Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) dragonfx


dragonfx
veterán

Na megvan az uj lila hell.holnap proba.:-)
Nagyon szép a doboza.a narancs nyitoka egyedi kiemeli.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25502) rsanyi18


rsanyi18
tag

Én meg most kortyolgatok egy Dragster energiaitalt. Akár milyen hihetetlen de nekem kifejezetten ízlik. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25503) ToBeY válasza dragonfx (#25501) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én most jöttem a boltból a lila blueberry hell már elfogyott,viszont az új kivisből volt még egy csomó - ilyen az én szerencsém. :((

(#25504) X@b3e


X@b3e
addikt

Erről az új lila Hellről nekem a zselés szaloncukor jutott eszembe :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25505) dragonfx válasza ToBeY (#25503) üzenetére


dragonfx
veterán

Én mannába vettem,180 volt elméletben valaki irta van.tesco.ba is.mert ott épp akcios 120 ott akarok venni.de kicsi expressbe is van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25506) ToBeY válasza dragonfx (#25505) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az jó volna mert az express csak egy ugrás tőlem.Lehet megnézem.

(#25507) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#25506) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Barátnőm debreceni egyik expressben vette 130-ért, mert nincs kártyája, de azt mondta, hogy volt belőle rendesen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25508) Bulitt


Bulitt
őstag

(#25509) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#25507) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Másodszor is megszívtam. Le volt tarolva a hell-es pult csak egy pár darab zero volt.

[ Szerkesztve ]

(#25510) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#25509) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindenki ellened van ma?! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25511) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#25510) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az élet kegyetlen :DDD

(#25512) Ventur@


Ventur@
senior tag

DJ. Ru$y: Tényleg szörnyű ez a zöldalmás GO (60?). Nem volt sok gomb, de hát annyit is ér :D . Pedig a sima GO nekem bejön, de ez a zöldalmás... :F .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#25513) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#25512) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugye, ugye. Nekem sem jött át. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25514) dragonfx válasza ToBeY (#25506) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen express nekem is utba esik.
És clubcarddal 120.
Lehet holnap pár rockstar is befigyel ha kispest felé megyünk

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25515) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Ma voltam át Szlovákiába, és egy érdekes felfedezért tettem a Billába. Méghozzá azt, hogy az új fajta, promó nélküli Rockstaroknak már van RR karcolás a nyitófülen, mint az usa dobozoknál. Örültem ennek a felfedezésnek, szerintem feldobja ezt az ital :) Igazából csak én gondolom, hogy ezek újfajta dobozok, mert a régieken én még sose láttam ilyet. Tud erről valaki valamit?

(#25516) dragonfx válasza Zsírkrétamen (#25515) üzenetére


dragonfx
veterán

ilyet csaka régi burn.nél láttam eddig.
de már magában a más szín is feldobja a a dobozt.pl:uj hell.nél.
de eza fekete is faja.egyedibb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25517) rsanyi18 válasza dragonfx (#25516) üzenetére


rsanyi18
tag

Amikor volt a Monsternek egy nyitófüles nyereményjátéka a Monstekernek is volt egy Monster logo a nyitófüleiken.:) De ez alig tartott pár hónapig...

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25518) dragonfx válasza rsanyi18 (#25517) üzenetére


dragonfx
veterán

aha passz nem vágom.
de minyá nyitoma blueberry.s hell.t.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25519) DJ. Ru$y válasza dragonfx (#25516) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az új Burn (original) is ilyen fület kap. Piros lekerekített teli fejű, Burn logóval.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25520) rsanyi18


rsanyi18
tag

Na én is vettem megint egy új Hell-t. Ez most nálam másodszorra is telitalálat. Az áfonya-lime-tutti íz csillagos ötöst érdemel:D Föleg az a sejmes lime íz, az dobja fel nagyon. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25521) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#25520) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobban érződik benne a lime, mint a Summer Cool-ban?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25522) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#25519) üzenetére


#90933760
törölt tag

Vajon az összetételén változtatnak majd? Vagy csak a Lotusos minta kerül le a dobozról?

(#25523) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#25521) üzenetére


rsanyi18
tag

Az a baj hogy nagyon rég ittam, de emlékeim szerint nem. Hasonló. Csak ez számomra valamivel jobb. Az áfonyát és a limeot is ugyan úgy érzem.:) Bár az utóíz már eléggé kesernyés, de nem vészes:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25524) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#25522) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én a Lotus-oson láttam már az új fület. Szerintem nem kerül még le egy darabig a Lotus róla, ha lekerül, akkor más lesz helyette és nem hinném, hogy változtatnak rajta, sajnos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25525) Bulitt


Bulitt
őstag

(#25526) #90933760


#90933760
törölt tag

Mostanában kicsit rákattantam az edrinkekre mert már minden nap ittam. Aztán annyira kívántam hogy nem tudtam leállni minden nap kellett, próbáltam magam visszafogni hogy csak hétvégén iszom de nem nagyon jött össze múlt héten se meg most se. Aztán most vasárnap ittam, hétfő sima ügy, kedden már ahh de kellene, szerdán már nagyon durván kellene, csütörtökön elmentem venni addig bírtam, na az szétfosatta az agyam annyira kellett újra, hogy pénteken vettem fél kartonnal aztán mindet megittam annyira bebaszódott az agyam értük. 15mg-os volt legtöbb meg Zero Burn stb úgyhogy annyira azért nem para nem fullos edrinkek.

