Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) pzstm


pzstm
titán

Lego játékot is megvettem kisuncsimnak 990-ért :C

Üdv mindenkinek az új topikban :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Éljen az új topic, csak hogy visszataláljak :)

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új topic ftw. :D Greetings.

Live-Die-Respawn

(#5) StLui válasza Blaise (#3) üzenetére


StLui
veterán

esetleg oldal mentése kedvencekhez? :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6) norbiphu válasza pzstm (#2) üzenetére


norbiphu
senior tag

hol hol? :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7) Blaise válasza StLui (#5) üzenetére


Blaise
veterán

De ahhoz is el kell jönni ide, nem? :DDD

(#8) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Warezmentes új topikot kívánok! :D

mp

(#9) Def26


Def26
félisten

:O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ohh megtelt. kommentelek hogy idetaláljak :R

(#11) dilipok válasza whitezo88 (#10) üzenetére


dilipok
veterán

a masodik eleg regi tag, aki nem tudja, hogy kell menteni kedvenckent? :U :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12) MasterMark


MasterMark
titán

Mostmár én is ideírok, bár már elmentettem.
Offoljuk szét az új topikot. :D

Switch Tax

(#13) Tigi


Tigi
őstag

Én is én is, csak, hogy idetaláljak. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#14) Zjunior


Zjunior
veterán

Far Cry 3 Zavin 25£!
Kuponnal 23£!
8k ért ajándék, lehet meg is rendelem!!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#15) Prof01


Prof01
veterán

Gyorsan megtelt az előző topic is. Durva mennyit offoltok. ;] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) Xmodule


Xmodule
őstag

Megint lenne két kérdésem. 1. Amikor játszok a Gears of War 1 el és gyorsan forgatom a kamerat a kép kicsit hullámzik vizszintesen. Ez mitöl van? 2. A fejhallgatos mikrofonon amit a kezi konzolhoz lehet csatlakoztatni nem lehet allitani a mikrofon erösségét? Csak mert nekem nem ér el a számig és igy nem hallanak amit beszélek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17) dilipok válasza Xmodule (#16) üzenetére


dilipok
veterán

1. vertical sync hianya. Sajnos nem tudsz vele semmit sem csinalni. A game engine ilyen.
2. szerintem nem lehet, bar oszinten tul sokat nem is probalgattam, de nem remlik, hogy lattam volna barhol allitasi lehetoseget.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#18) WhiteWalker válasza Xmodule (#16) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

LCD tv-d van?

(#19) woodbear


woodbear
addikt

Nanézdmár. 3. topik szép kort megélt a dolog :D :C :C

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#20) Xmodule válasza WhiteWalker (#18) üzenetére


Xmodule
őstag

Azaz.

Igen next time en is plazmát veszek:)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21) WhiteWalker válasza Xmodule (#20) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sejtettem...Plazman nincs ilyen jelenség....ezért fogom lecserélni a jövőben az lcd-t... ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) dilipok válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


dilipok
veterán

a plazma tv milyen sebesseggel frissit kepet? Gondolom ott is valtozo, mint az LCDnel. Ha nem frissit olyan legalabb annyiszor masodpercenkent, mint ahany FPS-sel fut a jatek, akkor ott is lesz screen tearing, nem? (komolyan kerdezem, mert ahogy en tudom, a screen tearing attol van, hogy tobb FPS jon, mint amennyit a tv meg tudna jeleniteni)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23) tDr1v3r válasza dilipok (#22) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, attól van... ezért is szokták pl. PC-n vsync-et alkalmazni, ami ugye fixálja az FPS-t a megjelenítő képfrissítésére.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#24) dilipok válasza tDr1v3r (#23) üzenetére


dilipok
veterán

szuper, akkor jul tudtam :)

akkor van alapja annak a kijelentesnek, hogy a plazman ez nincs? Szinten olvasgattam ebben a temaban, es ahogy en ertelmezem, a 600herzes frissites is hasonlo parasztvakitas, mint az lcd eseteben a trumotion meg tarsai. A frissites ott is 60hz, ergo a screen tearing ugyanugy jelen kellene, hogy legyen (nem volt meg plazmam, ezert legyszi javitsatok ki, ha valamit nem jol gondolnek)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) WhiteWalker válasza dilipok (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én meg tapasztalatból mondom,hogy jobb a plazma! A csajom vett egyet otthonra és hát persze azonnal kipróbáltam nálunk a konzollal és ég és föld a különbség az lcd és a plazma közt...direkt az alábbi játékokkal teszteltem amiknél tudtam hogy van v sync szétesés: gears 1 , ac3 , forza 4 . Plazman semmi ilyen nem volt,folyamatos gyönyörű képet adott,remek színvilággal,szinte lefolyt a képernyőről...és ami érdekes hogy a csajom is láttam azonnal a különbséget , ez azért sok mindent elárul....plazmahoz képest az lcd sehol sincs...de ha nem hiszitek el, kérdezzetek rá a plazma topicba ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) dilipok válasza dilipok (#24) üzenetére


dilipok
veterán

jolvan, utannaolvastam meg egy picit. Mivel a box 1080p/60Hz-es outputot kuld, innentol fogva a plazman is lesz screen tearing, mivel nem szamit, hogy az milyen frissitessel dolgozik.

Akkor az elozo kijelentest en nem igaznak titulalnam, mivel a plazman is ugyanugy kell lennie screen tearingnek mivel ugyanolyan jelet kap, mint az LCD

Giinos: ezert is kerdeztem, hogy van-e valami extra dolog a plazmaban, ami ezt gatolhatna, es en nem tudok rola. Utannaolvasva nincs, uh bocs, de ezt annak titulalom, hogy valoban szebb a plazma kepe es nem feltetlenul foglalkoztatok a vsync hianyaval. :R Nem arrol van szo, hogy nem hiszem el, amit mondasz, csak azt, hogy semmi nincs ami megalapozna, hogy ne lenne :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Gears of War co-op-hoz keresek 2 főt. Ha van kedved, írj!

PS4: KingKress

(#28) salapp


salapp
addikt

A megvétel után rákötöttem a 42-es plazmára a gépet, és fényévekkel szebb képet adott, mint a 32-es lcd, amin most is van a gyerekszobában. Színek-kontraszt-gyors mozgások megjelenítése, szóval minden.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#29) heihachi válasza WhiteWalker (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Biztos igazad van, nem tudom, nincs plazmám, bár gondolom hogy lcd és lcd közt is van különbség, ha érted mire gondolok.

