Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41651) raziel01 válasza Def26 (#41648) üzenetére


raziel01
veterán

Hardveraprón 16k-ért láttam éjjellátót amit az MW2-hez adtak.

(#41652) woodbear válasza MasterMark (#41642) üzenetére


woodbear
addikt

Igen légyszi küldd priviben, ha lesz majd egyszer és kell neked akkor visszaadom :) Köszi :R

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41653) oriic válasza bognar110 (#41640) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az a drone az érdekes ott középen. Nem tudom milyen minőségű lesz, meg hogy mennyiért lehet majd kapni, de haver egy ilyen 4propelleres drone-t vett használtan majd 100k-ért, szóval ez tuti hogy valami űbergagyi cucc lesz. :D

Live-Die-Respawn

(#41654) StLui


StLui
veterán

Euro beválltásról valaki itt is megszívta velük, csak ezért tettem be

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41655) Def26 válasza raziel01 (#41651) üzenetére


Def26
félisten

Jó ár. :K

Itt a videó a black ops rc-xd kocsiról. [link] Szerintem qrva jó. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41656) woodbear


woodbear
addikt

3500 ért jó postával gears3?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41657) raziel01 válasza woodbear (#41656) üzenetére


raziel01
veterán

Jó ám, cuppanj rá. :D
Én 4500-ért vettem postával.
Az már más dolog, hogy gyengébb, mint a 2. rész. Lambent-től frászt kaptam.

(#41658) bognar110 válasza Def26 (#41655) üzenetére


bognar110
őstag

El szadulnék vele.. :DDD a női öltözőben.

[ Szerkesztve ]

(#41659) woodbear válasza raziel01 (#41657) üzenetére


woodbear
addikt

megvolt már egyszer akkor eladtam, azóta kölcsönben van itt, de nem nyomom :D ezért vacillálok, hogy kell-e nekem :D

NFS:MW hogy találj új verdákat a nyitott világban.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41660) walakii válasza woodbear (#41659) üzenetére


walakii
tag

Ez az új NFS vagy mi? Lehet hogy csak a sok forza miatt, de ez sz*r :(

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41661) woodbear válasza walakii (#41660) üzenetére


woodbear
addikt

Érdekes, ezzel várok azért, nem úgy,mint a horizonnal :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41662) walakii válasza woodbear (#41661) üzenetére


walakii
tag

Ha ez tényleg ilyen lesz, és a Horizon is olyan amilyennek ígérkezik, akkor az NFS lehúzhatja a redőnyt, ebben kb semmi fizika nincs, itt is 1 másodperc alatt megállnak 300-ról az autók mint a Run-ban. Komolyan mondom az NFS széria az Undergroundok óta hanyatlik, na jó még az első Most Wanted is elment, talán még a Carbon is, de az már nagyon necces, ezek meg... vegyes érzelmekkel vagyok :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41663) woodbear válasza walakii (#41662) üzenetére


woodbear
addikt

Most Wantedet a hónap végén kapom meg 1500-ért. annyit megér, jó az :) KELL

Valakinek steelbook-os Batman Arkham City? Haver eladja 6000-é. :DDD

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41664) walakii válasza woodbear (#41663) üzenetére


walakii
tag

Annyit megér, a kérdés az, hogy mennyien tolják még multiban. Én abban az időben még törzsgyökeres PC-s voltam, és legszívesebben szenteltvízzel locsolgattam volna a konzolokat :DD

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41665) MasterMark válasza walakii (#41664) üzenetére


MasterMark
titán

Most Wanted szerverei már nem mennek ha jól tudom.

