Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#51651) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51649) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mutogathatnak, de az igazság az, hogy simán 4-6 hónapba kerül átvinni egy áremelést, miközben a forint a valaha volt legszarabb mélységekbe ment. Ez még ugye a múltkori helyzetre vonatkozik. Mellette pedig a boltok heti szinten emelték az árakat.

Most viszont olyan szintű ellenőrzést kaptak, hogy még eszközöket, számlákat, szerződéseket is lefoglalnak. Sőt, amennyiben alapos a gyanú, akár privát, tehát magán eszközöket is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51652) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51651) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Úgy értettem, hogy rátok mutogatnak, mert az a legkönnyebb. ;)

Oda kéne mutogatniuk, ahol lemegy a nap, meg azokra, akik itthonról asszisztálnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51653) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51652) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah, vágom hogy értetted. Ezért írtam, hogy ez könnyen kiderül egy ellenőrzés során. :)

Szerk.:
Amúgy nem azt mondom, hogy csak a kereskedőknél kell keresni a probléma okát. Csak azért van pár beszállító, aki azért nem visz be valamit már hónapok óta, mert nem megy át az áremelés.

Viszont ez a polci áron egyáltalán nem úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51654) Steve1207 válasza csuvicsuva (#51650) üzenetére


Steve1207
veterán

Nagyon sokáig akörül mozgott amúgy, semmi extra nagy mázli nem volt vele. Viszont az utóbbi egy évben szinte minden saját brand-es terméküket megemelték a hasonló konkurencia szintjére.

(#51651) ρσгτσ: +1, ellenőrizzék is, itt a belvárosban az egyik spar az akciós termékekkel is fölé lő a konkurencia vagy saját üzlethálózatuk normál árainak. Olyan az egész, mintha ide küldenének mindent lejárat előtt két három héttel a többi üzletből, mire kipakolják meg már ez is lejárt normál áron. 4-6 vonalán a Király utcainál nincsenek ilyen elvetemült árak és frissebbek a termékek, pedig ott lehetne "indokoltabb", hogy magasabb.

.

(#51655) csuvicsuva válasza Steve1207 (#51654) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Magamból indultam ki. Állandóan agyalok, hogy kell ez nekem, nem ráér még? Aztán amikor kell, akkor már az egekben az ára. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51656) ρσгτσ válasza Steve1207 (#51654) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van ami így is 2.5x vagy 3x annyi lett, mint korábban. Na és nem a 20 forintos turbó rágóra gondolok. :D

Vajnál például nagyon feltűnő volt, hogy van ami még ennél is jobban drágult. Érdekes, hogy a januári bejelentés hatására el is kezdett elég szépen csökkenni az ára. Persze még így sem mondanám olcsónak, de lényegesen sokat változott.

Én például néhány húst, zöldséget is szeretek vajon készíteni. Sok helyen lehet használni anélkül, hogy túlzásba vinné az ember, így alapvető élelmiszernek tartom.

Pl. a gnocchi is baromi jó úgy, ha utána vajon kicsit megpirítod, de hétvégén például sütemények miatt kellett vennem. Mert egy csomó fajtából nem lehet kihagyni.

Szerk.:
Amúgy én olyan típusú ember vagyok, aki pont leszarta, hogy minek mennyi az ára, ha élelmiszerről volt szó. Mert vannak olyan dolgok, amit akkor is meg fogok venni, ha drágább az átlagnál. Mert azt szeretem, azt tartom jobb minőségűnek...stb.

Viszont olyan változások voltak az utóbbi időben, hogy már nekem is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51657) icemad válasza ρσгτσ (#51656) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom milyen januári bejelentés volt, de csinálhatnának Németországban és Hollandiában is ilyet. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51658) ρσгτσ válasza icemad (#51657) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Link.

Itt sokkal durvábban ment, mint felétek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51659) csuvicsuva válasza icemad (#51657) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Németországon már csak egy Ctrl+Alt+Del (vagy inkább reinstall) segíthetne...

