Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42151) oriic válasza gyuromoj (#42148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi az nem érdekel, azt hittem valami ruci lesz: :D

Levonás érdekes, nekem még áprilisban nem volt.

Live-Die-Respawn

(#42152) tDr1v3r válasza gyuromoj (#42148) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Megnézte, hogy működik-e a számlaszámod...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#42153) raziel01 válasza Apone33 (#42150) üzenetére


raziel01
veterán

Hát nekem asszem 26 óra volt. :D
Kb ahány küldetés van annyiszor 1 óra.

(#42154) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Köszönöm a gyors válaszokat. Nem mint ha akkora összegről lenne szó, csak eddig még nem írta senki hogy csinál ilyet, de akkor minden rendben.
Szépen sorban felveszek mindenkit az 1. HSZ.-ből, remélem nem baj, aztán megnézem melyik játékok vannak meg a legtöbb embernek amit lehet Live-on tolni és azok közül veszek meg 2-3mat.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#42155) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

prey 2 már kiadták?? :U

(#42156) bLaCkDoGoNe válasza woodbear (#42127) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én tavaly vettem meg, és számomra az év játéka lett volna, ha nem jön, lát és győz a Skyrim.

A hangulata nem hasonlít egyetlen általam ismert játékhoz sem, régi film noir alkotások fílingjét hozza. Fantasztikus grafikával, érdekes sztorival, remek zenékkel - és hogy teljes legyen az illúzió, lehet csak fekete-fehérben is játszani, én úgy toltam végig, felejthetetlen volt.

Egyetlen csont lehet a dologban: erős, nagyon erős angol kell hozzá, ha élvezni szeretnéd a játékot.

(#42130) MasterMark: Skyrimet mindenképpen, de csak ha sok a szabadidőd. :) Én tulajdonképpen tavaly karácsony óta szinte csak azzal játszok, eddig nagyjából 260 órát pakoltam bele, még nem fejeztem be a főküldetést, a DLC-nek is csak kb. a felénél járok, satöbbi. Év játéka, komolyan.

(#42157) Apone33: A sztori nem változik, de mindig ráhajthatsz arra, hogy ügyesebben csináld meg a kihallgatásokat. Én biztosan elő fogom még venni. (Pl. hogy egyszer végigtoljam színesben is a fekete-fehér mód után. :D )

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42157) Apone33 válasza raziel01 (#42153) üzenetére


Apone33
őstag

Az jó, van értelme többször végigjátszani?

Play Hard!!!

(#42158) raziel01 válasza Apone33 (#42157) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs az embernek annyi ideje, hogy az új játékokkal is játsszon meg újra elővegye ezt is.
Gyakorlatilag a nyomozás eredménye mindig ugyan az csak más módokon juthatsz el a végeredményre. Én nem nyomnám mégegyszer pedig tényleg jó. Üt de csak egyszer.
Én azt mondom egyszer érdemes végigvinni aztán mehet eladásra.

[ Szerkesztve ]

(#42159) oriic válasza crysis 2011 (#42155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem, sőt lehetséges hogy törölték.

Live-Die-Respawn

(#42160) Apone33 válasza raziel01 (#42158) üzenetére


Apone33
őstag

Értem, de eladni akkor sem fogom, sztem az eredeti játékokat megtartani, hisz olyan szépek. :B

Egy másik kérdés: Lassan ideje lenne leváltanom a jelenlegi lcd tv-et, egy újra, csak nem tudom hogy melyik legyen az utód, ilyen 3d nem fontos, a lényeg hogy led-es legyen és max 600 euró, 94cm-es bőven elég. Hátha tud valaki segíteni ebben. Eddig ezt néztem, ami tetszik. Jah és 90%-ban játszás menne rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#42161) MasterMark válasza Apone33 (#42160) üzenetére


MasterMark
titán

Kicsi szvsz. :)

Switch Tax

(#42162) RexpecT


RexpecT
addikt

Ha beregisztrálom neten az xboxomat, akkor az MS honnan tudja, hogy mikor vettem a gépet(ugye nem jár papíros garlevél)?

