Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93301) hitman77 válasza ddt500hu (#93298) üzenetére


hitman77
senior tag

Igen ez is egy megoldás lenne, de csak 14k free xp-m van. Lehet várok vele.

Mogyesz75: ha másodlagos megjelenítőn HDMI kimeneten keresztül játszok az csökkenti az FPS-t? Akkor is ha nem aktív a másodlagos megejelenítő csak rá van dugva a notebookra? Csak mert nem vettem észre eddig különbséget a beépített kijelző és a HDMI-n rákötött monitor között.

[ Szerkesztve ]

(#93302) slett27


slett27
addikt

Mondjatok legyetek szívesek egy olyan "jellegű" tankot, mint Tier 5-ben a KV-1S. 2 skillel hatalmas csatákat megyek. Még vereségnél is 10k-k jönnek kerdtiben. Általában az első ötben, de leginkább az első háromban benne vagyok. Tier 7-ben szeretnék ilyen tankot. Most a BP van, de nekem ezzel nem megy. Hiába erős a frontja, jellemzően valahogy mindig belövik. Alig tudok tankot egyáltalán kilőni, igazából szinte csak frag van, amire nagyon mérgesek és időnként jogosan. Thx előre is !

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#93303) ddt500hu válasza slett27 (#93302) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tiger I, KV3, T29.

(#93304) Tarill


Tarill
őstag

primitív kérdés de a rádiónak mi a feladata? mit érek a fejlesztésével el? :B

(#93305) mcwolf79 válasza Tarill (#93304) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Ajánlott olvasmány]

Kérdésedra a rövid válasz:
Ha X csapattárs és a saját rádiód hatótávja nem éri el egymást, akkor nem fogod érzékelni az általa felspottolt ellenfelet.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#93306) slett27 válasza ddt500hu (#93303) üzenetére


slett27
addikt

Ahham...köszönöm ! Valójában én is a Tiger-re és a T29-re gondoltam. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#93307) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
Egy barátom valószínű kipróbálná a játékot. Honnan/hogy lehet Invite kódot szerezni, már ha lehet?
Emlékszem valami akcióra, hogy ha én hívom meg és elér egy szintet kapunk egy prémium vasat, ez él még?

Bazinga!

(#93308) Atti777 válasza Jolet (#93300) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha tovább akarod vinni a legénységet, akkor mindenképpen érdemes.
De egyébként is 80%-kal nő a camo, ha jól nézem

Путин, иди нахуй!

(#93309) Szepi1979 válasza bluyoo (#93307) üzenetére


Szepi1979
senior tag

invite kód:

92DCA-GSBGT-KTVA2-7756N-2CFAM

7 days of Premium Account
500 gold
T2 Premium Light Tank + garage slot

Az a szint a tizes, akkor te kapsz egy 8as prémet.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#93310) tsiga18


tsiga18
tag

Akinek kell meghívó kód, szóljon, van 2db-om

[ Szerkesztve ]

(#93311) bluyoo válasza Szepi1979 (#93309) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi! :R
Meglátjuk lesz-e kedve a játékhoz. :)
Na meg utánajárok, hogy ez a meghívásos dolog, hogy működik. Még nem hívtam meg senkit.
Ezek szerint a meghívottnak nem esik le semmi? :)

Bazinga!

(#93312) Szepi1979 válasza bluyoo (#93311) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha szakaszban játszotok akkor Xp Boostot kaptok mindketten. Ha a kód nem jó adok másikat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#93313) zodo válasza tsiga18 (#93310) üzenetére


zodo
nagyúr

11 napja kezdtem, kár hogy erről a meghívókódos témáról nem olvastam.

(#93314) tsiga18 válasza zodo (#93313) üzenetére


tsiga18
tag

11 nap alatt meddig jutottál? t5-6? szerintem nem vesztesz sokat ha nekiállsz újra a játéknak, sőt kapsz extrákat is a meghívó kód által + tapasztaltabb leszel a játékban is a 11 napod által :). Csak egy másik e-mail címre lesz szükséged.
Persze a döntés a tiéd

(#93315) h1mpi válasza tsiga18 (#93314) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1 :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#93316) bluyoo válasza Szepi1979 (#93312) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszönöm a segítséged. :)
Neked megvan már a meghívásos prémium tank? Melyik lenne az?