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51660) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

LÁTVÁNYOSRA sikerült az UTAZÁS, a sárkányszörfre készülő DACIVAL az M2-esen

Guitar14 tuti te voltál a cégessel. :D Munkaidőben otthonra vásárolni...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51661) Bep válasza ρσгτσ (#51656) üzenetére


Bep
senior tag

A vaj lehet. De azért a háztartásba veszek mást is. 44% az élelmiszerek inflációja tavalyhoz mérten. Külföldön a magyar Pick szalámi kilója olcsóbb, mint nálunk a baromfi parizer.
De tartom továbbra is. Ha ez kell, hogy csökkenjen akkor az általunk fizetett hatóság eddig mit tett ez ellen??

(#51662) ρσгτσ válasza Bep (#51661) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Is, és nem csak ott vannak már változások. Meg csomó olyan kapcsolódó terméktípus van, ahol egyáltalán nem lesz.

Egyébként fent le van írva a cikkben, amit legutóbb linkeltem. Ez azért nem úgy működik, hogy akkor holnap kimegyek és rákoppintok mindenkire. Monitorozni kell előtte, piackutatást csinálni, egyeztetni a különböző szervezetekkel...stb. Ezt kénytelenek csinálni, hogy átlássák a piacot.

Élelmiszer szektor fent említett része elég komplex módon működik. Főleg az olyan élelmiszerek, ahol sok egymással összefüggő ágazat van. Mint például az állattartás és az abból előállított termékek.

Egy import élelmiszer viszonylag egyszerű, mert ott bejön a késztermék a forgalmazóhoz, aztán kimegy a kereskedőhöz.

Szerk.:
Ez egyébként nem politikai szintű téma, mielőtt valaki idekeverné. Nehogy valaki belehozza...

Ez szimplán arról szól, hogy a kereskedők, vagy egyes beszállítók mennyire vezetik meg az embereket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51663) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51664) Bep válasza ρσгτσ (#51662) üzenetére


Bep
senior tag

Élelmiszer előállító üzemben dolgoztam eddig. Szolgáltunk ki saját/idegen nagykereket és nagy bolt hálózatokat is, sőt rajtam múlott.
Én sem politikailag értelemben írom. Tény van egy helyzet, amiben éllovasok vagyunk.

(#51665) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na ide írom mert ez már nem csak Xbox 360-as téma. :DDD
előzmény a 360 topikból: [link]
Téma: Megtetszettek a kanapén ülős légkormányok (Wii, Xbox 360 U kontroller).
Porto és icemad egyre jobban beszélnek rá a rendes asztalra rögzíthetős-pedálos kormányokra ami nekem is tetszene de nem tudom hogy megoldani. :))
Ötleteket várnék, itt a játszós sarok:

icemad-nak válasz:
Úgy, hogy bal oldalt a kormány, jobbra a tv valóban nem kényelmes, eléggé félre állna a fejem egész végig. :D Kormányom sincs, monitort meg most butítottam mert kb. csak net-fórum-photoshop-gitározásra használom a PC-t (max 1-2 játék talán) így ha nem muszáj nem költekeznék másik monitorra. Mindenképp a TV-n szeretném. TV-t nem lehet tologatni mert az összes konzol rá van kötve és még HDMI elosztó is úgyhogy max 5-10 centit mozgatható a kábelek miatt. Alatta amin vannak az Xbox-ok az gurulós, de ott sem engednek a kábelek, hogy kigurítsam balra és mögöttük vannak a tápegységek azokhoz amiknek van.

