Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Bulitt


Bulitt
őstag

Most LAN partyn megittam, és nagyon ízlik :C

(#25102) Laraxior válasza Bulitt (#25101) üzenetére


Laraxior
titán

Facebookon talaltam egy teli zöldet. Le is csaptam rá. 40. doboz lesz :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25103) oriic válasza celabro (#25093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj de rondák, és még ahogy látom összemókoltak a képek is. :D

Live-Die-Respawn

(#25104) DJ. Ru$y válasza BandiHUN (#25100) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Guava Lime-osra gondolsz (zöld)? Annak nincs Lime íze, és a lime amúgy sem savanyú inkább kesernyés, de abban a guava elnyom mindent szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25105) Bulitt válasza Laraxior (#25102) üzenetére


Bulitt
őstag

Nagyon hamar el lehet ott is sok pénzt költeni :DDD

(#25106) #90933760


#90933760
törölt tag

Hoppá, ideért a Hell kóla. Aztamindenit. Vettem is egyet, de most látom ez emelt koffeines, én meg már megittam egy Burnt úgyhogy inkább délutánra hagyom. Nagyon nem is sietek a megkóstolásával mert szinte biztos hogy nem fog ízleni, energykólák sose ízlettek, meg alapból a kóla se valami kedvenc. Meglátjuk.

(#25107) albert8 válasza Bulitt (#25105) üzenetére


albert8
addikt

Uhh én most ittam meg az import light-ot, de ez nagyon üt! Talán az eddigi legjobb sima izben! :C :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25108) callmeakos válasza #90933760 (#25106) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor tuti hogy ez se fog bejönni :D

All→M8

(#25109) tipuka válasza albert8 (#25107) üzenetére


tipuka
addikt

Én meg most iszom éppen szintén az Import Light-ot. :D Ez egy égi jel!! Nagyon bejön amúgy, ott van a szeren.

(#25110) vwpolopg válasza tipuka (#25109) üzenetére


vwpolopg
őstag

Bármilyen zero-light-sugarfree löttyre azt mondani, hogy finom, az BŰŰŰŰN! :D Ami kell egy edrinkbe az a CUKOR :D Jóóó sok cukor, ld. Rockstar Guava, emlékeim szerint 50-60g körül van benne :D Akinél akad egy doboz meg tudja nézni, nekem már jóideje nincs gyűjteményem :D

[ Szerkesztve ]

(#25111) callmeakos válasza vwpolopg (#25110) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor ezek szerint még nem ittál mondjuk R* Pure Zerot :U :D

All→M8

(#25112) vwpolopg válasza callmeakos (#25111) üzenetére


vwpolopg
őstag

90%-ban összes amerikai és angol-német-szlovák-lengyel R*-t és Monstert kóstoltam, így a Pure Zerokat is, amcsi és eu változatban is amiből van. Nekem nem ízlett semelyikből sem a zero-ligt-ilyenolyanfree változat. Rühellem az ízesítő ízét mindenben :))

(#25113) tipuka: Egy kecske tehenes alsógyatyában? :D Fura románc ;]

[ Szerkesztve ]

(#25113) tipuka válasza vwpolopg (#25110) üzenetére


tipuka
addikt

Majd rakok bele 2 kanál kristálycukrot a kedvedért jóóó??!! :P :DDD
Amúgy a Rockstar Punched/Juiced, ilyesmik a kedvenceim nekem is. :D Az a baj 3 méterre van tőlem a polc, messze van az nekem. :D 1 szál tehenes alsógatyában fagyoskodok most az ablaknál.
Amúgy zero-light-os izékben is csak a "nagy" márkák ízlenek nekem is. :) (Monster,Rockstar,Hell)

[ Szerkesztve ]

(#25114) Bulitt válasza vwpolopg (#25112) üzenetére


Bulitt
őstag

A doboza szerint 240ml-ben 6g cukor van. Ebben csak az az érdekes, hogy az íze alapján ez valahogy sehogy se jön ki :DDD Nem éreztem ki belőle az édesítő szer ízét se. Szóval szerintem valahol csalnak. Haverok megkóstoltak, és rögtön megkérdezték, hogy ha ez a Light verzió milyen édes az eredeti? Nekik is elég édes volt ahhoz, hogy ne kérjenek belőle többet :DDD

