Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86251) lacibacsi válasza rlazol (#86248) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen. Így néz ki. De próbáltam a másik két variációt is (görgő, illetve mindkettő).

Ezek után majdnem minden úgy történik, mint nálad, kivéve, hogy a végén a G-re vagy a görgőre nem történik semmi. nem változik meg a nézet, nem lesz más a jelölő, mintha mi sem történt volna...

Aslainnál mindig clean installt választok. De mint mondtam, tegnap teljesen újra raktam a játékot és mégsem szűnt meg ez a hiba. Próbáltam azt is, hogy nem Aslainból rakom fel, hanem külön letöltöm és bemásolom, de a helyzet ugyanez.

9.5 ben simán működött, bár ott mindig magam másoltam be (nem is tudom, hogy benne volt-e a telepítőben?!?)

Az Aslain a WOT könyvtáron kívül pakol még valahová fájlokat? Nem igazán találtam, pedig a TotalCommander dolgozott rajta eleget.

Itt tartok most... Fogalmam sincs hol keressem a hibát...

Az AppData könyvtárban van egy preferences.xml fájl. Abban találtam az alábbi részt. Ennek így kell kinéznie? Nem állítottam át semmit, ez az alap, de hátha saját magának kevert be valamit a program...

<controlMode>
<arcadeMode>
<camera>
<horzInvert> false </horzInvert>
<vertInvert> false </vertInvert>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<startDist> 17.000000 </startDist>
<fovMultMinDist> 1.000000 </fovMultMinDist>
<fovMultMaxDist> 1.000000 </fovMultMaxDist>
<startAngle> 60.000000 </startAngle>
</camera>
</arcadeMode>
<strategicMode>
<camera>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<camDist> 42.000000 </camDist>
</camera>
</strategicMode>
<sniperMode>
<camera>
<horzInvert> false </horzInvert>
<vertInvert> false </vertInvert>
<keySensitivity> 1.000000 </keySensitivity>
<sensitivity> 1.000000 </sensitivity>
<scrollSensitivity> 1.000000 </scrollSensitivity>
<zoom> 2.000000 </zoom>
</camera>
</sniperMode>
</controlMode>

Most olvasom Chris0321 hozzászólását. A Jimbo's célkereszt van fent. Először arra gondoltam, hogy ez kavarhat be, de más célkeresztek, sőt a default célkereszt esetében sem működik a dolog. Aslainból ezen kívül damage panel, hitlog, auto aim (az alap), 6 színes xvm van fent (meg egy pár olyan dolog, ami nem hiszem hogy bezavarhatna)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.