Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#92951) MinionFlasH válasza Quan-Chi (#92950) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A lightok kivételek lennének, és akkor kávéval lehet JT 8.8at erőszakolni! ;)

(#92952) Kean_Sorbo válasza Dryman (#92916) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Sajnos a 263-as nekem is elvan átkozva. Egész egyszerűen olyan szerencsétlen csapatokat kapok vele, hogy néha sírhatnékom van. Kemény 40%-on áll kb. 1800 átlagsebzéssel, pedig 4-5000 sebzést simán kilehet vele osztani.
Az RNG sincs vele sajnos. Tegnap városi harcban (kb. 100-150 méterekről) 9 telitalálatból 7 lepattanót lőttem a 290-pennel. Aztán egy KV-4 seggét nem vitte át, igaz másodszorra. Ezzel nincs bajom, mert hát biztos van ilyen, de a retardált csapatokkal nem tudok mit kezdeni. Hullanak el körülöttem a csapattársak, mintha őket lövöldözném.

Tegnap 30 csatát mentem vele 46,6 WR mellett kemény 2324-es átlagot hoztam vele. Ami azért már fejlődés, de így is nagyon rossz szájízzel mentem aludni, főleg a 0-1000 közötti meccsek miatt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#92953) BoogeyM@n válasza Quan-Chi (#92950) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Jajne medállok azok nem fontosak 1x megnézed/megszerzed utána unalmas viszont az kihívás hogy +1-2 tier ellen mész.
Bár amikor magasabb szintre repít azért az már túlzás főleg ha még lassú is vagy még felderíteni is.

(#92954) szbalogh válasza h1mpi (#92930) üzenetére


szbalogh
őstag

Minél magasabb szonten játszol annál jobb a játékosok átlagtudása is. T10-ben azért többnyire legalább a játékosok harmada már zöld, még a régi színezés szerint is. A pirosakat rendesen kifütyülik. Tier 4-5 alatt meg az a kiugró ha akad 1-2 kék vagy feletti játékos. Szóval T10-ben kell tolnod ;)
Nincs ezzel semmi gond, nem lenne jó a wn szerinti MM. Valamelyik QésA-ben volt róla szó, hogy bizonyos csata szám alatt csak hasonlóakkal rakja majd össze a noobokat vagy wg érték szerint? Már nem emlékszem. Meg valami tier korlát is volt.

Sok küldetést nem igazán lehet máshogy megcsinálni csak nagyon noob csapattársakkal. Lásd a HT-15 küldimet az offban. Mi lett volna ha sokkal jobbak vagyunk? Oda se értem volna a frontra. Így meg két helyen is rendes adok-kapokra volt lehetőség.

Kár ezen sírni. Van amikor veled vannak a jobb játékosok és van amikor ellened. Tökéletesen egyforma csapatokat meg nem is lehet összerakni, vagy várhatnál rá órákat.
Ha ügyes vagy, akkor a biztos vereség ellenére is tudsz jó nagy wn8-at kihozni a meccsből. Inkább a 15:1-es győzelmekkel van a baj, ha lassú tankban vagy csak nyomod a W-t és nézed, ahogy mások jó nagyokat sebeznek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#92955) Tarill


Tarill
őstag

wot nak van valami teszt szervere ahol ki lehet próbálni nagy tankokat is? tier 9-10 vagy a premiumok? gondolkozom egy is-6 on de nagyon sokallom az árát :/

(#92956) h1mpi válasza sith7 (#92943) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet bedarálnának többet, de véleményem szerint az 1300-as wn8-ammal kaphatnék 800-1800-ig csapat társakat és ellenségeket. Természetesen egy 1800-as wn8-as player jobb nálam, de nem annyival, hogy mindent kiszedjen előlem. Szerintem a 800-as szint már elegendő lehet, hogy ne botokkal és 10-12 évesekkel kelljen együtt játszani és a jó playereknek is meg lenne a hunt, mert egy 1800-asnak kiszedni egy 800-ast nem bonyolult. Inkább az lenne a gond, hogy egy csata leképzése 10 perc lenne....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#92957) SyMbioTe válasza Tarill (#92955) üzenetére

