Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#43801) Guitar14 válasza mike1334 (#43797) üzenetére


Guitar14
senior tag

ρσгτσ-hoz csatlakoznék.
Több különböző konzolhoz van utángyártott kontrollerem. A PS3-as kivételével mindet örökre eltettem a szekrénybe. PS3-as is azért maradt mert annak kivételesen jók a gombjai mindenhol, és az analogok attól eltekintve, hogy nem precízek denm húznak semerre és a deadzone-is elfogadható egy player-2-esnek.
A többi mind sz*r hangos, nagy úton mozgó, erős nyomásra reagáló gombok pontatlan analog, jobbra mondjuk hozzáérésre reagál balra meg el kell nyomni vagy 2 milit mire csinál valamit. Ezek sajnos 3 ezer forintot nem érnek de amit küldtél az árazásban valami borzalom.
Vegyél series kontrollert vagy valami normális márkás utángyártottat ha olcsóbbat akarsz (PDP, PowerA, Nacon, Hori ezekről mind nézegettem teszteket és minddel elégedettek voltak még ha nem is mind tökéletes)
Vagy ha csak One-al megegyező kontroller érdekerl akkor használtpiac és teszteld vásárlás előtt az analogokat és a gombokat. :)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43802) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43801) üzenetére


ρσгτσ
őstag

One kontrollert használ ő is.

Nekem az első Series kontroller garanciája most járt le a hónap elején. Amint vége a karácsonyi rendelési őrületnek én is nézek hozzá kínából másik ravaszokat. Nekem a textúrált gomb nem jön be, de mást is cserélek rajta.

Switch Pro kontrollerhez is múlt hónapban rendeltem szilikon tokokat meg "kupakokat". Amúgy is baromi sok idő mostanában minden...jó esetben december elején ér ide.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43803) oriic válasza ρσгτσ (#43798) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem sima, első generációs One kontroller, mert írja, hogy nincs rajta jack dugó. Plusz wireless is, szóval az nem lehet utángyárott, mert azokból nincs olyan. Már kérdés, hogy az Xbox gomb miért lett cserélve rajta.

Vagy valami kacat utángyártott cucc valóban, akkor viszont kamu az, hogy wireless.

Szutyok fake, viszont videó szerint mégis wireless. (Fehér van a videón, de ugyanaz, nem tudom, hogy csinálták, de tippre gyártási hibás eredeti belseje lehet)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43804) ρσгτσ válasza oriic (#43803) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, először én is azt hittem, hogy a régi One kontroller. Ilyenek vannak Xbox 360 -hoz is. Kopogós szutyok volt, amit én egyszer próbáltam az egyik üzletben.

Nem tudom pontosan ki csinálja az MS kontrollereket, de gondolom van pár partnerük. Szerintem ugyanaz a gyár csinálja, csak silányabb minőségből.

360 kontrollerből még a doboz is ugyanaz volt, mint az eredetinél, csak logók nélkül.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43805) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43808) Wesder válasza ρσгτσ (#43807) üzenetére


Wesder
félisten

Meg a fiókjàt is. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43809) #81556480 válasza Wesder (#43808) üzenetére


#81556480
törölt tag

én tegnap törölgettem, de a fiókot nem szoktam csak a polcokat

(#43810) l.skywalker válasza #81556480 (#43809) üzenetére


l.skywalker
félisten

A kamionban? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43811) MeroM válasza ρσгτσ (#43807) üzenetére


MeroM
senior tag

Bocsanat reméltem itt választ kapok.

(#43812) l.skywalker válasza MeroM (#43811) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezen a fórumon mindenhol tiltott a warez. Módosított gépekkel kapcsolatban nem tudunk segíteni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43813) #81556480 válasza l.skywalker (#43810) üzenetére


#81556480
törölt tag

januárig felakasztottam a kucslot ( október végétől) elég cudar a helyzet ahogy a sofőrökkel bánnak így a covid alatt nyugat eu-ban, ami amúgy vírushelyzet nélkül is undorító ( mármint a bánásmód) addig levizsgáztam vállalkozói árufuvarozásból és januártól vagy saját kamionnal kezdek vagy sehogy ;]

(#43814) #81556480 válasza l.skywalker (#43812) üzenetére


#81556480
törölt tag

bárcsak ilyen buzgóan tartaná rendbe más téren is a ph a topikokat :O

(#43815) l.skywalker válasza #81556480 (#43813) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sok sikert! :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43816) #81556480 válasza l.skywalker (#43815) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#43817) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

OBI -ban találtam ezt a kétoldalas készletet. Kíváncsi vagyok hogy szuperál.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43818) icemad válasza ρσгτσ (#43817) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyesmi nekem is van. Elektronikai kütyükhöz teljesen jó. Én még vettem a lidlben 5 euróért forrasztáshoz való nagyítót. Van rajta két állítható csipesz, forgatható nagyító és két kis led lámpa. Szereléshez tökéletes.

