátszója a ZDMC és nem a saját lejátszója.
---------------------
simán lejátsza a DVD lemezt. - és honnan és mivel játszod le a lemezeket.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1205) tomp válasza Beni2360 (#1200) üzenetére


tomp
félisten

BT2020 nálam az Utazók, Zsivány Egyes, Doctor.Strange. Ebből kizárólag az Utazóknál van a fekete sáv is belekódolva a videóba. Na de megoldódott. BT2020-nál nem kapcsolt át "Mozi 2" módba a tv. Most már jó.
1.4.12-nél végre nem akad össze a box a hangprojektor távirányítójával. :)
Eddig nekem ez a legjobb fw verzió. :C

(#1206) embe válasza szasanyi (#1203) üzenetére


embe
nagyúr

Van ilyen beállítás a Kodiban? :B Na akkor meglesem.

Beni2360 : Én csak simán a Kodiból próbáltam indítani, vagy a médialejátszóból. De már nem Zidooval, hanem Himediával birkózok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1207) Beni2360 válasza embe (#1206) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A zidooban nem kell birkózni simán klikk az iso fájlra és indul is a film.
Már bekerült az elöző verzióba egy olyan beállítás a a - Playback-nál, hogy Stream player és ott kel a dvdplaye-t kiválasztani.Ha a media centerből indítom az iso fájlt akkor ráis kérdez, hogy mit akarok, menüvel vagy a filmet indítsa.
A HM-hoz nem tudok hozzá szólni már a topikot sem olvasom mióta megvettem a zidoot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1208) embe válasza Beni2360 (#1207) üzenetére


embe
nagyúr

Elindítja amit konvertáltam, csak szarul. Nem tudom hogy a konvertálás lett-e az, vagy a lejátszó nincs a helyzet magaslatán.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1209) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Tegnap este frissítettem az X8-at az új fw-el, és utána vettem észre, ahogy nézelődtem, hogy van ez a HomeTheatre app rajta, ami lényegében egy médiatár, tök frankó. Pont ezt akartam megvalósítani a Plex-el, csak hát az elég szenvedős Androidon, úgyhogy elvetettem. A kérdésem, hogy azt be lehet rajta állítani, hogy a sorozatoknál pl. ne ömlesztve mutassa az összes részt egymás után, hanem egy adott sorozat egy "mappa", és belépve benne szerepelnek külön a részek. Mert jelenleg nekem epizódonként vannak felsorolva.
A másik kérdésem az OpenWRT részre vonatkozik. Lehetséges, hogy régebben már érdeklődtem ez ügyben. Mire is jó ez egész pontosan?

(#1210) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1209) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát én a -HomeTheatre- lehetőségnek már vagy 3x nekifutottam de nem jutottam dűlőre vele. Sokkal kevesebbet tud mint a média tár a zdmc-ben.
Mi a gond a ZDMC média tárával az sokkal jobban kezelhető mint az?
Igaz a sorozatoknál ott sem sikeredett de mivel nekem nem nagyon kell nem is forszíroztam de megoldható.
Van egy app amit egykoron ajánlottak kipróbálhatod: mizuu.tv hátha bejön.
Mint látom nem elérhető már nem tudom, hogy honnan töltöttem le. :U
Esetleg itt keresgélni.
megtaláltam

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1211) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

Vettem a napokban egy QNAP NAS-t és NFS v4-es megosztást állítottam be rajta. A Zidoo látja a főkönyvtárakat az NFS alatt, de egyáltalán nem lát alkönyvtárakat és file-okat sem. A legzavaróbb hogy nem kér felhasználónév / jelszót sem, pedig elméletileg nincs engedélyezve a vendég/guest hozzáférés az NFS megosztáson. Nincs esetleg valakinek tippje hogy ez mitől lehet? :U

Előre is köszi. ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1212) Gabesz87 válasza Beni2360 (#1210) üzenetére


Gabesz87
veterán

Nem próbáltam még ZDMC-ben a médiatárat, szóval így nem mondhatom, hogy bármi problémám volna vele :) Igazság szerint elvagyok én simán a Media Centerből SMB hálózaton való eléréssel, lejátszással is, csak mostanság kísérletezgetem ezzel a médiatárazással. Plexet próbáltam, ami nem is volna gond, ha nem csak sztereóba játszaná a megosztott anyagot. De ránézek majd a ZDMC-s médiatárra is akkor, hogy az milyen.