[link]
Telepítőt letöltöd, feltelepíted (ugyanúgy mint a rendes wot-ot) és belépsz az acc.-oddal. Kapsz 20k aranyat és 100-100millió creditet és free xp-t. Nincs befolyással a rendes acc.-odra. Ha megejlenik véglegesen az aktuális teszten futó patch akkor zárják a teszt szervert.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#92958) Angel1981 válasza Tarill (#92955) üzenetére


Angel1981
veterán

VAN

(#92959) sequator válasza szbalogh (#92954) üzenetére


sequator
senior tag

"Minél magasabb szinten játszol annál jobb a játékosok átlagtudása is. T10-ben azért többnyire legalább a játékosok harmada már zöld, még a régi színezés szerint is."

Nem használok XVM-t, de ha ez valóban így van, akkor nem értem miért agyhalottak? A T9es tankjaim többségével a WRem 40-45% körül van, mert egyszerűen képtelenség T9esként lehozni a meccseket, ahol a T10es lemmingeznek, kempelnek vagy mindkettőt egyszerre. :(

"Van amikor veled vannak a jobb játékosok és van amikor ellened."

Sajnos az életben is elég balszerencsés vagyok, és ezt kapom játék közben is. Nekem többnyire ellenem vannak, vagy akkor vannak velem, amikor valami jó lassú járművel megyek. :)

Nem kellene, hogy tökéletesen egyforma legyen, de legalább törekedjen rá az MM. Szerintem a játékosok többsége kiegyezne azzal, ha legalább a két csapat közt igyekezne egyformán szétosztani a játékosokat.
Valószínűleg a 15ből legalább 10-12 piroska lenne, de mindenképp jobb érzés lenne, ha a játékos azt látná, hogy a túloldalon is ez a helyzet. A csata elején meglátni egy marék lilát a túloldalon, nálatok meg a legjobb is alig zöld, az rögtön leveri a morált és senki sem akar harcolni. Gyorsabb, ha kilöveti magát és megy egy másik csatába.

sautia

sequator

(#92960) BoogeyM@n válasza sequator (#92959) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Biztos elhangzott már de Platoon szakasz azzal lehet random-ban a legtöbbet megtenni vagy egyáltalán ne randomozz.

(#92961) BoogeyM@n


BoogeyM@n
tag

Szerintem élvezni kell a játékot nem lényeg nyersz-e vagy sem mert úgy is random lövölde és kész
örülni kell hogy látod a tankot és puffantatsz vele párat többet nem érdemel[link]
"Az öreg raszta tanítja Everything's alright"

Max ott a hivatalos fórum

[ Szerkesztve ]

(#92962) zsolthee válasza sequator (#92959) üzenetére


zsolthee
senior tag

Maradj együtt a lemming vonattal vagy a kempelőkkel és közben ossz ki minél több sebzést. Mást úgy sem tudsz tenni. Egyedül előre menni, Rambozni és pingetni a térképet... :(

[ Szerkesztve ]

(#92963) Warton válasza jagada (#92944) üzenetére


Warton
őstag

Nekem is van E-25, viszont a statom a legkevésbé sem érdekel. Alapvetően legénységképzés céljából vettem, meg jó poénnak tűnt, és az is, meg le volt 30%-kal árazva.

De akkor ezek szerint a történelmi hűség miatt a Tiger2-t pl. te is kizárólag a 88 L/71-el játszod... :U

[ Szerkesztve ]

(#92964) jagada válasza Warton (#92963) üzenetére


jagada
őstag

Utáltam a Tiger 2-t, el is adtam, amint ki lett fejlesztve az E75, de azért ne hasonlítgassuk már össze a két tankot. Az E25 van az egész játékban a legbrutálabb módon eltúlozva. Mivel neked van, gondolom nem kell ecsetelnem miről/mely tulajdonságairól is beszélek. Egyszerűen gusztustalan az a tank és szerintem semmi keresni valója nincs a játékban. Bármilyen félvak, agyhalott tud vele érvényesülni, játéktudást egyáltalán nem igényel, mégis könnyedén eldöntheti a csatákat (nem városi hadszíntéren).

