Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#51201) Bogyi007 válasza csuvicsuva (#51199) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem UK és US profilok alatt adta meg - Igen van mindkettő a Hong Kongi és a Magyar profilok mellett. :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51202) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51200) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, tehát akkor mindenképp kell hozzá konzol. :R

Bár Wesder hozzáadott a sajátjához, hátha be tudja húzni nekem is a Fall Guys pakkot, de ott sem osztódnak a perkek. Aztán két nap múlva azt mondta, hogy eltűnt a gépéről a profilom, pedig egyikünk sem csinált semmit.

Bogyi007: ez eszembe sem jutott. Na majd ha a következő jó lesz, akkor regisztrálok egy külhoni fiókot. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51203) Zsadi


Zsadi
őstag

Yesss :)

(#51204) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51202) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem ajánlom a PS -t, mert nem lehet rádugni a tabletre.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51205) icemad válasza ρσгτσ (#51204) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És még a last of us 2 is szar játék... Csak azért lett újra téma mert jött a sorozat és a kigyúrt csaj meleg... :U

Tabletre mondjuk rálehet dugni és még tölti is. :D (azt még nem tudom, hogy a ps5 a tabletet vagy fordítva.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51206) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egyébként hagyjátok a fórumot estére. Gyertek inkább dartsot nézni a Sport 1-en.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51207) homerhamm válasza Bogyi007 (#51206) üzenetére


homerhamm
addikt

Az úrnak jó a haja. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51208) ρσгτσ válasza icemad (#51205) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mióta megy ez a sorozat, heti 3 veszekedés tuti van. Azért remélem ennek témának hamarosan vége lesz, mert nem sok köze van a PS5 -höz. Vagyis lenne, de nem ilyen szinten...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51209) Bogyi007 válasza homerhamm (#51207) üzenetére


Bogyi007
veterán

Peter Wright? Ő kb a darts Andre Agassija.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51210) icemad válasza ρσгτσ (#51208) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De 2 hete erről szól a ps5 topik. :((( Halo sorozat mennyit ment az xbox topikokban?

Persze értem én, hogy nagyon nem ugyanaz a kettő, de szerintem már túlzás, amit egy konzolos topikban lenyomnak erről. Én csak a part 1 2 órás demóját nyomtam le, az alapján tetszett. Sorozatot nem néztem meg, egy ideig nem is fogom. (amíg a part 1 nem kap egy komolyabb akciót. Pedig a remastered és a part 2 megvan lemezesen, és még bontatlanul.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51211) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51204) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem is akarok, nem is tudnék PS-t venni, de pont a The Last Of Us érdekelt volna most így hirtelen, mert lépten nyomon belefutok és nem tudom hova rakni.

Ha valakinek megvan lemezesen a két játék és kölcsön PS4-e, az szóljon. :D

Egyébként eredeti pc off topikban is dübörög a gender téma, szokásos érvek vs független objektív stílusban.

Mindez a Dead Space remake kapcsán, mert persze oda is be kellett rakni a semleges vécét, meg egyebeket. :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51213) Steve1207 válasza icemad (#51210) üzenetére


Steve1207
veterán

Jó ott mindegy ki veszi fel a sisakot, lehetett volna egy ázsiai öregapón is, ha van egy átlagos magassága. De amúgy olyan unalmas volt, hogy inkább azért nem beszéltünk róla, mert szóra sem volt érdemes pár rész után :D

TLOU: Mint játék mindkét része nagy kedvenc és bármikor újrajátszanám, egyszerűen olyan fordulatok vannak benne. Hiába, kiváló még mindig, a 2010-es évek első felében lehengerlő lehetett az akkori játékfelhozatal között, pedig én is csak PS4-en játszottam először. A második rész is 3x lepörgött. Sokan annak a végén is ugyanígy nyűglődtek amúgy, ahogy most a sorozatnál, nekem ott se volt bajom az egésszel.

