Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) htc07 válasza havri1 (#8000) üzenetére


htc07
addikt

Akkor fogalmam sincs hogy jött össze a múltkor 25000 lépés :N

Amúgy nálam nem menti el a statisztikákat, az alvásmonitornál is azt írja, hogy "not activated". :F

[ Szerkesztve ]

(#8002) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van aki használja itt a készüléket iOS-szel?

A gyári Health appba semmiért se tudja áttölteni az alvásadatokat, se semmit amit rögzített. Hiába állítom be adatforrásnak, semmi, már napok óta. Találkozott valaki ilyennel?

+1 kérdés:

A MiBand honnan tudja hogy alszunk? Mi van, ha napközben leteszem a Bandet 10 óráig. Akkor honnan tudja azt, hogy alszok e vagy sem?

(#8003) MartOOn válasza havri1 (#7988) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem is csak ugy szokott sikerulni, hogy kicsit kocogtatom, utogetem a bandet (mintha ebresztest akarnek nemitani) mikozben keres. Lehet csak placebo de nekem ugy tunik igy hamarabb talalja meg es pl a Parom 2 meterre levo bandje se zavar be.

Ez a 3meteres tavolsag a telotol meg igen erdekes. En siman jarkalok a hazban a kertben es a kocsifelhajton mikozben telo a nappaliban es a band rezeg. Min tizenpar meterre tavolodom. Mondjuk paporvekonyak a valaszfalak es igy pl emeletek kozt sincs problema de azert a fofal itt is eleg vastag.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8004) Rolanddd válasza havri1 (#7997) üzenetére


Rolanddd
tag

Mindegy, így is jó, lényeg hogy jelezzen, mert leginkább akkor van rá szükségem amikor zenét hallgatok és nem veszem észre a telefonon, most az hogy a karkötő 5 mp-cel később jelez, az is sokkal jobb mintha egyáltalán nem venném észre :)

@Vasinger: most a héten fordult elő, hogy már este fél 9-kor bealudtam, majd negyed 2-kor felébredtem és 4-ig nem tudtam visszaaludni, így filmet néztem (aközben sem mozogtam túl sokat) utána meg 4-től 7-ig aludtam még. Mindebből az első 4 és fél órát tekintette csak alvásnak. Szóval nem tudja mindig hogy alszol-e, csak sejti a mozdulatokból meg abból hogy éjszaka van.

(#8005) derrik


derrik
őstag

Az hogy lehet? Hónapok óta fiókban lévő és újra aktivált Band szinkron után a nagyon régi adatokat látja. De most két napra nem hajlandó vissza emlékezni csak az aznapi mozgás adatokat mutatja másnap már semmit?

(#8006) havri1 válasza MartOOn (#8003) üzenetére


havri1
félisten

Akkor már csak az általam használt MiFit_1.4.113N_hu.apk -ra tudok gyanakodni. Igazából első alkalom óta ezt használom, tegnap váltottam csak le egy időre (véletlenül) a playes verzióra, ami egyáltalán nem működött..
Nálad melyik szoftver verzió van, milyen band FW-vel? Letesztelném.

(#8005) derrik: Ha csak az aznapi van meg, akkor nem menti el a szerverre, szinkronizálási hiba lehet.
Nálam mondjuk mindne nap megvan Július 4 óta.

(#8004) Rolanddd: Próbálgatni kell a verziókat, látod, mindnek van valami nyűgje..Meg kell találni azt, amelyik minden tekintetben tökéletes.

[ Szerkesztve ]

havri

(#8007) MartOOn válasza havri1 (#8006) üzenetére


MartOOn
addikt

Playes app (1.6.122) plus MI band notify szintén playrol.
Firmware: 1.0.10.11 es par hónapos színes ledes band.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8008) pető bá' válasza Vasinger! (#8002) üzenetére


pető bá'
őstag

Ha leteszed a band-et, akkor 0 mozgásod van, 10 órán keresztül állandó mélyalvásod lenne. Ilyen nincs. Nálam volt olyan, hogy mielőtt lefeküdtem, egy 20-30 percre letettem, majd mikor visszavettem, egyből mentem aludni. Így lett az a 30 perc mélyalvás, utána meg könnyű alvás :)

"... and I hope you have a great day!"