(#1213) Beni2360 válasza mcmike (#1211) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát nekem anno egy fórumtárs állította be a nast és smb megosztást választott mert könnyebb kezelni mindent rajta. Megy az NFS is de nem valami gördülékeny. A jelszóra meg nem emlékszem mivel telepítéskor kérte .e vagy nem már nem tudom de 1x kéri sambán mivel hálózaton belül vagyok. De lehet, hogy tévedek.
Webes felületen ha belépek akkor kéri.
Próbáld :
Kiszolgáló neve : NSA325-v2 (amalyik típusod van)
Munkacsoport neve : WORKGROUP

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1214) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1212) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az ugyan olyan mint LE vagy a KODI . A ZDMC meg alapból a lejátszó beépített lejátszóját indítja ha nem veszed ki a pipát a lehetőségnél.
Tudtok meglepetéseket okozni ennyi idő után is. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1215) mcmike válasza Beni2360 (#1213) üzenetére


mcmike
őstag

Megoldodott, koszi szepen. ;)

NFS-nel host-ot engedelyezunk, nem pedig usert (ez az en tudatlansagom volt). Azaz konkretan IP cimet mondjuk. Illetve a Zidoo nem tamogatja az NFS v4-et, csak az NFS v2 / v3-at. :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1216) Beni2360 válasza mcmike (#1215) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1217) hami85


hami85
tag

Aki esetleg most rendelne Geekbuying-ról egy kis negatív tapasztalat, most jött meg a csomag az X9S-el, vagyis jött volna de egy kávé meg 5 csoki volt benn. Szerencse hogy Paypallal fizetttem, egyből igényeltem is egy refoundot.

(#1218) jeni válasza hami85 (#1217) üzenetére


jeni
félisten

Sajnálatos,hogy két fajta babokat kaptál,egyiket meg is főzték neked. Nekem szerencsére ,hogy megjött de még nem próbáltam ki,bár én nem PayPal-l fizettem ugyan onnan jött. Lehet a címkézés cserélődött fel.

(#1219) Beni2360 válasza hami85 (#1217) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Remélem volt kicsomagolási videód?
És azért illett volna az áruháznál kezdeni a reklamációt videóval, mielőtt a Paypal-hoz rohansz.
Ők is először gondolom majd oda küldenek.
--------------------------
kedves jeni úr. ;) - nem szoktak Kínából kávét és csokit rendelni. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1220) embe válasza hami85 (#1217) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem eddig minden megjött onnan, rendben. :F
Sok sikert az ügyintézéshez!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1221) hami85 válasza Beni2360 (#1219) üzenetére


hami85
tag

Kicsomagolási video :) nyilván.... ki gondolta hogy az van benn... eddig bármit rendeltem minden rendben volt.

Az áruháznál próbálkoztam 0 reakció nem volt. 1-2 nap alatt azért illene válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#1222) Beni2360


Beni2360
Topikgazda

Na kedves fórum lakók egy általam talált hibáról az új fw-ben v1.4.12, szeretnék írni.
Az MKV csomagban beépített feliratoknál a setting oldalon nálam csak a magasság állítása opció jön ki és semmi egyéb állítási lehetőség nem adott. :F
Megnéznétek, hogy nálatok is ez a helyzet?
Se méret, se szín, se kódolás, stb opció nem található vagy én nem találom. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1223) Beni2360 válasza hami85 (#1221) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az áruháznál próbálkoztam 0 reakció nem volt. 1-2 nap alatt azért illene válaszolni. Hát mondjuk az első hsz-nél ezt nem említetted. És a hétvégét is be kellene számítani de azért én sem vagyok oda ezért az áruházért. Egy időben sokat csináltam és csinálták hasonló esetek kivédésére a videókat.
Remélem sikerrel jársz és rendeződik a dolog.
Volt egy tavalyi rendelésem tőlük kb 8-9-$ és elfeledkeztem róla, mivel nem kaptam meg csak egy év múlva amikor arra jártam láttam a rendelést. Igaz ez az én bűnöm volt a nem oda figyelés. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1224) jeni


jeni
félisten

Az X9S típushoz jár a csomagban AV kábel? Gondolom ez az analóg átalakító kábel a kimenethez a régebbi TV-hez.
Nekem nem volt benne.
HA nem akkor miértelme a hátsó analóg kimenetnek?