Ellenben a plazma topikban rákérdezni, hogy a plazma a jobb-e? Tippelhetem a végeredményt? :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) Lehiñito válasza salapp (#28) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nekem is szokni kellett a hatást az lcd után, mikor a plazmát el kezdtem használni boxal. Ég és föld a plazma javára.

[ Szerkesztve ]

(#31) WhiteWalker válasza heihachi (#29) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem lenne egy toto gyilkos meccs az biztos :D , de elmondanák érthetően hogy miért jobb a plazma mint az lcd ;)

dilipok: no problem :R , de a többik is ezt mondják akiknek plazmájuk van, nem véletlen :K

[ Szerkesztve ]

(#32) KingKress79 válasza KingKress79 (#27) üzenetére


KingKress79
aktív tag

3. rész, elnézést.

PS4: KingKress

(#33) dilipok válasza WhiteWalker (#31) üzenetére


dilipok
veterán

egyertelmu, szebb kepe van a plazmanak. Nem vitatom egy percig sem. Lassan kiforrja magat az a technologia is :K En mindossze a screen tearing hianyat kerdojelezem meg, mert ez a box outputja miatt van, ami 60Hz-es kepet kuld ki. Innentol szerintem teljesen mindegy a megjelenito, mert ha 60+ FPS-el fut a jatek, az extra kepkockak mar el sem ernek a TVhez, mivel a box nem is kuldi ki, ami a screen tearinget eredmenyezi. Legalabbis en ezt igy ertelmezem :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34) Blaise


Blaise
veterán

Szeretnék valami olyan headsetet, amin megy a játék hangja és a beszéd is egyszerre, lehetőleg 20 ezer Ft alatt....ötlet?

(#35) StLui


StLui
veterán

Plazmánál nem a csak a szebb kép a lényeg, hanem nincs utánhúzás mint LCD-nél, ott azért nem jó sportot sem nézni, mert nem tudja megjeleníteni a gyors mozgást. Nincs inputlag sem, és a sötét jelenetek részletgazdagabbak mint LCD-n. Viszont érzékenyebb a gohst-ra és ennek rosszabb változatára a beégésre állandó képtartalom esetén, csatornalogó, játékoknál hud stb

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#36) MasterMark válasza Blaise (#34) üzenetére


MasterMark
titán

Van az a kifejezetten xboxhoz való, valami turtle beach vagy mi, azok között nézelődj.

Switch Tax

(#37) raziel01


raziel01
veterán

UP :C
Lost Odyssey-t csapattam ma, megérte nagyon az 1500 Ft-ot, már a 3. lemez végén vagyok.
Final Fantasy XIII-on kívül van még ilyen jó körökre osztott játék?

(#38) Mister_X válasza raziel01 (#37) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1500Ft? Jó vétel volt. Aki értékeli a jRPG-ket, annak a Lost Odyssey kuriózum.

Final Fantasy XIII-on kívül kb. semmi, de PS3-on se sokkal jobb a helyzet. Jelen generáció RPG-sek konzola a Wii lett - meglepő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) WhiteWalker válasza raziel01 (#37) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Blue Dragon esetleg?

(#40) rocket


rocket
nagyúr

1200-rol 800 M$ pont a Trials Evolution, a kiegeszitoje meg 400-rol 200 M$ pont :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41) Buster17


Buster17
addikt

Valakinek megvan a Dante's Inferno? Jó játék? Meg ez milyen kategoriába tartozik?

(#42) Xmodule válasza Buster17 (#41) üzenetére


Xmodule
őstag

szerintem total olyan mint a god of war 3 csak azert kicsit gagyibb. szoval ilyen kadzabolos. sajnos nincs benne tul sok logikai resz. nekem annyira nem jött be mert szerintem kicsit unalmas es nyomaszto a hangulata. gondolom nem arulok el azzal nagy titkot hogy a pokolban jatszodik tehat a lelkek nyögdecselesei egy idö utan engem mar zavart. csak azert vittem vegig mert ha mar megvettem alapon. ha ez a stilus erdekel akkor inkabb a castlevania lords of shadow. na az egy jo jatek henteles logikai feladatokkal megspekelve. ez az en velemenyem

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#43) woodbear


woodbear
addikt

Sok Játékórában és Achievementekben gazdag új évet, és Békés Boldog Ünnepeket kívánok mindenkinek

Oldalam: www.swsfoto.de

(#44) Integrator


Integrator
aktív tag

Zavvi 10%. 2685-7E06-4F3E

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Boldog Gamer karácsonyt:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#46) whitezo88 válasza Buster17 (#41) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó játék igen. változatos, szép területeken (szép = jól kivitelezett pokolbugyrok) lehet kaszabolni, fejlődgetni. GOW-ripoff, de egész jó lett. Azok csinálták akik a Dead Space 2-t amúgy.

(#47) Gebriel


Gebriel
veterán

Játékokban Gazdag és Kellemes Karácsonyt Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#48) bognar110


bognar110
őstag

Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek ! :)

(#49) woodbear


woodbear
addikt

Zavvi kódokban, achievementekben, 0day játékokban gazdag Új Évet mindenkinek. És Kellemes Karácsonyt.
[link]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#50) bobooo


bobooo
addikt

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

(#51) padra


padra
aktív tag

Békés,Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

"Okos vagy, ha - csak a felét hiszed el annak, amit mondanak! Zseni, ha tudod melyik felét!"

(#52) L_YKing


L_YKing
addikt

Mindenkinek békés, boldog Karácsonyt kívánok !

Na és persze az xboxot sem kell elhanyagolni! ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#53) gaz87


gaz87
csendes tag

Hello mindenki!

Azt miért van hogy játszottam az assassins creed 2vel és 1x csak lefagyot!Eddig ezt 2x csinálta meg!Egy játéknál se csinálta ezt!jah és slim gépem van!Várom a válaszokat!

XBOX360 4ever!!!

(#54) dilipok válasza gaz87 (#53) üzenetére


dilipok
veterán

valoszinu csak valami hiba volt. Elofordul. Ha nem rendszeresen csinalja, akkor nem kell izgulni. (bar teny, hogy idegesito tud lenni)

amugy nyugodtan tegyel pontot a mondatok vegere, nem kell mindig felkialtojelet ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#55) Algotis


Algotis
addikt

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Minden kedves topiclakónak :D

Androidos Outlookból küldve

(#56) baderoli


baderoli
tag

Sziasztok! Én is boldog Karácsonyt Kívánok!