(#8009) zoeji


zoeji
újonc

Sziasztok!
Megint nem rezeg a Band-em, ha hivásom van. :(( :( Bluetooth engedélyezve van, nem kapcsolgatom ki-be.Ha a telo a Band mellett van és használtam az app-ot, nincs gond, ha picit arrébb rakom, már olyan mintha nem látná, olyan mintha szétdobálná a bluetooth kapcsolatot. Hol-mit kellene állítanom még? A Play-ből töltöttem le az app-ot, lehet az a nem oké?
Tegnap estig mindig tök jól működött.
Köszi

(#8010) r3dsnake válasza pető bá' (#8008) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De van. Nalam ott csufitja a statot egy 16 oras mely alvas, amit persze sehogy nem lehet kitorolni,
es ahhoz igazodik a tobbi oszlop merete is. Honapokkal kesobb is...

(#8011) Rolanddd válasza r3dsnake (#8010) üzenetére


Rolanddd
tag

Akkor ezek szerint ha tudod hogy nem fogod használni valamennyi ideig (egy napig vagy ilyesmi) a Bandet, érdemesebb lecsatlakoztatni a telefonról.

(#8012) drmotto


drmotto
őstag

Lassan megérkezik nekem is. :)
Egy kérdés. Ti le szoktátok venni pl. fürdéshez, mosogatáshoz, ilyesmihez?

(#8013) Rolanddd válasza drmotto (#8012) üzenetére


Rolanddd
tag

Én nem :N

(#8014) OgKush válasza drmotto (#8012) üzenetére


OgKush
senior tag

csak töltéshez :DDD

(#8015) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Jól látom, hogy ez kipattintós?
és ha igen, akkor ez pro vagy kontra a 4 csavarossal szemben? :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8016) drmotto


drmotto
őstag

Köszi

(#8017) pető bá' válasza r3dsnake (#8010) üzenetére


pető bá'
őstag

Lol :C

"... and I hope you have a great day!"

(#8018) eszlenyek válasza Outlander (#8015) üzenetére


eszlenyek
tag

Korábban van róla bejegyzés.
Egy ideje használom már, tapasztalatok röviden:

Pro:
+ soha nem esik ki band belőle
+ talán kicsit elegánsabb mint a gumi karkötő (bár a vékony pánt miatt elég nőies főleg a vékony kezemen)
+ szoktam benne fürdeni is néha, de semmi baja még (megszokásból rajtam marad)
+ sok lyuk van rajta, jobban belőhető a szorosság
(+ nekem kényelmesebb is mint a gumi)

Con:
-Nehezen helyezhető bele a band vagy csak én vagyok béna (de csak havonta kell úgy is tölteni)
- Nem annyira minőségi a pánt és cserélni nem is merem, ne hogy a rögzítő pöcök kijárjon
- A fém részének gagyi a hatása (sajnos én feketét rendeltem chrome felős résszel, de ahogy nézem ez is ugyan az, ennyire nem sötét a fém)

[ Szerkesztve ]

(#8019) gianone válasza r3dsnake (#8010) üzenetére


gianone
őstag

Anno még állíthattál volna az alvási időpontokon.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8020) Outlander válasza eszlenyek (#8018) üzenetére


Outlander
őstag

Értem, de a kérdésem a csatra irányult hogy a pattintós jobb-e avagy pont nem a csavarossal szemben? :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8021) Keil Walker válasza htc07 (#8001) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nálam is azt írja, hogy nincs aktiválva az alvás mérés.
Erre tud valaki megoldást?
Erre