(#1225) Beni2360 válasza jeni (#1224) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem jár filléres dolog.
De inkább ne is firtasd azokat a kimeneteket mert nem egy egyszerű dugás az egész. :DD
Az S905 topikban már volt egy pár forduló a bekötésekről.
----------------
Megnéznéd amit fentebb kérdeztem (#1222) ?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1226) jeni válasza Beni2360 (#1225) üzenetére


jeni
félisten

egyelőre csak barangoltam a menüjében. teszt filmmel még nem próbálkoztam vele.
majd össze akarom ereszteni a Samsung K8500-al.

(#1227) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Az új fw-ben ( 1.4.12) gondok vannak nálam a DTS hangokkal!Egyik filmnél szól rendesen másiknál meg nincs hang!Tegyem vissza az előző fw-t vagy van valami új beállítás amit nem láttam?

(#1228) szasanyi válasza Dzsur (#1227) üzenetére


szasanyi
félisten

Én Yamaha házimozierősítőt használaok, de a hanggal egyik fimnél sem volt gondom. Legutóbb a F&F 8 angol DTS-HD és magyar DTS hanggal is ment de mind2 hibátlan volt nálam.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1229) Dzsur válasza szasanyi (#1228) üzenetére


Dzsur
tag

Azt pont megnéztem én is és a magyar DTS megy viszont az angol DTS-HD -nél semmi hang nincs!Érdekes ahogy próbálgatom az angol DTS hangsávot szinte egyiknél filmnél se játssza le.

(#1230) szasanyi válasza Dzsur (#1229) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem lehet ez film-verzió probléma?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1231) Beni2360 válasza Dzsur (#1229) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én most bekapcsoltam és megnéztem 3 filmet és minegyiknél szépem mennek az Angol és a magyar dts-hd még a msrt is. A fentebb kérdezett srt setting hiba meg a saját fórumon is jelezve van már. megtartotta az előző beállításokat vagyis méret és szín és csak a pozíciót engedi állítani semmi más lehetőség nincs. Ha kódolási hibát kellene állítani vissza kell majd rakni a z előző fw-t. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1232) Dzsur válasza szasanyi (#1230) üzenetére


Dzsur
tag

Biztos nem BD50-essel próbáltam!

(#1233) nyakec válasza Dzsur (#1232) üzenetére


nyakec
tag

A MSrepo movieshark megszunt? nem tudom telepiteni at Exodus plust....THX

(#1234) Dzsur


Dzsur
tag

Valószínűleg én vagyok a hülye mert vissza raktam egy régebbi fw-t de ugyan az a hiba!Eszembe jutott hogy most cseréltem tv-t és most közvetlen tévére kötöttem a lejátszót és nem az erősítőre mert HDR anyagot nem tud átjátszani ez lehet a gond! Sima DTS-t át tud játszani a tv viszont DTS-HD-t nem!Azért köszönöm mindenkinek a segítséget

(#1235) nyakec válasza nyakec (#1233) üzenetére


nyakec
tag

Telepitettem a Lazarus hu ...tanulmanyozom......

(#1236) Dzsur


Dzsur
tag

Hali!

Az lenne a kérdésem hogy nektek a DEEP COLOR MODE és a HDMI MODE az mire van állítva?Az normális ha a hdmi mode a tv felbontásának megfelelően van beállítva akkor deep color mode-ot nem tudom auto-ra rakni mert elkezd szakadozni a kép vagy nincs is?!Csak úgy tudom auto-ra rakni ha a hdmi mode is auto.