ρσгτσ:
92 cm-re van a kanapé eleje az asztaltól és közben megtaláltam az asztalomnak a kis toldását ami pont fele akkora mint az asztalom (oda balra menne a kis szekrény helyére). Az beférne pont ez elé, hogy a kanapén ülve lehessen kormánnyal játszani de az egy irtózatos pakolás lenne mindig mikor neki akarok állni valaminek. :DDD Azt se tudnám hová raknám el mert a kanapé mögött ágy és utána ajtó, szekrény, gitárok. Agyalok én is hátha kitalálok valami DIY-os cuccot.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51666) ρσгτσ válasza Bep (#51664) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt nem is neked írtam, csak így belegondolva kicsit féltem, hogy előjön a napi politika. Ez meg nem egészen arról szól.

Pick -nek amúgy mi is szállítottunk már fűszert. Az például német cégtől van, Romániában van az üzem, de a fűszerek kb. a világ minden tájáról érkeznek.

Itthon inkább az a probléma, hogy egyes típusoknál egészen más minőségű élelmiszer van, mint például tőlünk nyugatra. Fűszereknél például igazi alja az itthoni minőség. Termesztésen elsősorban a darált, zúzott termékekre gondolok.

De kész-, tartós élelmiszereknél is vannak eltérések. Tehát már ez is nagyban torzítja az árakat. Ergo, ha még azonos áron is adják mint külföldön, akkor is többet fizetünk, mert nem azonos minőség. Ez szintén nem új probléma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51667) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51665) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt milyen magasan van a TV? Vagyis mekkora az asztal, amire rátetted?

Szerk.:
Illetve a térded milyen magasan van, ha leülsz egyenes háttal a kanapé szélére?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51668) hombre[EU] válasza Guitar14 (#51665) üzenetére


hombre[EU]
veterán

wheelstand? azokból vannak kompaktok is,ami alig foglal helyet. nem olcsó viszont ha van dekopírod és fúrod akkor összedobhatod magadnak is a kanapéhoz méretezve,pl egy ilyet

Life, Uh, Finds A Way

(#51669) zsolti72837 válasza Steve1207 (#51646) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jó, hogy írtad, mert pont állványt akarok venni, hogy feljebb legyen a monitor. [link] Őt néztem ki, de ez amit írtál nagyon vagány. :Y
Ami a monitort "fogja" azt be tudod hajlítani a függőleges tartóoszlopig? Előrébb nem szeretném helyezni a monitort annyira, inkább magasabbra raknám. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51670) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#51668) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ennél egyszerűbbre gondoltam, de ez talán jobb megoldás is lenne. Plusz ezt sem olyan bonyolult megcsinálni. Meg ha nincs hozzá megfelelő vágóeszköz, akkor pár helyen megcsinálják neki méretre pontosan az elemeket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51671) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51667) üzenetére


Guitar14
senior tag

Na csak behoztam azt az asztalt. (bocsi nem volt kedvem lepakolni róla, mert eddig PS3-at delideltem majd erről is írok)

Nem rossz, magasságba is jó (alul látszik a térdem), 74cm magas az asztal teteje. egyedül a pakolása sz** mert igaz könnyű de minden játékkör után cipelhetem ki a szobából vagy valahogy suvasztok helyet neki. De nagyon tetszik hombre[EU] által küldött is a kis helyigénye miatt. TV-nek azt a kis állványát is én csináltam dekopírral, csiszolóval egyutas raklapból még előbb utóbb lehet csinálok egyet magamnak amit könnyű eltenni. :D

Már csak egy jó kormány kell 360-ra. icemad te meg vagy elégedve azzal? Pedál nem csúszkál? Ja és ha már wireless, ez attól még falba dugós nem? Ha jól látom ott mögötte az az adaptere.