(#8022) gianone válasza Keil Walker (#8021) üzenetére


gianone
őstag

Xiaomi Store-os appot próbáltátok?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8023) Keil Walker válasza gianone (#8022) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

(#8024) gianone válasza Keil Walker (#8023) üzenetére


gianone
őstag

Nem. Ez:

[link]

Angol amúgy, ez a gyári app.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8025) Corsa02 válasza Keil Walker (#8023) üzenetére


Corsa02
őstag

Itt van emberibb nyelven :D

The Truth Is Out There --->

(#8026) gianone válasza Corsa02 (#8025) üzenetére


gianone
őstag

Őszintén szólva szerintem teljesen egyszerű ráhúzni az egeret a narancssárga gombra, szépen angolul kiírja, hogy download.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8027) Corsa02 válasza gianone (#8026) üzenetére


Corsa02
őstag

Persze, csak gondoltam, ha már a fórumon keresgélt és nem találta, megmutatom, hogy hol van ott.

The Truth Is Out There --->

(#8028) madgie válasza gianone (#8026) üzenetére


madgie
titán

És tizenöt perce képtelenség letölteni :D

(#8029) havri1 válasza madgie (#8028) üzenetére


havri1
félisten

És 90%-nál (kb estére) eldobja, kapcsolat megszakadt. :p

[ Szerkesztve ]

havri

(#8030) gianone válasza havri1 (#8029) üzenetére


gianone
őstag

Most nekem se akarja az igazságot. Gondolom, kb. annyira megbízható a szerver, mint a szinkronizációkor. :DD

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8031) madgie válasza gianone (#8030) üzenetére


madgie
titán

Na igen, a Xiaomi szerverei általában nincsenek a helyzet magaslatán :D

(#8032) havri1 válasza madgie (#8031) üzenetére


havri1
félisten

Azért nem a szomszédban van, lehet ott jól működik :)

havri

(#8033) eszlenyek válasza Outlander (#8020) üzenetére


eszlenyek
tag

Csavarosat nem próbáltam, ez annyiből jobb lehet hogy kicsit kevesebb a macera, plusz ha gyenge a csavar minősége, akkor akár a fej is simán szétmehet benne, aztán akkor lehet feszegetni :)

(#8034) doongoo válasza gianone (#8026) üzenetére


doongoo
addikt

Csak az angolosított verziót használni könnyebb, mert a beállításokban is angol minden és nem kínai.

(#8035) gianone válasza doongoo (#8034) üzenetére


gianone
őstag

Emlékeim szerint nekem innen van, és minden angolul van benne.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8036) CB


CB
senior tag

Sziasztok!

Jól látom az alábbi linkeken, hogy két fajta létezik? Fehér ledekkel, vagy színes ledekkel?

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

1. Itt megrendeléskor ezt írják: color:white led és 4438 Ft

2. Itt megrendeléskor ezt írják :color: colorful led és 5843 Ft

Vagy ez csak átb@szás?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8037) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Csak kibontva derül ki, hogy színes vagy fehér ledes verziójú a kicsike?
- A csomagolásán, kívül ráírják vajon?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8038) gianone válasza andrisbandi (#8037) üzenetére


gianone
őstag

Rá, olvass vissza.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8039) fszom


fszom
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő:
Hogy lehet beallitani notify proban a messengerben az egyedi értesítést?
Minden értesítés zölden villog messengerben, de szeretném hogy amikor az asszony ír az sárga leddel jelezzen de nem jött össze. Valakinek valami tanács?

(#8040) DJ. Ru$y válasza CB (#8036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez komoly? :DDD Az egyikben fehér ledek vannak csak a másikban RGB ledek. Mi lenne rajta az átbaszás? Ha kicsit olvastál volna itt a topic-ban láttad volna.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8041) CB válasza DJ. Ru$y (#8040) üzenetére


CB
senior tag

Kb. 1200 hozzászólásig jutottam el tegnap este, addig egy szó nem volt arról, hogy két fajta létezik. Pedig szinte csak a vásárlással kapcsolatos hozzászólások voltak.