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#92965) PR0JECTNR56 válasza jagada (#92964) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Kész szerencse, hogy az E-10 nincs benne a játékban, amiatt milyen rage lenne a saját szintjén. :D

(#92966) Warton válasza sequator (#92959) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem benned van a hiba. Nekem a 9-es tankjaim többsége 50% körüli wr-rel rendelkeznek. Kb. 300-300 csata után. Persze vannak olyan tankok, amikkel nekem speciel nem megy amcsi medek pl. És ott ennél jóval rosszabb az arány. De nem szeretem a Pattont, ennyi. Ezt nem dicsekvésből mondtam, mert nem tartom nagy számnak, meg kiemelkedő eredménynek, csak azért mondom, hogy nem lehetetlen a dolog és nem feltétlenül a játék a hibás vagy a csapattársak.

Amúgy a WR érték sem jelent sok mindent. Sokszor a legjobb tudás ellenére is vesztes a csata. Persze azért egy tendenciát azért lehet látni. Magasabb tierben, ha valaki top tankként nem sebezi le a kellő mennyiséget azon elmehet a csata. Nyilván egy 9-10-es tank esetében többször fordul elő, hogy top tank, mint pl. tier6-ban, így a "felelősség" is nagyobb.

(#92967) zsolthee válasza jagada (#92964) üzenetére


zsolthee
senior tag

Pár napja történt, hogy Tigris1-gyel top tier voltam és már majdnem örültem is, amikor az ellenkező oldalon megláttam egy 3 főből álló E25 szakaszt. Az eredményt szerintem mindenki tudja.
Na az gusztustlan volt. :D

(#92968) Warton válasza jagada (#92964) üzenetére


Warton
őstag

Savanyú a szőlő, mert neked nincs. :P
Ez az OP-ság is eléggé eltúlzott azért. A löveg rengeteget pattan, nagyon pici az alfa, ha észrevesznek véged van stb. Persze nem bántam meg, hogy megvettem, bár csak 155 csatát játszottam vele 52,9 % WR mellett.

(#92969) h1mpi válasza Warton (#92968) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is tudni kell vele játszani és amikor még kezdő voltam megvettem és el is adtam, mert szétszedtek mindig. (aztán vissza vettem hála istennek :C ) El kell vele kezdeni játszani a megfelelő módon és akkor sunyi kis dög tud lenni az biztos :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#92970) jr1994


jr1994
addikt

Nem értem miért OP egyesek szerint az E 25. Tier limites, mert még 8-as szinten is gyenge. De a szintjén is van "erősebb" TD, hogy csak egy példát mondjak a SU-122-44. Jobb DPM, jobb átütés, jobb alfa. Ha egy hármas szakasznyi van belőle, az is pusztító tud lenni. Ráadásul az E 25-tel játszani is kell tudni. Vagy vegyük a nem prémiumok közül a gyorsabbakat, T25AT és Jagdpanther. Ezek 7-es meccsen jobb eséllyel pattintanak, és még alfájuk is van ami nem jön rosszul ha egy pl 280 hp-s ellenséget 1 lövéssel kiszed nem háromszor kell rálőni megsebezni. 1480 átlagsebzésem van E 25-tel de azért kb vért kellett izzadnom, persze tény hogy élvezetes vele a játék de szerintem nem OP.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#92971) h1mpi válasza jr1994 (#92970) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én párszor bevitettem magamat tier9-be E-25-el :D Nézett az E-75, hogy mi lövi sz@rrá goldal :DDD

Vele tartom az eddigi sebzés rekordomat, ami 5600 dmg.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#92972) Warton válasza jr1994 (#92970) üzenetére


Warton
őstag

Akkor nem is vagyok vele annyira szar, mert nekem 1300 az átlag dmg-em vele. A többi 7-es TD-men jóval kevesebb (1000 alattiak). Lehet, hogy mégiscsak OP. :F

(#92973) zsolthee


zsolthee
senior tag

Mozgékony, kicsi (nehezebb eltalálni), pontos löveg, magas DPM (egy a láncra kettő a testre ;] ), remek álca. Kihagytam valamit? :)
Na már most ha valaki ebbe beleültet ey 3-4 skilles legénységet, durva dolgokat tud vele művelni.
Bár volt egy emlékezetes csatám vele, amikor egy - a bázisunkat foglaló 5-ös med - előbb észrevett mint én őt. :Y (Mondjuk ez nem jellemző, lehet én néztem be valamit a csata hevében.)