Tegnap vettünk egy xbox360 slim 250-et. Minden ok vele, nagyon tetszik, csak egy problémám van vele. Zajosnak találom a tápot. Mintha zárlatos lenne,vagy mintha a trafó búgna benne egyszerre. Felhívtam a boltot
és mondták hogy van benne venti, ezt hallhatom. Mondtam hogy ok, de akkor is hangosnak találom. Ez így természetes és a fülem érzékeny? Vagy esetleg hiba is lehet? Köszi! Üdv!

(#57) MasterMark válasza baderoli (#56) üzenetére


MasterMark
titán

Hangos bizony, hangosabb mint a gép. Én a tetejét kivágtam, és tettem rá egy halk 6centis ventit, így tökéletes. :D

Switch Tax

(#58) baderoli válasza MasterMark (#57) üzenetére


baderoli
tag

Akkor kénytelen leszek megbarátkozni a zajjal. Köszi az infót! Üdv!

(#59) oriic válasza MasterMark (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó is hogy nekem néma tápom van. :DDD

Live-Die-Respawn

(#60) baderoli válasza oriic (#59) üzenetére


baderoli
tag

Akkor este megfenyítem,hogy csendben maradjon ;]

(#61) thEndeR


thEndeR
tag

Szevasztok!

Szerintetek érdemes még 2012 végén 2013 elején Xbox 360-at venni? :D

(#62) raziel01 válasza thEndeR (#61) üzenetére


raziel01
veterán

Miért ne lenne érdemes? Csomó jó játék van rá.
Én még PS3-at is venni akarok. Attól még, hogy kijön egy új Xbox, nem fog az összes játék eltűnni 360-ról.
Ugyan úgy fog jönni sok játék még 1-2 évig.

(#63) tDr1v3r válasza thEndeR (#61) üzenetére


tDr1v3r
veterán

:K

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#64) Gebriel


Gebriel
veterán

Miért ne lenne érdemes?

Szerk: Valaki itt írta azt hiszem, hogy ha most meggondolandónak tarja valaki a Xbox360 vásárlást akár csak az ára miatt akkor az vajon az új gépre kiadná a 100-150e forintot? :U

(#65) Tigi


Tigi
őstag

Kellemes és meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#66) Zjunior


Zjunior
veterán

Kellemes, és Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves PH fórumozónak!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#67) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánok.

(#68) Buster17


Buster17
addikt

Boldog Karácsonyt!

(#69) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Aki rendet zavviról játékot és eddig nem kapta meg,az már ne is várja karácsonyra ;] , amúgy meg boldog karácsonyt mindenkinek :C

(#70) rocket


rocket
nagyúr

Boldog Karácsonyt!!!! , ajandek a linken (remelhetoleg) , Halo rajongok elonyben :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71) L_YKing


L_YKing
addikt

Megkaptam a COD mw2-őt és a mw3-at!
A modern warfare 2-vel szeretnénk játszani 2-en de egyszerüen nem tudunk....vagy egymás ellen vagy egymással de ellenség nélkül... Rámegyek a multiplayerre ott a split screenre onnan , hogyan tovább? :DDD segitség! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#72) MasterMark válasza L_YKing (#71) üzenetére


MasterMark
titán

Spec ops-ban játszattok, az a co-op küldetések.

Switch Tax

(#73) L_YKing válasza MasterMark (#72) üzenetére


L_YKing
addikt

huuha!!!!! Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! örök hála!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74) Prof01


Prof01
veterán

Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves gémernek! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#75) Bocaa


Bocaa
senior tag

valakinek van elfekvőben 250-es slim hdd? megvenném jópízért

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#76) Nedem


Nedem
csendes tag

Sziasztok,

Került hozzám 2010-ben garanciában már RROD miatt szervizelt Zephyr lapos Elite. 3 ledes volt annak idején, aztán lapot, meg valamiért driveot cseréltek.

Kérdés: Ez a lap mennyire trágya? Érdemes lenne a gyári hűtést kicserélni valami normálisabbra? Ugyan 2-3 óra játék, meg 1 óra IE után éppen csak langyosat fújt a hátulján, de az ördög nem alszik. Thailsmoon Whispert találtam, nem tudom, jó-e. Vélemények?

Kérdés2: Ha megint 3 ledes lenne, akkor az kivitelezhető, hogy veszek egy Jasper lapot hűtéssel, és csak azt cserélem ki?

Köszönöm szépen. :R :R :R

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#77) Zsolthy88


Zsolthy88
csendes tag

Hali!
tudnátok ajánlani valami boltot, ahol érdemes xbox 360 (250gb) konzolt venni?
nem webshop, hanem bemegyek és megveszem bolt érdekel, a következő városok jöhetnek szóba:
Kecskemét
Szolnok
Szeged
Békéscsaba
Szarvas

/media markt, auchan, és hasonló lehúzó áruházakat hanyagoljuk/

Köszönöm a választ, és mindenkinek boldog karácsonyt!!!

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#78) Nyuszo01


Nyuszo01
tag

Sziasztok!
A feleségem karácsonyra xbox360-at 250gb-osat adott nekem.
Csak azért írtam hogy, elmondjam sajnos közöm nincs semmihez... Berakok egy pendriveot pc-be ott felmásolok rá valamit. Azt szeretném felrakni az xbox-om hdd-jére. De sajnos nem jelenik meg nekem az xboxnál. Kéri hogy formázzam a pendriveot amikor az xboxban van, csináltam azt is, de aztan vissza a pc-be de semmi. Mit kéne csinálnom hogy tudjak másolni az xbox-ra pendriveról? Esetleg ha valaki ráérne, és nagyon benne van a témában ha elküldené a telefonszámát nekem prívátban, felhívnám nagyon szivesen. És akkor ott elmagyarázná nekem. Mert lenne még sok más kérdésem is... Remélem nem veszitek tolakodásnak.

(#79) Osiris


Osiris
őstag

Nálatok sincs most xbox live? Valami olyan módon van leállva a rendszer, hogy nem is tudok játszani, mert a live-hoz kapcsolódás végtelen várakozásba torkollik, majd nem történik semmi pl a forza 4-ben. Rettentően idegesítő..

(#80) Prof01 válasza Nyuszo01 (#78) üzenetére


Prof01
veterán

Mégis mit akarsz másolni pendrive-ra? Zenét, filmet le kéne, hogy játssza, de játékot, csak lemezről tudsz futtatni (illetve hdd-ről, Xbox Live-ról letöltött játékok esetében).

