Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41751) RockHaRD válasza woodbear (#41750) üzenetére


RockHaRD
addikt

Szerintem 100 ft-ot sem ér meg az a játék :DDD

(#41752) WhiteWalker válasza RockHaRD (#41749) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaja 800 MS pont a bf kód :K

(#41753) walakii válasza woodbear (#41750) üzenetére


walakii
tag

7500-at semmiképp . Azért a játékért én max 2000 forintot adnék. Hangulatos játék, de úgy van összedarabolva csomó játékból. (egyiknek sem üti a szintjét :) )

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41754) WhiteWalker válasza walakii (#41753) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a demo alapján nekem nem jött be , ugy ereztem a játék közbe mintha egy kínai másolata lenne a gta-nak (tudom hogy innen onnan szedték az ötleteket),de kb olyan feelingje van,mint egy kínai telefonmásolatnak használata közbe:D

gondolom hallotatok az apple vs samsung perről? ennyi erővel a rockstar is perelhetné az összes gta klón játékkészítőket stúdiókat....

[ Szerkesztve ]

(#41755) Def26 válasza WhiteWalker (#41754) üzenetére


Def26
félisten

"gondolom hallotatok az apple vs samsung perről? ennyi erővel a rockstar is perelhetné az összes gta klón játékkészítőket stúdiókat...."

Szerintem jól csinálták. Potya pénz. :D (nincs iphone -om)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41756) walakii válasza WhiteWalker (#41754) üzenetére


walakii
tag

Jaja van benne minden féle-fajta játék, de irányításra picit többet fordítanak akkor viszonylag elmegy kategóriát is üthette volna. Viszont 1-2 ötlet nagyon tetszik benne, például a zárt ajtók nyitása, ládák nyitása, lehallgató készülékek telepítésének a módja, meg a kamerák hackelése az tetszik benne. Ezeket szeretném látni más játékokban is, viszont a Sleeping Dogs maga egy gyorsan felejthető játék számomra, olyan mint a Transformers Fall of Cybertron vagy mi. Az is jó jó hogy van, de minek :D

Apple - Samsung meg egy vicc kategória. Én nem engedtem volna az Apple-nek, túlárazott sz*rok, nem bírják elviselni a konkurenciát. Mellesleg az apple ötleteinek is a 60%-át tekinthetjük lopottnak, az már más kérdés hogy utólag felvásárolgattak cégeket hogy megkapják a szabadalmaikat. (Mellesleg ezt Steve Jobs papa talán 1998-ban ki is jelentette, hogy ők is vesznek ötletet mástól, és eladják ergo lopnak). Na meg ki is jelentette hogy el akarja pusztítani az androidot akár nukleárisan is, vagy hogy is mondta? Innentől kezdve nem is értem a versenyhivatal mit csinál :) Ja és igen, van Apple termékem (iPad,) meg Samsungom is (Galaxy s2), mégis utálom az Apple üzletpolitikáját, már idegesítenek ezzel a sok pereskedéssel. Amúgy a HTC is beszáll most a buliba :D

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41757) StLui válasza walakii (#41756) üzenetére


StLui
veterán

De ezek szerint fogalmad sincs miért jelentette ki Steve Jobs azt a mondatot az android "elpusztításáról" és miért nem direkt a goggle-t támadja, miért az androidot használó cégeket.
mindamellet biztos nem jó így ahogy vannak a dolgok, de ehez már nem értek, csak senkinek nem jó, senkinek nem tetszik. Most próbálkoznak is a szabályok reformálásával.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41758) tDr1v3r válasza walakii (#41756) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"túlárazott sz*rok"

Kérdés, hogy mihez képest...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41759) Def26 válasza tDr1v3r (#41758) üzenetére


Def26
félisten

Feleségemnek iphone -ja van, nekem samsung. Egy tény, soha nem láttam egy annyira masszívan összerakott rendszert mint az iphone és ami mögötte van. Szerintem nincs túlárazva, egyszerűen ez nem annak a rétegnek szól akik hónapról hónapra élnek. Akiknek van félretéve 1-2 millió forint és nem okoz gondod kifizetni 200k -t egy telefonra, 150k -t havi autó törlesztőre stb. ők nem szidják a céget. Csendben használják a termékeit, azt kész.