(#1237) Gabesz87 válasza Dzsur (#1236) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ezzel kapcsolatosan nekem is volna egy kérdésem. Korábban olvastam itt, hogy ha Auto-ra van állítva a HDMI, akkor az UHD filmeket nem a megfelelő felbontásban játssza le, csak full HD-ben. (vagy valami ilyesmi volt talán a probléma.). A problémám az, hogy a HDMI módoknál nekem nincsen ekkora felbontás, amit ki tudnék választani. 1080p a legnagyobb. Szóval ezt akkor hol/hogyan kell beállítani?

(#1238) szasanyi válasza Dzsur (#1236) üzenetére


szasanyi
félisten

Az nem lehet, hogy a TV-d nem képes a Deep Color megjelenítésre? Amit ugye nem lehet kierőltetni, viszont az AUTO módban felismeri és beállítja helyesen.

Gabesz87: 4K UHD TV-d van?

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1239) Gabesz87 válasza szasanyi (#1238) üzenetére


Gabesz87
veterán

Igen. LG 49UH6207. Esetleg az erősítőnek lehet köze hozzá? Mert abba van bedugva a lejátszó. Az erősítőm pedig egy Denon X1100.

Úh, azt hiszem, most ahogy ezt leírtam, rá is jöttem a problémára. Otthon kipróbálom délután, de azt hiszem az lesz a gond, hogy a lejátszó a MediaPlayer nevű HDMI portra van kötve, és az nem viszi át a 4K-t, csak a Blu-Ray és a Game portok.
Igaz hogy most nyáron szereztem be ezt az erősítőt, jó áron, de már most érik bennem, hogy le kéne cserélni egy HDCP 2.2 és HDR képes erősítőre, mert előbb utóbb belefutok majd valami kompatibilitási problémába. Mondjuk olyan sok UHD anyagot nem nézek egyelőre, úgyhogy inkább nem állok elő még ezzel az ötlettel a feleségem előtt :D

[ Szerkesztve ]

(#1240) Dzsur válasza szasanyi (#1238) üzenetére


Dzsur
tag

Nem hiszem hogy nem tudná megjeleníteni.Ez a TV-m: SAMSUNG UE65MU8000
A gond az ha a felbontás auton van akkor deep color is lehet auton de ha beállítom a felbontást akkor már nem jó auton mert szakadozik a kép vagy nincs ezért szoktam ilyenkor 12bit-re rakni bár nem tudom hogy jó így vagy érdemesebb lenne kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1241) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#1239) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ha átdugom majd a 4K-t is átvivő HDMI portba a lejátszót, és én 4K filmet akarok nézni, akkor csak annyi a teendő, hogy a HDMI módot átállítom a megfelelő felbontásra? Vagy kell esetleg még mást is állítani?

(#1242) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#1241) üzenetére


Gabesz87
veterán

Na, tényleg az volt a gond, hogy az erősítőnek az a HDMI portja, amibe a lejátszó volt dugva, nem 4K képes. Átdugtam a Blu-Ray-be, ami viszont az, és meg is jelentek a 4K/UHD felbontások.
Viszont, van egy másik kérdésem, amiben a segítségeteket kérném: kipróbáltam a ZDMC médiatárát. A filmeket sikerült is betenni, frankón meg is jelennek. Viszont a sorozatok valamiért nem. Ha rámegyek bal oldalon a sorozatokra, azt írja, a médiatár jelenleg üres. Rákattintok a fájlok megadása szakaszra, és ott látom a gépről megosztott Filmek mappát, a Sorozatok mappát, amiket betallóztam. Igazság szerint a Sorozatok mappa már 2x szerepel, meg megpróbáltam másodjára is. Hogy lehet a 2-at törölni? Szóval hogy a fenébe lehet a sorozatokat megjeleníttetni ebben a Sorozatok menüpontban? Mi a gond, mit csinálok rosszul?

(#1243) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1242) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát én is most próbálgatom 8 hónap után de csak azok jelennek meg amelyiket felismert.
Nehéz dió ez a sorozat beállítás.
Van itt egy másik progi amit ha tudsz beállítani talán használhatóbb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1244) Gabesz87 válasza Beni2360 (#1243) üzenetére


Gabesz87
veterán

Próbálom hellyel közzel EZ ALAPJÁN beállítani a médiatárat, de megakadtam a port.hu-s scrapernél. Egyszerűen nem találom, nem tudom hol kéne letölteni. A letölthető kiegészítőket már megtaláltam, de ott a Film információban egyszerűen nem látok port.hu-t.

