Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10401) emre


emre
veterán

Tarquini idén sehol sincs, ne tudom mi történt az öreggel.

Most lehet tudni hogy miért állt ki? Az első körben még az 5-6 hely körül csatázott Huff-al, aztán meg box.

(#10400) guftabi96

Kár volt baxtatni őket, amit műveltek maga volt a nagybetűs VERSENY. Azt amikor Huff elment kettejük mellet sose fogom elfelejteni, meg a reakciókat sem a boxban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10402) #70869248 válasza guftabi96 (#10400) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez úgy rendben volt sztem is, kb. itt a érintőhatár ennél a tempónál, viszont ha bármelyik megborul az biztos hogy Nordschleife kikerül a naptárból. Sztem jó hogy benne van, nincs valami arcos verseny általában, de ez A pálya, egyike a nagy pályáknak (mint Bathurst is kb.). Szóval engedni nem lehet a gyeplőn, mert nagy a tempó, van pár kanyar ami elbírja a keménykedést, és van jópár ami nem.
Ez szemre gyönyörű volt, és valóban ez az igazi. Viszont csak jó végkifejlettel.

(#10403) Ciccuka válasza Motion_Blur (#10396) üzenetére


Ciccuka
veterán

Huffy

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10404) guftabi96


guftabi96
addikt

Ismételten egy ocsmány szar közvetítés az Eurosport jóvoltából.
2019-ben ott tartunk, hogy fontos eseményekről nem látunk ismétlést és ezáltal lemaradunk róluk? (Norbi - Vervisch és Kristoffersson balesetére gondolok elsősorban).
Arról ne is beszéljünk, hogy a 30 percnél kevesebb sprintfutam közben is nyomják a reklámot úgy, hogy még a felvezető kör közben is az van. Sokan írják kommentekben, hogy playeren is van reklám. Ez valami vicc? Hogy lehet egy csatorna ENNYIRE szánalmas? Be kéne szántani az egész társaságot és sóval behinteni a helyét.
És az eTCR is náluk lesz. :W

A futam amúgy meg tipikus wtcc/wtcr futam:
Norbit kiütik, pár koccanás, de amúgy inkább vonatozás, Müller alakít stb stb.

#KeepFightingMichael

(#10405) Ciccuka válasza guftabi96 (#10404) üzenetére


Ciccuka
veterán

A hosszú reklám elég zavaró volt valóban és még az időzítés is rossz volt.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10406) -v- válasza guftabi96 (#10404) üzenetére


-v-
addikt

Vicc .. felvezetokor alatt reklam, 20 perces futam alatt reklam .. grand slamek is nezhetetlenek, minden masodik game utan, meg kb. vege sincs a pontnak, reklam, van hogy a kovetkezo game elso szervaja is lemarad, de a reklamblokknak ugye le kell mennie.. bicaj nezhetetlen, 5 percenkent reklam. Vegyel eurosport playert ugye ... :U :U
Mai napert kar, Norbi meg Attika is :(

[ Szerkesztve ]

(#10407) Marmonkanna válasza guftabi96 (#10404) üzenetére


Marmonkanna
tag

Ezért is nem fizetek elő a playerre. Átfutott az agyamon, de így semmi értelme.

(#10408) guftabi96


guftabi96
addikt

(#10409) Ciccuka válasza guftabi96 (#10408) üzenetére


Ciccuka
veterán

24 Hours of Le Mans topik

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10410) guftabi96 válasza guftabi96 (#10408) üzenetére


guftabi96
addikt

Most csatlakoztam vissza.
Nagyon rosszul néz ki ez a baleset. Mindenki jól van?
szerk:
Most mutatják az ismétlést. Azt a kurva eget :Y

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10411) guftabi96


guftabi96
addikt

Csabiék autója :(

"Sajnos nem sokkal ezelőtt, a 49. körben, csapattársam olajon csúszott el a pálya egy igen gyors szakaszán..."
Közel 8 perccel vezették a kategóriát.

#KeepFightingMichael

(#10412) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

(#10413) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

(#10414) Ciccuka válasza Marmonkanna (#10413) üzenetére


Ciccuka
veterán

Félre kellett volna állnia és lehajtani a motorháztetőt és utána be a boxba. Régebbi BMW-kkel (pl. E30) ilyen nem igazán fordulhatott volna elő (másképp rögzített motorháztető miatt). Ott előrenyílik (inkább az utcai változat) vagy legalább 2, 4 ponton rögzítik biztonsági motorháztető lefogatóval (így inkább repült volna le, de az se törvényszerű).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10415) #70869248


#70869248
törölt tag

Racsingban Nord.

jókat mondanak..