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#81) raziel01 válasza Nyuszo01 (#78) üzenetére


raziel01
veterán

Ráadásul senki nem fogja neked magyarázgatni telefonon.
Sokkal egyszerűbb feltenni a kérdéseidet itt és akkor látod a válaszokat is. A szó elszáll...

(#82) baderoli válasza Zsolthy88 (#77) üzenetére


baderoli
tag

Ha nem találsz a közelben akkor ajánlom a Konzolstudiot. Olcsobb pár ezressel mint mashol és küldik postán. Ott vettem én is.

[ Szerkesztve ]

(#83) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A COD MW 1 GOTY miben különbözik a simától?
Próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit.
Benne vannak a DLC-k mint a GOW 2 GOTY-ban?

köszi
üdv.

Zsolthy88: igen a Konzolstudio-t én is tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#84) baderoli


baderoli
tag

Tudtok egy megbízható web helyet ,ahol olcsóban lehet Gold tagságot venni? Akár magán személyt is.

(#85) Def26 válasza baderoli (#84) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86) baderoli válasza Def26 (#85) üzenetére


baderoli
tag

Köszi! :R

(#87) Nyuszo01 válasza Prof01 (#80) üzenetére


Nyuszo01
tag

Szia, demokat szeretnek rarakni. Pendriveról szeretném másolni az xbox hdd-re, ott telepíteni. És onnan menjen a játék.

[ Szerkesztve ]

(#88) baderoli


baderoli
tag

Windows 8 alatt már volt egy regem, azt töltöttem le amikor aktiváltam a box-ot, az ingyenes próba gold tagságot még tudom valahogy aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#89) Def26 válasza Nyuszo01 (#87) üzenetére


Def26
félisten

Kösd live -ra. Egyszerűbb és gyorsabb is. Csinálj egy profilt. [link]

baderoli:

1 hónap live goldot a konzol első regisztrációjánál (profil létrehozása) kapsz, akkor ha megadsz a profil mellé egy bankkártyát is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90) baderoli válasza Def26 (#89) üzenetére


baderoli
tag

Ok akkor csinálok egy új profilt, a letöltött dolgok megmaradnak? A demók nem érdekelnek,csak a letöltött teljes játék.

(#91) norbi2010


norbi2010
őstag

Horizon-ben mikor pl. centizek vagy ha gyorsan megyek kapok pontokat,azok mire jók? :D

(#92) Def26 válasza baderoli (#90) üzenetére


Def26
félisten

Persze. Abban a profilban amit csináltál megmaradnak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#93) woodbear válasza norbi2010 (#91) üzenetére


woodbear
addikt

Szintet lépni :) A végén te legyél az első a ranglistán.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#94) molnarpeter válasza Nedem (#76) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Semmi értelme a whispernek szvsz, kivéve a kék fénye :D Jobban járnál, ha mondjuk egy szabályzó elektronikát (ami jobban pörgeti a ventiket) építenél be, vagy fix 12 voltra kötnéd őket.

Tigi: csomagolás+ár.

mp

[ Szerkesztve ]

(#95) MasterMark válasza Tigi (#83) üzenetére


MasterMark
titán

Benne van az a 4 plusz pálya ami DLC-ként van külön.

Nyuszo01: FAT-ra kell formázni, akkor fogja látni.

Switch Tax

(#96) Gebriel válasza MasterMark (#95) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tiszta az Xboxa.

[ Szerkesztve ]

(#97) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Ingyen tölthető a the walking dead első része! :)

PS4: KingKress

(#98) Prof01 válasza KingKress79 (#97) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#99) pzstm válasza KingKress79 (#97) üzenetére


pzstm
titán

már ki is jelöltem letöltésre. Ha tényleg annyira jó, akkor a többi részt is beszerzem, ha jól látom 1600pontot kóstál. :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#100) whitezo88 válasza KingKress79 (#97) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hol találom meg?

mod: megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#101) Prof01 válasza pzstm (#99) üzenetére


Prof01
veterán

Az idei VGA-n (Video Game Adwards) az év játéka lett, szóval rossz nem lehet. :)

whitezo88: xbox.com-on beírod a keresőbe! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#102) vatoteam válasza KingKress79 (#97) üzenetére


vatoteam
tag

Ezer köszönet a figyelemfelkeltésért, már le is töltöttem! :R

(#103) Xmodule


Xmodule
őstag

Shadow Complex probalta már valaki? Demot leszedtem. Hihetetlenul jó hangulatú és látványos játék szerintem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#104) Zsolthy88


Zsolthy88
csendes tag

Hali!
lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy ha telepítek egy játékot hdd-re, azt utána a lemez nélkül tudom futtatni?

kölcsön játék lenne, lehet bugyuta a kérdés...

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#105) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Barátom rendelt a gyereknek karácsonyra a konzolvilágtól egy boxot. Szenteste kibontáskor jött a meglepetés: amerikai, három villás csatlakozóval van a box! Nem is tudják használni, átalakítót ugye sehol nem lehet venni, mert semmi sincs nyitva. Hallottatok már ilyenről? Magyar bolt, amerikai gép? Még magyar leírás sincs hozzá, semmi! A garancia ilyenkor hogyan működik? Átalakítóval egyébként simán menni fog, mert ha jól tudom ott 110 V van, ugye?

(#106) whitezo88 válasza Grande Ale (#105) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amikor én vettem magyar boltban, nekem is 3 villás volt, de adtak hozzá átalakítót (sima műanyag kis cucc)... valamiért kimaradt abból. PAL vagy NTSC a gép legalább?

Zsolthy: nem, mindenképp kell a lemez, csak nem fogja pörgetni és gyorsabb a betöltés is.

[ Szerkesztve ]

(#107) tDr1v3r válasza Grande Ale (#105) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A tápba jó a sima PC-s tápkábel is; de az EU-ban megjelent játékok zöme nem fog menni a régiókülömbségek miatt.

Magyar leírás viszont nem szokott lenni a gépekhez... de amúgy biztos az hogy amerikai a gép? Mert az angoloknál is villás dugasz van, na most azok a gépek meg megeszik az EU-s játékokat is...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#108) Grande Ale válasza tDr1v3r (#107) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hát passz, meg mondom őszintén, akkor remélhetőleg angol, mert akkor semmi gond ugye? Mármint lemezek terén.

