Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) doongoo válasza Dominó85 (#12388) üzenetére


doongoo
addikt

Ez nem lesz jó? Legfrissebb hivatalos, tutira látja a Band 2-t...

(#12402) andrisbandi válasza RBJ (#12400) üzenetére


andrisbandi
őstag

Upsz.. :-)
-A Mi fit playes?
Mer ha valami spécit használsz, ahhoz nem mindegy a firmware sem.
Csak olvastam róla itt, ennyit tudok..

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12403) cidalain válasza steevo0 (#12399) üzenetére


cidalain
veterán

sose volt jó. egy olyan programverzióval sem találkoztam eddig, amivel ez normálisan ment volna sajnos.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12404) steevo0 válasza cidalain (#12403) üzenetére


steevo0
tag

Sajnos attól még fusztráló.. :)
Remélhetőleg, hamarosan érkeznek a külsős appok a Band 2 támogatással..

(#12405) virkir


virkir
veterán

Arcom leszakad.
A BG meg a GB nem kicsit felnyomta a 2 árát.
BG mikor kosárba raktam kuponnal cirka 33$-ra jött ki
GB még durvább, bár rákattintva már nem mutat árat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12406) Dominó85 válasza virkir (#12405) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor az enyém Aliexpress-ről kuponnal 24.98USD-ért nagyon jó vétel volt. Szerencsére a legújabb Mi Fit 2.1.4 magyar verzióval nagyon jól működik. :)

* Péter - 06302461862 *

(#12407) ollie válasza virkir (#12405) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen kuponnal ment le 50 dolláról 33-ra?

***

(#12408) virkir válasza ollie (#12407) üzenetére


virkir
veterán

Lehet félreérthető volt az amikor.
Cirka két-három hete, raktam kosárba, akkor olyan 38$ környékén volt a preorder csak nem fizettem ki.
Az ment le 10/5-ös kuponnal.
Azóta már fizettem alin egyet 33.95-ért, elvileg ma postázták

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12409) Imy válasza Dominó85 (#12406) üzenetére


Imy
veterán

Nah annyit én is adnék érte. Ha tudtam volna... Most 50 és 80$ ami túlzás egy "kicsit"....

(#12410) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Az hogy lehet, hogy fél éve be van már állítva, hogy hétköznaponként egy adott időpontban ébresszen, ám most erre már nincs szükségem, a Mi Fitben maga az időpont is törölve van, de a mai napig percre pontosan akkor ébreszt. Már halálba idegesít, már 50x szinkronizáltam már tegnap óta(elvileg ilyenkor tölti oda meg vissza az adatokat, nem?), és még mindig csak ébresztene.. :F

(#12411) doongoo válasza Atomgeszi (#12410) üzenetére


doongoo
addikt

Én a levett 1S-sel vagyok így. Ébresztés törölve az apk-ban, szinkronizálás, unpair megvolt utána. És azóta is ébreszt a dobozában. Most szépen kibéleltem vattával, hogy ne rezegjen már nekem a fiókban...

(#12412) pcnet válasza Atomgeszi (#12410) üzenetére


pcnet
addikt

Nálam is volt ilyen beragadt ébresztés. Unpair, kijelentkeztem Mi fiókból Mi Fit app adatok törlése, bejelentkezés, párosítás megoldotta a problémát.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12413) RBJ


RBJ
addikt

REmélem nem beetető ár volt az a 39doll. és az 50doll lesz a valós?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12414) andrisbandi válasza RBJ (#12413) üzenetére


andrisbandi
őstag

Egy ideig nyilván drága lesz, mint az elődök. Pár hónapig.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12415) razzorr válasza Atomgeszi (#12410) üzenetére


razzorr
őstag

Mondom én, hogy ez egy terminátor,elpusztítani sem lehet :)

(#12416) andrisbandi válasza Atomgeszi (#12410) üzenetére


andrisbandi
őstag

"de a mai napig percre pontosan akkor ébreszt"
- A pánt memóriájában tárolódik 3 darab ébresztés.

A legegyszerűbb offolni a Mifitben.
Elvileg a Mi fit felületén látszik, ha sikerült kikapcsolni.
(Pl a Mifitből rezgetéssel lehet ellenőrizni, h valóban kapcsolódik e.)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12417) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Na, szétkapcsoltam, meg adatokat töröltem.. Reggel kiderül, hogy sikerült-e a művelet.

Egyébként a kapcsolóval offoltam először, de ugyanúgy rezgett,úgyhogy kitöröltem az időpontot, de még mindig rezgett. :DDD Szóval holnap meglátjuk.