Szerk. : most látom, hogy lyukas torx nincs benne. Akkor olyan szettet is vadásznod kell még. :)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43819) ρσгτσ válasza icemad (#43818) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van pár szettem, de igazából a 2. képen lévő cuccok között volt pár fontos, ami kellett. :D Pl. a flexibilis toldalék. Nem TOP cucc, de egyáltalán nem rossz minőségben.

De így egyben is frankó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43820) mike1334


mike1334
veterán

DB Kakarotnál megéri a deluxe verzió (dlc-kkel), vagy csak plusz grind és nem sok sztori? Elég vegyes dolgokat olvasni neten.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43821) Beniii06 válasza icemad (#43818) üzenetére


Beniii06
őstag

"Én még vettem a lidlben 5 euróért forrasztáshoz való nagyítót. Van rajta két állítható csipesz, forgatható nagyító és két kis led lámpa."

Azt nem nagyítónak hívják, hanem "harmadik kéz"-nek, itthon biztosan.

"Got any other secret weapons?"

(#43822) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Hátha valakit érdekel például Mikulásra a gyereknek. Family Diszkont -ban lehet kapni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43823) icemad válasza Beniii06 (#43821) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az az... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43824) homerhamm válasza ρσгτσ (#43822) üzenetére


homerhamm
addikt

Be lehet menni a raktárba? :DDD Ha én oda bemennék, úgy kivágnának mint macskát sz..ni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43825) Zsadi válasza ρσгτσ (#43822) üzenetére


Zsadi
őstag

Vajon kakaóvajas, vagy valami bevonómasszás :F , mert feleslegesen nem mennék be a raktárba :) , ahonnan kivagnának mint macskát sz@... :D by hommerham

[ Szerkesztve ]

(#43826) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez az egész bolt egy raktár. Vagyis olyan jellegű...azért ez a megfogalmazás.

Fogalmam sincs milyen lehet. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43827) Zsadi válasza ρσгτσ (#43826) üzenetére


Zsadi
őstag

Szomorúvá tettél :O :D
De egyébként ötletnek nem rossz. Lementem a képet, decemberben lesz kisebbik fiam szülinapja, megkérdezem a cukrászt, milyen tortát tudna gyártani a kép alapján. :)

(#43828) ρσгτσ válasza Zsadi (#43827) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt egy csomó ötlet.
Vannak sokkal jobbak is. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43829) Zsadi válasza ρσгτσ (#43828) üzenetére


Zsadi
őstag

:R Köszi! :C
Valahogy ezzel a Naruto Uzumaki figurával még össze kell hozni az xbox tortát :D (új őrülete a gyereknek)

[ Szerkesztve ]

(#43830) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Alza parkoló.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43831) RudY válasza ρσгτσ (#43830) üzenetére


RudY
addikt

:DDD

(#43832) homerhamm válasza RudY (#43831) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43833) Madoc válasza RudY (#43831) üzenetére


Madoc
veterán

Hmmm... Személyesen is láttam már ezt a kalocsaszekrényt :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#43834) oriic válasza Madoc (#43833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kalocsa? :D (mobilról? :P)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43835) Madoc válasza oriic (#43834) üzenetére


Madoc
veterán

Igen Kalocsa. Így hívjuk az ideiglenes elosztókat az építkezéseken.

Írd be a gugliba hogy kalocsa szekrény. :)

Amúgy azért ez mert még az átkosban ezeket Kalocsán gyártották egységesen szép sárga színük volt.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#43836) oriic válasza Madoc (#43835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, ez esetben megfacepalm magamnak. Azt hittem kapcsolószekrényt akartál írni. :W :O

Live-Die-Respawn

(#43837) mike1334


mike1334
veterán

Megint lesz új áncsártid, vagy a filmet reklámozzák? Tvben volt nemrég egy ps reklám, a végén egy másodpercre bejött egy fekete hátteres szöveg, nem tudtam elolvasni, csak, hogy uncharted meg vmi dátum.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43838) Wesder válasza mike1334 (#43837) üzenetére