(#25115) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valakit érdekel ez a két doboz aki érte is tudna jönni?Sajnos peyssou eltűnt pedig neki kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#25116) vwpolopg válasza Bulitt (#25114) üzenetére


vwpolopg
őstag

Egyébként nem vitát akartam szítani, csak számomra tényleg rosszak a csökkentett cukortartalmú vagy zero löttyök. Sajnos mindenből kiérzem a különböző cukorpótlék szutykokat amiket tényleg utálok, így nem a kedvenceim na :)

(#25117) BandiHUN válasza DJ. Ru$y (#25104) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,az a ződ' volt...hát én abban nem éreztem mást,csak hogy gyengébb ízzel,de ugyanaz mint a sima Hell,mintha még beledobtam volna egy deci szódát.De vettem Apple-t is,az jó,szeressem,bár mostanában a pirosgyümölcsösök a kedvenceim mindenből.Pl.Burn Berry...csak azok eléggé drágák 250 milisként.DE jók,mint mikor az ember megkíván egy márkás sört :DDD Persze hétköznap jó az Arany Fácán is :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#25118) Bulitt válasza vwpolopg (#25116) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem vita, szimplán vélemény megosztás :) Mostanában a Monster oda tette magát az ilyen italok terén. Az Ultra Zero sorozat is nagyon ízlik. Pedig én is érzékeny vagyok az édesítő szerekre

ToBey: Gondolom a posta akkor nem játszik, ha érte kell menni :))

[ Szerkesztve ]

(#25119) ToBeY válasza Bulitt (#25118) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha fizeted a postát és nem gond,hogy esetleg kilapulva érnek oda,akkor végül is okés lehet.a dolog:)

[ Szerkesztve ]

(#25120) Bulitt válasza ToBeY (#25119) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem nagyon szeretek kockáztatni, meg hagyom másnak :)

(#25121) #90933760


#90933760
törölt tag

Na, ez a Hell kóla nem is rossz. Annyira nem, hogy az Assaultnál is ezerszer jobb, meg minden megszokott energiakólánál. Szerintem teljesen jó. Egy kicsit sok benne a szénsav, nagyobbat is pukkan kinyitásnál. Nem hiszem hogy még egyszer venni fogok mert nem kedvenc, de ez teljesen iható.

(#25122) ToBeY válasza Bulitt (#25120) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,kicsit necces postázni üres alu dobozokat :D

(#25123) ƬΛЯΛ válasza ToBeY (#25122) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

A Monster Energy Drink Collection a teli dobozokat úgy postázza, hogy egy pont akkora átmérőjű PVC csövet hosszra méretre vág amibe mm pontosan belemegy a doboz és alul felül szivacs + ducktape-el leragasztják a végüket és kész a tökéletes védelem :C

A kép a facebook oldalukról van :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25124) ToBeY válasza ƬΛЯΛ (#25123) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha ennyit biztos nem pöcsölnék vele,inkább kidobom. :U

(#25125) tipuka válasza ƬΛЯΛ (#25123) üzenetére


tipuka
addikt

Hol lehet tőlük rendelni? :D

(#25126) Bulitt válasza ƬΛЯΛ (#25123) üzenetére


Bulitt
őstag

És még adjak pénzt pvc csőre is? Ezzel is növelve a súlyát? :DDD

(#25127) ƬΛЯΛ válasza tipuka (#25125) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Azt sajnos nem tudom :(

szerk:
(#25126) Bulitt: Ez csak egy idea volt. Járható út. Mindenki maga dönti el :K :R

[ Szerkesztve ]

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25128) Bulitt


Bulitt
őstag

Az új beszerzett energiaitalokkal, egy új korszak köszöntött be nálam. Igaz kicsit későn kezdve, de alul bontom mostantól a dobozokat :)

(#25129) ECHO2235 válasza Bulitt (#25128) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Kb 1-2 hónapja énis így nyomom :)

(#25130) tipuka válasza ECHO2235 (#25129) üzenetére


tipuka
addikt

Még is az miért jó? :D

(#25131) ECHO2235 válasza tipuka (#25130) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Felsőrésze "sérülés" mentes. Felülről látod a dobozt ha kint van polcon, így jobban néz ki. alulról viszont nem látod :D