(#12419) andrisbandi válasza Atomgeszi (#12417) üzenetére


andrisbandi
őstag

A telón takarítás ilyenkor nem segít.

- Ha offoltad az ébresztéseket, és mégis ébresztett, akkor a legegyszerűbb hiba ilyenkor, h egy másik pánttal volt párosítva a teló, vagy nem volt "rendesen" párosítva a telóhoz a pánt.

A párosítás ellenőrzése; pl a pánt megrezgetése a Mifitből a "find band" paranccsal:

Ha ez okés, lépj be a az ébresztések menüpontba.
Itt át is állíthatod egy közeli időpontra őket, h ne kelljen sokat várni a teszeredményekre.
Offolod/kikapcsolod.

Ha minden okés, azt írja felül; "Tap the band when...."

Ha viszont nem fér hozzá a pánthoz, nem tudja elmenteni a beállításokat az írja; "Connecting..."

Ha hatókörben van a pánt, és a megrezegtetés sikeres volt, akkor a bluetooth kapcsolattal van baj.
A teló újraindítása, vagy a bt ki-be kapcsolása segíteni szokott.
Utána elmenthető az ébresztések kikapcsolása.

Ha esetleg volt más pántos progi is a telón, azokat érdemes legyalulni a Mifitben offolás elött.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12420) Tiger. válasza andrisbandi (#12419) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez tudja már ha megszakadt a bl kapcsolat akkor jelez? Antilost
Vagy van benne telefon keresési funkció?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#12421) andrisbandi válasza Tiger. (#12420) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mi fit-tel lehet egyenlőre használni csak.
Nekem a playről van. Azon nem látok ilyen funkciót. Ugyan az a Mi fit mint az "1s"-nél. Semmi pluszt nem találtam.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12422) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nah ma reggel már nem ébresztett, köszi srácok. Bár remélem ezt olvasva nem tér vissza a halálból a híres beragadt ébresztés. ;]

(#12423) Dominó85 válasza Atomgeszi (#12422) üzenetére


Dominó85
veterán

No, jó hallani. nekem szerencsére ahogy beállítottam, aszerint kelt. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#12424) BrandonXXV válasza andrisbandi (#12421) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Te használod is a Mi Band 2-t ugye, nem csak árulod?! Vélemény róla?
Telón lévő zenét nem lehet vezérelni vele véletlenül?

(#12425) Dominó85 válasza andrisbandi (#12421) üzenetére


Dominó85
veterán

Elég undorító áron adod az Mi Band 2-t, köztünk maradjon... Ehhez azért pofa kell. :((

* Péter - 06302461862 *

(#12426) andrisbandi válasza BrandonXXV (#12424) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szinte ugyan az mint az "1s", csak van rajta kijelző.
Ezeket mutatja;

Plusz még, h a pulzusmérést a pántról is lehet indítani, a képernyőn lévő érintőgombbal.
Ha már tudja, néha megnézem. De gondolom ahogy elmúlik az újdonság varázsa....

Ami tényleg hasznos újdonság az az óra mutatása.
"Mintha megnéznéd mennyi az idő" mozdulatra bekapcsol a kijelző az időt mutatva. Vagy a gombot megérintve is az jön először.
Sokkal kényelmesebb mint egy óra, szinte észrevehetetlen. A három pánton tárolt ébresztéssel kombinálva nagyon bevált óraként.

A playes Mifit még nem tud minden értesítést átadni a pántnak. A Xiaomi marketes viszont igen. Ezt írták itt a kollégák. Én a külsős pántos progikra várok, főleg a Mi band toolsra, mert azok egyenlőre nem ismerik fel.

Ennek a Mi band 2-nek sokkal nagyobb létjogosultságát érzem mint anno az 1s-nek. Pár hónapig szerintem az 1s-t éri meg jobban megvenni. De pl a melóhelyen ahogy meglátták rajtam, egyből ők is váltottak kettesre.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#12427) cidalain válasza Dominó85 (#12425) üzenetére


cidalain
veterán

szerintem meg ezt kár volt ideírnod.
megnézel egy hivatalos boltot, ami árulja magyarországon az drágább lesz. ja bocs, még nem árulja senki!
nézzük az 1s-t akkor Eustock az egyik legolcsóbb 7400+posta ami 75%-kal drágább, mint a GB ár. hasonló árazásra lehet számolni a band 2 esetében is majd, ha lesz itthon, az garantált hogy 20 fölött lesz.
akinek nem tetszik, az meg megrendeli kínából. ahogy eddig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12428) doongoo válasza cidalain (#12427) üzenetére


doongoo
addikt

Egyetértek. Hirdetni lehet, amennyiért tetszik, aztán a piac (kereslet) majd beárazza valójában.

