Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#25299) üzenetére


Laraxior
titán

Tényleg nincsen az Intersparban, viszont ami fél km-el feljebb van Spar, ott van mindkettő.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25302) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#25301) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sajnos nem vagyok már ott. Mondasz egy utca, házszámot (vagy maps linket)? Barátnőm szerintem szívesen megnézné. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25303) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#25302) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom mennyire vagy járatos, vagy vagytok Debrecenben. Ahol az Interspar van az a Füredi út. Ott van egy McDonalds is. Ha az Interspartól elindulsz a Meki irányába és mész tovább akkor kijutsz a Böszörményi útra. Ott lekanyarodsz jobbra mész tovább mondjuk kb 500m-t és ott lesz a másik Spar. :D (Ötvenhatosok tere) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25304) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#25303) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ő jobban, mint én, nekem kínai, ő majd megérti. Köszönöm. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25305) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kezdek pozitívan csalódni a TS Sparkokban..

Alma és tutti-frutti: Nincs tutti íze, enyhébb, mint a Hell alma, nincs rossz utóíze, kellemes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25306) dragonfx


dragonfx
veterán

még a végén kiprobálóm őket.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25307) szekra válasza DJ. Ru$y (#25305) üzenetére


szekra
Topikgazda

Mi az a ts spark?

(#25308) DJ. Ru$y válasza szekra (#25307) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ízesített Tescos energiaitalok. Tesco Spark. Drágább, mint a Value és csak "ízesítettek" vannak belőle, nincs sima tuttis.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25309) szekra válasza DJ. Ru$y (#25308) üzenetére


szekra
Topikgazda

Értem, köszi.

(#25310) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sikerlt meginnom életem eddigi legrosszabb energiaitalát. Watt light. :(((
Épp csak nem rázott ki tőle a hideg.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25311) callmeakos válasza Petyyyyy (#25310) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, sokszor én is csak muszájból iszom, ha éppen valami cukormentesre "vágyom" és csak ez van. Szó se róla, elég ótvar.

All→M8

(#25312) albert8


albert8
addikt

Van pár cserém, ha esetleg érdekel valakit. Az utolsó 2 teli. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25313) Petyyyyy válasza callmeakos (#25311) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem csak ez van. Ha nem vagyok lusta, beugrom a Sparba egy Fitt Zero-ért.
Rendben van az íze és ez pörget fel leginkább.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25314) callmeakos válasza Petyyyyy (#25313) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha a Sparban vagyok, akkor inkább Budgetes cukormentest veszek. De az a Fitt zero se,rossz. De sokszor van az, hogy csak ez meg Hell Zero van. Viszont az utóbbiban van valami extra, mert rendszerint rosszul vagyok attól, úgyhogy kerülöm is nagy ívben azt.

All→M8

(#25315) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tesco Spark Piros szőlő és tutti-frutti: enyhébb, mint a Hell szőlő, de ízre szinte teljesen azonos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25316) rsanyi18


rsanyi18
tag

Én meg ma ittam a Tesco-s áfonyásból, egész jó. Majdnem R*...De csak majdnem :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25317) Laraxior válasza rsanyi18 (#25316) üzenetére


Laraxior
titán

Hát még a Spar Budget-es Áfonyása... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25318) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#25316) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tescos áfonya mit szívtál? XD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25319) rsanyi18


rsanyi18
tag

Na most jól beégtem...:DDD
Feketeribizli akart az lenni de nem jutott akkor eszembe.:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25320) dragonfx


dragonfx
veterán

spark, budget fitt jajj ilyenek nem is innék meg.

