Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#24400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Majd hoz a BS vagy a CS :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24402) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#24401) üzenetére


Laraxior
titán

Milyen a G3? Le akarom cserelni a telom, tetszik a G3, de azt írták a ph-s tesztben h be-be szaggat... mennyire penge a telo mindennapi hasznalatban?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24403) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#24402) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

4-5 frissítés jött a teszt óta, nem adnám el most semmi pénzért. Nézz be a teszthez tartozó topicba és az újabb hsz-eket nézd. Október elején megyek Debrecenbe, ha addig nem tudsz döntésre jutni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24404) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#24403) üzenetére


Laraxior
titán

November 5-tol valthatok kedvezmennyel a vodanal. G3 - Z2 - Note3 van abban az arkategoriaban amit bevallalok es kb 10ezer forint rafizetessel meguszom az S3 eladásával. S5-re mar 30at kellene fizetnem, az sem olyan sok, de kiprobalnek valami mast a Samsungon kívül. 3 eve csak Samsungot nyuzok. :B

elolvasom, koszi az infot. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24405) peyssou válasza shinku (#24395) üzenetére


peyssou
csendes tag

kisebb tabacheriakban,benzinkutakon kell keresni,a "klasszikus" szuoermarketek (carefour,zielpunkt)maximum a redbull/burn/moster verziokat tartjak...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#24406) peyssou válasza Laraxior (#24397) üzenetére


peyssou
csendes tag

olasz benzinkut,moster / rossi promocio...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#24407) Laraxior válasza peyssou (#24406) üzenetére


Laraxior
titán

:R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24408) szekra válasza Laraxior (#24404) üzenetére


szekra
Topikgazda

HTC ONE :))

(#24409) Laraxior válasza szekra (#24408) üzenetére


Laraxior
titán

Azt egy huszasért elhozhatom :)) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24410) Laraxior


Laraxior
titán

Feltöltötték a hűtőt :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24411) albert8 válasza Laraxior (#24410) üzenetére


albert8
addikt

sweppest meg vanilia zero-t tugsz hozni? az 3db. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24412) CoDWaW07 válasza Laraxior (#24410) üzenetére


CoDWaW07
őstag

kispesti bolt?! :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#24413) Laraxior válasza CoDWaW07 (#24412) üzenetére


Laraxior
titán

Hajdúböszörmény....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24414) tipuka válasza Laraxior (#24413) üzenetére


tipuka
addikt

na most már oda is el kell menni :DD

(#24415) Laraxior válasza tipuka (#24414) üzenetére


Laraxior
titán

Most hétvégén gyertek... lesz jobb program is:

Kurvanagymasinák lesznek.... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24416) shinku válasza peyssou (#24405) üzenetére


shinku
csendes tag

Ezt is itt lehet megtalálni, ha egyáltalán meglehet? :) Köszi szépen.

http://www.lamborghini-energydrink.com/it

(#24417) callmeakos válasza Laraxior (#24410) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Zero Vanilla az az állat :Y :))

All→M8

(#24418) peyssou válasza callmeakos (#24417) üzenetére


peyssou
csendes tag

nem hiszem,hogy ide behoztak volna,de kerdezz valami nalam okosabb-felkeszultebbet...
:)

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#24419) callmeakos válasza peyssou (#24418) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem is tudok róla hogy a Vanillát újra behozták volna. :(

All→M8

(#24420) Laraxior válasza callmeakos (#24417) üzenetére


Laraxior
titán

matricás...tehát nem hazai

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24421) peyssou válasza callmeakos (#24419) üzenetére


peyssou
csendes tag

bocsi,egy sorral elcsusztam...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#24422) shinku válasza peyssou (#24421) üzenetére


shinku
csendes tag

Nem is úgy értettem, h Mo-n megtalálható-e, hanem úgy, h Olaszban láttál már ilyet, vagy mennyire könnyen lehetne megtalálni.
Ezt az "ez is itt található meg" szöveget arra írtam, h amit írtál, h ezt is benzinkúton, meg a taba... helyen található meg?

(#24423) #90933760


#90933760
törölt tag

Úgy látom az új Lotusos Burnből kivették a glükoronolaktont. Sokat nem számít, a cukor emésztését befolyásolta valamennyire.

Viszont még mindig rohadt finom. :DDD 15g cukor, fckyeah. ;] Elgurult a gyógyszerük ezeknek. Mindegy, kurva finom és pont.

(#24424) ToBeY válasza #90933760 (#24423) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Na azt sem próbálom akkor ki.Nekem az ideális olyan 8g cukor/100ml e felett már nem tudom meginni mert baromi édes.Ezért csípem a zöld Nesta-t mert az nincs agyoncukrozva. :K

(#24425) rsanyi18 válasza #90933760 (#24423) üzenetére


rsanyi18
tag

Eddig én is szerettem, sôt, még most is... De a Zero Burn olyan jól megcsinálták hogy az nekem már jobban bejön. Hasonló íz, csak cukor nélkül. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24426) #90933760 válasza ToBeY (#24424) üzenetére


#90933760
törölt tag

A sima Burnbe mindig is ennyi cukor volt, legalábbis én nem tudom kb egy éve kezdem el újra inni ezeket néha, azóta ennyi van benne. A kékbe meg az ízesítettekbe kevesebb van. De ha neked a 8 az ideális akkor ne sok edrinket igyál mert a 90%-ukba 10g felett van a cukor. Elvégre az adja meg az energiát.
Egyébként nem érezni ki rajta a sok cukrot.