(#10416) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Total 24 Hours of SPA
2019. július 27.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10417) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Hiába a füvön előzés, 332 másodperces büntetés miatt bukta a Porsche a győzelmet a nürburgringi 24 óráson

A Pierre Kaffer, Frank Stippler, Dries Vanthoor és WTCR-es remeklései után autót váltó Frederic Vervisch által vezetett #4-es Team Phoenix Audi R8 LMS nyerte a hétvégi 24 órás versenyt a Nordschleifén, amely több mint 150 autó részvételével zajlott. Bár a verseny jelentős részében a #911-es Manthey Porsche állt az élen, köszönhetően többek között az alábbi videóban látható manővernek is, amellyel Kevin Estre két kerékkel a fűre hajtva vette át a vezetést, az egységre az utolsó órában szabtak ki egy komoly, bokszutcában letöltendő időbüntetést, így végül a második helyre csúsztak. Egész pontosan 5 perc 32 másodpercet kellett állniuk amiatt, mert Laurent Vanthoor (a győztes autóban ülő Dries testvére) gyorsan hajtott dupla sárga zászlós szakasz alatt, a megengedett 120 helyett 172 km/órát mértek nála.

Kategóriagyőztes lett napjaink legfelkapottabb versenyzőnője, a W Series összesítését vezető Jamie Chadwick is, aki Alex Brundle és Peter Cate oldalán egy Aston Martint vezetett - összesítésben ez nekik a 28. helyet jelentette.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10418) guftabi96


guftabi96
addikt

A Hyundai kiszállhat a WTCR-ből.

#KeepFightingMichael

(#10419) Ventur@ válasza guftabi96 (#10418) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mondjuk azért a Hyundai-t sem kell félteni, mert erősen ők is gyári csapat...csak, hogy közben azért ügyfél alapú versenyeztetés is megy, mert van egy csomó nemzeti bajnokságban i30 N és Veloster TCR. Egyébként jogos Adamo "kifakadása". Már ott kezdődik az egész, hogy a Lynk & Co. nevezését el sem kellett volna az FIA-nak és a WSC-nek fogadni, hiszen van 4 autójuk és kész. Pont ezért is vannak előnyben a BoP-ben minden más "gyártóval" szemben. Simán lehetett volna azt mondani hogy: Gyártsatok le min. 10 autót, indítsatok min. 2 nemzeti bajnokságban autókat és jöhettek. De, gondolom az FIA és a WSC kasszájába benyomott kínai pénz miatt, szépen ezt elnézték :U .

Súly kompenzációt is miért nem lehet úgy csinálni, mint régen, hogy versenyzőre osztották a plusz súlyt, nem pedig márkára? Ez jobban működne - szerintem -, mint a jelenlegi rendszer, mert mint látható ezt is ki lehet erősen játszani.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10420) Male válasza Marmonkanna (#10407) üzenetére


Male
nagyúr

Playeren nincs reklám... már ha azt a közvetítést választod. Értelem szerűen, ha az E1 / E2 adását indítod vele, akkor van, mert az a TV adás egy az egyben.

(#10421) guftabi96 válasza Ventur@ (#10419) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, mar az is santit, amit a Hyundai csinal.
Amit a Lynk&Co muvel, az viszont kb a TCR es ugy az egesz ugyfelversenyzes lekopese.

#KeepFightingMichael

(#10423) vlevi válasza Ciccuka (#10373) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jövő héten Hungaroring Classic.
Azt tervezem, hogy szombaton és vasárnap is kimegyek, mert tavaly a feléről lemaradtam, egy nap kevés volt rá.

(#10424) Ciccuka válasza vlevi (#10423) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha rajtam múlna én is mennék. Szuper hétvégi program.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10425) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

(#10426) emre


emre
veterán

Ha érdekelne valakit:

Goodwood Festival of Speed 2019 Live Stream

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10427) Ciccuka válasza emre (#10426) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az F1-es McLaren rekordját döntötte meg az elektromos Volkswagen

Hihetetlen, de amerre csak jár az elektromos Volkswagen I.D. R, ott új rekordidőt állít fel.

