Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-25 21:58:57

LOGOUT.hu

Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12435) Dominó85 válasza powerwade (#12431) üzenetére


Dominó85
veterán

Örülnék, ha ennyi türelmes ember lenne, mint te. Akik mondjuk körbenéznek a lámpa előtt, mielőtt véletlenül rálépnének a zebrára piros mellett. Hamarosan a Gearbest, Everbuying, TD és hasonló oldalak EU raktára is fel lesz töltve Mi Band 2-vel. Továbbá annyira sok a rendelés, hogy kb minden nap futhat 2-3 kört a futárszolgálat a webshop lerakata és a reptér között. Az én Mi Band 2-m csigapostával futott 7 napot (hú de sok tényleg...) más kérdés, hogy 5 napot csücsült rajta a vám, mire rájöttek, hogy 24,98USD az még nem ÁFA köteles. A jelenlegi forrásom is emelte az árat, de nem 40-50USD-re, hanem 34-re. És az a kapzsi állam és postai vámkezelés után 14.000Ft. És lefogadom, hogy 1-2 héten belül lemegy sok helyen 30USD-re. Arról nem is beszélve, hogy úgyis 10-15USD árat jelölnek meg Gift felirattal a kínaiak, így 50-50% hogy 14k vagy csak 10k. Az itthoni garancia témába nem mennék bele. Meg van a véleményem arról is és nem csak filléres dolgok esetében. Sokszor csereterméket sem adnak... Emögé tehát már régen nem szabad bújni. Az hogy marketinget/ingyen reklámot csináltam, nem érdekel. Mindenki maga dönti el hol és mennyiért vesz.

Itt érdemes nézelődnie azoknak, akik mernek kintről rendelni és idejük is van:
Oppomart - 36.99USD
Mi Band 2 - ÁRFIGYELŐ 33.99USD-től!

Cidalain
belefáradtam, hogy kinyitom a számat a jó érdekében és engem kacsáznak el miatta. Szóval marad, ahogy a PH Atyák szeretnék.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.