Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#25647) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mondd rendesen az italok nevét mert nem vicces fonetikusan inkább gáz.Nem kell hozzá perfect angol...

vazze,nem is tudtam, hogy csaj vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25652) rsanyi18 válasza Zsírkrétamen (#25647) üzenetére


rsanyi18
tag

Nekem tetszenek a videóid :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25653) Zsírkrétamen válasza callmeakos (#25648) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Rendben, köszönöm a tanácsot, csak egy darabig ilyen, amíg webkamerával vettem a teszteket, mert kellett hogy lássam a monitoron, hogy mit veszek. De változtatok ezen :R

ToBeY: Jó, ritka esetek egyike a No Fear, régen a (Rockstar) Punched széria volt ilyen, amit nem jól ejtettem ki, megnézem hogy kell helyesen, és a következő alkalommal normálisabban próbálom kimondani...
A másikra meg inkább nem is mondok semmit, csak azt, hogy következőleg csak a te kedvedért kirúzsozom magam, meg kifestem, szétkenek az arcomon egy kiló alapozót, és 6 push up melltartót veszek fel :C Ja, meg leveszem a sapkát, meg amúgy is, minek van rajtam a szobába sapka... :DDD

rsanyi18: :R

[ Szerkesztve ]

(#25654) ToBeY válasza Zsírkrétamen (#25653) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem erről van szó.Én csak az első videódat néztem amin rövidnek tűnik a hajad (lehet rövid is?) és elsőre nem tudtam belőni a nemet./ez lehet az én szegénységi bizonyítványom.
De a sapkát tényleg vedd le.

[ Szerkesztve ]

(#25655) Zsírkrétamen válasza ToBeY (#25654) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Jó, értelek én, nem arról van szó. Részemről lezártam ezt a dolgot :)

(#25656) Bulitt válasza Laraxior (#25642) üzenetére


Bulitt
őstag

Azt hiszem, valahol meg van ez a doboz nekem is :DDD

Számomra ez a YT videózás ott bukik el, hogy a minőségbeli színvonal nem üti meg azt a mércét, amit én elvárnék. Gondolok itt a felszerelések és a megvalósítás minőségére is. Sok idő és energiát igényel. Nem beszélve arról, hogy kellene némi háttér-információ is. Egy italról beszélni minimum 10 percig, úgy hogy abban benne van az ital körbemutatása, kiöntése és meg kóstolása. Erre 10 perc talán még sok is. Nem kapok több információt. Ez nem olyan mint egy játékvideó ahol tudnak beszélni az előző rész, és az új rész közti összefüggésekről stb.

[ Szerkesztve ]

(#25657) Laraxior


Laraxior
titán

Ugyfest sikerült szereznem 42. darabkent egy 946ml-es Monster Heavy Metal dobozt.... gyűjteményem ékessége lesz :D

ja meg megittam a 2012-es Import Monstert, meg tegnap a 2010-es Lo-Cal Monstert is :D Semmi bajom nem volt tőlük. :C

Már csak a 2009-es M-80 maradt, ami tele van....

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25658) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#25657) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Esküszöm ha felszámolom a gyűjteményem neked adom a BFC-met :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25659) rsanyi18 válasza Laraxior (#25657) üzenetére


rsanyi18
tag

Itthonra is hozhatnának visszazárhatós 1l-es vagy 750ml-es Monstert. Egész napra elég lenne :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25660) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#25658) üzenetére


Laraxior
titán

Az nem kell Köszi :P zöld már van. Inkabb csereld el Mixxdre... na az jöhetne :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25661) X@b3e


X@b3e
addikt

Hétvégi zsákmány:

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25662) rsanyi18 válasza X@b3e (#25661) üzenetére


rsanyi18
tag

Remélem ugyan evvel a desingel jön hozzánk is. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25663) X@b3e válasza rsanyi18 (#25662) üzenetére


X@b3e
addikt

A tavalyi Ghostos is satnyább volt, mint a kinti...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25664) callmeakos válasza X@b3e (#25661) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szlovákia? :)

All→M8

(#25665) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

Facebookon is láttam nem egy embernél, hogy már megvan nekik ez a sk/cz Monster.. de nálunk miért nincs még? :(

(#25666) Bulitt


Bulitt
őstag

Megérkezett a Battery Limitált energiaitalom :)

[ Szerkesztve ]

(#25667) Jarod1


Jarod1
addikt

na végre megjött a hell ice cool Blue berry... egész jó

(#25668) Laraxior válasza Bulitt (#25666) üzenetére


Laraxior
titán

Szép doboza van :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25669) X@b3e válasza callmeakos (#25664) üzenetére


X@b3e
addikt

:K

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#25670) dragonfx válasza Laraxior (#25668) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja

ma ittam burn berry. hát fényévekkel jobb mint a blueberry.s hell.
és az uj összetevő miatt finomabb is.
meg tök jo nem tojás hanem kerek az ivórésze :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25671) #90933760 válasza dragonfx (#25670) üzenetére


#90933760
törölt tag

Új összetevője lett a Berry Burnnek?