Sorozat: Én is leírtam egyszer oda, egyszer ide, hogy nem illik ez a csaj szerintem a szerepre és kész, de most ezen nem tudok tovább hőbörögni :D kénytelen leszek így nézni. Mindenesetre nem tudom, aki nem játszotta szerintem nem érdemes végignéznie a sorozatot, mert bárhol, bármely verzióját végigjátsszva nagyobb élményt nyújt majd biztos, a sorozat csak elveszi az egész lényegét, hogy mi fog történni.

.

(#51214) Bep válasza Steve1207 (#51213) üzenetére


Bep
senior tag

Öcsémnek PS-e volt mindig is. Amikor itthon járt, az akkori PS4-t ott hagyta nálam és megvolt neki TLOU. Játszottam vele és nagyon tetszett. A mai napig emlékszek rá amikor először leültem elé és nyomtam vele, de nem játszottam ki, mert távol dolgozott és vitte vissza a PS-t is.
Nekem meg zöld konzol volt mindig :)
A sorozatot emiatt vártam is. Nekem nincs vele semmi gondom, várom a következő részeket.

[ Szerkesztve ]

(#51215) Bogyi007 válasza csuvicsuva (#51211) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha kapsz kölcsön egy Ps4-et, akkor fölösleges a lemezes kiadás, digitálisan is meglehet a tulajdonosának. :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51216) csuvicsuva válasza Bogyi007 (#51215) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az is igaz, ha instant a belépés. :D

Régi PS3 Fat még megvan, de nyilván arra csak az első rész jelent meg, annyira meg nem érdekel, hogy megvegyem steam walletből a remastert. Én az eredetivel játszanék, végigjátszást meg biztos nem fogok nézni, úgyhogy kimarad. Így jártam.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51217) csuvicsuva válasza Zsadi (#51203) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gratula, ez nekünk is jól jött, nagy nehezen bedaráltuk a picipestet, pedig a kriminális első félidő után majdnem otthagytam. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51218) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51216) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A látvány amúgy is elég sokat hozzátesz a játékélményhez. Szerintem. Így a Part I azért elég kiemelkedő, ha a korábbi megjelenéseket nézzük. Vagy legalábbis a PS3 verzióhoz képest biztosan ég és föld.

Többek között az Analista De Bits is csinált összehasonlítást a különböző kiadásokról.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51219) Zsadi válasza csuvicsuva (#51217) üzenetére


Zsadi
őstag

Viszont is gratula! :)
Kíváncsi leszek, nálunk mikor törik meg vagy töretik meg ezt.a viszonylag.jó sorozatot. (Mindenki fix kiesőnek.vette a csapatot)
Nálatok abból a füstfelhőből nem lesz probléma? :)

(#51220) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megvették és 1 évig állt a dobozban? :D Gondolom 2022.12.21. akart lenni, de akkor nem sok értelme van ennek a szövegnek. Néhány nap miatt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51221) csuvicsuva válasza Zsadi (#51219) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Majd a BB kifizeti, ha már játékosokra nem költ. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51222) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

PS5 topikban újabb dimenzióba került a The Last of Us téma. Most már az LMBTQ megy. CsaXólok, ha valaki be akar kapcsolódni. :o

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51223) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51222) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Várható volt. Még jó, hogy Xboxra nincs játék. :DDD

Közben tegnapi emberünk meg is hirdette az Xboxot, meg a tabletet. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51224) homerhamm válasza ρσгτσ (#51222) üzenetére


homerhamm
addikt

Mi lesz itt, ha jön a Gran Turismo sorozat? :Y :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51225) Steve1207 válasza homerhamm (#51224) üzenetére


Steve1207
veterán

Semmi, mi úgyis az FM-et toljuk majd akkorra :D

.