Wesder
félisten

Nem làttam a reklàmot, de szerintem a film lesz az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43839) mike1334 válasza Wesder (#43838) üzenetére


mike1334
veterán

Hm, lehet :K

Más: ki mivel játszik? Keresek vmi középhosszú (20-40 órás) single player, jó sztorival rendelkező jáccót, ami nem üres open world, vagy grind feszt. Fallout 4 óta nem találtam semmi kedvemre valót...Skyrimbe "kezdtem bele" (~25 óra), de azt veszem észre, hogy leülök elé, játszok két órát, és semmit se haladtam...inkább letöröltem gyorsan. Cyberpunknál várok a series peccsre, Mass effectnél, meg arra, hogy hátha bekerül gp-be. Dragon ballról néztem pár kritikát, és elég repetitívnek írják le, így az is kiesett...az Elex-szel szemezek, tudom, az sem tökéletes, de a Greedfall is bejött, szóval hátha. Illetve Bioshock trilógia ("vége poén" sajnos elspoilereződött korábban nagyjából), vagy egy kicsit jobb akcióban The Outer Worlds season pass...tippek, élmények, aktualitások? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43840) l.skywalker válasza mike1334 (#43839) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most kezdtem el a Horizon Zero Dawn-t :D
December 8-ig tervezem befejezni, akkor kezdődik a Destiny 2 új event-je.

Mellette kitoltam a hónapban az Avengers-t, COD: Vanguard sztorit és indie játékokat: Unpacking, Call of the Sea, Deeeer Simulator, Exo One, The Gardens Between.

A Call of the Sea egész érdekes, kicsit nyomozós/gondolkozós játék, a grafikai/gameplay rész nem a legjobb, de összességében tetszett. Az Exo One ilyen fizika/űr szimulátoros dolog, elvont tematikával, de ha az ember ráérez az irányításra piszok jó. Az Unpacking klikkelgetős kipakolós játék, a dobozokból kell kirakni a cuccokat. Nem volt rossz, egy idő után egyhangú, de a hangok. Atyaég felvettek mindent, ahogy koppan a különböző felületeken egy tárgy.

A Deeer Simulator instant állatság, a Gardens Between is inkább logikai dolog.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43841) Beniii06 válasza oriic (#43836) üzenetére


Beniii06
őstag

Hát nem olvastad el a feliratot? Ejnye. :U
:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#43842) ρσгτσ válasza mike1334 (#43839) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam Guardians of the Galaxy, FH5, MK11, Biomutant, Halo Infinite megy mostanában. Pirosban meg Metroid Dread, GRID Autosport, Gear Club 2, Animal Crossing, Mario Kart Deluxe, Mario Rabbids, Feudal Alloy.

Nagy körben nézve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43843) Madoc válasza mike1334 (#43839) üzenetére


Madoc
veterán

Ghost of tsushima: iki island megy most ;]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#43844) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

SANDISK Dual Drive USB 3.0/Type-C pendrive 16GB
Most egész jó áron hozzá lehet jutni a MM -ban. Igaz, nem nagy...de nekem pont ilyen kisebbre volt szükségem. Hátha másnak is érdekes.

Két fajta csatlakozást is ki lehet csúsztatni belőle.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43845) homerhamm


homerhamm
addikt

Épp aktuális. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43846) mike1334


mike1334
veterán

Köszi a tippeket mindenkinek! :)

Áh nem tudom, kicsit olyan most, mintha semmi se lenne jó...hosszabb játékok után mindig ez van. Lehet bekapcsolom a Switchet, azon is van egy rakat játékom, amivel még nem játszottam (Zelda BotW, Mario Rabbids, Fire Emblem Three Houses, Ni No Kuni, Bastion, Stardew Valley, Civ VI). Megint azin gondolkodom, hogy vegyek egy ps-t, de igazából 3+1 játék érdekel csak onnan, amivel még nem játszottam, ennyiért meg kár (Csucsima, Detroit, Persona 5, és majd az új GoW). Vaaaagy megemberelem magam és folytatom a tavasszal félbehagyott Yakuza 5-öt, hogy aztán játszhassak a 6-tal, és végre a Like a Dragonnal, amivel alapból most szeretnék, de nem akarom elspoilerezni a korábbi részeket :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43847) RudY válasza mike1334 (#43846) üzenetére


RudY
addikt

Nem kár, legyen ps. :K

(#43848) icemad válasza mike1334 (#43846) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ps-en a Detroit nagyon jó játék, pont az kellene most neked. Csodálkozom is, hogy az kimaradt eddig.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43849) mike1334 válasza RudY (#43847) üzenetére


mike1334
veterán

És icemad

Szerencsére legalább 3 hónapot kell várni a psre, így ez most nem opció :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43850) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ma is jó piac volt...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.