Ha már állvány: zsolti72837 kettő olyan raklapból készült tv/monitorállványt csináltam ami a képemen van mert még a régi monitoromnak kellett és jelenleg porosodik csak. Ha érdekel írj rám és adok méretet/képeket, ha úgy van leboltoljuk annak az árának a töredékéért. ;)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51672) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51671) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az jobb megoldás, amit hombre[EU] mutatott. Csak szerintem nálad ahhoz kell egy szőnyeg is, ami csúszásgátlós. Vagy alá van téve egy csúszásgátló.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51673) Steve1207 válasza Guitar14 (#51665) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem csak akkor érdemes barkácsolni, ha van rá időd, energiád, de abba is bele lehet merülni és lehet a végén elköltöd a felét, mint egy alap normálisnak, amihez akár komolyabbakat is tudsz használni később, ha jobban bejönne, mint várnád. Plusz ki tudja mennyire lesz stabil, kényelmes az összkép. A wheel stand ugyanolyan fontos, mint a kormány, nem érdemes 20e ft miatt spórolni rajta, mert csak nyűglődés lesz a vége, ha meg asztalozol, az mindig el fogja foglalni a helyet. Standek lényege, hogy 30 mp alatt kiszeded a sarokból a komplexebbeket is és már össze is kötötted és játszhatsz, viszonylag stabil, állítható, van normálisabb kábelelvezetése, nagyobb erőhatásnál nem fog nyöszörögni az anyag és ugyanezzel az erővel már vissza is dobtad, ha épp nem kell az 50 cm-es "hézagba" a sarokba.
Én pl imádom a kis WSP D2-nél, hogy 15 mp alatt a tv előtt van, összekötöttem és már a székben ülök, ahelyett, hogy a kábelekkel meg a beállításokkal szüttyögök, hogy hogy lesz kényelemes, ne csúszkáljon stb. Ez is csak a legalapabb stand azoknál, akik nézelődnek ebbe az autókázós irányba.

.

(#51674) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#51670) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aki simezni akar annak bármi wheelstand... anno anyám szobabiciklijébōl is csináltam,jó stabil volt. de játszottam már vasalódeszkára rögzítve is :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#51675) icemad válasza Guitar14 (#51671) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én talán tízszer használtam, mert nem "igazán" az enyém. Kisebbik fiam vette 20 vagy 25 euróért egy piacon. Dobozzal, leírással, gyári fóliák is rajta voltak még. Adapter nem volt hozzá, de ilyesmi bőven van itthon, szóval az nem volt gond. :) Egyébként wirelessnek hirdetik, de ugye a pedálhoz is megy egy kábel. A 230voltos adapter a force feedback-hez kell. Anélkül is működik, 2 ceruza elemmel. De a Force feedback nagyon fasza, tényleg érzed még a kavicságyat is pl egy F1 játéknál.
A pedál először csúszkált, de az alá meg vettem egy gumi lábtörlőt. :B Így már nem mozdul.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51676) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#51674) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát nekem is volt hasonló próbálkozásom. :D Végül inkább vettem egy picike íróasztalt, ami teljesen jól használható a kormányhoz.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51677) Steve1207 válasza zsolti72837 (#51669) üzenetére


Steve1207
veterán

Az elemvasgaságokig össze lehet hajtogatni csak azoknak a mozgását ne blokkolja semmi, pl fal (plusz ami a monitort tartja ott van egy jó pár centis rész a csukló miatt, mivel az fix távolság. Kérdés, hogy milyen szögben ülsz, pl nekem 45 fokos sarokban van a monitor, így a fal blokkolja a bal oldalt, jobb oldalt meg az itx (de ez pont stabilitást ad a következőre >> ). Egyedüli zavaró dolog, ha erősebben gépelek, akkor berezonál, de pont elég volt annyi, hogy valminek nekiérintkezzen a monitor széle és ez megszűnik. Plusz nekem lötyögősebbre is van hagyva, mert néha forgatom, meg így van pivot lehetőség is.
De a legnagyobb előnynek azt tartom, hogy nincs monitor talp és szabad az alsó rész teljesen. Simán oda van alá tolva a bill, egér, kontroller általában. A tartóoszlopra meg felaggadtam a "néha szükséges" adapterkábeleket szépen összetekrve, így az sincs szanaszét, de bármikor egy karnyújtásnyira van, ha kell. Plusz néha odadobom a fülest is, mert eléggé alkalomadtán használom, ott meg elfér a "háttérben".