(#1245) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1244) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na egy kicsit vacakoltam vele.
Tehát van egy mappa amiben csak a sorozatok vannak.
Fájloknál kinyitottam és egyenként a sorozat mappákat a sorozat informáciokkal beolvastattam, ha nem találja akkor kell átnevezni, kitörölni a sallangokat és engedélyeztetni kell.ha benne hagyod a sorozat számot nem fogja felismerni az eredeti kereső oldalon.
Most a GOTHAM 2. és 3, évadát beolvastattam és egy közös mappába rakta őket. van egy Ghotam mappa 50 epizóddal és kettő belső mappa.2 3-s Igaz minden Angolul jött le hiába volt a hu beállítva de ez már lényegtelen. Amit nem ismert fel az nincs a mappában az marad a fájlok közt található sorozat mappában az összessel. Jól el lehet játszadozni vele.
A port hu még nem használtam nincs is meg. nem is tudom, hogy működik-e? Azt kérdezd meg a kodi kiegészítők topikjában.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1246) Gabesz87 válasza Beni2360 (#1245) üzenetére


Gabesz87
veterán

Húh. Na ez így első olvasásra nem teljesen tiszta, de majd feldolgozom az infót :) Köszi! Viszont most baromira nem találom a scraper beállítást. Ami alapján letölti a film infókat, borítókat. Azt hol a fenében kell beállítani, megnyitni? Tartalommegadás néven fut a cikkben. Megnézném z alap Movie Database beállításait, ahogy le van írva, csak baromira nem tudom, hol kell :S
Ill. a másik kérdésem, hogy felvett mappát hogyan tudok törölni? mert most a médiaforrásoknál van a Filmek, Sorozatok és Sorozatok (2), tekintve hogy kétszer olvastattam be :S

(#1247) Beni2360 válasza Gabesz87 (#1246) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Sorozatok törlése: Azokat a mappákat amelyiket felvettél a sorozatokba arra rámenve a táv ok gombnál jobb alsó lapos része (már lekopott) info vagy menü -. megnyomva előjön a menü és ott lehet választani tartalom törlése stb nem tőrli a filmeket csak a lehetőséget szünteti meg.
Ugyan így a kívánt sorozat mappájára menve jobb gomb és ott jön fel a film információ és akkor lehet majd átnevezni.
BEOLVASÁS: sorozat mappa ismételtem jobb gomb forrás hozzá adása vagy ha már mindet törőlted akkor sambán megkeresve a mappát és ott kiválasztva hogy sorozat és már benne van a letölthetőségű scrapper. Ugyan úgy mint a filmeknél, és beolvastatni ns és ezután jöhet az egyenkénti változtatás.
Megnézném z alap Movie Database beállításait, ahogy le van írva, csak baromira nem tudom, hol kell :S - e szerint nincs Le futő géped.
Ajánlom gyakorlásnak a sz.gépre letölteni a kodit és ott gyakorolni. Ugyan úgy elérsz mindent mint a boxon.
Gyorsabb és akkor mehetsz vissza a boxba.

port.hu adonról

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1248) embe


embe
nagyúr

Ma a Kodit lefrissítette 17.4-re. Igaz ez nem a ZDMC eredeti, hanem a korábban a Zidoo X8-as playeren is használt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1249) Beni2360 válasza embe (#1248) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Milyen talányos hsz. 4x-re össze raktam mit akartál közölni. :)
Egyébként átvált a frekire a film lejátszásnál az a KODI?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1250) Gabesz87 válasza Beni2360 (#1247) üzenetére


Gabesz87
veterán

Köszi, na majd kipróbálom otthon délután így.
Van egy Raspberry Pi 3-am a hálószobában, azon LE fut. Csak mondjuk azt vezérelni nehezebb. Telefonon szoktam, Yatse-val, vagy CEC-el a TV távjával. De lehet, hogy majd tanulgatom a gépre feltéve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.