Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#51851) csuvicsuva válasza Zsadi (#51850) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A legszörnyűbb, hogy anélkül fogok elpatkolni, hogy egyáltalán megérinthetném Rileyt. :(((

Visszatérve Live Goldra: ezt utólag vezették be, hogy 3 év Goldot már nem lehet konvertálni?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51852) Zsadi válasza csuvicsuva (#51851) üzenetére


Zsadi
őstag

Érintőképernyő :F :D

(#51853) csuvicsuva válasza Zsadi (#51852) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51854) Zsadi válasza csuvicsuva (#51853) üzenetére


Zsadi
őstag

:D
Amúgy cuki :) (az első)

(#51855) csuvicsuva válasza Zsadi (#51854) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Miért mennél az Egyesült Államokba?

A) Megtapasztalni az amerikai álmot
B) Gazdag és híres legyek
C) Riley Reid

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51856) Zsadi válasza csuvicsuva (#51855) üzenetére


Zsadi
őstag

A+C-vel :)

(#51857) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

GoW Ragnarök 3 órás trial (PS4/PS5) ma bekerült a PS Prémiumba. Gondoltam szólok itt külön, ha valaki már elengedte volna a PS5 topikot (vagy nem jár oda). Mert ott osztottam meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51858) homerhamm válasza ρσгτσ (#51857) üzenetére


homerhamm
addikt

Az Xbox verzióról tudni valamit??

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51859) ρσгτσ válasza homerhamm (#51858) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak cloud verzió lesz.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51860) homerhamm


homerhamm
addikt

Valaki felvette az egyik busz útvonalat, de még itt is megy a politika. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51861) ρσгτσ válasza homerhamm (#51860) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pont azon gondolkoztam múltkor, hogy vajon van -e olyan cikk, ahol nincs olyan hozzászólás, ami a politikához kapcsolódik. Függetlenül attól, hogy komolyan vagy poénnak szánta az illető.

Szomorú szerintem az, hogy mindenhol megjelenik. Ott is, ahol egyáltalán nem kapcsolódik a témához. Teljesen mindegy, hogy a bal vagy a jobb oldalon ül a hozzászóló.

Nekem ebből például marhára elegem van. :D Mindegy, hogy Orbán, Gyurcsány vagy egyéb más illető a téma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51862) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51861) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én direkt nem hoztam be, de az elmúlt napok történései után lassan eljutunk oda, hogy nemcsak a szélsőjobb fog kimenni az utcára, de akkor kő kövön nem marad.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51863) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51862) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ezt úgy értettem, hogy sokszor olvasok tudományos cikket is. Aztán belépek a hozzászólások közé is, mert sokszor előfordul, hogy tanulok belőle, új ismereteket szerzek.

Csak marhára nem értem, hogy egy Mars -ról szóló cikk alatt miért kell Gyurcsány -t, Orbán -t vagy egyéb mást emlegetni. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51864) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51863) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azt értem, csak úgy megemlítettem. Gondolom megvan, hogy mikre gondoltam.

Marshoz annyi közük lehet, hogy ki melyiket lőné ki oda. :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51865) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51864) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát csak kegyetlen élete lehet annak, akinek minden témáról a politika jut eszébe. :D

Viszont úgy látszik az emberek azért is szívesen fizetnek, hogy mozgó reklámfelületek legyenek.

Realme 10 Pro 5G Coca Cola. Ez azért egy Penny -s pólóval ütős páros lehet. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51866) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51865) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig ha belegondolsz, rém egyszerű.

Cikk: Eddig fel nem fedezett dinoszaurusz faj csontjait ásták ki

Első komment: remélem, hogy a pohos patkányt/őszödi böszmét olyan mélyre ássák, hogy soha nem találja meg senki. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51867) homerhamm válasza csuvicsuva (#51866) üzenetére


homerhamm
addikt

A másik mikor egy nagyon híres sztárról/celebről van cikk, és mindem második komment: Ez ki??? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51868) csuvicsuva válasza homerhamm (#51867) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A maradék meg "ez is annak a g***nek a hátán kapaszkodott fel". :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51869) homerhamm válasza csuvicsuva (#51868) üzenetére


homerhamm
addikt

Vagy " ő is az Orbán embere", egyéb szép szavakkal körítve. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51870) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#51871) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Gcam mod apk -k szépen összegyűjtve, ha valakit érdekel. Szöveg után ott a lista típusok szerint.