Switch Tax

(#41666) walakii válasza MasterMark (#41665) üzenetére


walakii
tag

Igazad van, tényleg.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41667) WhiteWalker válasza woodbear (#41663) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

lassan jön a goty kiadás ebből...én egy árva petákot sem adnék érte :D

(#41668) woodbear válasza MasterMark (#41665) üzenetére


woodbear
addikt

Nembaj offline 1000G :D

Giinos: Mert te nem látod a szépséget a fémben :D Nem úgy mint a réti négerek :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41669) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!
Lenne pár kérdésem xbox360 kapcsán, nagyon örülnék és köszönném ha tudnátok rá válaszolni :R
Szóval a történet annyi, hogy a haverom eladja az Xbbox 360 fat arcadejét ami falcon alaplapos, soha nem nyúltak gépbe, zéró flash vagy más firmware... Tudom, ez nem vmi jó, a jasper meg a slim jobb. A kérdésem az lenne, hogy körübelül hány óra játék/használat után szokás hogy meghibásodik, azaz 3dledes lesz? 200óra <? És ezt a konzolboltokban mennyiért javítanák (legolcsóbb bp-i bolt árát léci)? A másik dolog az lenne, hogy ugye ebben nincs beépített memória, csak egy 256Mb-os kari, de van rajta USB csati, szóval rá lehet tolni egy külső winchestert és arra felmásolni a játékokat hogy a dvd ne kopjon? Vagy csak filmnézegetésre jó?
Köszönöm

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41670) MasterMark válasza GeryFlash (#41669) üzenetére


MasterMark
titán

Rá lehet külső vinyót is tenni, pendrive is jó, de csak 16 GB-ig kezeli, ha Xbox-os tartalmakat akarsz rátenni.

Switch Tax

(#41671) GeryFlash válasza MasterMark (#41670) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szóval hány játékot lehet rá másolni egy időben? kb 2-3-at csak? Mert a vevőnek fontos hogy a dvd-i ne karcolódjanak mert a haverjának rossz tapasztalatai voltak az xbox optikai lejátszójával... A 3 led mennyi használat után jöhet elő? tudom nicns szabályszerűség de kb, vagy mitől függ (pl. a környezetében van radiátor akkor hamarabb bekövetkezhet stb, van vmi mód a kivédésére?)
Köszi!!! :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41672) walakii válasza GeryFlash (#41669) üzenetére


walakii
tag

Minőségi helyeken 7-8 ezerért megjavítják, úgy hogy újralabdázzák, nem csak foltozgatják. Hát az üzemidő az változatos, attól függ hogy használod. Ha 1-2 óra játék után járatod egy 10-15 percet a játék menüjében hogy hűljön egy kicsit, meg kikapcsolás előtt is picit menve hagyod egy 6-7 percre akkor sokban megnövelhető az élettartam. Illetve attól is függ miként használod, ajánlott fektetve mert úgy jobban szellőzik, ne túl poros helyre. És pár ember szerint az sem mindegy ha DVD-ről játszol vagy felmásolva, mert állítólag DVD-ről jobban melegszik, bár ez szerintem népi hiedelem :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41673) tDr1v3r válasza GeryFlash (#41669) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szia!

A Falconnal sincs sok gond, közel olyan stabil mint a Jasper...

(#41671): Egyszerre csak egyet tudsz másolni. :) 16 gigára 2 játék fér rá DVD-ről.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41674) GeryFlash válasza tDr1v3r (#41673) üzenetére


GeryFlash
veterán

walakii és tDr1v3r köszi az infokat, akkro a falcon tényleg nem rossz? egy másik vevő érdeklődött és amikor megtudta hogy falconos mondta nem kell, aztán elmagyarázta hogy a falcon ugyanoylan rossz mint a xenon meg a többi régi, és hogy csak a jasper nem lesz 3ledes, meg hogy a falcon alaplapja megolvad és eldeformálódik stb ez akkor nem teljesen igaz? A jasper is lehet 3ledes? És a falconra mennyire jellemző? Amúgy azt lehet hogy vinyóra felmásolni a játékot és a játékmentéseket arra a 256Mb-os kártyára?
Köszi!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41675) MasterMark válasza GeryFlash (#41674) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet.

Bármelyik FAT gép lehet 3 ledes, de ha eddig nem döglött meg akkor szerintem nem lesz baj.