(#25132) rsanyi18 válasza Bulitt (#25128) üzenetére


rsanyi18
tag

És hogyan? Egy 50-es szöggel csinálsz rá egy lyukat?:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25133) Bulitt válasza rsanyi18 (#25132) üzenetére


Bulitt
őstag

Ezzel:

(#25134) rsanyi18 válasza Bulitt (#25133) üzenetére


rsanyi18
tag

:R

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25135) tipuka válasza ECHO2235 (#25131) üzenetére


tipuka
addikt

Hát jó. :D

Én imádom azt az érzést, mikor felnyitom a nyitófület egy nagy levegővétellel, hogy érezzem a kiáramló aromát, miközben beindul a nyáltermelésem, és majd a számon kifújom a levegőt a nagy elégedett mosollyal, hogy "igen, ezért a cuccért megéri élni". :DDD

(#25136) Laraxior válasza Bulitt (#25105) üzenetére


Laraxior
titán

Ne is mondd... kivancsi vagyok hol lesz az Ultra Black Monster licit vége :D oszt majd nem tudom tankolni a motorcskam... sajnalnam :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25137) vwpolopg válasza Laraxior (#25136) üzenetére


vwpolopg
őstag

Te is licitálsz rá? :D 5000 körül tart asszem, mindjárt megyek rádlicitálni :P ;]

(#25138) Laraxior válasza vwpolopg (#25137) üzenetére


Laraxior
titán

En tettem az 5ezres licitet ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25139) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

én meg inkább megvárom, míg a British vagy Candy behozza vagy lesz a Seoul Plazaba és megveszem 1500-ért :D vagy névnapomra meglepem magam ebayről, de hogy most nincs pénzem, főleg 5000-em 1 dobozra az biztos :D

(#25140) Bulitt válasza ECHO2235 (#25139) üzenetére


Bulitt
őstag

Én úgy tudom, hogy csak bizonyos darabszám készül belőle

(#25141) ECHO2235 válasza Bulitt (#25140) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

igen, mert ez mégcsak tesztkör, de utána mindenhol kapható lesz, főleg ha jó visszajelzést kapnak.

(#25142) adolfka00 válasza james001 (#25095) üzenetére


adolfka00
tag

Jah értem :) És valami barátibb árral rendelkező bolt létezik ? :R

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#25143) ToBeY válasza adolfka00 (#25142) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha különleges edrinket akarsz inni ami nem kapható minden sarkon,akkor annak ez az ára mivel UK és USA exportból származnak

(#25144) rsanyi18 válasza adolfka00 (#25142) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem a BS-en kívül nem nagyon találnál amúgy se "olcsóbb" boltot:) A The Candy Store is drágább. Maximum 1-2helyen ólcsóbb 1-2dolog, ami kapható a BS-ben is. Pl a kis dobozos R*-t tudsz venni 200-220ft-ért, ha számít minden forint akkor inkább vegyél 2db 250ml-eset, mint hogy megvedd a 500ml-est a BS-ben 6-700ért:D Én is inkàbb ezt csinálom. De ez csak egy tipp:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#25145) Laraxior


Laraxior
titán

21:00-ig megy s licit az Ultra Black-re.... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25146) Bulitt válasza Laraxior (#25145) üzenetére


Bulitt
őstag

Látom senki nem licitált rád :D

(#25147) Laraxior válasza Bulitt (#25146) üzenetére


Laraxior
titán

Ugyfest megvan. Még a Heavy Metalt is elhozhattam volna, csak mar elfogyott a pénzem :D
vettem egy fasza motoros dzsekit... oda a monsterezes :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#25148) rbalint88 válasza Laraxior (#25147) üzenetére


rbalint88
addikt

tegnap láttam a budaörsi ikeában egy srácon vr46 monster baseball sapit, bár szarul is áll meg amúgy se hordok, de azért arra rákívántam :D

(#25149) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Itt az én kis szerény gyűjteményem :B

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#25150) DelArco


DelArco
aktív tag

Egy kis Bruce Lee energy drink Krakkobol.

Youth hides the key to salvation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.