(#42163) MasterMark válasza RexpecT (#42162) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez jó kérdés. :P

Switch Tax

(#42164) Blaise válasza Apone33 (#42160) üzenetére


Blaise
veterán

Én ha most vennék 50' (127cm) alá nem adnám. Tv-khez nem értek, de a plazmákat szokták dícsérni, hogy milyen szép képük van. (bár nekem sima 42' LG LCD TV van, meg LED-es IPS monitor)

(#42165) raziel01 válasza RexpecT (#42162) üzenetére


raziel01
veterán

Gyártástól számítva 2 év garanciát kapsz alapból.
Azt meg tudják a száma alapján, hogy mikor lett gyártva.
De kapsz számlát a vásárlásról és ha úgy érzed, hogy kevesebb garanciát kaptál mint ami járna akkor a szkennelt számlát bemutatva átírják neked a helyes időre.

(#42166) oriic válasza RexpecT (#42162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudja. Serial-hoz hozzá van valszeg rendelve egy dátum. Ha veszel egy gépet mondjuk januárban, de az például előző év szeptemberében lett gyártva, és addig az üzletben volt, akkor nem a vásárlástól számítva van garid, hanem a gyártástól számítva.

Elméletileg. De cáfoljanak meg azok aki jobban értenek hozzá. Xirtam?

Live-Die-Respawn

(#42167) MasterMark


MasterMark
titán

Szerintem tuti nem a gyártástól van gari, az elég nagy hülyeség lenne. Valami rendszer biztos van rá.

Switch Tax

(#42168) RexpecT válasza MasterMark (#42163) üzenetére


RexpecT
addikt

Először azt hittem, hogy onnantól él a garancia, ahogy fellépett valaki az adott géppel a netre, de azután eszembe jutott, hogy nem kötelező netre menni a géppel :).

(#42169) raziel01 válasza MasterMark (#42167) üzenetére


raziel01
veterán

Pedig attól van. Pont írtam fentebb. De valamennyi ráhagyás mintha lenne rajta. Szal asszem 2-3 hónapot még hozzászámolnak a gyártáshoz. Úgyhogy ha a gyártás után 3 hónapot áll a boltban akkor is 2 év garit kapsz. De tényleg átírják a számla bemutatása után 2 évre ha nem kaptál 2 évet.

(#42170) MasterMark válasza RexpecT (#42168) üzenetére


MasterMark
titán

Hát vagy onnantól él, mikortól beregisztrálod.

Switch Tax

(#42171) Apone33 válasza Blaise (#42164) üzenetére


Apone33
őstag

Nem tudom, plazma-t még nem néztem, a 127cm-es tv meg túl nagy lenne a szobába, mert kb 2-3 méter távolságra van tőlem a tv, persze ha az ágyon fekszem akkor messzebb van, de van egy öreg kényelmes fotel amiből nyomom.

MasterMark: Már akinek. :B

Play Hard!!!

(#42172) MasterMark válasza Apone33 (#42171) üzenetére


MasterMark
titán

Van itt egy ilyen kis ügyes táblázat, itt láthatod a lényeget. :)

Switch Tax

(#42173) gyuromoj válasza Apone33 (#42171) üzenetére


gyuromoj
veterán

Arra a távolságra mindenképp kell az 50". Plazmával pedig olyan minőséget kapsz minden téren hogy össze se hasonlítható egy LCD TV-vel.
Egy Panasonic 50ST50-re ruházz be és soha többet nem fogsz visszatérni LCD-re.
De itt megmondják a szakik a frankót.
:R

(#42172) MasterMark
Látom megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#42174) Apone33 válasza MasterMark (#42172) üzenetére


Apone33
őstag

Köszi, jó a táblázat.

gyuromoj: Ez a közül lesz akkor sztem valamelyik. 1 vagy 2. Inkább akkor már a nagyobbat venném, de még várat magára egy darabig, mert előbb sztem veszek egy új boxo-t, nem mintha a régivel bajom lenne, csak az újnak jobban tetszik a külseje, meg ez már 4 éves. Jövő hónapban ha lesz nekik raktáron, benevezek egyre. :R

Play Hard!!!