(#25672) dragonfx válasza #90933760 (#25671) üzenetére


dragonfx
veterán

ugyanugy 20% gyümölcs.de ott van uj összetevők. és a piros nyitoka más lett kissé lekerekitett meg az ivokája nem ovális hanem kerek. mint aaa...hmm..nem is tudom...melyik sörnek olyan? talán a stellának?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25673) #90933760 válasza dragonfx (#25672) üzenetére


#90933760
törölt tag

Na kíváncsi vagyok majd ha lesz veszek. Nem rossz amúgy, de nem szoktam venni mert sima szörp íze van és ennyi pénzt nem ér meg. Csak akkor veszem, ha nincs se kék se sima Burn.

(#25674) DJ. Ru$y válasza dragonfx (#25672) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindegyik "lekerekített" a "nagy lyukú"kifejezést keresed. A füle nem nagy újdonság, volt már neki a régi fajta lyukasan, aztán a régi fajta telin, aztán most itt az új fajta (ami szerintem nem áll jól a piáknak) Burn logóval.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25675) szekra


szekra
Topikgazda

Nem tudom volt-e már.

(#25676) Bulitt


Bulitt
őstag

Burn Blue Svédországból. Saját kép

(#25677) DJ. Ru$y válasza szekra (#25675) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondd, hogy lime-os.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25678) ToBeY válasza szekra (#25675) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ugye itthon nem lesz kapható? :U

DJ. Ru$y: Tropical ha jól látom a weboldalon.Ami bármit jelenezhet,kicsit olyan mint a tutti-frutti :DDD

Bulitt:Hmm akkor erre én nagyon kíváncsi leszek,hogy milyen ízt hoztak ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#25679) Bulitt válasza ToBeY (#25678) üzenetére


Bulitt
őstag

De, ez a Magyar verzió :K Már terjesztik rendesen

(#25680) rsanyi18 válasza szekra (#25675) üzenetére


rsanyi18
tag

De jól néz ki!:) Remélem becsúszik hozzánk is. Biztos finom :D

Szerk: Hoppá. Örömhír :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25681) szekra


szekra
Topikgazda

Srácok, itthon vettem. :D Stadionokon Puskás Ferenc stadionnál lévő kis reálban volt pár darab még a hűtőben.

Szerk.: most kinyitottam, talán mintha mangó/barack/ananász ízt éreznék a legjobban ki belőle. Bár ilyen megállapításokban sosem voltam erős. :D

[ Szerkesztve ]

(#25682) rsanyi18 válasza szekra (#25681) üzenetére


rsanyi18
tag

Ezaz! Mindig is vágytam egy mangós energiaitalra:)
Mondjuk ez nem kifejezetten mangó de jobb mint a semmi:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25683) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csak nehogy monster ripper 2.0 legyen mert azt nem nagyon csípem.

Szerk: Őöö ez most Juiced vagy Tropical néven fut? :F

[ Szerkesztve ]

(#25684) szekra


szekra
Topikgazda

Ami nekem mangó nem biztos, hogy mindenkinek az. :D Inkább maradjunk a vegyes gyümölcsnél kóstoljátok meg, hogy ti mit éreztek benne.

ToBeY: áh nem ripper, nem annyira édes, kicsit kesernyés, és érezni benne a tuttit is.

(#25685) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

srácok, ízre ugyanaz a Trópusi vagy vegyes gyümölcs mint ami volt, nem változott az íze, csak a doboza.

[ Szerkesztve ]

(#25686) szekra válasza ECHO2235 (#25685) üzenetére


szekra
Topikgazda

Ezzel azért vitatkoznék, vagy csak nagyon régen ittam Juiced-et.

(#25687) ToBeY válasza szekra (#25686) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megtudnád mondani,hogy hol van pontosan ez a bolt?Egy ismerősöm a stadionnál dolgozik és tudna hozni nekem.