.

(#51678) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na hát nagyon szépen köszönöm mindenkinek a király ötleteket nagyjából fel is épült a fejembe! :C
Még agyalok kicsit mert így hogy nem vagyok egy nagy sim-es még nem szeretnék sokat ellocsolni a hozzá kellő cuccokra. Amit Steve1207 írt azzal teljesen egyetértek, én is tudom ha valami nem teljesen jó azt nagyon meg lehet utálni mert nyikorog, lötyög stb. Így kezdőként egyelőre biztos nem lövök el 50+ környéki összegeket. Próbaként lehet veszek egy olyan 360 U kormányt mert mint mondtam Wii-n is nagyon szórakoztató volt a kormány, hogy a könyököm a lábamon pihent. Most is lehet letolok még egy-két kört gondolkozásképp az F1 2009-cel.
(ha megtetszik 360-on akkor meg veszek egy olyat ami icemad-nek van mert olyanból több is hirdetve van a környéken és ideiglenesen arra a kis asztalra lesz téve. Az U kormányt meg továbbadom. Ha meg az is tetszik akkor egy wheelstand/gurulós asztal lesz a vége.)

porto még tavaly rakott ki egy képet, hogy vett a piacon (vagy hol) valami mini szimulátorülést kormánnyal, tartóval és mellétette a kis CRT-t. :DDD Az lenne a legjobb kezdésnek, olcsó és könnyen elrakható.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51679) Steve1207 válasza Guitar14 (#51678) üzenetére


Steve1207
veterán

Vegyél egy ilyet, ehhez stand se kell :D

.

(#51680) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51678) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az PS2 és Xbox Classic kormány. :)

CRT -vel a földön az egy ideiglenes megoldás volt. :D

Azóta Classic -nak már lett helye:

Meg úgy mindennek. Kivéve a PS3 -nak, de annak ebben a lakásban nem is nagyon lesz. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51681) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51680) üzenetére


Guitar14
senior tag

Az az installáció még mindig ütős a földön a TV-vel.
Ps2 és XBox? Még jobb is, ott is van dögivel szimulátor. Mosás és szellőztetés után mennyit engedsz a feléből? ;]

Nyomom én is most:

:D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51682) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51681) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sajnos Classic -on is van pár elég frankó autós játék, ami nem BC. Így igen, nagyon jól jött.

Az első poszt óta ki lett takarítva, de az brutál nagy küzdelem volt...egy garázsban tárolta a figura, amiben autó nem volt. Cserébe jó dohos szaga lett. Nem volt egyszerű, mire tényleg tiszta lett.

Nem foglalkoztam volna vele ennyit, ha olyan szett lett volna, ami minden sarkon kapható. :D

Erre a pici CRT -re ez nem olyan jó megoldás, mint nálad a fenti képen. :) Viszont én nem akartam nagy dög képcsöves TV -t venni. Direkt ilyen picike kellett.

Helyem viszont már elfogyott, amit konzolokra szántam. Meg a gyerek elveszi a területem. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51683) zsolti72837 válasza Steve1207 (#51677) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszi az információ dús választ. :)
Szerencsére van az asztalon kihúzható bill tartó és az asztal is egy keményebb valami, mint a sima asztalok. Lehet nem adná át annyira a rezgéseket.

#51671Guitar14: Köszönöm a felajánlást! Egyelőre gondolkozok, mert a rögzíthető állvány nem foglalna el helyet az asztalról. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51684) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Valahogy éreztem, hogy nem velem együtt kel a SkyShowtime. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51685) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nem nagyon szoktam Ripost -ot olvasni, de annyira röviden és tömören összeszedte a cikk írója a lényeget, hogy simán belefér és fogyasztható.