(#92971) h1mpi
5600dmg E25-tel? :Y Azt a csatát megnézném.. :K

[ Szerkesztve ]

(#92974) sequator válasza Warton (#92966) üzenetére


sequator
senior tag

Köszönöm az építő jellegű kritikát.
Tisztában vagyok vele, hogy az 1300as WN8ammal nem vagyok pro. Nagy valószínűséggel nem is leszek, esetleg második accon talán az 1500at össze tudnám statpadderkedni.
A WRem egyébként is olyan hullámzó, hogy hasonlót sem láttam még másnál.

Látványosan akkor kezdett a WRem romlani, amint elértem a T9es tankokat és egyre többet mentem velük. Sajnos annyira nem vagyok jó, hogy T8 felett megtudnám fordítani a csatáim többségét. 14 T9es tankból (vegyesen MT, HT, TD, arty) összesen 5tel van meg a legalább 50%.

sautia

sequator

(#92975) Jolet


Jolet
őstag

nekem e25-el 1318 csatám van 55,54%-os WR mellett és 1404 átlagsebzéssel és 2710-es maximum xp-vel és 4728-as maximális dmg-vel

de azt kell mondjam a múltkori célzás nerf vagy nevezzük bárminek is rendesen odatett neki, azt saccolnám, hogy legalább 20-30%-al nőtt a mellélövések száma...

én speciel már nem élvezem vele annyira a játékot...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#92976) jahrn válasza jagada (#92964) üzenetére


jahrn
senior tag

En is az altalad felvak agyhalott-nak nevezett E25 tulajok koze tartozom. Es imadom azt a kis dogot, kifejeztetten bejon a gerilla terror harcmod... Hozzateszem a JpzIV-et is imadtam (talan ez all legkozelebb az E-25 stilusahoz).
De az Su-122-44el jobb az atlag dmg-m mint az E-25tel, es szerintem is OP-bb mint a nemet gep. Erdekes az h 6 masodpercenkent lovok egy 122mm-es agyubol egy turhetoen (sot) pattogo fronttal rendelkezo TD-ben ulve senkit nem zavar....

(#92974) sequator Mult nyaron letoroltem a WoT-ot azzal az elhatarozassal h sohatobbe mert eleg volt/kiegtem/etcetc. Fel evvel kesobb ocsem keresere ujrakezdtem, de azotan folyamatosan csokken a WN8-am - most eppen 208x asszem, ha realisan nezem jelenleg inkabb a zoldek koze tartozom az 1700-1900 tartomanyban. Viszont leszarom, ha kedvem van jatszani jatszom, ha nincs kedvem akkor meg nem. Attol meg h 5k lenne a WN8-am nem elveznem jobban a jatekot, mint ahogy tomatokent sem elveznem kevesbe... Remelem ertheto mire celzok a fenti barokk kormondatokkal....

[ Szerkesztve ]

(#92977) #43783936 válasza jagada (#92964) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az e-25-öt erősen túlmisztifikálják.
Gyakorlatilag újra kell tanulni hozzá a pályákat, mert olyan alacsony.
A páncélja inkább csak arra való, hogy ne essen be az eső.
Rossz a híre, hála az agyatlan goldspammereknek.
Az ágyú átütése van amihez még golddal is kevés pl. Kv-4.