Szerk.:
Egyes típusoknál arra is érdemes figyelni, ha például 2 külön soc verzió is van a telefonból. Ott természetesen 2 külön fórum topik van. Illetve két külön letöltés.

Szerk.2.:
Jah és lehet egy-két telefon, ahol a Camera2 API miatt kellhet ROOT, de ez úgyis hamar kiderül.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51872) Steve1207 válasza ρσгτσ (#51871) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem mindig az xda-s a legjobb és érdemes fejlesztő szerint nézni a GCam-ot, mert inkább gyártó és SoC szerint kompatibilisek, de azt ki is pofozzák rendesen a legtöbb modellre akkor. Sokszor az xda hivatalos topik félbemarad kezdetlegesnek, ahol a többlencsés kamerarendszer se működik pl és nincs is követve minden verzió.

celsoazevedo.com az egyik legjobb, ahol folyamatosan nyomon lehet követni a release-ek változását. Javarészt a "multi" fejlesztések a legjobbak, amik nem adott telefon topikhoz tartoznak. Config fájlokkal egyszerűen testreszabhatóak (de rövid idővel kompatibilis is lesz még új modellnél is az alap apk és nem kell szöszölni). Valamint telegramon ráugrik a fejlesztő a hibajelzés után egyből, ha baj van meg még jó páran, hogy teszteljék, nem csak az a marék ember, aki épp xda-n követi a topikot..

.

(#51873) ρσгτσ válasza Steve1207 (#51872) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Általában celsoazevedo linkek vannak. Mivel ő is fent van XDA -n és a visszajelzések, meg a saját tapasztalatok alapján support -olja, javítja a modot. Egyébként ha kompatibilitási probléma van, akkor az pont ugyanolyan szar tud lenni nála is. Pl. Samsung -nál. Legtöbbször az éjszakai hulladék. Néha pedig a zoom képek sokkal jobbak.

Viszont például Xiaomi -nál kifejezetten ajánlott a mod Gcam. A legtöbb modellnél.

Plusz hiába van hozzá jó config XML, nem mindig fog megmenteni a ROOT -tól. Mert pont annak hiánya miatt nem fér hozzá mindenhez. Vagy például bele kell nyúlni a build.prop -ba.

Szerk.:
Egyébként a multi Gcam -ok sok telefonnál nem túl jók. OS modifikációk, szenzor, lencserendszer, zoom, soc miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51874) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Vicces amúgy, mert most néztem vissza miket beszéltem a régi account -tal még a korábbi okostelefonos korszakomban, aztán látom, hogy Bogyi007 2014 -ben nem tudta eldönteni POP C7 -et válasszon -e. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51875) Steve1207 válasza ρσгτσ (#51873) üzenetére


Steve1207
veterán

Hibát ír nyilván, de azon van a hangsúly, hogy jobban reagálnak a live csoportokban időben, mint xda-n és hamarabb érdemi visszajelzéseket kapnak. Már nem ugyanaz, mint 3-4 éve, témaindítónak jó és a főbb vonalakat boncolgatni, de azonnali hibajavításra és supportra lassú, akárhogy követik. Eközben telegramon a dev csoportokban beírod a hibát, páran megerősítik fél órán belül, egy-egy fejlesztő is ránéz pluszba, hogy mi okozza és másnapra kint van a release a fixálással akár a nagyközönségnek, akár a tesztelőknek.

Az adott gyártós fejlesztő multi gcam vonala pont jobb, mint egy-egy adott "épp jó" kamerával szöszölni, mert míg az utóbbi épp most megy és lehet fél év múlva kereshet az ember mást, mert tesznek onnantól rá sokan, addig az előbbit meg pont annyival támogatod, hogy kezdetben fixálja a hibáját és gcam főverzió váltások kivételével az javarészt kezelni is fog mindent onnantól, de esélyes azután is. A gcam config xml az app paramétereit lövi be és nem kötődik rendszerhez, így nem kell hozzá root.