[ Szerkesztve ]

(#109) dilipok válasza Grande Ale (#108) üzenetére


dilipok
veterán

angol lesz az... vagy a dugaljba egy atalakito, vagy egy masik tapkabel es mar megy is.

itt egy kep. Ez alapjan megmondhatod konnyen, h milyen dugo is van rajta [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#110) Grande Ale válasza dilipok (#109) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ok, köszönöm!

(#111) Xmodule


Xmodule
őstag

Honnan lehet a legolcsobban megbizhatoan MS pontokat venni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#112) Blaise válasza Xmodule (#111) üzenetére


Blaise
veterán

(#113) Xmodule válasza Blaise (#112) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi szépen.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#114) runner 125 válasza raziel01 (#62) üzenetére


runner 125
nagyúr

Már az X-Box 360-nak jön az utódja, vagy miért kérdezte a fentebbi emberke?
_

Hasonló felszereltséggel keresnék én is, ez korrekt ár érte? Ezekben nem vagyok jártas.
Ismertek esetleg valakit - akár innen PH!-ról - aki mindezt olcsóbban tudja?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#115) dilipok válasza runner 125 (#114) üzenetére


dilipok
veterán

ez egy ganyolt fos... :(

a kovetkezo generacio meg majd jon. Pontos informacio meg nincs rola.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#116) whitezo88 válasza runner 125 (#114) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez vicc. +30k, amennyiből 8-10 használt eredeti játék kijön. vagy kevesebb ha veszünk liveot, annyival előrébb vagyunk...

(#117) Tigi válasza MasterMark (#95) üzenetére


Tigi
őstag

:R :R :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#118) Gebriel válasza tDr1v3r (#107) üzenetére


Gebriel
veterán

De mekkora k**cs*gség már ez. Mondhatták volna neki, hogy milyen gépet vesz. :((

(#119) Gebriel válasza dilipok (#115) üzenetére


Gebriel
veterán

Annyira azért nem gányolt ha garanciát is vállal rá. :U

(#120) dilipok válasza Gebriel (#119) üzenetére


dilipok
veterán

a modositott nekem ganyolt, ennyi. Ne is menjunk bele a vitaba, mert nem erdemes. Ahogy emlitettek felettem, +30K-bol mar eleg sok jatek kijon es akkor nem kell a ganyolt konzollal foglalkozni...

(abba meg mar vegkepp ne menjunk bele, hogy mennyire lehetne egyszeruen ervenyesiteni a garanciat egy vateran vett modositott termeknel :U )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#121) runner 125 válasza dilipok (#115) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, értettem az álláspontot.

whitezo88

Rákeresve tényleg elég korrekt árban van a teljesen origi, 250gb-s Slim, itt 52.790Ft. Ismeritek a boltot, ajánlott? Van jobb?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#122) dilipok válasza runner 125 (#121) üzenetére


dilipok
veterán

jatekokat mar vettem tolok, korrektek voltak. Konzollal kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni, de ha dobozos, akkor szerintem nagy gond nem lehet vele. Garanciahoz ugyis be kell regelni neten a konzolt.

Vagy ha erdekel a skyrim es a forza 4, akkor van a konzolvilagnal ez

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#123) Gebriel válasza dilipok (#120) üzenetére


Gebriel
veterán

+30k az tényleg sok.
Garanciáról meg annyit mint a 120v csatlakozós konzolvilág gépről. :U

[ Szerkesztve ]

(#124) baderoli válasza runner 125 (#121) üzenetére


baderoli
tag

Az ára jó, a garanciát keveslem. Én a Konzolstudioban vettem 55k-ért slim 250gb+SW III. letöltő kód. A gari 2 év. 2012-es gyártású.

(#125) MasterMark válasza runner 125 (#114) üzenetére


MasterMark
titán

Gép előnyei: nem kell többé lemezt írni...
Hahaha most sem kell... :(((

Switch Tax

(#126) dilipok válasza Gebriel (#123) üzenetére


dilipok
veterán

nem 120voltos, hanem angol dugos. Nem ugyanaz :U ugyanugy ervenyes ra a global garancia. Ellenben a ganyolt gepnel... :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#127) runner 125 válasza dilipok (#122) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi, ez a pakk is szimpatikus, Forza 4 különösen.

Még két kérdés:

Némely használt konzolnál amolyan plusz hűtést látok az oldalán. Ez miért van? A hűtésmod. gondolom nem abban nyilvánul meg, ugye?
Csak azért vetődött fel bennem a kérdés, mivel én vízszintesen tárolnám, s ahogy látom a szellőző pont felülre esne, így megóvnám a beszálló portól.

Van-e értelme a későbbiekben SSD-re cserélni a gépben lévő HDD-t?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#128) Gebriel válasza dilipok (#126) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz angol dugos, de akkor sem korrekt. Jó mindegy nekem más a véleményem ennyi. Alap hogy nem tiszta gépet nézet akkor lehet, hogy ....na tényleg inkább ne menjünk bele.

[ Szerkesztve ]

(#129) dilipok válasza runner 125 (#127) üzenetére


dilipok
veterán

felesleges a hutessel szorakozni. A garancia fedez minden meghibasodast. Szerintem nagy szazalekben fekve hasznaljuk a gepunket es nincs vele gond.

SSD-re meg nem lehet cserelni. Csak a gyari jo, illetve nehany vinyot lehet modositani hogy belemenjen.

Gebriel: valoban nem korrekt, legalabb szolhattak volna. Mondjuk egy haverom vett igy konzolt kb 1 eve es neki adtak hozza ingyen egy atalakitot a vasarlasnal (mas kerdes, h volt otthon elfekvoben tapkabel, igy nem lett volna amugy sem gond).

A legtobb ilyen konzolbolt amugy a UKbol szerzi be olcsobban a gepet, ezert az angol dugo. Lehetne bennuk annyi gerinc, h legalabb a tapkabelt kicserelik/adjak hozza.

Amugy meg mint lathatod, mar o is belatta, hogy jobban jarhat egy gyarival ;) (meg mint tudod, amugy sem szivleljuk a warezt ;] )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#130) Gebriel válasza dilipok (#129) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát ja legalább annyit megtehetek volna.
Én meg a DLC-vel a pénz lehúzást nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#131) dilipok válasza Gebriel (#130) üzenetére


dilipok
veterán

igen, azt tudom, h neked az nagy ellenseged :K mar vitaztunk rola korabban szerintem a ps3 topicban :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#132) Gebriel válasza dilipok (#131) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen az :K , de nem hiszem, hogy mi ketten erről vitatkoztunk volna. :N

[ Szerkesztve ]

(#133) baderoli válasza Xmodule (#103) üzenetére


baderoli
tag

Letöltöttem ,meglestem. Nagyon bejövős, köszi a tippet! :R Another World feeling.