(#92978) Iron Funeral válasza sequator (#92959) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha rám hallgatsz akkor ne is használj XVM-et (magát a modot lehet használni, de a statos részeket be se kapcsold), mert egyrészt lehangoló látni ha rossz esélyt számol a csata nyerésre, az is lehangoló ha a csapattársaid bénák, az ellenben meg ott virul a cián/lila platoon, és emellett szerintem meg csalás is a használata. Nem a klasszikus értelemben véve, de ha van két ugyanolyan tank egymás mellett de az egyik lila, a másik meg sárga, akkor mindenki a lilát lövi, különösen igaz ez a ______ artistákra. Nem egy program alapján kellene dönteni arról, hogy kit lősz, hanem az ember saját megérzéseire vagy eszére támaszkodva kellene ezt végrehajtani. :o

Ha meg akarod érteni a high tier meccseket akkor játssz tier VIII-ban, mert ekkor bekerülhetsz mindenféle meccsbe, de nem mindig, szóval van lehetőséged kamatoztatni a szerzett tapasztalatokat azokban a meccsekben amikor nem golyófogóként szuperál a tankod (mert ugye mindenki a legkisebbet szereti lőni, különösen az arty~~). Ha úgy érzed hogy van elég tapasztalatod a mapokról, töltési időkről (tehát rájössz olyanokra pl. hogy E-100-ba hány alkalommal lőhetsz bele a lövése után, azelőtt hogy megint betöltene és rádkenne egy 750-es puszit), páncélsémákról meg ilyenekről, akkor menj fel tier IX-re. Szerintem sok szempontból ez a legjobb tier a játékban, hisz sok esetben nincs sok különbség a tízes meg a kilences tankok között, maximum néhány HP(vagy éppen sok HP). Olyasmi mintha preferált MM-es tier X tankban ülnél :).

A WN meg ilyenekkel ne foglalkozz, ha szórakozol a játékkal, és nem okoz álmatlanságot az, hogy 1300 körüli WN8-ad van (ami még ráadásul nem is "hivatalos" mérőszám) akkor nincs miért pedáloznod. Én személyesen annyit várok el a játékostársaimtól, hogy kommunikáljanak (nem feltétlen írásban, az is elég ha befejezi a kezdőkempelést miután megkérik rá), a többi csak plusz.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#92979) S.Copperpot válasza #43783936 (#92977) üzenetére


S.Copperpot
tag

75832 :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#92980) wwenigma válasza #43783936 (#92977) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mindjart megsajnalom azokat akik megvették.... :U Legszemetebb P2W szelete a játéknak... Messzirol spotol, gyorsan lo, gyorsan kozlekedik. OP hulladek...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92981) szbalogh válasza wwenigma (#92980) üzenetére


szbalogh
őstag

Messziről nem szpotol. A többi igaz :D

Nick: HE_Storm

(#92982) Bingisz válasza wwenigma (#92980) üzenetére


Bingisz
addikt

Van neki természetes ellensége a SU122-44 személyében...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#92983) PR0JECTNR56 válasza szbalogh (#92981) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az E-25 OP téma esetén gyakran felhozott érv még a mérete is, hiszen a WG elkészítette a tank modelljét, de a Conan Doyle-féle referenciaanyagként használt tervrajzokhoz képest a komplett jármű fizikai terjedelme jóval kisebb (és egyelőre ezen nem is terveznek változtatni), bár nem tartom kizártnak azt sem, hogy direkt készítették ilyenre már az elejétől fogva.
Viszont az E-25-től veszedelmesebb tanknak tartom a szovjet oldal VII-es szinten tevékenykedő páncélvadászát a SU-122-44 személyében.
Remek álcaképesség, közepes tank mobilitás, iszonyatos tűzerő és RoF, trollkodásra is alkalmas frontpáncél, fizikailag sem túl nagy kiterjedésű célpont, mintha a JP-t tették volna szteroidokra és az esetek többségében az embernek egy lövésre van ideje és annak kell igazán nagyot ütnie, ezt pedig a SU elég jól hozza.
Egyébként mindkét jármű a birtokomban van, bár az utóbbi időben inkább csak ellenfélként látom őket, mert a T69 roppantmód szórakoztat, szóval csak azzal gurulok.