Egyébként elég lett volna annyi, hogy igen, két fajta létezik. Körítést nem kértem. Elég nekem annyi, hogy a főnökeim hétköznap b@szogatnak. :DD

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#8042) andrisbandi


andrisbandi
őstag

"Csak kibontva derül ki, hogy színes vagy fehér ledes verziójú?"
- Nem sikerült kiderítenem.
A közönség segítségét kérem :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8043) RBJ


RBJ
addikt

Skmei 1058
Vettem egy ilyen órát, lépésszámláló és van benne amit nem is néztem.
A lényeg a lényeg, hogy a band al összehasonlítva megegyezik a két érték lépésügyileg.
Vagyis csak jól mér az a band. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#8044) DJ. Ru$y válasza andrisbandi (#8042) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Vagy ha webshopból veszed, ott különböző SKU kód alatt fut a 2 termék, akkor a SKU matricából kiderül, de, akkor is lehet még felcserélt matrica stb. A legbiztosabb, ha kinyitod.

Illetve, esetleg ebből a számból. Az első elvileg a színes, a másik a fehér, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8045) Chal


Chal
addikt

Tegnap jött meg a Mi Bandem, RGB ledes, Gearbest-es. Nemrég beindítottak egy EU-s warehuset, ahonnét GLS-el jön a cucc 5 munkanapon belül. Én kedden rendeltem, péntekre itt volt. Persze a dolognak ára van. Eleve van az EU warehouse-os termékek árán egy kis felár, + 3 dollár pkg is. A vége 6900Ft lett, ami félúton van valahol a kínai warehouse és az itthoni kisker ár között. Ha valaki nem akar sokat várni, de azért akar valamennyit spórolni, annak esetleg jó lehet, szóval gondoltam megírom.

iOS-el használom, sajnos a alvásinfókat nekem sem feedeli a Health appba, gondolom ez valami bug lehet, amit remélhetőleg javítanak. Érdekessége a dolognak, hogy 1db 0 perces alvásciklust beletöltött valahogy, április 05. dátummal.. :)

A másik furcsaság, hogy alvás közben mért ma 214 lépés :) Tisztában vagyok vele, hogy ez filléres kacat, szóval nincsenek nagy elvárásaim, de ez a kb. 200 méter azért kicsit soknak tűnik (a feleségem elmondása alapján nem vagyok alvajáró, szóval elvileg ez a magyarázat kilőve :) Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy fogadjam el hogy ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#8046) twine válasza Chal (#8045) üzenetére


twine
addikt

Ne azon a csuklódon hord, amelyikkel a paplan alatt......hökhmmm...;] :DDD

Bocs , ezt muszáj volt :B :R

Nekem még nem mért közel két hét alatt alvás közben sétát...új amit mondasz..

[ Szerkesztve ]

(#8047) havri1


havri1
félisten

Éjjel feltettem a gyári kínai appot, és lefrissítette a band fw-jét, azóta nem rezeg semmit..OLLÉ

gianone : [link] Mi a dowgrade lehetőség?

havri

(#8048) Chal válasza twine (#8046) üzenetére


Chal
addikt

Áhhh, hát akkor megvan a baj!! :D :D

De viccen kívül: akkor ez így ezek szerint nem teljesen normális. Várok még pár napot vele, és ha folyamatosan csinálja, akkor lehet hogy érdemes lenne cseréltetni?

(#8049) DJ. Ru$y válasza Chal (#8048) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vedd le éjszaka a kezedről és tedd le olyan helyre, ahol tuti nem érsz hozzá. Ha letevéstől felvételig mély alvást ír, akkor nincs vele semmi baj, csak olyan mozgást végzel éjszaka, amit "lépésnek" számol.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8050) Chal válasza DJ. Ru$y (#8049) üzenetére


Chal
addikt

Aha, köszi, ezt kipróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.