(#12429) Dominó85 válasza cidalain (#12427) üzenetére


Dominó85
veterán

Aham, én meg olyat írhatnék, hogy senki nem venne tőle, még sem teszem. De persze mindenkinek szíve joga attól és annyiért venni, akitől. :R Mondjuk ha már fórumon tilos a hirdetés, akkor talán jogos lenne az aláírásokból is kivetetni az erre vonatkozó linkeket/utalásokat. És nem mellesleg árat feltüntetni ... pff. Hagyjuk, valaki úgyis rohan mindjárt a modkerbe sírni, mint a taknyosok szokták. Én meg a kitiltást szoktam meg és nem érdekel. Megyek nyaralni és jól fogom érezni magam PH nélkül is.

* Péter - 06302461862 *

(#12430) Cathfaern válasza Dominó85 (#12429) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sima mi band-ek is elmentek 8-9k-ért miközben kínából 3-4k-ért megjött. Valaki nem akar várni, jobban szeretné ha ki tudja próbálni mielőtt megkapja, stb. És a fenti árhoz képest még nem is olyan elborult ez a 17k...
Plusz szerintem tök jó reklámot csináltál neki, mert amíg nem írtad, fel se tűnt, hogy árul mibandet, gyanítom nem én vagyok egyedül így ezzel :)

[ Szerkesztve ]

(#12431) powerwade válasza cidalain (#12427) üzenetére


powerwade
senior tag

Csakhogy a magyar bolt számlát és garanciát is ad neked, ami kinai rendelésnél nem mindig egyszerű :) Mármint a gariztatás. Továbbá a hardveraprón hirdetett karkötők garancia nélküliek, feltételezem eredetileg is az volt a célja az eladónak, hogy egy pre-sale keretében "bagóért" megvett pl. 10 darabot aztán dupla/tripla áron értékesitse itthon. Láttunk már ilyet, van aki elfogadja ezt, van aki nem. Én inkább kivárom a kinai rendelést, nem szeretem a kapzsi embereket :U

Egyébként hirdetni lehet aláirásban, én úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#12432) drmotto válasza cidalain (#12427) üzenetére


drmotto
őstag

Kapható itthon. Boltban ugyanennyiért, 1 év garanciával.

(#12433) cidalain válasza Dominó85 (#12429) üzenetére


cidalain
veterán

emiatt már engem is b@sztak le, hogy valakit megvédtem mert beírta a fórumba, hogy van ilyenem, akinek esetleg kéne. és pont egy olyan ember szájkaratézott nekem, hogy de hát hírdetett, aki ősszenyor rangja volt, és az aláírásában 65 sorban volt felsorolva miked ad el éppen.
és azt mondta, az nincs a szabályzatban hogy ott nem lehet. tehát az szabad. menj a modba, és érjed el hogy tiltsák ki a közvetlen hirdetéseket az aláírásból. támogatnálak, mert szerintem is gáz, de ez van, ezt lehet. kommentbe nem lehet.
a linkek nem zavarnak, mert nem kattintok rájuk.

az ár meg szubjektív. aki nem néz körbe hogy mi merre hány méter, az meg úgy járt.
az eladót, áruját, árát nem szapulhatod, mert üzletrontás. a hülyéket meg nem kell megvédeni.

utsó gondolat: van olyan topik, ahol az összefoglalóba bele van írva a topicgazda által, hogy kit kell keresni az aprón, ha erre, vagy arra az alkatrészre van szükséged. azok az emberek ugyan ott nem topicgazdák, de elég gyakran beíró szakértők. itt is értem a segítő szándékot, persze, de nonszensz.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12434) BrandonXXV válasza andrisbandi (#12426) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Köszi az észrevételeket. Nekem 1s-t váltaná,de csak az óra miatt. Eredetileg is olyat szerettem volna, csak akkor még nem létezett ilyen :)

Az árra meg majd a piac eldönti jó-e, vagy sem. Nem kell azt itt firtatni, inkább privát,ha már mindenképp szeretnéd felhívni a figyelmet a véleményedre.