(#92984) jahrn válasza wwenigma (#92980) üzenetére


jahrn
senior tag

Lottel mar nagy tavolsagra 150 pennel? Meg a t6-ok nagy resze is siman pattintja, de t5-on is van jopar tank . Persze lehet bele gold ammot tolteni, de az elveszi a vadaszat izgalmat.
Amugy a latotavja kielegito, de semmi extra. Optikat meg minden tankra lehet tenni tudtommal.
De ha annyira konnyu vele jatszani akkor nem ertem h miert latok sok E-25 tulajt megfeccolni a csata elso perceiben.
Tovabbra is fenntartom, h az Su-122-44 az igazi OP premium TD, sot ide vennem az FCM Pak-ot is.

(#92985) Akcok94 válasza Bingisz (#92982) üzenetére


Akcok94
senior tag

szerintem a su152 is elég jó ellenség, főleg ha egy kis gold is párosul mellé.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#92986) szbalogh válasza jahrn (#92984) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem is meg van mindhárom. A SU-val nem nagyon megy a játék. Mondjuk a legénység se valami jó benne, de a +2-es MM eléggé ellehetetleníti néha.
Az E25 meg minden csatában talál magának T6-os tankokat amit azért visz gold nélkül is. Hát ha még toptier... na akkor csak a kevés lőszer a hátrány. A legtöbb tankhoz oda lehet állni és le se hajlik rá a csövük.
A vékony frontpáncél nagy része lövegpajzs amin nem nagyon mennek át a nagyobb skulók sem.
Ha a tierjét nézzük, akkor a T25AT-val tényleg nem tud mit kezdeni, főleg ha az kis domb mögött van és kihasználja a jó gundepet ... vagy gold.
Az fcm pak-al nem nagyon játszom.

Nick: HE_Storm

(#92987) h1mpi válasza jahrn (#92984) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Dehogy veszi el :D spanmolni kell vele a goldot és akkor szórakoztató :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#92988) jahrn válasza szbalogh (#92986) üzenetére


jahrn
senior tag

Node t9 csataban nem is az a dolgod az Su-122-44el h a frontjan keresztul roflstompold az E-75ot...A mozgekonysagod megvan a flanking-hoz, es ugye az ellenfelnek is vannak t7/t8 tankjai ha ragaszkodsz ahhoz h csak szembol lovod az ellenseges tankokat :D
Az Su-122-44nek egy nagy hibaja van, csak 4 szemelyes szal magas szintu TD-k szemelyzetenek huzasara nem az igazi. Mondjuk ez igaz az E-25re is, sot ahogy neztem a JT88 valtotipusa is csak 4 szemelyes lessz.

(B)(#92987) h1mpi (/B) Nekem elveszi a thrill-t, raadasul gold ammot spammolni egy strandpapucsallatka is tud, ahelyett h mondjuk gyenge pontokat keresne/mas poziciobol lone...

[ Szerkesztve ]

(#92989) Mardel válasza jahrn (#92988) üzenetére


Mardel
őstag

Ezt az ellenfélnek is vannak t7/8 tankjai dolog nekem olyan visszatetsző.

Egy 8-9-es csatában nem rájuk fogsz vadászni hanem lövöd akit érsz max a nagyobbat golddal.

Picit ez a nem a te dolgod szemből téma nekem olyan mikor a magyar paradicsom kisgyerek a van magyar kérdés után írja hogy akkor egymásra ne lőjünk.

Még mindig egy torony nélküli tdről beszélünk a medes forgása arra elég hogy a lightok nehezebben szivatják meg de nem használnám medként.