Az ismeretségemben (beleértve magamat is) elég sokaknak nőtt az anyagi jóllétük, ez részben a válságnak is köszönhető, mert az erősebb cégek megmaradtak, és ezek fizetnek is rendesen. Tehát azt veszem észre, hogy akik kicsit is jómódúak azok egyből az apple termékei felé néznek.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41760) walakii válasza StLui (#41757) üzenetére


walakii
tag

Igen igen, én is minap olvastam róla, hogy ezeket a gumi szabadalmakat megpróbálják reformálni úgy, hogy évente kelljen megújítani, így nem érné meg minden cégnek évente fizetni rengeteget azért amit nem használnak. (ezzel csak az a baj, hogy ismét a kicsiket büntetik szénné, mert egy apple vagy samsung simán kicsengeti a díjakat, míg pl egy kis induló cég ezt nem tudja megtenni, vagy lassan már egyik másik nagyobb sem :) )

A túlárazott sz*rt az ár érték arányra gondoltam, hogy olyan hardwerért fizetsz x összeget, ami kb a felét érné csak meg (vagy lehet annyit sem). És főleg a számítógép piacukon mutatkozik ez meg (pl macbook). Mondjuk ehhez hozzátartozik hogy usa-ban ez egyértelmű ott vagy apple dolgaid vannak vagy egy utolsó csórónak tartanak. Ennek köszönheti az Apple a sikerét mert ha nem lenne ekkora kultusztermék, akkor tudása alapján nem igazán vennék.
De ezzel már rendesen eltávolodtunk az Xboxtól :D

Def26: de ezek az emberek is 70%-ban nem a tudásuk miatt veszik, sőt jópáran azt sem tudják mi van a "dobozban". Csak amiatt veszik meg mert majmolják a nyugatot. A szerelésre semmit nem mondok, mert az nem kifogásolható ((mondjuk ide az is odatartozik, hogy azért hogy kis műhelyek ne nagyon javítgassák)). Mondjuk az üveg hátlap az eléggé melléfogás szerintem :)
Nekem az Apple-vel egyedül annyi a bajom, hogy pereskedik minden hülyeség miatt. Holott pl egy autógyár mikor pereskedik amikor 1 járművön ugyanolyan alakú a kormány :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41761) tDr1v3r válasza walakii (#41760) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A MacBook-ok (, mint túlárazott termékek? Ahhoz képest hogy a konkurensei rendszerint ugyanannyiért adják az ugyanolyan hadverrel (de szarabb kijelzővel, házzal, nagyon kevés egyedi megoldással) rendelkező gépeiket, biztos túlárazott lehet... és ez a többi megoldására is igaz, most pl. az új Samsung AIO Series 7-es modellje (ami ugyanannyit kóstál mint egy iMac 27") csak 1080p-s kijelzőt hoz, ellenben az iMac 1440p-sével.

"usa-ban ez egyértelmű ott vagy apple dolgaid vannak vagy egy utolsó csórónak tartanak."

LOL

Tényleg hagyjuk a témát, látszik hogy sokmindennel nem vagy tisztában... no meg ez nem is az a topik ahol ezt kéne megvitatni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41762) walakii válasza tDr1v3r (#41761) üzenetére


walakii
tag

A topikkal egyet értek, és azzal is ha nem appled van lenéznek. Volt szerencsém kint élni fél évig Los Angeles-ben, és tudom milyenek arra felé az emberek :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41763) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor vissza az Xbox témához:

Metal Gear Solid Ground Zero bejelentés

Eh, tiszta Splinter Cell jutott az eszembe a képről. A lényeg hogy jön x-re is. :C

Live-Die-Respawn

(#41764) walakii válasza oriic (#41763) üzenetére


walakii
tag

Már csak az a kérdés mikor jön ki, szerintem ez az új box egyik bemutatkozó játéka lesz :(

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41765) oriic válasza walakii (#41764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre 2013 vége.

Live-Die-Respawn

(#41766) bLaCkDoGoNe válasza walakii (#41760) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem akarom folytatni az offot, de muszáj megjegyeznem, hogy fogalmatlanul beszélsz hülyeségeket össze-vissza.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#41767) Def26 válasza oriic (#41765) üzenetére


Def26
félisten

Azt meg ugye az új boxra tippelték, mint érkezési dátum.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41768) oriic válasza Def26 (#41767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondtam, szerintem nyitócím lesz.