:(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25321) DJ. Ru$y válasza dragonfx (#25320) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sparkoknak köze nincs a mögötte lévő többihez, normális középkategóriás energiaitalok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25322) Petyyyyy válasza callmeakos (#25314) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hell-lel nincs negatív tapasztalatom, jobbára csak a red grape-pet iszom.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25323) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#25321) üzenetére


rsanyi18
tag

+1

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25324) DJ. Ru$y válasza Petyyyyy (#25322) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Számomra itthon kedvenc, ha rávehető vagy próbáld ki a Tescos szőlőt, kicsit olcsóbb, mondjuk annyira nem is erős az íze ellenben engem pörget annyira, mint a Hell.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25325) rbalint88


rbalint88
addikt

Lidlben a saját márkás X-act 250ml-es 99Ft helyett 69Ft, ha valakinek bejön :)

(#25326) james001


james001
veterán

Baszki valami átok ül rajtam,mostanában minden energiaitalt amit kinyitok az szétspriccel mindenhova,pedig nem rázom/rázódik fel :DDD Most nyitottam a bodzás Spiritet,az egész szőnyeg olyan lett :W Múltkor meg a HÉV-en ömlött ki a Fitt Energy még jó hogy nem ültek mellettem,ő is kapott volna ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#25327) Petyyyyy válasza DJ. Ru$y (#25324) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mondjuk ritkán járok Teccsóba, de felírom.
james001 - Ejj tudhatnád az aranyszabályt: kávét, üdítőt soha ne magad felé nyisd ki! Egyszer rákekszeltem ezzel, azóta mindig épp hogy csak ciccentek rajta, akkor lassan kienged a túlnyomás, egy hörpintésnyi persze ki is mászik a tetőre, de utána nyitható nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25328) vwpolopg válasza james001 (#25326) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az is egy élmény mikor a nyitófül leszakad.... :D És utána felnyitod nehezen és akkor jön a gejzír :D

(#25329) ToBeY válasza james001 (#25326) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egy "sörös" haverom mindig megszokta ütögetni a doboz tetejét kinyitás előtt.Szerinte segít hogy ne fusson ki,de szerintem csak amolyan rituálé.Azért egy próbát megér szerintem

(#25330) james001 válasza Petyyyyy (#25327) üzenetére


james001
veterán

Eddig nagyon ritkán öntöttem ki energiaitalt,de mostanában mindig rám jár a rúd... Lehet megutáltak az edrinkek :DDD Mostantól mindig mással nyittatom ki az italt ;]

(#25329) ToBeY: Igen erről én is hallottam. De lehet ez csak sörnél működik :D Energiaitalnál megütögeted és felrobban a kezedben :D

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#25331) callmeakos válasza Petyyyyy (#25322) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem az összes HELL bejön, egyedül a ZERO az, ami engem kicsinál. Biztos az miatt, amivel helyettesítették az Aszpartamot. Visszasírom a régi New Generation Light Hellt. Na az perfect volt.

All→M8

(#25332) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Úgy látom ti nem szőrrel gurítotok. Mindenki úgy tudja mi van az italban, hogy öröm nézni. :D
Majd jelentkezem, ha kiművelődtem. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25333) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#25329) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akarok teljesen belemenni, de fizikai alapon pont ezzel rázza fel, az oldalára ül ki a szénsav, az oldalát szokták körbe ütni, pöckölni finoman, hogy a tetején legyen a szénsav és magában távozzon ne az itallal együtt.

TS Spark fekete ribizli és tutti-frutti: Tutti-frutti itt sincs, számomra fura, lehet azért, mert nem szoktam fekete ribizlis dolgokat inni, aki szokott annak szerintem bejön, nincs rossz utóíze.

TS Sparkok számomra: -> Szőlő -> Meggy -> Alma -> Fekete ribizli, első 3 ha nincs Hell akció kompromisszumos alternatíva, de vállalható. Ellenben októberben a Tescoban hónapterméke a Hell 130-120 Ft, ezzel így nem tud versenyre kelni, fura, hogy pont a Spark nyitásának időpontjára dobtak egy ilyen akciót...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25334) dragonfx válasza DJ. Ru$y (#25321) üzenetére


dragonfx
veterán

értem.na majd meglátom.
:B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25335) #90933760