(#93314) tsiga18
+2 Amúgy milyen kódod van? :B

(#93313) zodo

Én is "csupaszon" kezdtem. Pedig jól jött volna az a kis plusz .... :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#93317) Szepi1979 válasza bluyoo (#93316) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem nincs meg, nem is hívtam meg senkit, minden ismerősöm nélkülem kezdi. :)
Nem igazán érdekel a megszerezhető tank, nem tűnik nagy számnak.

“ nem kell mindig nyerni “

(#93318) zodo válasza tsiga18 (#93314) üzenetére


zodo
nagyúr

Addig se jutottam. Járműveim és statisztikám.

(#93319) tsiga18 válasza bluyoo (#93316) üzenetére


tsiga18
tag

Vagy razer-es vagy alienware-s, nem tudom :))

(#93320) ddt500hu válasza zodo (#93318) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kuka. :DDD

(#93321) zodo válasza ddt500hu (#93320) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó van na :) de mit kellett volna tennem hogy ne kuka legyen? :B

[ Szerkesztve ]

(#93322) BoogeyM@n válasza zodo (#93321) üzenetére


BoogeyM@n
tag

1hét prémium account gondolj bele nem mész suliba se és lesz lesz egy tier10-ed ha nem kettő mert annyira belejössz :) persze ha még csak te is tanuló vagy?

Mi a helyzet az M60-al?
Tudom teszten sincs még sajna hiába kerestem de mikor jön?

[ Szerkesztve ]

(#93323) scyllarus válasza zodo (#93321) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem a minőségére értette a kolléga (szerintem).
Hanem arra, hogy nincs még sok munkád benne, inkább dobd ki, és kezdd előlről. Jön a hosszú hétvége, rossz idővel. Prém accal gyorsan utoléred a mostani szintedet, csak lesz egy kis prémtankod meg goldod a felszerelés pakolgatására. Ja, és megkeresheted T5-ig jó pár tank árát előre az egy hét alatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#93324) S.Copperpot válasza BoogeyM@n (#93322) üzenetére


S.Copperpot
tag

Ha erre gondolsz, az első klánháborúban lehetett nyerni.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#93325) S.Copperpot válasza zodo (#93321) üzenetére


S.Copperpot
tag

Bár ezt ennyi adatból nagyon nehéz megmondani, ami nekem feltűnt, az az alacsony találati arány, és a kicsi sebzés együttható. A két érték nekem azt mondja, hogy a célzással lesz a gond. Én azt javaslom, a szokásos dolgokon kívül (olvasd el a wikit, bújd a guide-okat, nézd a youtube videókat, kérdezz konkrétan, ha valami nem világos), hogy javíts a célzáson, hogy ott találd el a tankokat, ahol számít, és koncentrálj a sebzésre. A sebzésből jön az XP nagy része, és szinte a teljes pénz. Ha sokat sebzel, jönni fognak az eredmények.

Szerki: ja igen, és elsőnek szerintem a KV1 ágra koncentrálj, ha az megvan, akkor pedig próbáld ki az összes tankot az első 5 tierben, ami érdekel. Mire mindenfajta tankot kipróbálsz, lesz már annyi tapasztalatod, hogy eldöntsd, hogy neked melyik nemzet melyik típusú tankjai jönnek be legjobban, és arra haladj tovább.

Még valami: fejlessz kötélidegzetet. Szükséged lesz rá. ;)

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#93326) ddt500hu válasza zodo (#93321) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak vicceltem. 200 csata szinte semmi. Innen nem gáz újrakezdeni.

(#93327) zodo válasza BoogeyM@n (#93322) üzenetére


zodo
nagyúr

40 múltam és eddig csak autós játékok vonalán mozogtam (árkád, szimulátor) esetleg régebbi tomb raider.
Néha még akadnak gondjaim a rövidítésekkel is. Pl. xp, skill, perk, cw stb.
:B

scyllarus

Nem vettem bántásnak csak gondoltam hátha kapok valami útbaigazítást.
pl.: milyen tank típusokat érdemes kezdésnek vásárolni mert ...

Akkor max bukom a nick nevem és kell egy új email cím, reg alatt megadni a kódot aztán újra kell telepítenem és ennyi?