Nekem van e25 meg su is, e25-öt jobban szeretem. Kisebb alfa meg pen, de brutál álca jó rof és a pontosság se rossz és ott van még a könnyített mm. Su papíron jól néz ki de nálam pontatlan és az enyém keveset megy tier 7-be úgy meg nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#92990) sebijani1982 válasza #43783936 (#92977) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Tévedés!!!!! Mármint a KV-4-es történet.
Ha a hosszú puska van a KV-4-en, akkor egyetlen dolgot kell csinálni vele:
Berohansz a lánctalpra merőlegesen és kiszeded. Gold nélkül.... A hosszú puska pedig nem ér le, illetve túl mutat rajtad. Így már VÉDTELEN a lelkem.... Ha mákod van, mint nekem is volt, akkor pedig az ő teste véd a csapatától.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#92991) jahrn válasza Mardel (#92989) üzenetére


jahrn
senior tag

Olvasd ujra ;) A t7/t8 tankokat azzal kapcsolatban emlitettem h ha ragaszkodik ahhoz h szembol loje az ellenfelet. Oldalrol/hatulrol ugye mennie kell a t9-eknek is gold ammo nelkul.

(#92992) tick


tick
aktív tag

Gyanakodtam már eddig is, de az SPG-11 (területsebzés, Stug) teljesíthető akkor is, ha az ellenségen kívül egy csapattársat is megszerzel. Szerencsére csak 25 dmg ment a csapattársba :)

Everything that has a beginning... has an end

(#92993) Iron Funeral válasza tick (#92992) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És úgy nem működik ha csak csapattársakat sebzel? Mert akkor bedurrantok közéjük kezdéskor és kész is a küldi :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#92994) tick válasza Iron Funeral (#92993) üzenetére


tick
aktív tag

Na majd a következő tankért kipróbálom :D

Everything that has a beginning... has an end

(#92995) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Napokban kezdtem a játékot, ismerősöm ajánlása útján feltettem a Jacktor mod pack 097v1.06 -ot.
MSI R9 270x kártyámat sajnos eladtam egy éve, amióta nem játszok így jelenleg az A10-5800K prociba integrált Radeon HD 7660D -al játszom.
1920x1080 felbontás és alacsony grafikai beállítások mellett átlag 30-40 fps-el fut a játék.

Kezdek rákapni a játék ízére és tudom cpu függő a játék de nyilván dobna a játékélményen egy vga ezért kérdezném hogy mit ajánlotok ami közepes részletesség mellett hoz mondjuk 60 fps-t ?

Másik kérdésem pedig amit nem értek az a küldetések rész.

Elkezdtem az elsőt ...

Nyertük a csatát...

Pz.Kpfw.35 (t) -el mentem ami könnyű tank, benne voltam a 10 legjobb XP szerző közt de nem teljesült a küldetés.

Mit nem értek vagy hol rontottam el?

Bocs a láma kérdésekért!

(#92996) Simi37 válasza zodo (#92995) üzenetére


Simi37
őstag

Minimum 4es tankkal kell megcsinálni. Az összes stugosat. T28ál meg min 5össel.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#92997) zodo válasza Simi37 (#92996) üzenetére


zodo
nagyúr

O bakker, nem voltam elég alapos .. "IV vagy annál nagyobb szintű járművekre" , köszi.

T-46 III -as szintű járgányom a maximum így akkor még mindig nem értem miért ajánlgatja.

(#92998) jano_77


jano_77
nagyúr

találkozott már vki olyan feltehetően BUG-al, hogy a legénységi tagnak a skill %-os képzettségét többnek mutatja, mint amennyi!? vagy mi lehet a bibi szerintetek?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#92999) Iron Funeral válasza zodo (#92995) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valószínű, hogy egy 260x kellene legalább, de a 270x és/vagy a gtx660 biztosabban szerintem hozná ezt a szintet.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#93000) adamgreen


adamgreen
senior tag

Viktor Kislyi a WGL döntők előtt arról beszélt, hogy valami "nagy" dolog fog érkezni a játékba. Nos, egy - valószínűleg supertester általi - szivárogtatás szerint az alábbi két új módról beszélt:
Free for All: mindenki mindenki ellen
Team Deathmatch: egy speciális térképen (hogy pontosan miről lesz szó, nem ismert még)
Lehetséges hogy ezek a módok a közelgő verziók egyikébe már be is kerülnek.

Öröm boldogság a dezsökéknek végre löhetik egymást halomra büntetlenül. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.