De hát azért belecsömörlöttem. Egyszerűen annyit megittam hogy belecsömörlöttem, pedig a kedvenc Rehabomból is volt, de már kaparta a torkom az íze. Fuuuuh.
Most már nem kattogok értük, kurvára elteltem. Úgyhogy most fasza, szerencsére így megoldódott a gond biztos hogy nem fogok egy jó darabig most inni és nem is hiányzik, kurvára nem kívánom.

Úgyhogy aki le akar szokni annak egy megoldás ez. :DDD

(#25527) rsanyi18 válasza #90933760 (#25526) üzenetére


rsanyi18
tag

Azért annak aki napi szinten megiszik 500ml-t, de akár 250ml-t is, annak így leszokni kínszenvedés. :D Meg az se egészséges hogy egy ideig egy korty energiaitalt sem iszik az ember, aztán egybôl több doboz...:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25528) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#25526) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha azt a félkartont naponta egyesével elnyomtad volna kevesebb kárt csináltál volna magadnak :D Én napi egyet iszok kávé helyett, mert nem bírom a kávé ízét, ahogy lemegy, ki is jön.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25529) callmeakos válasza DJ. Ru$y (#25528) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is így vagyok. A hajnali 1 doboz a minimum, és abból nem engedek. 4 kor kelek, és egyszerűen a munkám rovására megy hogy nem tudok megfelelően felpörögni. Ha esetleg nem iszok semmit az egész reggelem érezhetően vontatott és lassabb is. Maga a kínszenvedés. És itt meg is szoktam állni az energiaitalokat, mert nincs szükségem többre. Akkor iszok még 1 dobozzal hogy ha esetleg hosszabb napom van, és kell az energia, de akkor is megállok két 250ml-es doboznál. Nagyon ritkán iszok nagy dobozos adagot, és akkor is maximum egyet.

All→M8

(#25530) #90933760 válasza rsanyi18 (#25527) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mindig is keveset ittam a kedvenceimből azt is csak hétvégén lényegében, aztán ha nem kaptam őket akkor semennyit. Évek óta így ment nem volt ezzel gond. Aztán most nagyon elgurult a gyógyszer valamiért, nem tudom miért. Utóbbi hónapokba egyre több kellett. Aztán most egy hónapja nagyon bedurvult. És hiába próbáltam abbahagyni nem nagyon akart sikerülni, mert hiába próbáltam fokozatosan, a "na még egy aztán mostantól tényleg kevesebbet" elv érvényesült, mert mindig a "na még egy" jött újra. :DDD
De most így sikerült ezzel hogy túlittam.

Aztán majd ha később újra megkívánom akkor jobban odafigyelek a mennyiségre és akkor nem szokik rá a szervezet. Mert a nulláról a keveset megtartani sokkal könnyebb mint a sokról visszaszokni a kevésre. Igaz hirtelen abbahagyni se valami jó, de így hogy beleundorodtam így azért sokkal egyszerűbb lett, még a hiány mellékhatásokat is elnyomja. Mert ahogy eszembe jutna hogy hú de kell, egyből az jut eszembe hogy hú bazdmeg de teleittam magam. :DDD
Mindegy, most nem iszok egy darabig aztán majd ha megkívánom akkor megint a régi módszerrel, ahogy előtte is ittam hogy néha-néha. Csak annyira kell figyelni hogy ne kezdjek el többet inni, de az már úgy egyszerűbb, mintha most a kattogó szervezetedet próbálnád rábeszélni ugyanerre.

[ Szerkesztve ]

(#25531) rsanyi18 válasza #90933760 (#25530) üzenetére


rsanyi18
tag

Persze...ha 1-2hét múlva megkívánsz 1dobozt, avval nincs semmi probléma. Nem fogsz megint "rászkoni":D
Én magamnak is bevallom, energiaital függô vagyok, napi 250ml mindig megvan.:D Sokszor az 500is:D És ez már több éve, pedig még csak 18vagyok. Viszont nekem is vannak olyan napjaim hogy nem kívánom az energiaitalt:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25532) Joker88


Joker88
őstag

ma reggel ittam meg egy Watt energia italt , alma-körte ízesítéssel.. Egész kellemesen csalódtam benne,ízre tényleg finom volt. :)

El sem hittem,hogy magyar terméket iszom ( tudniillik a Buszesz Zrt. gyártja )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#25533) rsanyi18 válasza Joker88 (#25532) üzenetére


rsanyi18
tag

Köszönjük nyílvánvaló kapitány ;] :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25534) Zsírkrétamen válasza dragonfx (#25516) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Van tudtommal a mostani Burn-nél is, a Redbullnál is, és igen, a régi nyereményjátékos Monsternél is. Szerintem ez jó húzás, mert feldobja a dobozt, illetve sokan a nyitófüleket is gyüjtik.
Bár arra lettem volna kíváncsi, hogy tud-e valaki valamit arról, hogy ez most újított széria, vagy mi :D Mert a dobozon én semmi féle, sem árnyalati, sem más különbséget nem látok.