54 éves korában meghalt David „Trugoy The Dove” Jolicoeur, a De La Soul hiphop trió tagja.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51686) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Próbáltam összeszedni, hogy mi érdekelhet ebben az évben. Lehet a teljesség igénye nélkül?

Xbox (Game Pass):
Atomic Heart
Wo Long
Forza Motorsport
AoE IV

Switch:
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

PS:
Stellar Blade

Multiplatform:
The Lords of the Fallen
Diablo 4 (Xbox GP?)

Ez nekem már akkor is erősebb év lesz 2022 -nél, ha ennek a fele jó lesz. :D

Szerk.:
Jah és az új TDU...(?)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51687) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#51684) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Samsung TV -n még nincs. LG -n és droid TV -n már elérhető.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51688) Zsadi válasza ρσгτσ (#51685) üzenetére


Zsadi
őstag

RIP! :(
Ring Ring Ring, nem volt buli, diszkó, iskolabál nélküle akkoriban.

(#51689) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#51687) üzenetére


Bogyi007
veterán

https://www.sorozatjunkie.hu/2023/02/14/elindult-a-skyshowtime-az-elso-tapasztalatok/

Xbox applikáció lesz/van?

Ps is jó más nincs...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51690) homerhamm válasza ρσгτσ (#51686) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát, szerintem idén már nem kapjuk meg az új TDU-t. Érzem, hogy az a játék valamiért fejlesztési pokolban van...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51691) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#51689) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem néztem utána, hogy mit írnak erről. Lehet van róla infó. Az biztos, hogy most Xbox és PS app sincs.

homerhamm:
Passz. Már így is elég ígéretes a 2023 -as év, így annyira az sem zavarna, ha csúszna.

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51692) Lehiñito válasza ρσгτσ (#51687) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Ha weben regisztrálsz, akkor csak 999ft a havi díj és nem 2000ft.

Áhh látom már linkelted is.

Remélem azért késöbb nem csak Fhd-ben lesznek tartalmak.

[ Szerkesztve ]

(#51693) ρσгτσ válasza Lehiñito (#51692) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja, pont most láttam én is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51694) homerhamm válasza ρσгτσ (#51691) üzenetére


homerhamm
addikt

A tavalyi év elég gyenge volt számomra. És ha minden idei ígéretes projectet eltonak jövőre amit várok, akkor ez is. Mondjuk a HL-nek lehet adok majd egy próbát.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51695) ρσгτσ válasza homerhamm (#51694) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mi az a HL? :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51696) icemad válasza ρσгτσ (#51695) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Half Life.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51697) homerhamm válasza ρσгτσ (#51695) üzenetére


homerhamm
addikt

Helyiérdekű Lóvasút Hogwarts Legacy

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51698) icemad válasza ρσгτσ (#51691) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na azt a 999forintot nem sajnálom érte. Már meg is csináltam az előfizetést. Köszi az infót. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51699) csuvicsuva válasza homerhamm (#51697) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hetedhét lóf***z. Hogy ez hogyan jutott eszembe?🤔

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51700) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51691) üzenetére


csuvicsuva
őstag

2023-ban így elindulni vérciki. Nulla kommunikáció, látom azóta már facebookról is törölték a visszaszámlálós bejegyzéseket, amelyek tele voltak sírva, hogy ugyan már, jó, hogy olcsó meg minden, de valami specifikáció nem ártana. A weboldalukon "az eszközök teljes listájáért kattintson ide" szövegnél nincs hova kattintani, bár lehet, hogy csak mobilról nem működik.

Annyit sikerült kiderítenem, hogy Samsung TV-ken már a beépített böngészőből sem lehet nézni. Az egyetlen pozitívum, hogy április 11-ig csak megszórják a népet valami információmorzsával.

Bár, ha belegondolok, mivel amúgy is csak FHD, ki kell csapni a telefon képét a tévére, aztán hadd szóljon. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.