S.Copperpot

Nagyjából annyi hogy csak megyek, meglátom az ellenséget és próbálom eltalálni.
Kapkodós, ismerkedős játékstílusnak nevezném de majd igyekszem.
Próbáltam összekaparni a IV szintű könnyű tankot a küldetések megkezdéséhez hogy legyen pénzem, tapasztalatom miközben lestem az ellenséges tankokat hogy melyik mire képes hogy később majd egy fokkal okosabb legyek a vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

(#93328) S.Copperpot válasza zodo (#93327) üzenetére


S.Copperpot
tag

"Akkor max bukom a nick nevem és kell egy új email cím, reg alatt megadni a kódot aztán újra kell telepítenem és ennyi?"
Így van. A nicknevedet sem bukod el, hiszen ez az accod is megmarad, de szerintem is jobban jársz, ha invite kóddal újrakezded, és arra az accra koncentrálsz. Amúgy szerintem meghívhatod magad is, és ha az új accal eléred a T10-et, mindkét accra kapsz egy speciális tankot. A régit esetleg átkönyörögheted egy másik email címre, és elajándékozhatod egy haverodnak pl (bár ez lehet, hogy EULA sértő, meg kell nézni. Szerintem ha nem pénzért adod, senkinek nem fog fájni).

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#93329) zodo válasza S.Copperpot (#93328) üzenetére


zodo
nagyúr

Hogy tudom magam meghívni, hol találom ezt az invite kódot vagy ez is feltételhez kötött?

Köszi a KV1 ág tippet!
Kötélidegzet?
Hát tegnap cserben hagyott mikor épphogy meglett az alap IV-es tankom, sorra egy-egy lövésből, hello. :)
Néha még azt se tudom beazonosítani hogy honnan, kitől kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#93330) #84221696 válasza zodo (#93327) üzenetére


#84221696
törölt tag

Üdv a negyvenesek táborában! :)
Én szerepjátékokkal toltam. Aztán valahogy egy hónapja (vagy kettő) kaptam kedvet a wothoz. Hatos szinten vagyok és nagyon élvezem a játékot. Amcsi nehéz tank vonalon indultam el, aztán lesz, ami lesz.
Most jutottam el oda, hogy vettem egy havi prémiumot xp-t és lóvét farmolni. Mondjuk, a lóvból nem sok farm jön össze, mert elmegy a gold skulóra, amikor t7-t8 csatába dob be az mm. De jól van ez így.
Szóval, jó játékot. Vagy ahogy a cseten nyomják: gg! :)

(#93331) zodo válasza #84221696 (#93330) üzenetére


zodo
nagyúr

Üdv!
Csak 3 hónapja annyi de akkor is annyi az. :)
1 éve adtam fel a szimulátorozás világát mert sok időt felemészt amit már nem tudtam kigazdálkodni.
Eladtam a kormányt, vga-t is mert épp kellett a pénz és ha már nem játszok alapon minek porosodjanak.
Gondoltam egy merészet és a prociba integrált vga-al próbáltam szerencsét, hátha eldöcög rajta a játék.
Néha felkapom a vizet de egész jó játék, legalábbis egy ideig biztos el leszek vele.
Kösz és viszont gg!

[ Szerkesztve ]

(#93332) zodo


zodo
nagyúr

Akkor a buzdítás okán. :)
Ha valakinek lenne felesleges/felhasználható invite kódja azt szívesen venném. Köszönöm.

(#93333) tsiga18 válasza zodo (#93332) üzenetére


tsiga18
tag

privi megy

[ Szerkesztve ]

(#93334) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Most őszintén, hogy a picsába húzzam így a WN akárhanyat? :N

Sorozatosan ez megy. Kritikán aluli.

Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93335) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#93334) üzenetére


ddt500hu
veterán

Legközelebb adj le lövést! Bal klikk! :P

(#93336) zodo válasza tsiga18 (#93333) üzenetére


zodo
nagyúr

Válaszoltam és itt is köszönöm szépen! :R

(#93337) Kean_Sorbo válasza ddt500hu (#93335) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Jájájájájááájjjj. ;] Erre nem is gondoltam. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#93338) BoogeyM@n válasza S.Copperpot (#93324) üzenetére


BoogeyM@n
tag

köszi akkor vmit félre hallottam/értettem csak gold tank marad kár

(#93339) zodo válasza S.Copperpot (#93325) üzenetére


zodo
nagyúr

KV1 ág kapcsán a kezdéskor, garázsban lévő MS1 => T-26 => T-46 => T-28 => KV1 => T-150 => KV3 => KV4 => ST1 => IS4 értetted?