#90933760
törölt tag

Kicsit megdöntöd hátra fele hogy ne a szájánál legyen a lé és kurva finoman nyitod, csak egy hajszálnyi résre hogy a szénsav kijöjjön. Aztán utána nyitod ki, de azt is óvatosan mert ahogy belecsapódik a fül a lébe attól újra kihabzik.
Sose szoktam ütögetni, mindig ki tudom nyitni, pedig bringával ahogy tépek haza elég jól felrázódnak. Nagyon ritkán megy ki akkor is azért mert balfasz vagyok meg mert sietek és innám, nem érek rá óvatosan kinyitni. :DDD

Múltkor megvettem hat kis Adrenalint már csak annyi volt, mondom beosztom három napra, ahha aztán meg is ittam mind folyamatában. Annyira jól esett basszus hogy nem tudtam leállni vele. Meg mondom úgy is csak 15-ös, az lófasz kicsit több mint egy nagy Monster.
Azzal nem is volt baj, csak elfelejtettem a 13g cukrot, az 190g. Ugye mikor hirtelen felugrik a vércukor, egy ideig a szervezet nehezen reagál rá aztán addig szarul vagy. Régen csak 4g volt benne, kár volt visszaemelni. Van amibe rohadtul kell a cukor (pl. Rehab, Burn), viszont van aminek olyan az ízvilága hogy pont a kevesebb cukorral jó és egyáltalán nem lesz jobb többel, persze rosszabb se. Csak így feleslegesen van benne a sok cukor. Eleve a 15-ös koffein mellé is.
Mindegy, viszont majd kontrollálom magam valahogy mert ez így nem jó. :DDD

(#25336) rsanyi18 válasza #90933760 (#25335) üzenetére


rsanyi18
tag

6*250=1500
1500/100=15
15*15=225
Tehát a 6kis doboznyi Adrenalin megfelel kb 1,5 doboznyi Monster koffein tartalmával. :D
Ettôl én már a fejfájás miatt fejre állnék. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25337) horush válasza rsanyi18 (#25336) üzenetére


horush
addikt

A sok matektól megfájdul a fejed? :DDD ;]

(#25338) rsanyi18 válasza horush (#25337) üzenetére


rsanyi18
tag

Attól is :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25339) albert8


albert8
addikt

Heti! :)
Külön köszönet Defnek a monsterért! Végre megvan. :C A rockstarokat meg egész jól ki tudtam kalapálni!

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25340) mrwilliamdev


mrwilliamdev
újonc

urak,

a zöld színü,almás go csak nekem újdonság?

(#25341) rsanyi18 válasza albert8 (#25339) üzenetére


rsanyi18
tag

Ezek a R*-ok szerintem nagyon szépek.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25342) Bulitt válasza mrwilliamdev (#25340) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem régen jelent meg, de már nem GO hanem 60 a neve :)

(#25343) albert8 válasza rsanyi18 (#25341) üzenetére


albert8
addikt

Hát szépek, szépek, de az ízük elég gyengus lett. Nem valami hosszan tartó! :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25344) celabro


celabro
csendes tag

Mai szépségek,nekem azok.

(#25345) rsanyi18 válasza albert8 (#25343) üzenetére


rsanyi18
tag

Valahogy gondoltam, hiszen megiscsak Zero-k. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25346) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Újra forgalomban a Hell IceCool kivi, megújult dizájn és zöld nyitófüllel várja a vásárlókat, vettem is mindjárt egy kartonnal :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25347) james001


james001
veterán

Na felszlopáltam a napokban az új energiaitalokat. Kifejezetten pozitívan állok előttük,nagyon finomra sikeredett mind,főleg a két S-Budget. Már csak az a baj,hogy alig van itt a környezetemben belőlük,ha akarok egyet jó sokat kell utaznom,egyedül talán a Tesco Spark van "közel"... Remélem azért elterjednek jobban.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#25348) Bulitt


Bulitt
őstag

(not my pic)

(#25349) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#25348) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Élőben még jobban néz ki :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25350) #90933760


#90933760
törölt tag

Uhh, most vettem ki a fagyasztóból egy Burnt aztán leejtettem, huhh megállt az ütő bennem azt hittem eldurran. De szerencsére nem. Aztán simán ki tudtam nyitni, uhh de jó hideg belefagy a pofám. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.