(#25688) szekra válasza ToBeY (#25687) üzenetére


szekra
Topikgazda

(#25689) rsanyi18 válasza ECHO2235 (#25685) üzenetére


rsanyi18
tag

Akkor most ez tulajdonképpen a régi lecserélése? Vagyis nem +1 új íz?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25690) ToBeY válasza szekra (#25688) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi a helpet! :K

(#25691) Bulitt válasza rsanyi18 (#25689) üzenetére


Bulitt
őstag

volt pet palackban, eltűnt. Megint megjelent, megint eltűnt. Most újra vissza jött új köntösben :K

(#25692) rsanyi18 válasza Bulitt (#25691) üzenetére


rsanyi18
tag

Azigen. :DDD
Amúgy már dereng hogy melyik lehetett, régen is kedveltem ezt az ízt. Ha maradt az íz, nekem tökéletes lesz:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25693) szekra válasza Bulitt (#25691) üzenetére


szekra
Topikgazda

Egyáltalán nem ugyan az mint a pet palackos, tudom melyikre gondolsz: az egy sűrűbb, nagyon édes, kevés szénsav tartalmú juiced volt. Ez most egy szénsavas, kesernyés tuttis változat.

(#25694) Bulitt válasza rsanyi18 (#25692) üzenetére


Bulitt
őstag

Ha minden igaz, akkor ennek az új változata: [link]

De itt a hivatalos oldalon látod is: [link]

szekra:De akkor gondolom tudod, hogy létezett belőle nem pet palackos is, ami szintén azonos volt a Juiced itallal és Tropical-nak hívták. [link]

[ Szerkesztve ]

(#25695) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Amúgy tényleg volt régen egy Juiced burn ami így nézett ki.Remélem tényleg nem azt palackozták újra,mert az számomra borzalmas volt.

[ Szerkesztve ]

(#25696) Bulitt válasza ToBeY (#25695) üzenetére


Bulitt
őstag

Valószínűnek tartom, hogy mivel a hivatalos oldalon a Tropical és Lemon két külön ital, így a juiced lett a Lemon, a Tropical pedig egy könnyedebb verzió. Mert eredetileg a Juiced ahogy nálunk is forgalmazták, meg a Tropical ahogy a Lengyeleknél forgalmazták egy és ugyan az az ital volt.

[ Szerkesztve ]

(#25697) szekra válasza Bulitt (#25694) üzenetére


szekra
Topikgazda

Igen tudom, volt alu dobozos is, de ez nem 21%-os gyümölcstartalmú, mint amit feljebb linkelt ToBeY is a régi PET palackos. Ez egy könnyed ízesített tuttis, szerintem nem hasonlít az eddigiekre.

(#25694) Bulitt: De ez egy "könnyed" ital, juiced felirattal, szóval most már nem értem mi van.

[ Szerkesztve ]

(#25698) ToBeY válasza Bulitt (#25696) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A lemon-t lehet nálunk is kapni?
Amúgy amit belinkletem nem azonos a narancslé-el mert volt olyan.
De volt valami trópusi izé amit belinkeltem és 500ml pet palackban nyomattak csak

[ Szerkesztve ]

(#25699) szekra


szekra
Topikgazda

Lejárt a szerkesztési idő, más:

Most megnéztem ezt a Burn-ös dobozt, és fura, hogy hogy változnak a trendek. Erre már az van írva, hogy fogyasztása 14 éven aluli gyermekeknek nem ajánlott, illetve az ajánlott maximális adag 2. Illetve az alkohollal való keverés nem ajánlását már rá sem írják.

Régen (most megnéztem pár régi dobozomat) mindegyikre az volt írva, hogy fogyasztása 18 éven aluliaknak nem ajánlott, illetve a napi maximális adag 1 db, azt ne lépje túl. Alkohollal fogyasztani tilos.

[ Szerkesztve ]

(#25700) Bulitt válasza szekra (#25697) üzenetére


Bulitt
őstag

Nagyon egyszerű, nincs ebben semmi ördöngösség.

Amit külföldön Tropikálnak hívnak, azt nálunk valaki átnevezte Juiced-re. Így volt ez anno a sárga, savanykás itthon is kapható Burn - Juiced-el is. Az eredeti neve Burn - Tropical. (Tudom, ittam mind a két elnevezésűt és azonos volt mind a két ital!)

Most, hogy a Burn változtatott az eredeti ital összetételén és nem olyan sűrű (szerintem) az Original változat se, külön választották az ízeket is. Így született meg a Tropical (amit nálunk valaki megint Juiced-nek nevezet el), és lett a narancs/citrom átnevezve (amit itthon is lehetett kapni Juiced néven) Lemon-ra.

Amit te érzel az új Burn alapokon nyugszik és valóban új íznek tekinthető kis hazánkban. De még nem volt hozzá szerencsém. Én úgy gondolom, hogy az itthoni elnevezést rontották el.

ToBeY: Nem, Lemon nincs forgalomban nálunk hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.