Live-Die-Respawn

(#41769) Xirtam


Xirtam
veterán

Múlthéten vittem haza egy új 250GB Slim gépet a boltból. Beregisztráltam jó magyar ember módjára. És lássatok csodát. 2 és fél év garanciát kaptam rá. :U :DDD

woodbear Én is a promosat tolom, de ha utánam dobnák se venném meg. Nem rossz de nem is olyan kiemelkedő alkotás. :U

[ Szerkesztve ]

(#41770) Gombinyó válasza Xirtam (#41769) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ez sztem mindenkinél így volt. :) Ha nem is minden esetben fél évvel, de pár hónappal biztos több van rá mint 2 év.

(#41771) oriic válasza Xirtam (#41769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem pl 2014 decemberéig él a gari, úgy hogy tavaly novemberi a gép... :DDD

Live-Die-Respawn

(#41772) Xirtam válasza Gombinyó (#41770) üzenetére


Xirtam
veterán

Mindenesetre én meglepődtem, hogy mennyit rászámolnak eladásilag. Még így is, hogy lassan 3 éve ezzel foglalkozok.

(#41773) woodbear válasza Xirtam (#41769) üzenetére


woodbear
addikt

hmm, pedig tetszett a videók és a tesztekben írtak alapján. De majd a demot is kipróbálom.

Amúgy kipróbáltam a Dust demót, valami eszméletlen hangulatos cucc. Nagyon szép. KELL

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41774) Xirtam válasza woodbear (#41773) üzenetére


Xirtam
veterán

Én már a Horizon-ra vagyok rákattanva. Az jöjjön már! :D

(#41775) oriic válasza Xirtam (#41774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN H4-re.

Tényleg, múltkor szó volt Launch Party-ról. Hogy szoktak ezek lenni? Normál időben bezártok és éjfélkor meg kinyit az üzlet, és akkor előrendelők meg is vehetik a játékot?

Live-Die-Respawn

(#41776) Def26 válasza oriic (#41775) üzenetére


Def26
félisten

No meg legyen monster. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41777) Xirtam válasza oriic (#41775) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem zárunk be. Afterparty! :DDD

(#41778) oriic válasza Xirtam (#41777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Lol...

(#41776) Def26

Hm, ha az is lesz akkor talán kicsit maradok és nem rohanok haza játszani éjjelre úgy hogy reggel 6kor meg meló. :DDD

Live-Die-Respawn

(#41779) Def26 válasza oriic (#41778) üzenetére


Def26
félisten

Múltkor volt. Ha reggel 6 -kor meló akkor már lefeküdni sem szabad, mert csak szarabbul leszel. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41780) oriic válasza Def26 (#41779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom persze. Amúgy is úgy tervezem hogy éjféli launch partyra elmegyek, ott elleszek kicsit, aztán go haza, reggelig játék, aztán meló, aztán este meg játék másnap estig. (7.-én szabin leszek) :DDD

Mondom én, kelleni fog a Monster. :D

Live-Die-Respawn

(#41781) Xirtam válasza oriic (#41778) üzenetére


Xirtam
veterán

Ilyenkor mi is itt vagyunk 4-5ig majd utána reggel 9 től meló. Szóval nagyon szeretjük a launch partyikat! :U :DDD

(#41782) Def26 válasza oriic (#41780) üzenetére


Def26
félisten

Engem már odab@szna egy ilyen játék. Napokig használhatatlan lennék, nyűgös, kezelhetetlen, hisztis stb. Öreg vagyok már ehhez. :) Egyébként tök örülök, hogy ilyen partyk is vannak az országban és nem hülyézik le az embert, ha nyitónapon elmegy és így vesz meg egy játékot. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41783) Xirtam válasza Def26 (#41782) üzenetére


Xirtam
veterán

Sajnos még mindig az a felfogás, hogy ha valaki játszik az GÁZ! . . . :U

(#41784) oriic válasza Def26 (#41782) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy pár év eltellt már azóta hogy utoljára játszottunk haverokkal Halo 1 lanpartikat éjnek évadján. Meg Diablo2, Tiberian Sun multi még pc-n...Ej akkor volt hogy két napig alig aludtunk. :D

Most egy napot kibírok szerintem alvás nélkül. :)