Xiaomi: android 9-10/miui11-től 90%-ban rendben vannak egy teljesen általános használatra és nappal összképre még jobb eredmények is születnek mára. Részletvesztés kevés/minimális, kb a 2017-es modellekig voltak nagy eltérések. Egyedül éjszaka van kis haszna, ahol nincs OIS, de ott nem fog megmenteni semmi vagy teljesen mindegy melyikkel lövöd a képet, mert mindkettő gyatra lesz. Persze elfér egy alap Gcam éjszakára, hisz jobb, hátha kell, de sokszor nincs értelme használni és bíbelődni ott se.

Évről évre egyre kevesebb értelme ennek a "kimaxolásnak" (ahogy pc vonalon a tuningnak is már vagy 5 éve) és pont az említett kamera vonalon jól látszik, mert nem hoz annyit, ha már root szükséges szintekig megyünk. Amint belekezd az ember akkor meg napi szinten elcsesz ezzel 3-4 órát, mert utána az jön, hogy teszteljünk romokat, kerneleket, keressünk hibákat stb, pedig még romokat is csináltam anno. Azért jó volt nosztalgiázni :D :R

.

(#51876) Steve1207


Steve1207
veterán

Ez a Gungrave Gore még mindig baromi jó, nem is értem a fanyalgókat. Ennél a stílusnál sose akkora gáz, ha "alap" a kinézet vagy egy sablonosabb sztori. Egy erős közepes hentelde, de egyre ritkább az ilyen simán érdemes belevágni.

.

(#51877) ρσгτσ válasza Steve1207 (#51875) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát ezt nekem nem kell mondani, én tök jól elvoltam régebben ruszki és kínai oldalakon. Csak mondjuk ezzel az emberek többsége nem fog szórakoz, és kb. én voltam az élő-teszter.

Custom- vagy moddolt ROM -tól kezdve egészen a Gcam modokig. Csak amikor mondjuk megoldanak valamit, aztán később összefossa magát, vagy éppen full zajosak lesznek az éjszakai képek, annak annyira nem örülnek az emberek. Vagy makroban nem találja el a távolságot automatán. Fél percig dolgozza fel a HDR+ javítást....stb...stb.

Régen imádtam ezt csinálni, viszont az emberek nagy része rohadtul nem akar már kísérletezni. Volt olyan telefon, ahol vagy 50-60 apk futott végig. Meg volt olyan is, aminél kettőt kellett használni. Mert egyébként valamit megoldottak benne, csak minden másban meg okádék lett.

Ez meg amit te írtál kb. Xiaomi -nál működik, meg pár kínai telefonnál. Ott tényleg fasza minden. Többnyire...mert mondjuk ott is eleget szenvedtem.

Viszont pont náluk sokszor nagyon szükséges, mert olyan hányadék, amit kamera szoftverben művelnek, hogy nagyjából le is ragaszthatnám a lencsét. Persze a legtöbb embernek az is jó. A Samsung -nak a túljavított képei is, ami közelről mondjuk olyan, mint egy Monet festmény. Csak az a lényeg, hogy a dxomark azt mondta minden fasza.

Szerk.:
Nekem egyébként egy Xiaomi maradt itthon, amit a tablet jellege miatt, és az akkumulátor felől nézve rohadt jó terhelhető cucc. Mi Max 3. Viszont erre kínai ROM -ot moddoltam, a Gcam -mal is elszöszöltem pár hónapot, és kb. teljesen kicsontoztam az OS -t. Számomra kb. az is így használható. Nem stock módon.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51878) ρσгτσ válasza Steve1207 (#51876) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gungrove Gore pont olyan, mint a korábbi részek. Sosem arról szólt, hogy 10+ csillagos a grafikája, és szerintem rohadt jó játék.

Meg egyébként mindenkinek azt ajánlom, hogy normálra állítsa a nehézséget, és ne legyen rosszérzese, ha néha vissza kell venni a leggyengébbre, mert a játék felépítése pont arról szól, hogy nem fog minden elsőre menni.

A legnehezebb fokozat meg azért van benne, hogy azt később használd, amikor már felfejlesztetted a főhőst. Anélkül ugyanis nem fog lemenni. Hiába dodge és akármilyen tapasztalat a souls játékokban, mert ez itt pont nem fog működni. Hiába ugrálsz el, mert van hogy millióan mennek rád, vagy dobálják be a mérgező gázt, tüzet...stb.