Egyéb hasznos infót is szívesen veszek hogy a legjobban ki tudjam használni a 7 napos lehetőséget.
Pl.: milyen fejlesztéseket/fogyócikkeket vegyek, legénység fejlesztés,

(#93340) Chris0321 válasza zodo (#93339) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudom nem engem kérdeztél, de szerintem az IS-7 ág jobb választás, mivel így nem kell szenvedni az ST-I-n a top ágyúval és az IS ág mozgékonyabb bár kevésbé páncélozott. Én töltésgyorsítót, célzásgyorsítót(amelyik tankra lehetett arra vertikális stabilizátort tettem mert az hasznosabb) és periszkóp távcsövet használtam. Javítókészletet, eü csomagot és tűzoltó készüléket használtam a tankokon, mindegyikből a csak kreditért megvehetőt. A legénységnek heavy tankon szerintem a javítás a legfontosabb, a parancsnoknak 6. érzék. Másodiknak a parancsnoknak szoktam javítást adni, a többi legénységi tagnak pedig egyedi skill-t.

(#93341) S.Copperpot válasza zodo (#93329) üzenetére


S.Copperpot
tag

Speckó tank:
Két extrát lehet kapni, de mivel magával ritkán megy az ember platoont, neked inkább a második az érdekes:
"The recruiter will also receive a Т95Е2 tank without a crew in reward if one of the new players invited by this recruiter purchases a tier X vehicle. This will not affect the other bonuses. However, it must be pointed out that after the amount of experience in the pool reaches 1,000,000, the recruiter will receive only a Commander for his crew." stb.

Ha nagyon felhúz a játék, többen kicsit le szokták tenni pihenni, másnap elővenni, ilyesmi... persze amikor az ember prémiumra optimalizál ez nehézkes lehet. Erre mondtam a kötélidegzetet. Vagy, ha úgy jobban tetszik, zen állapotban ajánlatos játszani... :)

Abban, hogy ki, hogyan és honnan lőtt meg, segít a szabályok ismerete, és a meccsek visszanézése. Kapcsold be a beállításokban a rögzítést, és ha valami mágiát vélsz felfedezni, nézd vissza a meccset! Kockázd ki, nézd meg több nézőpontból, értsd meg, hogy mi történt, és vond le a tanulságokat.

A KV-1 témáról: A KV-1-et azért javasoltam, mert rendkívül felhasználóbarát tud lenni, nem torolja meg azonnal a hibákat, és viszonylag jól hozhat a konyhára, ha nem használsz túl sok goldot. Ez igaz az orosz heavy tankokra úgy általában is. Ebben a fázisban törekedj a spórolásra. Tanuld meg a weakspotokat, és szokj hozzá, hogy csak akkor lősz aranyat, ha biztos a találat és szinte biztos, hogy átmegy. Ez a szokás később sokat fog segíteni minden tank esetében, és több pénzed is marad.

Én azt gondolom, hogy a KV-1 teljes kifejlesztése (Elit tankra: beleértve az összes következő tankot is) után kicsit körülnézhetsz más irányokban: más tankosztály az oroszokon belül, kihasználva, hogy egy csomó közös modul van népen belül, vagy kezdj egy új népet. Pl. szerintem az 5-ös francia heavy a legjobb a kategóriájában, de az odavezető út hajkitépős lesz egy kezdőnek. Imádom a T-34-et is, szigorúan az 57 millis ágyúval. Amikor már sok tapasztalatot gyűjtöttél, és úgy gondolod, minden helyzetet kezelni tudsz, ami előfordulhat, valamint tudod már, hogy melyik stílus tetszik, célzottan nekiállhatsz fejleszteni. Figyelj arra, amit Chris0321 kolléga mondott: előfordul, hogy ugyanazt a fejlesztést az egyik tankon egyszerűbben tudod elérni, egy másikkal pedig kínszenvedés lesz.