Jelenleg zajlik a Goodwoodi Sebességfesztivál idei kiírása - a híres hegyi menetet új és klasszikus versenyautók évről évre próbálják a lehető leggyorsabban teljesíteni. A Volkswagen prototípusa is részt vett az eseményen a Le Mans-i győztes Romain Dumas kezei alatt, a francia pedig pénteken 41,18-as szakaszidőt jegyezve megfutotta a valaha volt legjobb goodwoodi időt. Még különlegesebbé teszti ezt az a tény, hogy a VW egy 20 éves rekordot adott át a múltnak, amit még a McLaren MP4/13-as F1-es modelljével ért el 1999-ben a csapat akkori tesztpilótája, Nick Heidfeld. A német akkori 41,6-os ideje most több mint négy tizeddel dőlt meg. A VW már tavaly is kísérletet tett a goodwoodi rekord elhódítására, akkor még 1,45 másodperccel elmaradt tőle, idénre azonban fejlődött az autó: a technikai igazgató Francois-Xavier Demaison elmondása szerint a járgányt sprintre hangolták, a súlycsökkentés érdekében kevesebb akkumulátorral futott.

Ezzel tovább folytatódott Dumas és a Volkswagen I.D. R hódító hadjárata: az elektromos csodajárgány idén már megfutotta az abszolút rekordot egy másik híres hegyi meneten, a coloradói Pikes Peaken, valamint megdöntötte az elektromos csúcsot a Nordschleifén is.

Összehasonlításként pedig álljon itt Heidfeld korábbi csúcsa - a német egyébként idén is ott volt az eseményen, ő a Mahindra FE-autóját hajtotta meg.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10428) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Szombat
8:50-9:15 W Series, időmérő
9:55-10:40 MotoGP, harmadik szabadedzés (Spíler 1)
10:00-10:20 Superbike, harmadik szabadedzés
10:00-10:30 WTCR, második szabadedzés
10:25-10:45 DTM, első időmérő
12:00-12:25 Superbike, Super Pole (Eurosport 2)
12:00-12:40 WTCR, első időmérő
13:30-14:30 DTM, első futam
13:30-14:00 MotoGP, negyedik szabadedzés (Spíler 1)
14:10-14:50 MotoGP, időmérő (Spíler 2)
15:00-15:40 Superbike, első futam (Eurosport 2 és Spíler 2)
16:10-16:45 W Series, futam
16:15-16:45 WTCR, első futam (Eurosport 2)

Vasárnap
10:35-10:55 DTM, második időmérő
11:00-12:20 WTCR, második időmérő
12:00-12:20 Superbike, második futam (Eurosport 2 és Spíler 2)
13:30-14:30 DTM, második futam
14:00-14:45 MotoGP, futam (Spíler 1)
15:00-15:40 Superbike, harmadik futam (16:05-től Spíler 2)
15:00-15:50 WRX, elődöntők és döntő (Spíler 2)
16:30-17:00 WTCR, második futam (Eurosport 2)
18:00-18:35 WTCR, harmadik futam (Eurosport 2)

[link]

16 ezreddel nyerte a háromfős csatát, ismét kivívta a versenyzési jogot Keszthelyi Vivien

Érdekes helyzet elé állította három pilótáját a W Series a norisringi edzésnap kezdetén. Mivel az előző két versenyhétvégéről hockenheimi sérülése miatt hiányzó Emma Kimilainen ezen a hétvégén visszatért, a létszám ismét teljes lett a női sorozatban, a szervezők pedig szeretnének visszaállni az eredeti formátumhoz, ami szerint a közös pénteki edzések után 18 hölgy kapja meg a jogot az időmérőn és a versenyen való részvételre, ketten pedig tartalékos szerepkörbe lépnek vissza.

A sorozat péntek este közölte a nyilvánossággal, hogy milyen megoldáshoz folyamodtak: az eredetileg tartalékpilótai státuszban lévő Keszthelyi Viviennel és a belga Sarah Bovyval, valamint az előző futamokon leggyengébben teljesítő kanadai Megan Gilkesszel tudatták az edzések előtt, hogy hármuk közül csak egyikük, a nap során leggyorsabb tempót mutató kapja meg a jogot a folytatásra. A különmeccs résztvevői láthatóan odatették magukat, hiszen a jobb köridőket hozó második edzésen mind a középmezőnyben végeztek. Közöttük az állás rendkívül szoros volt, Keszthelyi 0:51,278-as időt futott, Gilkes 0:51,294-gyel végzett egy hajszállal mögötte, Bovy pedig 0:51,431-gyel követte őket. A W Series a nap végén tudatta a versenyzőkkel és a közönséggel, hogy ennek értelmében Keszthelyi vehet részt a szombaton 8:50-kor kezdődő időmérőn és 16:10-kor startoló futamon.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10429) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nevetséges amit ezzel a gumibálával művelnek, akárhányszor elviszi egy versenyző, FCY vagy piros.