Switch Tax

(#41676) GeryFlash válasza MasterMark (#41675) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az a helyzet hogy nincs rajta product date csak service day :D 2011 novemberében vette a haverom újonan boltban (vmi kis konzol boltban) és alig használta (kb 150 órát, gta4+f1 2010 kipörgetése volt meg) szóval messzemenő következtetést nem lehet levonni, és a srác aki megvenné a fiának venné szülinapjára, nem szeretném ha baja lenne, én ilyen lelkiismeretes eladó vagyok :) Amúgy a gari hogy van? A sz6ámla megvan 2011 november ugye a boltban 1 év gari de hallottam vmit hogy microsoft oldalon be lehet regizni és akkor +1 azaza összsen 2 év gari?

Amúgy a későbbiekben lehet vennék egy xboxot, de mit érdemes? Jasperest vagy slimet? Tudom a slim drágább, de cserében nem lesz 3ledes és szebb is, de viszont a hűtéséről rosszakat hallottam

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41677) MasterMark válasza GeryFlash (#41676) üzenetére


MasterMark
titán

A teljes garanciát az MS intézi, semmi papír nem kell csak a gép, és ha jól tudom 2 év garancia van. Bár ilyen régebbi gépnél nem tudom mi a helyzet.

Slim 250 GB-osat érdemes venni, hűtése teljesen jó, és jóval halkabb.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#41678) GeryFlash válasza MasterMark (#41677) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem, 4Gb-ot nem érdemes? Csak mert az játékok nélkül nagyon olcsó lenne itt, alig 42ezer, míg a 250Gb-os 51 ezer... Ha viszont jobb a hűtése akkor oké, bár nem tudom hogy egy slim4gb+külső winchester nem lenne-e jobb (vagy az is max 16gb?)
Köszi a segítséget :B

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41679) MasterMark válasza GeryFlash (#41678) üzenetére


MasterMark
titán

Bármilyen külső tárhelyet, csak 16 GB-ig használhatsz Xbox-os dolgoknak.

Az a pár ezer bőven megéri a 250 GB-os ugyanis 4 GB-os max. csak mentésekre jó, és egy csomó játék igényli a HDD-t különben nem minden funkció érhető el.

Switch Tax

(#41680) walakii válasza GeryFlash (#41678) üzenetére


walakii
tag

Hűtése ugyan az a 4 gigásnak meg a 250esnek, csak a tárhely különbözik, meg régebben a 250 es le volt lakkozva, de ha jól tudom már nem. Érdemesebb a 250 gigásat venni, mert van rajta hely bőven a mentéseknek DLC-knek meg a játékoknak, de ez teljesen a te döntésed. Én nem sajnálnám azt a ~10 ezret, utólag véve is majdnem annyira jön ki.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41681) oriic válasza MasterMark (#41679) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pl, a most novemberben jövő Halo 4-nek is kell majd egy HDD vagy egy 16gigás külső tárhely...

Live-Die-Respawn

(#41682) WhiteWalker válasza woodbear (#41668) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

óóóó , hát erre is lehet használni,ezt nem is tudtam...dikk more, mennyi eszük van ezeknek a familiárisan hiperpigmentáltaknak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41683) bognar110 válasza GeryFlash (#41678) üzenetére


bognar110
őstag

Én pl 4gb-osat vettem nem volt itt a városba sima 250gb csak bundle packos, arra meg végképp nem volt pénzem. Most veszek hozzá winyót van már 3 hónap liveom 1 red dead redemption meg holnap battlefield 3. Így apránként is össze lehet hozni de lehet pár ezressel drágább buli lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41684) PH.User válasza bognar110 (#41683) üzenetére


PH.User
tag

250-est láttam már itt hardver aprón(HDD-t) már 13-14 ezer környékén!
Szerintem az nem is rossz ár.