Live-Die-Respawn

(#41785) walakii válasza Xirtam (#41783) üzenetére


walakii
tag

Mert nagyon sokan keverik a játékot a függőséggel. Ha egy idegennek mondod hogy rendszeresen játszol, akkor nagy eséllyel egy kocka élettelennek képzel el.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41786) Xirtam válasza walakii (#41785) üzenetére


Xirtam
veterán

Na igen. De viszont ott a másik véglet, egyre több fiatal feleség (25-35) közötti jön, be hogy a párjának vegyen játékot aki este melóból hazatér, leül a gép elé 1-2 órára és tudja, hogy erre neki szüksége van mert a nap végére full antiszoc lesz a pali. Ezeken mindig jókat derülök. Hogy lám lám vannak értelmes női egyedek akik képesek ezt felfogni. :DDD

(#41787) walakii válasza Xirtam (#41786) üzenetére


walakii
tag

Én nem támogatom egyiket sem, de még mindig az a jobb ha leül játszani 1et csöndben minthogy az asszony felcsessze az agyát és agyonverje :DD Amúgy én barátnőmmel ha ráérünk szoktunk split screenen játszani, és elég jól elszórakozik ő is. (Pláne amikor forzában az én részemet nézi és azt hiszi hogy ő milyen pro :DDD )

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41788) Xirtam válasza walakii (#41787) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó neked. Én barátnőm kb a kivágná a boxot. Képtelen megérteni, hogy ez a munkám is egyben. :U

(#41789) walakii válasza Xirtam (#41788) üzenetére


walakii
tag

Esetleg megpróbálhatnád kinectel meg ilyen fitness programokkal rákapatni a boxra. Asszonykám barátjaival ilyenkre szoktak ugrálni ha valahol bandáznak :D (nekem azt mondta valami Your Shape valamit szerezzek be neki, de azért én nem veszek megint kinectet, majd a következő generációval)

-ja most jut eszembe ezzel azért óvatosan, nehogy valami célzásnak vegye és balhé legyen :D

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#41790) woodbear válasza Xirtam (#41774) üzenetére


woodbear
addikt

Én is nagyon várom! És mindjárt vége a karriernek a 4ben :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41791) WhiteWalker válasza Xirtam (#41786) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az én csajszim szerencsére ilyen, meg is akarta venni pl megjelenéskor az AC Rev. csak lebeszéltem róla,majd ha olcsóbb.lesz megveheti...aztán pont jóárasítva volta Dark Souls LE így azt vette meg...boxon coopba toltuk a Rayment,most ps-n a Ratchet tetszik neki...szóval ha van megfelelő game akkor tolná ezerrel :D, jah és nem szól ha játszom persze az időt beosztva...tudja hogu ez engem kikapcsol egy időre, és utána szociális maradok :D

(#41792) oriic válasza WhiteWalker (#41791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam asszony ha itt van néha ő netezik notiján, én meg játszok. Múltkor játszottam pl Doritos Crash Course-al, arra viszont nagyon rákattant. :D

Live-Die-Respawn

(#41793) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#41791) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Little Big Planetet mutass a csajodnak... azt garantáltan le se fogja tenni. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41794) MasterMark válasza tDr1v3r (#41793) üzenetére


MasterMark
titán

De hát az PS3. :Y

Switch Tax

(#41795) tDr1v3r válasza MasterMark (#41794) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nemis, mert az SNES! :U

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41796) Def26 válasza tDr1v3r (#41795) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem arra gondolt burkoltan, hogy a Little Big planet az xbox 360 topikban bicskanyitogató. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41797) tDr1v3r válasza Def26 (#41796) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Pont azért raktam offba mert nem ide tartozik, no meg imádok ilyenekkel ideget tépni. :DDD

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41798) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#41793) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jó ötlet , gondoltam már rá én is,csak akkor én nem férnék a konzolhoz ,a demóját is félve merem megmutatni :DDD - kicsit hiányolom az ilyenfajta játékokat boxra...ezért volt a Rayman is felüdülés :))

(#41799) woodbear válasza WhiteWalker (#41798) üzenetére


woodbear
addikt

Nézd meg a Dust-ot!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#41800) Xirtam válasza woodbear (#41790) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne is mondd . . . így a 7. Xbox-omat nyüstölve 4x kezdtem előröl a Forza 4-et . . . Pedig a 3-al sokat játszottunk együtt. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.