(#42175) raziel01 válasza MasterMark (#42172) üzenetére


raziel01
veterán

Mi 32 colos TV-t nézünk 3 méterről. :D

(#42176) Apone33 válasza raziel01 (#42175) üzenetére


Apone33
őstag

Nekem is 32 colos a jelenlegim és eddig nem volt bajom a méretével, sőt most sincs.

Play Hard!!!

(#42177) MasterMark válasza raziel01 (#42175) üzenetére


MasterMark
titán

Hát úgy a Full HD tartalom részletei régen elvesztek. :D

Switch Tax

(#42178) raziel01 válasza MasterMark (#42177) üzenetére


raziel01
veterán

Hát ja. De így van berakva az ágy. :D Így fér el.

(#42179) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

valaki multizot már közületek a syndicateval?

(#42180) bognar110


bognar110
őstag

Barátom xbox 360-nál észre vettem hogy magyar a menü, nálam meg nem és nem tudom hogyan lehet azt meg csinálni hogy magyar legyen ?

(#42181) MasterMark válasza bognar110 (#42180) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hinném, hogy a Dashboard magyar lenne bárkinél. :D

szerk.: Módosítatlan gépnél... :U

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42182) bognar110 válasza MasterMark (#42181) üzenetére


bognar110
őstag

Mármint pár rész volt magyar nem az egész. Amikor 3 hónapos liveot aktiváltuk neki akkor is magyarul írt oldalt mindent.

(#42183) Apone33


Apone33
őstag

Ha a kontrollernél állandóan villognak a xbox gomb körüli 4 db zöld valami, amit kettesével átlósan villog az normális? Először mikor a run-al játszottam csinálta ezt és többször lekapcsolt a kontroller, de most már a menü-ben is csinálja egyre többször, az elemek jók benne. :U Lehet hogy szarakodik?

Play Hard!!!

(#42184) MasterMark válasza bognar110 (#42182) üzenetére


MasterMark
titán

Azt magyar lokalizációnál mindenkinél magyarul írja a részleteket, és a tagság nevét.

Apone33: Merülnek az elemek, és ha kikapcsol már magától akkor már lemerültek az elemek. Mi alapján mondod hogy jók az elemek?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42185) Apone33 válasza MasterMark (#42184) üzenetére


Apone33
őstag

Újak vannak benne, és ha megnézem a box-nál a töltöttségi szintet, ott fullon mutatja. Másik kontrollerrel nem csinálja. Meg az elemtöltő se tölti már, 100%-ot ír rájuk.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#42186) MasterMark válasza Apone33 (#42185) üzenetére


MasterMark
titán

Hát akkor az elég fura. Ha másik kontrollerben jók, akkor szerintem azzal a kontrollerrel van valami.
Próbáld meg kicserélni az elemtartót, bár szerintem ez valami elektronikus hiba lesz.

Switch Tax

(#42187) Apone33 válasza MasterMark (#42186) üzenetére


Apone33
őstag

Még garos, augusztus 18-án vettem, csak azt nem tudom hogy ezt is a microsoft intézi-e mint a boxnál, vagy a boltba is kicserélik, ahol vettem.

Play Hard!!!

(#42188) MasterMark válasza Apone33 (#42187) üzenetére


MasterMark
titán

Hát javítás kérelemnél lehet kontrollert is cseréltetni, de szerintem ha a boltba visszavisszed ott is kicserélik.

Switch Tax

(#42189) Apone33 válasza MasterMark (#42188) üzenetére


Apone33
őstag

Majd holnap felhívom őket és megkérdezem, mert anno mikor a box meghajtója beszart, arra azt mondták hogy hívjam a microsoft ügyfélszolgálatot és ők intézik a továbbiakat.