(#51226) homerhamm válasza Steve1207 (#51225) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt kétlem. :D Valószínűleg fejlesztői pokolban van a játék. Ha nem lenne, már lenne dátum.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51227) ρσгτσ válasza homerhamm (#51224) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem az nem lesz ennyira sikeres...de az biztos, hogy maga az alaptéma nem olyan megosztó, mint a fenti.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51228) homerhamm válasza ρσгτσ (#51227) üzenetére


homerhamm
addikt

Várd ki a végét. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51229) icemad válasza homerhamm (#51224) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Még azt is elvihetik érdekes irányba... :U
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51230) koncsik válasza ρσгτσ (#51222) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Köszi, bekapcsolódtam :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51231) ρσгτσ válasza koncsik (#51230) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Király vagy. Csak majd a "LoU" -t javítsd "TLoU" -ra. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51232) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51233) ρσгτσ válasza homerhamm (#51232) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51234) csuvicsuva válasza koncsik (#51230) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mint modi? :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51235) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51220) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szerintem jól írták az időt, ezt a "de" szóból veszem ki.
"2021.12.21 vásárlás, de 2022 karácsonyán lett üzembe helyezve."
Leírom a logikus történetét:
Megvette a nepper 21 karácsonyán, továbbadta mondjuk februárba, a vevő megvette és elkezdett játszani vele, rájött még nincs nagyon játék visszacsomagolta meghirdette túlárasan márciusba amit eladott a nyár közepén a vevő meg továbbnepperkedte a mostani tulajáig aki azt hitte, hogy most karácsonykor helyezi üzembe először mert csak "bontva volt a doboz" és tulajról-tulajra eltűnt az infó, hogy "2 hétig használva is volt" :DDD
Most meg megint új gazdát keres. Elértük ezt a kort, hogy a gépek pár óra üzemidővel kifutnak a garikból kb mire olyat tulaj veszi meg aki tényleg akar PS5-öt és tényleg játszani is akar vele. :))

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51236) koncsik válasza ρσгτσ (#51231) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B Yepp, thx :R
#51234 csuvicsuva: tudod... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51237) csuvicsuva válasza koncsik (#51236) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Próbáltam visszakövetni a dolgokat, de egyrészt lehetetlen, másrészt spoilereket nem olvasnék, a játékokkal nem játszottam, úgyhogy nem is tudnék és nem is akarnék véleményt formálni, lényegében fogalmam sincs, miről van szó. Ne is írja le senki, egyszer talán csak eljutok a két játékig.

A lényeg mondjuk itt is átjött: a tolerancia csak addig tart, amíg egyetértesz velük.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51238) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51237) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudod már visszakövetni, mert a mostani és a korábbi viták, vagyis hozzászólások jelentős része ki lett kukázva.

Sok kapcsolódó, egyébként kultúrált válasz is, mert önmagában állva nem lenne túl sok értelme.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51239) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51238) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nekiálltam keresni (ezt a hsz-ed pont még nem volt kint). Instant visszalapoztam kettőt a PS5-ben. Legfrissebb oldal elején mondom magamba "ti meg miről beszéltek nincs itt elembétékú csak mindenki beszól mindenkinek kb." aztán látom koncsik hsz-ét és "jaaaaa törölve lettek" :DDD Kár. De amúgy poén, hogy így is csomó flegmázást meg "beszólogatást" olvastam más témákban ott. Oké, néha Xboxba is van de nem ennyi. :(

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51240) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51239) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Xbox topikban van l.skywalker, így ilyen messzire nem túl sűrűn megy el a beszélgetés. Vagy inkább vita.

Amúgy pontosan így van. Nem a témával van gond, hanem azzal, hogy nem igazán sikerül kultúrált mederben tartani. Van néhány toxikus, meg néhány túl lelkes ember, aki miatt nagyon túltolják.

Ezt mondtam múltkor is. Nem az OFF a gond, hanem a folyamatos vita, ami a sorozat körül megy.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51241) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51240) üzenetére


Guitar14
senior tag

De hát ott is vannak modik, vagy a mi skywalkerünk ilyen figyelmes, hogy mindig időben közbelép? (igaz, vótmá', hogy túl korán vagy ok nélkül de elnézést is kért miatta)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51242) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51241) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vannak, de ettől még elszabadul a pokol. Mióta van ez a TLoU sorozat elég sűrűn.

Nekem is lenne amúgy véleményem róla, de nem szívesen osztom meg, mert csak olaj lenne a tűzre.