(#134) dilipok válasza Gebriel (#132) üzenetére


dilipok
veterán

akkor lehet nem te voltal, vagy mittudom en :) de tuti hogy lattam mar valahol, hogy ruhelled a dlcket :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#135) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Van bármilyen hátránya a UK-ból behozott gépnek a dugón kívül? Azért kérdem mert én is a konzolvilágtól rendelem meg az ünnepek után. Balhézzak miattva ha esetleg ilyet kapok vagy örüljek hogy olcsóbb mint a Mediamarkt?

(#136) thEndeR


thEndeR
tag

Én is konzolvilágtól akarom rendelni az boxot. Egyébként ha valami nincs raktáron, és úgy rendelem meg akkor értesítenek, ha kaptak belőle? Pont az a csomag nincs ami nekem kéne. :W

(#137) Buster17


Buster17
addikt

Ma sikeresen kimaxoltam a metro 2033-at, ami egyben az első kimaxolt játékom is :R Nehéz volt az biztos.

(#138) dilipok válasza Jegesmaci81 (#135) üzenetére


dilipok
veterán

semmi, csak a dugo (en kint vettem az enyemet es most minden gond nelkul hasznalom itthon. A PSem is ugyanilyen)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#139) Gebriel


Gebriel
veterán

Játszik itt valaki a Hitman-el?

(#140) Zjunior válasza Gebriel (#139) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen én!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#141) MasterMark válasza Buster17 (#137) üzenetére


MasterMark
titán

Grat. Nem könnyű acsik.

Switch Tax

(#142) Davzone válasza Jegesmaci81 (#135) üzenetére


Davzone
senior tag

Semmi hatrany nincs, ugyan olyan PAL regis gepet kapsz, csak epp angol a dugo. Vagy hasznalsz hozza masik kabelt vagy atszereled egy szerelheto dugora, vagy atalalkito. Nem csak a konzolvilagnal arulnak ilyen boxot, sok mashol vett gepnel is elofordult mar. Raadasul lehet nem az o hibajuk mert ok csak kihozzak a nagyker raktarabol es nem tudjak hogy az elotte honnnan jott ha csak meg nem nezik.Garancia ugyan ugy ervenyes lesz barhol EU-n belul.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#143) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
360 4GB Slim látja az otthoni wifis belső hálózatot! A hálózat PC-i is látják!
A kérdésem az lenne, hogy tartozik a hállózathoz egy 2TB Verbatim háttértár! Nincs rá valami megoldás, hogy tárolóként az X-BOX is használhassa?
A tár média részeit látja, csak szeretném a lemezeket felrakni valahova, hogy ne terheljem az olvasót és hogy ne legyenek össze cseszve a gyerekek által a lemezek...
Van erre valami megoldás, vagy csak a gyári HDD használható?
Előre is köszi a válaszokat!

(#144) MasterMark válasza Kbhont (#143) üzenetére


MasterMark
titán

Feltelepítésre csak gyári HDD, és USB-re csatlakoztatott háttértár max. 32 GB-ig használható.
Lemezek akkor is kellenek, ha fel van telepítve a játék.

Próbáld a channel-jét állítani a Wi-Fi-nek.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#145) Kbhont válasza MasterMark (#144) üzenetére


Kbhont
senior tag

Ajjaj!
Ez nem túl jó hír...Gondolom ezek a lemezek másolás védettek...
Azért ez nem egy túl jó megoldás. Megveszed 15-18 ezerért a lemezt és pár hónap alatt leamortizálják a kölkök...:(
Persze veszek egy HDD, ez már nem oszt-szoroz...
Köszönöm a gyors válaszodat!

(#146) oriic válasza Kbhont (#145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de gondolj bele, mi lenne ha nem lennének másolásvédettek... Még jobban virágozna a warez.

Live-Die-Respawn

(#147) Kashim válasza Kbhont (#145) üzenetére


Kashim
őstag

Ha felmásolod őket merevlemezre, igazából csak ellenőrzésre használja a lemezt, így nem lesz semmi baja hosszútávon sem. Bár szerintem nem néhány hónap alatt megy akkor sem tönkre, ha lemezről játszanak.

Amúgy én is UK konzolt kaptam anno a konzolstúdióból, de nekem adtak hozzá adaptert is, mondjuk végül lecseréltem a táp kábelét, mert volt itthon egy pont. Nincs egyébként semmi más probléma az angliai gépekkel.

[ Szerkesztve ]

(#148) MasterMark válasza Kbhont (#145) üzenetére


MasterMark
titán

Figyelj, nem tudom hány évesek, de meg lehet nekik mondani, hogy vigyázzanak rájuk, a tokba rakják vissza, stb.
Amúgy olcsón lehet a lemezeket políroztatni.

szerk.: Vagy próbálj meg digitálisan beszerezni amit csak lehet. (Ehhez viszont mindenképpen kell HDD.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#149) lvnt válasza Kbhont (#145) üzenetére


lvnt
őstag

1. Hol szeretnél te 15-18 ezer forintért játékot venni?
2. A szoftvert mint szellemi terméket veszed meg, nem pedig az adathordozót, éppen ezért a legtöbb kiadó cseréli a lemezt indokolt esetben.

(#150) Kbhont


Kbhont
senior tag

Persze, igazatok van...
Az igazat megvallva 24-én este fogtam a kezembe először ilyen gépet...
Eddig lövésem se volt mi, hogyan működik! (Nem volt hülye aki kitalálta...)
Most próbálom felvenni a lépést az X-BOX társadalommal és nem győzök utána olvasni!
Többnyire "kinect" szoftvereket kerestem, mert ahogy elnéztem a családnak erre lenne igénye! Azok meg 5-19eFt ig voltak és bele gondoltam, hogy volt olyan DVD-je a gyerekeknek amit 3x kellet megírnom, mert szét gyepálták... (Macskajaj, Nemo...)
Aztán már eleve gondom volt a X-BOX LIVE résszel is!
A fiókok valami oknál fogva nem működnek! Volt régebb óta WindowsLive fiókom, de azt nem fogadja el valami oknál fogva! (jelszó azonosságra hivatkozik.)
Szóval ez is egy kicsit meg van bonyolítva, de előbb vagy utóbb megoldódik!
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

(#151) MasterMark válasza Kbhont (#150) üzenetére


MasterMark
titán

Már meglévő profilnál, a Download Profile-ra kell menni.