(#24427) ToBeY válasza #90933760 (#24426) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért ez nem feltétlen igaz,mert a Monster Exportban csak 9g cukor van,de még is baromi édes mert telenyomták édesítőszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#24428) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#24427) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Hellek többségében pedig 10.9 és nem lehet annyira érezni benne...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24429) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#24428) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen pl a hellnek elég jó íze van,azzal nincs is bajom. :K

(#24430) rsanyi18


rsanyi18
tag

Újra 300ft a Sparban a Monster.:DD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#24431) Ventur@ válasza rsanyi18 (#24430) üzenetére


Ventur@
senior tag

...és ha már Monster, most olvastam ezt a cikket:
A Coca Cola bevásárolta magát a Monsterhez

Van a cikk végén egy érdekes rész, de "nem lövöm le a poént".

Egyébként melyik az "új" Monster? A Lo-Carb vagy az Absolute Zero? Nem akartam eddig venni, mert nem tudom hogy melyik az "új", viszont ma kipróbálnám :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24432) Laraxior válasza Ventur@ (#24431) üzenetére


Laraxior
titán

Lo carb a keves cukor.... az absolutely zero pedig a cukor nelkuli. Az utobbi valtotta le a lo carbot... mar tunnek el a polcokrol.
Na meg regebben volt a lo-cal... amilyen dobozt elvileg sikerult szereznem... ha meghozna a postas ^^

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24433) peyssou


peyssou
csendes tag

tegnap,azsia center...
3fele xl,6fele rockstar,regi wattbol sarga,kek,zold,kek hell,monsterek...
nem edrikbol vanilias cola,cherry light,fanta 4 izben...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#24434) Ventur@ válasza Laraxior (#24432) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz az infót :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#24435) DJ. Ru$y válasza Ventur@ (#24431) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Spoiler ALERT!!

Ezt azt jelenti, hogy viszlát Burn?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24436) Laraxior


Laraxior
titán

Bontatlan, taurinos, M-80 és Lo-Cal Monsterek. Mondhatni kuriózumnak? :C A gyűjteményeim ékessége.
Köszönet Lop!N kollegának, aki itt hirdette a dobozait, le is csaptam rá villámgyorsan.
Az M-80 2009-es évjárat, a Lo-Cal pedig 2010. 473ml, kanadai vásárlás.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24437) albert8 válasza Laraxior (#24436) üzenetére


albert8
addikt

A simát nem kérted? Am meg vigyázz le ne essenek. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24438) Laraxior válasza albert8 (#24437) üzenetére


Laraxior
titán

Zöld van, az csak sima. Ezeket meg mar nem kapni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24439) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, tudom, elkéstem és szar a minősége is (nem mentegetőzök, alap vaku, nincs itthon komoly felszerelés, amit ideránthattam volna)

Egyik sem eladó és 25 másik dobozra sem cserélhető! Köszönöm a megértést.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24440) #90933760 válasza DJ. Ru$y (#24435) üzenetére


#90933760
törölt tag

Valami ilyesmit. De hogy értik hogy sikertelen? Én nem úgy vettem észre, hogy gyíkfing lenne a Burn. Hát szomorú vagyok, mert finomak voltak. Vagy lehet majd ugyanúgy kapni csak Monster néven? Vagy mi? Elég nagy baromság lenne eldobni ekkora bejáratott dolgot.

(#24441) albert8 válasza DJ. Ru$y (#24439) üzenetére


albert8
addikt

Hell napszemüveg van? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24442) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#24439) üzenetére


Laraxior
titán

Valami ilyesmi kellene az én Monsteres dobozaimnak is, de az asszony hallani sem akar arról, hogy a szobában tároljuk őket... szerinte porfogók... :O
35 különböző doboz :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24443) DJ. Ru$y válasza albert8 (#24441) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A piros "zsákos" igen, a fekete "zsákos" még hiányzik, nem tudom miért a pirosat 500-ért vettem 1 éve kb, akkor a feketék mentek 2.000 Ft körül, így az inkább kimaradt.

Laraxior
Hála Istennek ilyen problémám nincs, magammal osztozom ezen a szobán, szóval onnan kikerült dobozba 2 pohár szett, meg egy két porcelán porfogó :DDD

Baltoafarkas
Gondolom amcsi piacot tekintve írták az eredeti cikkben. Az is lehet, hogy eladják a receptúrát és a márkanevet.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24444) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A debreceni Lidlben már hetek óta nincs MixxedUp. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24445) albert8 válasza Bjørgersson (#24444) üzenetére


albert8
addikt

Ja, mert szerintem csak ennyi volt, nem nagyon akarnak többet árulni. :(

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#24446) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#24444) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akció lejárta után 2 héttel, kiszórták a maradékot itt nálunk is, szólt ismerős én akkor hoztam is, de most mikor voltunk vásárolni még mindig volt pár-pár lila és kék, a Mojitoból bezzeg kétféle volt mindet elvitték már :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#24447) Bjørgersson válasza albert8 (#24445) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kár, pedig baromi jó szerintem mindkettő. :(
A mojitosokhoz meg nem is volt szerencsém.

(#24446) DJ. Ru$y: Itt meg már csak Red Bull, Hell meg X-Fact vagy mi van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24448) szekra


szekra
Topikgazda

Örs vezér tér sparban 199 a red bull(!!!)

(#24449) oriic válasza Laraxior (#24442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig mekkora flash, amikor asszonyt tolod a nagy akció közepette a szekrény tetején tárolt 40 db edrinkes doboz a nyakatokba hullok. ( és mind poros ) Megtörtént eset... .:DDD

Live-Die-Respawn

(#24450) takacsbotond válasza szekra (#24448) üzenetére


takacsbotond
őstag

Melyik Bullok?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.