Play Hard!!!

(#42190) WhiteWalker válasza gyuromoj (#42173) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen, több helyen hallottam és olvastam,sőt itt a PH-n is van egy szaki aki mondta,hogy a plazma jobb mint az lcd...

(#42191) MasterMark válasza WhiteWalker (#42190) üzenetére


MasterMark
titán

Jobbnak nem biztos, hogy jobb, de szebb, az tény.

Switch Tax

(#42192) aero. válasza raziel01 (#42135) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kijött hozzá a magyarítás, kipróbáltam, majd konstatáltam, hogy nem az angol tudásommal van a probléma, hanem tényleg ilyen nehéz az interjúzás. :D
De mindenképpen megéri, nagyon hangulatos játék, pici türelem azért kell hozzá.

(#42193) rocket


rocket
nagyúr

Forza 4-nel rontott kornel (felkiallto jeles) iszonyat milyen marhasagokat ir reszidoknek, es persze mindig jopar tized minusz, gondolom ezzel osztonzi az embert :)

Ez az egesz rontott koros rendszer ugy rossz ahogy van, nem ertem miert az utolso meropont szamit, akar 5 kanyarral a celegyenes elott hibazik a jatekos, akkor futhat egy plusz kort feleslegesen.
Azt se ertem kicsuszik valaki, vagy neki megy a palanknak azzal idot veszit, megis megkapja a felkiallto jelet.
(valosagban a rontott korok idoi ugyanugy szamitanak)

Azt ertem utolso kanyarban adna a legkisebb palya elhagyasra is, mert sokan probalkoznanak elonyt szerezni jobb kigyorsitasra jatszva, dehat 5 kanyarral a celegyenes elott kicsuszva/palanknak kocolva milyen elonyt lehet szerezni az rejtely.
Ezt a rendszert arra kellett volna kitalalni, hogy ne lehessen elonyt szerezni palya elhagyassal a celegyenesre fordulva, es nem arra, hogy a legkisebb hiba is amivel elonyt nem szerez a jatekos buntetve legyen, es nem csak az aktualis kor, hanem akar a kovetkezo is mehet a kukaba.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42194) kenny123


kenny123
addikt

Valaki, akinek az összes DLC megvan battlefield 3-hoz (a'la premium) meg tudná mondani, hogy mekkora helyet foglal merevlemezen? :)
Továbbá, az érdekelne, hogy mondjuk egy 16gb-s pendrive-ból mennyi az, amennyit én tudok használni?

yo

(#42195) woodbear válasza aero. (#42192) üzenetére


woodbear
addikt

boxra is van magyar, vagy csak pc-?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#42196) Blaise válasza woodbear (#42195) üzenetére


Blaise
veterán

Boxra hivatalosan nincs, csak a piszkált gépeken megy.

(#42197) Lehiñito válasza kenny123 (#42194) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Hali.
Én úgy emlékszem, hogy olyan 20GB körül foglal helyet a merevlemezen a bf3, ha fent van a Hd pakk is.

A 16gigából meg olyan 14-15gb szabad ha leformázod a pent.

[ Szerkesztve ]

(#42198) StLui válasza rocket (#42193) üzenetére


StLui
veterán

Ha csak köridőzöl azért kell a hibátlan kör, akkor ha 5 körrel előtte is rontasz pörgesd vissza, és akkor már nem tekinti a következő kört hibásnak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42199) woodbear


woodbear
addikt

Na mivan? mindenki kezdte a sulit vagy mi? :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#42200) Apone33 válasza MasterMark (#42191) üzenetére


Apone33
őstag

Nah kicserélték mindjárt a boltban, hoztam is egy szürkét a special editiont, sokkal jobban bejön mint a másik, van hozzá gyárilag egy akku amit a boxon keresztül lehet tölteni, az usb kábel is elég hosszú, de elemtartó is van hozzá.

woodbear: Áá dehogy. :D

Play Hard!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.