Ez egy kicsit más felépítésű játék, és pont az a lényege, hogy többször vidd végig.

Szerk.:
Meg amúgy a skillek teszik majd jobbá, és a megfelelő kombinációk. Azok meg szerintem elég látványosra sikerültek.

Nem mellesleg, az átvezető videókat egy tehetséges magyar csapat csinálta. Szerintem érdemes azokat is nézni, mert ahogy a legtöbb ember csinálja, úgy nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51879) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51877) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"én tök jól elvoltam régebben ruszki és kínai oldalakon"

Te is Orbán kottájából játszol.

Bocsánat, nagyon magas labda volt. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51880) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51879) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, a meszaros.cn keresőt használom. :D

Egyébként azért kellett régen ezeket járni, mert más nem volt. Csak mondjuk az eltérő régiós telefonok miatt nem minden működött faszán.

Bár amikor az egyik telefonra leportoltam a 4.4 -et, mert a gyártó kb. nulla támogatást adott, azt használta mindenki egészen Kínáig, Oroszországig. Csak ott még egyszerűbb volt a helyzet szoftver szinten a régi MTK soc miatt.

Imádtam ezeket régen csinálni, de már semmi kedvem nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51881) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51880) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És még MTK is... ;]

Nekem valahogy már nincs kedvem pénzt adni új telefonért (Telekomnál is a készülékkedvezményből másfél éve inkább tévét vettem), bár előbb-utóbb muszáj lesz. Májusban jár le a hűségidő, de bátyámnak iPhone 14-re fáj a foga, cserébe odaadná a 12 minit. Lassan 4 éve nyüstölöm a P20 Lite-ot, amire használom, arra pont jó, viszont egy akku csere mindenképp ráfér, mert 6-kor keltem és már 45%-on van úgy, hogy szinte csak böngésztem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51882) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51881) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Régen nekem volt egy elsődleges telefonom, mellette még plusz 1-2, amit rendszeresen cserélgettem. Akkoriban ez egy jó hobbi volt, de már én sem vágyom ezekre az időkre.

Sőt, az elsődleges telefont sem cserélem már sűrűbben. Csak 2 évente választok. Általában páratlan verziós felsős Samsung -ra, mert náluk vannak OS szinten olyan dolgok, amit szeretek.

Bár legutóbb Note helyett S21 Ultra -t vettem, de hiányzik a cerka hozzá. Viszont S23 Ultra -nál már van, így majd kiderül idén mit választok.

Páromnak is idén kellene cserélni, ő a középsős telefonokat szereti. Viszont még nagyon nem döntöttem el mi lenne a legjobb választás neki. Valószínű várok még pár hónapot az újabb modellek miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51883) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51882) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Filmet nem nézek rajta, játszani csak a Harry Potter Puzzles & Spells-szel szoktam. Van még egy P8 Lite és egy Mi A1 (még gyengébb üzemidővel), lehet, hogy valamelyiket be kéne cserélnem, ha van még ez a 40000 forint kedvezményes le a 3G-vel program.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51884) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51883) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Filmet én sem. Illetve ilyen jellegű tartalomfogyasztásra soha nem is használtam a telefonokat. Mondjuk ha vonatoznom kellene minden nap 2x 30-40 percet, akkor lehet nekem is fontos lenne.

P8 Lite egy frankó kis cucc volt. Régen ott is aktív részvevő voltam. Főleg, amikor néhány embernél elhajlott magától a telefon. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51885) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51884) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megtaláltam, IMEI azonosító alapján lehet csekkolni a jogosultságot, sajnos ez bukta.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51886) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nem tudom eldönteni, hogy a Star Trek: Különös új világok azért tetszik, mert tényleg jó. Vagy azért, mert már marhára Star Trek hiányom volt. Vagy lehet mindkettő. :D

Az viszont biztos, hogy ennél jobban egyik Star Trek sorozat verzió sem hozta a klasszikus sorozat hangulatát. Szerintem...számomra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51887) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51886) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálunk Star Wars dübörgött, bátyám volt egy időben ráfüggve a Deep Space Nine-ra, én a mozifilmeket néztem meg ennek hatására (az első már-már művészfilm), illetve legalább az eredeti sorozatot terveztem, de szerintem most már kimarad az összes többivel együtt. A világ összes ideje szorozva kettővel sem lenne rá elég. Filmet sem tudom mikor néztem utoljára.