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#41685) rocket válasza woodbear (#41659) üzenetére


rocket
nagyúr

Grafikaval most se sokat foglalkoztak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#41686) Gebriel válasza Def26 (#41636) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak ott melózik.. ;)

(#41687) bognar110 válasza PH.User (#41684) üzenetére


bognar110
őstag

Jah az jó ár.

(#41689) kovsol válasza Xirtam (#41688) üzenetére


kovsol
titán

Azért szerintem ez elég nagy mínusz a ma már.

May the Force be with you!

(#41690) raziel01 válasza kovsol (#41689) üzenetére


raziel01
veterán

Meddig tart kivenni pénzt? Én úgy szoktam. Frászt kapok attól ha valaki a Tescoban a 2 kiflit is kártyával fizeti.

(#41691) StLui válasza kovsol (#41689) üzenetére


StLui
veterán

Számtech boltok se nagyon fogadnak el, nagyon drága és ehez képest kicsi az árrésük, kb 2% a költsége, tehát egy 50eFt-os cucc kártyás eladása 1eFt-ba kerül a boltba. pl ezért van, hogy a Griff üzletekben is 2% kedvezmény van kp fizetésre. (bár ezt 2-3 éve tapasztaltam) magyarán büntetik a kártyás vásárlást. De most a Citi Life kártya pedig jóváír 1-3%-ot vásárlásokra a kártyával fizetőnek.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41692) kovsol válasza raziel01 (#41690) üzenetére


kovsol
titán

A kártya egy fizetőeszköz nem pedig arra van tervezve, hogy pénzt vegyél fel róla. Én maximum 4-5e Ft -t hordok KP ban magamnál, és mindenhol kártyával fizetek ahol lehet. Legtöbb embernek amúgy is olyan a csomagja, hogy max 1-2 pénzfelvétel van ingyen. Na meg nem biztos, hogy minden bokorban nő egy olyan ATM ami pont jó bankhoz tartozik.
És ne kezdj el vitázni, mert igen is ez már hátrány ha nincs kártyás vásárlás. Most amúgy épp UK-ban vagyok, itt legtöbb boltban 5 fontos a minimum tétel ami kártyával lehet fizetni, így a kifliseket kizárják, de még jobban is járok ha kártyával fizetek itt, mert eleve külföldön pénzt felvenni ? Horror az ára.

May the Force be with you!

(#41693) StLui válasza raziel01 (#41690) üzenetére


StLui
veterán

Akinek hitelkártyája van annak sokba is kerül a kp felvétel. Nem sima bankkártyával szeretne fizetni. Értelmezd is amit ír a másik. :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41694) raziel01 válasza StLui (#41693) üzenetére


raziel01
veterán

Marhára nem arról volt szó.
Értelmezd te amit írt.
Tegnap tudom, hogy volt hitelkártyás ember, de most a sima kártyás vásárlásról volt szó.

(#41695) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Guitar Hero játékokban megoldható hogy egyszerre gitározni és és énekelni is lehessen?! Ha nincs rádugva a gitár akkor a wireless mikrofonnal az éneklést adja be, de amint rádugom a gityót nem tudom sehogy az éneklést kiválasztani..
Van olyan játék amiben ez megy egyszerre is? Pl. Band Hero vagy ilyesmi?

(#41696) woodbear válasza Kroni1 (#41695) üzenetére


woodbear
addikt

fúú én nyomtam már úgy asszem a beatles-ben, hogy gitározva énekeltem!
NEM RÖHÖG! :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41697) raziel01 válasza woodbear (#41696) üzenetére


raziel01
veterán

Nem gáz, Beatles is így csinálta. :DD

(#41698) Kroni1 válasza woodbear (#41696) üzenetére


Kroni1
veterán

ahaaa, na az pont nincs meg! :)

(#41699) raziel01 válasza Kroni1 (#41695) üzenetére


raziel01
veterán

(#41700) woodbear válasza Kroni1 (#41698) üzenetére


woodbear
addikt

1500

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.