Kérdezz, amiben tudunk segítünk.

Switch Tax

(#152) lvnt válasza Kbhont (#150) üzenetére


lvnt
őstag

Ne aggódj, azért a Verbatim sokkal hamarabb amortizálódik, mint egy gyári duplarétegű. Ráadásul csak jobban vigyáznak rá a gyerekek is, ha tudják, hogy mennyivel nagyobb értéket képvisel.

(#153) Kbhont


Kbhont
senior tag

(#151) MasterMark: Köszi! Kipróbálom!

(#152) levi1392: Elképzelhető! :D
Bár én az elején se voltam elragadtatva a Verbatimv MediaShare-Home tárolójától, csak baromi jó áron kaptam és nem volt lelki erőm vissza utasítani...(bár már többször megfogadtam, hogy HDD nem veszek többet, ebbe bele futottam a tavasszal, erre most itt van ez az X-box, megint kell egy HDD.t vennem) :)
Tényleg SSD nem gyártanak még hozzá?

Apropó! Van még valami plusz dolog amit pl a frissítésen kívül meg kell tenni a géppel? (ill célszerű)

[ Szerkesztve ]

(#154) MasterMark válasza Kbhont (#153) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs hozzá SSD. Gyorsabb úgysem lenne.

Switch Tax

(#155) Mercyyya


Mercyyya
csendes tag

ha veszek 2 db live gold tagságot, és egyszerre aktiválom, akkor 2 évig tart, vagy csak akkor tudom ha már a másik lejárt? :F

Ne felejts el mosolyogni :)

(#156) MasterMark válasza Mercyyya (#155) üzenetére


MasterMark
titán

Mindig hozzáadódik az idő a már meglévőhöz.

Switch Tax

(#157) Gebriel válasza Kbhont (#145) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért a 32GB nem gyári HDD-re is felfér pár játék, nem biztos, hogy egyből szaladni kéne HDD venni hozzá. :U
De Te tudod.

(#158) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

A Crackdown-t csak Xbox 360-r adták ki? Pc-re nem?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#159) MasterMark válasza BLUE TORNADO (#158) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, csak XBOX 360.

Switch Tax

(#160) BLUE TORNADO válasza MasterMark (#159) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

ehhez van emulator?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#161) MasterMark válasza BLUE TORNADO (#160) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs.

Switch Tax

(#162) Mister_X válasza MasterMark (#161) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De van: [link], [link]. (csak a te kommented miatt pötyögtem egyet Google-ban) Mondjuk érdekes egy sebessége lehet, kell azért alá egy komolyabb PC - ne feledjük, hogy az Xbox egy hét éves konzol és megjelenésekor is "csak" az akkori legerősebb hardverekből építkezett.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#163) MasterMark válasza Mister_X (#162) üzenetére


MasterMark
titán

És ezek rendesen működnek? Nane. :Y

Switch Tax

(#164) Mister_X válasza MasterMark (#163) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondom: "mondjuk érdekes egy sebessége lehet".
Mondom #2: "ne feledjük, hogy az Xbox egy hét éves konzol".

Elvileg nem kéne egy nagy ördöngősségnek lennie ma egy Xboxot emulálni. A szűk keresztmetszetek:
Processzor - 3 magos PowerPC alapú, ezt kell real time emulálnia egy processzornak. Core i5 alatt neki se állnék. Minél jobban van megírva, optimalizálva egy játék, annál nagyobb falat.
GPU - Radeonok, szerintem kizárólagosan, nem árt egy HD4870/HD4890, de inkább HD5770.
Memória - boxon belül nagy a sávszél, LGA1366-os lapok előnyben. Itt is kb. ugyan az a helyzet, mint procinál.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#165) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ahogy sejtettem, a Walking Dead úgy ingyenes, hogy csak az első epizód. a maradék négy az 400 MS pont darabja. monjduk van pontom, tetszik úgyhogy veszek még.

(#166) ujtzjani


ujtzjani
tag

Megkésve ugyan, de áldott ünnepeket mindenkinek.

(#167) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Most akarok UK profilt is csinálni a magyar mellé.
Hogyan csináljam, hogy ne rontsam el?
A Box-on csináljam vagy számítógépen?
Kapok egy hónap goldot az új profilhoz?
Bocsi, de inkább kérdezek minthogy elrontsak valamit. :)

köszi.
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#168) nagyi2k


nagyi2k
tag

Sziasztok!
Azt honnan tudhatom meg letöltés előtt, hogy egy adott játék demója milyen limitációt tartalmaz?
Például a KS Ultimate ?
Üdv.: nagyi2k

(#169) Tigi


Tigi
őstag

Most jutott eszembe, hogy mikor csináltam az első profilomat akkor véletlenül csináltam még egyet ami sose volt használva, de működik.
Nem lehet ezt a profilt átállítani UK-ra?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#170) oriic válasza whitezo88 (#165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sejtetted? Erről is volt szó, hogy csak az első ingyenes, hogy így megvedd a többit ha tetszik. AMúgy rohadt jó játék videók alapján, mindenképp kötelező vétel.

Live-Die-Respawn

(#171) whitezo88 válasza oriic (#170) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát nem éppen: "Ingyen tölthető a the walking dead első része! "
ez nekem azt jelenti hogy a Walking Dead 2 már nem, ha van olyan. Epizódokról, fejezetről nem volt szó csak "részről".
De amúgy tetszik, meg is vettem.

[ Szerkesztve ]

(#172) woodbear válasza whitezo88 (#165) üzenetére


woodbear
addikt

Mivel, hogy 28.-ától lesz leárazva a többi része....az első 25.-étől tölthető ingyenesen.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#173) Blaise


Blaise
veterán

(#174) dilipok válasza nagyi2k (#168) üzenetére


dilipok
veterán

hogyhogy milyen limitaciot? ugy erted, h mit lehet megnezni a demoban? keress ra a neten. Jobb otletem nincs.

Tigi: regiot nem lehet a profilon valtani tudtommal. Ha az egy honapos ingyen livera palyazol, akkor mindenkeppen boxon csinald.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#175) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

A kinézett xbox mellé a következő játékokat kapom: Kinect sport + adventures+ DC2 viszont most megtaláltam
[link]
a linket ahol a kinect sport ultimate ingyen elérhető! Ez a teljes verzió? Vagyis ugyanaz mint a dobozos verzió amit az xbox mellé kapnék mert ha igen akkor lehet jobban járnék egy másik csomaggal. Köszönöm az eddigi segítségeket is.