(#12435) Dominó85 válasza powerwade (#12431) üzenetére


Dominó85
veterán

Örülnék, ha ennyi türelmes ember lenne, mint te. Akik mondjuk körbenéznek a lámpa előtt, mielőtt véletlenül rálépnének a zebrára piros mellett. Hamarosan a Gearbest, Everbuying, TD és hasonló oldalak EU raktára is fel lesz töltve Mi Band 2-vel. Továbbá annyira sok a rendelés, hogy kb minden nap futhat 2-3 kört a futárszolgálat a webshop lerakata és a reptér között. Az én Mi Band 2-m csigapostával futott 7 napot (hú de sok tényleg...) más kérdés, hogy 5 napot csücsült rajta a vám, mire rájöttek, hogy 24,98USD az még nem ÁFA köteles. A jelenlegi forrásom is emelte az árat, de nem 40-50USD-re, hanem 34-re. És az a kapzsi állam és postai vámkezelés után 14.000Ft. És lefogadom, hogy 1-2 héten belül lemegy sok helyen 30USD-re. Arról nem is beszélve, hogy úgyis 10-15USD árat jelölnek meg Gift felirattal a kínaiak, így 50-50% hogy 14k vagy csak 10k. Az itthoni garancia témába nem mennék bele. Meg van a véleményem arról is és nem csak filléres dolgok esetében. Sokszor csereterméket sem adnak... Emögé tehát már régen nem szabad bújni. Az hogy marketinget/ingyen reklámot csináltam, nem érdekel. Mindenki maga dönti el hol és mennyiért vesz.

Itt érdemes nézelődnie azoknak, akik mernek kintről rendelni és idejük is van:
Oppomart - 36.99USD
Mi Band 2 - ÁRFIGYELŐ 33.99USD-től!

Cidalain
belefáradtam, hogy kinyitom a számat a jó érdekében és engem kacsáznak el miatta. Szóval marad, ahogy a PH Atyák szeretnék.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#12436) Tiger. válasza Dominó85 (#12425) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez semmi, vateran egy tag a jbl go bl hangszórót 15eft árulja, meg a médiában is 9eft.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#12437) sszemtelen válasza Tiger. (#12436) üzenetére


sszemtelen
őstag

Azokat a T-mobile ingyen adta anno bizonyos Samsung telefonok mellé előfizuban :DD

(#12438) Janaboy válasza Dominó85 (#12435) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha van megbizhato helyrol 25 dolcsiert szolj, rendelek en is :) koszi :)

Janaboy

(#12439) szpali válasza Janaboy (#12438) üzenetére


szpali
addikt

én is a 25$-os lélektani határra várok :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#12440) Tiger. válasza sszemtelen (#12437) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ja ja tudom, de amit egyesek művelnek az már sztem gáz.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#12441) Dominó85 válasza Janaboy (#12438) üzenetére


Dominó85
veterán

Alap :K

* Péter - 06302461862 *

(#12442) Imy válasza Janaboy (#12438) üzenetére


Imy
veterán

Most komolyan mindenki a 25$-t spécizte ki? Mert én is. :) De szerintem nyáron nem megy le annyira, mivel új, és nagy rá a kereslet. Pl banggood és gearbest is drágított...

(#12443) Dominó85 válasza Imy (#12442) üzenetére


Dominó85
veterán

Minden drágítás a ... Brexit miatt van! Hamar le megy majd az ára.

* Péter - 06302461862 *

(#12444) Tyca válasza Dominó85 (#12443) üzenetére


Tyca
senior tag

a brexit miatt miért lett USD-ben is drágább a cucc?

(#12445) twi452


twi452
senior tag

Banggood is küldött levelet h jeee már van készleten gyorsan vedd mert nem tudni mennyi ideig lesz.. Most csak 49.99
Aha.. Majd legközelebb :D

(#12446) gianone válasza Tyca (#12444) üzenetére


gianone
őstag

Mert a forint is gyengült a dollárhoz képest. Kevesebbet, mint a font, de gyengült. Mikor balhé van a pénzpiacokon, az úgynevezett tartalékvalutákba menekülnek a befektetők. Az első számú ilyen a dollár, a másik pl. a japán jen.

Upd.

Ja, reggel van. Azt nem tudom, USD-ben miért több. Annak nincs köze a Brexithez.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#12447) royalka


royalka
őstag

Akkor ezek fenyében, az agusztusi születésnapomra mást kérek. Hát én még párom zsebéből (vagy mi zsebünkből) is sajnálok ennyit kiadni rá mikor tudom h karácsonyra jóval kevesebb lesz. Viszont valami védelem jo lenne majd rá. A mostani 1-s is elég karcos. :/

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#12448) Thomas16


Thomas16
tag

Sziasztok!

Hol lehet rendelni külön csak töltőt a miband-hez?
Az enyém elveszett :(

(#12449) Imy válasza Thomas16 (#12448) üzenetére


Imy
veterán

Miband 1 vagy 2?
1-hez e-bayen láttam, vagy ha megbízható forrásból kell, akkor 1 vagy 1S

(#12450) Thomas16 válasza Imy (#12449) üzenetére


Thomas16
tag

Miband 1S Pulse-hoz keresek

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.