Áhh ilyen dolgokkal, mint a: "megálom, hogy ma csak 1 energiaitalt iszok" dolgokkal már nem foglalkozok. Ha megkívánok egyet, akkor megiszok annyit, amennyitől nem érzem rosszul magam, és utána általában csak akkor iszok újra, ha megkívánom. Régen én is sokat ittam, akár napi 2db 500ml-ert is, de egy idő után rá lehet unni ezekre, aztán ismét csak időszakosan megy a fogyasztása. Mostanra már van, hogy hónapokig nem iszok egyet sem, mert nem kívánom, illetve már csak az íze miatt iszom, mert a legtöbb ital (főképp a hazaiak) már egyátalán nem is pörget. Persze az újdonságokat általában mindig megkóstolom, mert kíváncsi vagyok rájuk, de ha épp nincsen semmi új, akkor nem is iszok semmit :)

(#25535) DJ. Ru$y válasza Zsírkrétamen (#25534) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

800-900 körül járok fül ügyileg :D Aztán van 200-300 db doboz elrakva, ami pár év múlva lehet ér majd valamit a gyűjtőknek, most arról is letépkedném lenne még, de a Hellek mellett a fül gyűjtés csak "másodlagos" vagy inkább sokadlagos :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25536) dragonfx válasza DJ. Ru$y (#25519) üzenetére


dragonfx
veterán

aha.
hát ez a uj hell blueberry nekem nbem jött be.lehet épp hibásat ittam vagy nem volt cosnthideg de olyna szénsavas koffein íze volt ezen tul smemi.
még1 probát kap.aztán annyi.
a kiwi.set holnap probálóm ki.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25537) Jarod1


Jarod1
addikt

Az új Hell ért mentem a tescoba, az pont nem volt még de helyette 4 újdonságot találtam, amit elsőnek Shark nak olvastam:

és ezt azokra akik ma futottak:

(#25538) DJ. Ru$y válasza Jarod1 (#25537) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pedig volt már róluk szó, és mindig jól írtuk :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25539) szekra válasza #90933760 (#25530) üzenetére


szekra
Topikgazda

Hű nehogy elkezdj inni vagy dohányozni :D

(#25540) dragonfx válasza Jarod1 (#25537) üzenetére


dragonfx
veterán

ja én is beszerzem maj dőket.de akkor egyből 8at.
:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25541) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó nagy melléfogás a chipsadó

Ezt előre meglehetett jósolni,hogy nem fogja beváltani a hozzáfűzött reményeket.
Sőt, inkább mégtöbb hulladék edrink lett mint azelőtt volt

[ Szerkesztve ]

(#25542) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Csak azt nem értem, hogy miért nem törlik el, vagy változtatják meg.
Ez a "tegyük egészségesebbé az embereket" duma köztudottan csak kifogás, a cél azt volt, hogy még több pénzt szerezzenek, hisz nem kicsit van eladósodva az országunk.Namár most, ha a taurin adóját csökkentenék mindenki jól járni.Visszahoznák az energiaitalokba, ezáltal adóznának utána, mi pedig újra rendes energiaitalokat tolhatnánk!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#25543) solyom007


solyom007
csendes tag

Sziasztok!

Igényfelmérés szintjén, kit érdekelne Szerbiából,Macedóniából és végül Görögországból energiaital? Haver szerdán megy és hoz nekem, (ha talál), de ha jelzitek, akkor másnak is :C PÜ-ben lehet jelentkezni.

(#25544) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Most pont mákom volt az utolsó hell berry-t hoztam el

(#25545) horush válasza solyom007 (#25543) üzenetére


horush
addikt

Görögországban nincs sok különlegesség, legalábbis nyáron Rodoszon nem nagyon találtam. Ilyen Battery volt talán csak, ami nem nagyon van nálunk.

(#25546) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#25544) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még mindig előrébb vagy, mint én... :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25547) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ma délelőtt legurítottam a Punched Pure Zerot. Ez viszont ízlett. Igaz hogy érezni rajta az édesítőszert, de nem vészes. Illetve ízre is bejött, mondjuk érdekes nem annyira mint a UK Fruit Puched PZ. De tény hogy itthon a fél karomat adnám egy ilyen ízért. :U

All→M8

(#25548) Laraxior


Laraxior
titán

41 :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25549) dragonfx válasza Laraxior (#25548) üzenetére


dragonfx
veterán

alsó 6. doboz jön be leginkább kinézetre.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25550) rbalint88


rbalint88
addikt

Ha valaki közel lakik a román határhoz, menjen el a Nagyváradot elkerülő úton levő Auchanba, jó áron van a fél lityis Rockstar. Xdurance blueberry, sima fekete és guavás van, átszámítva 300Ft környékén. Ja és a blueberry xdurance-nak nincs olyan aszpartámos utóíze, mint az itthon kapható 250ml-esnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.