Amúgy alapvetően nem zavarna, csak már nem tudom követni mikor van a topikban fontos vagy lényegtelen infó. Ahhoz meg nincs energiám, hogy több 100 hozzászólásba belenézzek. Így van amikor egy időre inkább kilövöm az értesítést.

Csak azért van egy-két elég durva megjegyzés. Amikor jön az LMBTQ, amikor Down-kórt emlegetik a főszereplő arcával kapcsolatban. Vagy amikor valaki megjegyzi, hogy egy felnőtt embernek is lehet szexi egy 14 éves lány.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51243) Guitar14


Guitar14
senior tag

Most hétvégén nem olvastam a Series topikot most olvastam el az icemad által "kétpálcásnak" nevezett ember művészetét. :DDD :DDD :DDD :DDD
Édes istenem. Milliót költeni nulla tájékozódással... Félmilliós tablet streaming miatt, normális? Könyörgöm a 60 ezres tabletemmel Cloudba nem távoli képernyővel full 60 FPS-el játszottam múltkor egész jó minőségben és alig volt észlelhető a késés.
Jó hát ki kire költi a pénzét de azért ez durva és miután nem sikerült megoldani egy dolgot úgy ahogy gondolta "szar ez az MS fos az egész el is adom" hát egészségére. :))
SEGÍTSÉGET jött kérni és KAPOTT és akkor azzal a záróbeszéddel búcsúzik, hogy inkáb vesz egy PS-t aztán játszik, nem itt a fórumon lebzsel meg heteken át játékokról beszél.
Oké csá. ;] Majd mi lebzselünk itt tovább az ilyen: "évi legalább egy tucat felhasználónak segítünk, tanácsot adunk, problémát oldunk meg és játékokat beszélünk ki, hogy senki se vegyen feleslegesen nem neki illőt" hülyeségeinkkel.

Amúgy a hab a tortán a hirdetései. :DDD :DDD Most meghirdette őket. Olvassátok el, esküszöm vannak komoly bajok. Viccen kívül, inkább sajnálom már.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51244) oriic válasza ρσгτσ (#51233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teymészetesen. ;]

Live-Die-Respawn

(#51245) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51238) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Írtam egy Wall of Textet, de aztán kitöröltem, maradjon a lényeg: ilyen témákról már nem lehet kulturáltan beszélni, főleg nem egy fórumon.

Nagyjából tudjátok, hogy merre húzok (F🐑, gombát nem találtam :DDD ), de a szélsőségeket egyik oldalon sem szeretem.

Guitar14: jó is, hogy mondod, csak megnéztem a hirdetéseket, de el még nem olvastam. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51246) ρσгτσ válasza oriic (#51244) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Meg a TeLYföld. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51247) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51243) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a figura totális zsákutca. Néztem múltkor a hirdetést, de úgy látom teljesen átírta. Ráadásul nem gyenge az sem. :D

Szerk.:
Inkább kitöröltem a képeket, mert elég durva. :D Meg valószínű amúgy is törölni fogják mindkét hirdetést.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51248) homerhamm válasza Guitar14 (#51243) üzenetére


homerhamm
addikt

Már az eladó Xbox alatt is megy az Orbán Viktor? :D

#51247

Olvasd el a tablet alatti szöveget is. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51249) akooos válasza Guitar14 (#51243) üzenetére


akooos
veterán

Úristen az a két hirdetés :O Le is mentettem őket magamnak, úgyis törölve lesznek.
Érti valaki egyébként az összefüggéseket? Néha olyan, mintha a telefonon a felajánlott szavak közül a középsőt nyomkodná, ezért értelmesnek tűnő mondatot ír, de semmi reláció nincsen a mondatok közt. Nem értem, hogyan lehet így létezni, amikor egy hardveraprós hirdetésben is ennyi frusztrációt ír.
És amúgy maga a termék milyen? Kitérdekel, Orbán egész családfáját szidom helyette :D

Sok boldogságot kívánok az úrnak! :D

(#51250) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Höhöhö.

Privátban valaki dobja át a hirdetések szövegét, mert lassú voltam. Köszönöm! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.