Norbi :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10430) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Guerrieri-n most óriásit lehet hozni, ha csak két dobogót lehoz Norbi (+ időmérő TOP5) amígy Geri 20. helyen bóklászik, nagyon megközelítheti összetettben.

"Lap of my life" - ennyi :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10431) guftabi96


guftabi96
addikt

Ez oda lett rakva :D

#KeepFightingMichael

(#10432) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Race 1 DTM Norisring 2019

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10433) Motion_Blur válasza guftabi96 (#10431) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mi lett Tarkínivel?

Tavaly verte Norbit, az utóbbi időben viszont nagyon kikap tőle.

De azt se értem hogy pl. Panis hogy verte 1mp-el Azcona-t.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10434) Motion_Blur válasza Ciccuka (#10428) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Újabb magyar siker:

Vivikénk 17. helyen kvalifikált!

(a 18 fős mezőnyben) ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10435) Ciccuka válasza Motion_Blur (#10434) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az is eredmény. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10436) emre válasza Motion_Blur (#10434) üzenetére


emre
veterán

na jó, ki nem fejezte be? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10437) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Na, úgy látom tenisz van futam helyett megint :((

(#10438) Bozso68 válasza dudikpal (#10437) üzenetére


Bozso68
senior tag

A Playerek kívül látható online a futam?

(#10439) MKLS válasza Bozso68 (#10438) üzenetére


MKLS
aktív tag

Valaki streamet tud? :(

(#10440) Ciccuka válasza dudikpal (#10437) üzenetére


Ciccuka
veterán

M4Sport 19:20 ismétlés
Eurosport 2 04:00 ismétlés

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10441) feri1014 válasza Bozso68 (#10438) üzenetére


feri1014
senior tag

(#10442) f1RmW4r3


f1RmW4r3
csendes tag

m4sport.hu ÉLŐ: [link]

(#10443) Ciccuka


Ciccuka
veterán

W-Series timing

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10444) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Krva M4 folyamatosan akad...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10445) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tisztán 30 pont Geriérinek, ha így megy és nem lesz Norbinak DNF, holnap átveheti a vezetést :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10446) Bozso68 válasza feri1014 (#10441) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszönöm. Kár lett volna kihagyni.

(#10447) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

csodák csodájára az upc directes eurosport 2-n nem tenisz ment, hanem a wtcr.

(#10448) Male válasza Marmonkanna (#10447) üzenetére


Male
nagyúr

Playeres E2-n is a WTCR ment, Lantival... csodálkoztam is, de látom sokaknál a másik E2 adás volt kábelen.

Viszont holnap az időmérő E1 elvileg mégis.

Norbinak meg gratulálok, ezt szépen behozta ma :)

(#10449) Ventur@


Ventur@
senior tag

Így sem néztem még WTCR futamot :D :

m4 online-on ment a kép (kevés hanggal), Lanti meg a WTC Blog Yt oldalán hangban ment. Kellett egy 30 mp-es csúsztatás Lanti hangjában és meg is volt a közvetítés :D .

Amúgy meg Eurosport Event....az...persze. Sajnos még jó pár évig miattuk nem lesz normális közvetítés :W :((( .

(#10445) Motion_Blur: "csak" 25 pont az a 30, de már így is csak 15-re van Guerrieri. Látva Norbi mai kvalis és versenyteljesítményét és a Honda-k szenvedését, ebből bizony egy zsíros kis vasárnap néz ki Norbinak, amivel át is vehetné az összetett vezetést :C .

Egyébként, Lanti mondta, hogy holnap 10:55-től E1-en adják élőben a második kvalit, mert műsorváltozás lesz :R :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10450) [CS]Blade2 válasza emre (#10436) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ráéreztél: Alice Powell nem fejezte be. Megállt állítólag a gépe 8 perccel a vége előtt. Ezért lett 18.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.