A Shyamalan remélem jön másfél hónap múlva, illetve az F&F10 amit várok, mint rajongó, de mivel bizonyos okokból a mozi valószínűleg nem fog játszani, így az is marad majd itthon. Szerencse, hogy mindkettő Universal.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51888) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#51874) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem azt vettem végül, ha jól számolok vissza akkor a Huawei P9 Lite 2017-es telóra esett a választásom a Nokia Lumia 625 után...

Azóta meg volt a Huawei P30 Lite és most a Samsung A52s 5G.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51889) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Heartbreaking story of Muhammad Ali’s former opponent who lives in care home with dementia and doesn’t remember fight

Joe Bugner vagy József Kreul Bugner vagy Kreul József vagy Bugner József. Kinek hogy tetszik....

Nálunk sokan inkább a Bud Spencer és Terence Hill filmekből ismerik.

Jah és nem halt meg, nem erről szól a cikk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51890) homerhamm válasza ρσгτσ (#51889) üzenetére


homerhamm
addikt

Bruce Willis is demenciás.
Sőt, utoljára, az ő filmjét láttam moziban, a Die Hard 5-öt. Igen, azóta nem voltam moziba. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51891) homerhamm


homerhamm
addikt

Életembe először vettem játékot "vakon". Nem bántam meg, inkább a ritkasága miatt hoztam el. :) Annyi történt, ránéztem a hátuljára, és tetszett.

Amúgy csak azt akartam megnézni, hogy mi újság a Playitstore-al de nyitva vannak, viszont lehet majd Ventaris Gaming lesz belőlük.

Ja és szombaton ne menjetek a Gamecitybe mert zárva vannak.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51892) icemad válasza homerhamm (#51891) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyik legjobb fps játék. :K Már kétszer vittem végig.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51893) homerhamm válasza icemad (#51892) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor a Gears of Wart is szereted? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51894) csuvicsuva válasza homerhamm (#51890) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az nagyon alattomos. Senkinek nem kívánom, hogy családtaggal átélje. Anyám ráment a saját anyjára, én meg arra megyek rá, hogy ő ráment... :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51895) icemad válasza homerhamm (#51893) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogy. Az teljesen más.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51896) homerhamm válasza icemad (#51895) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért erősen szedett belőle ihletet, meg van közük a Gears of War szériához.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51897) icemad válasza homerhamm (#51896) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fogalmam sincs. Valamikor régen játszottam valamelyik gow résszel, de max 2 órát. Nagyon nem jött be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51898) homerhamm válasza icemad (#51897) üzenetére


homerhamm
addikt

Az első GoW-ot ha jól tudom ők portolták pcre. (?)
Meg besegítettek a GoW Judgementbe is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51899) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Star Trek: Különös új világok -kal kapcsolatban eljutottam oda, hogy imádom. Aki a klasszikus, eredeti Star Trek sorozatot szerette, annak szerintem kötelező. Legalábbis nekem teljesen azt idézte meg új köntösben. Talán másnak is ezt az élményt hozza.

Ma befejeztem az utolsó részt is.

SPOILER ! !

Kirk is bekerült az évad végén. Amit színészként nyújt az nagyon tetszett. Bár külsőre nem az igazi, de lehet csak engem zavar...

William Shatner után Chris Pine is fura volt nekem, de külsőre szerintem jobban passzolt a szerepre, mint Dan Jeannotte.

Szerk.:
A szinkron szerintem jó lett. Kivéve Pike -nál, de ott is a hanggal volt problémám. Szerintem nem illik hozzá. A felirat viszont borzasztó.

Kitől kell igényelni a SPOILER gombot? Mert nem először jönne jól. :D

[ Módosította: koncsik ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51900) Zsadi válasza ρσгτσ (#51899) üzenetére


Zsadi
őstag

Indexen is Star Trek nap van :) [link]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.