[ Szerkesztve ]

(#176) dilipok válasza Jegesmaci81 (#175) üzenetére


dilipok
veterán

renezesre ez az 1 es a 2 egyutt :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#177) oriic válasza whitezo88 (#171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Epizód=rész. :D

Na de ha már Walking Dead:

Gameplay a Walking Dead fps-ből

Live-Die-Respawn

(#178) Jegesmaci81 válasza dilipok (#176) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ezeket az akciókat majd az xboxról is el tudom érni? Remélem hogy teljes verzió lesz mert így a Forza 4 + skyrm-es csomagot választom!

(#179) dilipok válasza Jegesmaci81 (#175) üzenetére


dilipok
veterán

de azert azt erzed, hogy a demo ingyen elerheto... :U ;)

a teljes jateknal az egesz kontroller ikon van ott (pl ez)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#180) pzstm válasza woodbear (#172) üzenetére


pzstm
titán

mármint még olcsóbb lesz mint 400pont a többi rész?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#181) oriic válasza pzstm (#180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem akkor lesz 400pont.

Live-Die-Respawn

(#182) whitezo88 válasza oriic (#181) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most 400 darabja. ha felére leviszik már jó, bár ha tudtam volna előre nem vettem volna meg a 2.at hanem vártam volna. (900 pontom volt, most 500)

(#183) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
Sajnos a család öröme nem tartott túl sokáig...
Ma reggelre a kinect megadta magát!
Ezt az üzenetet kapom. "Probléma merült fel a Kinect érzékelővel (C00000C2)"
Van erre valami "primitív embereknek" való megoldás?

(#184) woodbear válasza pzstm (#180) üzenetére


woodbear
addikt

200Lesz darabja szinte biztosra mondom, és így a sorozat meg lesz 800pontból. Köszönhetően az első rész ingyenességének.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#185) rocket válasza Kbhont (#183) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Az valoszinuleg hardver hiba, egyet megprobalhatsz huzd ki a konzolt a konektrobol, es a Kinect kabeleit csatlakoztasd ujra, ha nem jo igy se, akkor gari.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#186) Gebriel válasza Kbhont (#183) üzenetére


Gebriel
veterán

(#187) pzstm válasza woodbear (#184) üzenetére


pzstm
titán

nagyszerű. Ma este jutok boxhoz, tesztelem az első részt, holnap meg akkor veszek is pontokat és pénteken vásárolok :C (fltéve ha valóban olyan jó mint amennyire a videóból is lejött)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#188) Kbhont


Kbhont
senior tag

Köszönöm a linkeket!
Végig csináltam mindent a leírtak alapján, de nem változott a helyzet!
Azért elkeserítő, hogy egy ilyen drága dolog így szét hullik pár óra használat után!
Mondhatni nevetséges! Mi ilyenkor a teendő?
Még valami!
Most olvasom, hogy létezik az, hogy egy dobozban lévő dolgokra más-más garancia idő tartozik?

[ Szerkesztve ]

(#189) rocket válasza Kbhont (#188) üzenetére


rocket
nagyúr

Egy termek tartossaganak nincs koze az arahoz, unyanugy elromolhat a 4 millios ft-os TV mint a 60000ft-os, ahogy Murphy mondta "ami el tud romalni, az el is romlik".
3 napon belul vetted (munkanap szamit csak a 3 napba) akkor a boltba vidd vissza, ha mar tobb ido tellik el holnapra mint 3 nap akkor hivd fel a M$ ugyfelszolgalatat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#190) Kbhont válasza rocket (#189) üzenetére


Kbhont
senior tag

Értem!
Valami nekem még is azt súgja, hogy nem hardver hiba, hanem valami kommunikációs hiba lesz a gép és a kinect között!
Esetleg van valami olyan lehetőség, hogy teljesen alapról indíthassam az egész kócerájt?
Gondolok itt arra, hogy mikor először áram alá helyeztem, akkor volt egy csomó állapotjelző ablak egymás után és gondolom a netről is töltögetett le magának dolgokat...
Na ezt az állapotot vissza tudom valahogy állítani?
Egyébként érdekes, mert vannak pillanatai a kinectnek mikor jónak tűnik!
Magát a konzolt azt nem látom rossznak...

(#191) dilipok válasza Kbhont (#188) üzenetére


dilipok
veterán

a linken ott volt, hogy mi a teendo :U Barmi meghibasodhat. Nem volt szerencsed, ennyi. Ebbol nem lehet messzemeno kovetkezteteseket levonni

Nem fogod tudni magadnak megcsinalni. Vagy mukodik, vagy nem. Ha nem, akkor cserelik/javitjak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#192) Gebriel válasza Kbhont (#190) üzenetére


Gebriel
veterán

Új a géped?

(#193) Kbhont válasza Gebriel (#192) üzenetére


Kbhont
senior tag

Igen! Tegnap előtt lett kibontva...

(#194) dilipok válasza Kbhont (#193) üzenetére


dilipok
veterán

akkor egszeruen holnap visszaviszed ahol vetted, es kered, hogy csereljek ki ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#195) Kbhont válasza dilipok (#194) üzenetére


Kbhont
senior tag

Igen, csak sajnos hónapokkal előbb vettem... :(

(#196) dilipok válasza Kbhont (#195) üzenetére


dilipok
veterán

akkor meg garancia...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#197) Mercyyya


Mercyyya
csendes tag

Lehet bugyuta kérdés lesz, de megvettem a bf3 premium-ot és amikor szeretnék multizni ezt a hibaüzenetet adja ki:
"The server is now running content that you don't have, look in the store for additional available content or make sure that all your content is installed."

ilyenkor mit tudok csinálni? mindegyik szerverre ezt adja ki :S :((

Ne felejts el mosolyogni :)

(#198) MasterMark válasza Mercyyya (#197) üzenetére


MasterMark
titán

Fel van telepítve minden DLC?

Switch Tax

(#199) dilipok válasza Mercyyya (#197) üzenetére


dilipok
veterán

a battlelogon irja h premiumod van? (mondjuk nem tudom boxon h mukodik, PCn letolt mindent, de attol meg nem tudod hasznalni a kiegeket, amik nincsenek meg hozza)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#200) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez a Walking Dead tényleg nagyon jó. 2. epizód és elég durva a sztori, izgalmas :) olyan mint valami interaktív film. Kb mint a Fahrenheit, játékmenetben.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.