Általános tanácsok:
- Legfontosabb kezdő tanács: a csatákból büntetés nélkül ki lehet lépni, ha már kilőttek! Nem kell végigvárni!
- Kezdő artista tanács: kezdés után nyomd meg a SHIFT-et... így egyszerűbb lesz. De ne felejts el fedezékből-fedezékbe bújkálni a lövések között (SHIFT megint)!
- 2-3 tanknál többet nem érdemes fejleszteni egyszerre, inkább ne lövesd ki magad a csatában
- ha meg tudod tenni, akcióban vásárolj felszerelést, fogyóeszközt, mindent féláron, halmozz fel. Ezen is sokat tudsz spórolni
- először álcahálót, periszkópot és szerszámosládát vegyél felszerelésből (ezeket át lehet rakni másik tankra)
- jó, most még egy készletet a másodlagos tankra (amivel akkor mész, ha az elsőt kilőtték)
- fix felszerelést csak arra a tankra tegyél, amit hosszú távra megtartasz - először nyilván arra, amivel átlagosan a legtöbb pénzt tudod keresni - ez lesz a pénzkereső tankod. Ha ez nem prémium, akkor tudástól függően általában 5-6 esetleg 7-8-as tank, de van aki 10-essel farmol. Figyeld a bevételedet, és válaszd azt, amivel NEKED a legjobban megy
- prémium tankok: először tapasztalj ki többféle normál tankot, és amelyik a legjobban bejön élvezet és bevétel szempontjából, ahhoz hasonló prémiumot vegyél pénzt keresni. 5-ös alatt nem nagyon érdemes rá költeni. Pénzt 7-8-as tier-ű prémiumok hoznak legjobban. Mindig féláron vagy akcióban vásárolj prémium tankot is.
- 5-ös tier-ű tanknál kisebbet csak akkor érdemes megtartani, ha sz*rásig vagy garázshellyel
- a csatában törekedj a tankod feladatkörének megfelelően viselkedni: felderítő (scout - legtöbbször light), közelharcos (brawler - legtöbbször a heavy, néhány med), megkerülős (flanker - legtöbbször med, néha más), sniper (mindenféle, meg talán az artyt ide lehet sorolni)
- a legfontosabb, hogy minél tovább életben maradj, úgy hogy a feladatodat végzed ÉS sebezz
- nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe, de itt - az alkalmankénti cívódást leszámítva - nagyon jó a társaság, minden kérdésedre választ kaphatsz!

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#93342) joergie


joergie
őstag

Átdolgozott mapok minimapjai láthatóak váltakozva gif-ben(régi/új).

Siegfried line-t kivéve elég sokat változnak. Sand riveren a folyómeder lasan teljesen eltűnik ahogy halad előre az idő. De azt hiszem a balance szempontjából hasznosak a változások.
Westfield felső részét teljesen átdolgozták. Nem is csodálom. ÉÉÉs most nézem hoogy végig lehet menni a hídon :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93343) Simulacrum válasza joergie (#93342) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én mindegyik térképet szerettem a jelenlegi verziójában is. Tudtam volna másokat változtatni (El Halluf, Pearl River, Hidden Village). Kíváncsi vagyok mennyire rontották el őket ezekkel a változtatásokkal.

Ha esetleg tudtok valakit, aki szívesen elkezdené a játékot, akkor szóljatok, mert meghívnám. Én ugyanis szívesen elfogadnék a garázsomba egy T95E2 tankot.

(#93344) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

A kv3 tornya oldalról mennyire páncélozott? Közel 90 fokos szögben nem ütöttem át t43-al... Indien pz front testéről is kétszer pattantam, ezen remélem hamar túl leszek mert egy comet rommá alázza!

(#93345) fradi81 válasza MinionFlasH (#93344) üzenetére


fradi81
veterán

144-25% 108mm így simán pattansz róla.

moto g72, Ninebot d28e

(#93346) grizlisandor válasza MinionFlasH (#93344) üzenetére


grizlisandor
addikt

IndienPZ tapasztalataim alapján 9.7-ben egyre több mindent pattint, elnyeli a láncom a lövedéket. A másik lehetőség, hogy én fejlődtem vele. ;]

(#93347) Jolet válasza joergie (#93342) üzenetére


Jolet
őstag

westfielden régen is át lehetett menni a hídon ha jól emlékszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#93348) zodo válasza Chris0321 (#93340) üzenetére


zodo
nagyúr

és S.Copperpot, köszi mindkettőtöknek!

Megpróbálom a lehető legjobban kihasználni a 7 napot, igaz csak a hosszú hétvége lesz a mérvadó mert hét közben csak 2-3 órám van játszani.
IS vonalról már olvastam valahol, lehet ezt is megnézem de javarészt még mindig az ismerkedésről szól a játék.
pl. két napja tudom hogy is lehet chatelni (google volt a segítségemre)
Szerintem az a baj hogy gyorsan szerettem volna a nagyobb szintet elérni ami kapkodást és idegőrlést szült.

(#93349) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
A SU-85I -t érdemes lehet megvenni 1150 aranyért?
Csak német TD-im vannak azok bejönnek.
Kivéve (egyelőre) a Ferdinand, irtó lassú. Bár még a 2x Porsche Typ 100/3 motorral használom, 100-as üzemanyaggal itatva.

Bazinga!

(#93350) emre válasza Jolet (#93347) üzenetére


emre
veterán

Át lehetett, de csak bizonyos csata módban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.