Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194851) po1son


po1son
addikt

Akinek van alienwarearena profilja és minimum lvl 2-es profilja van az oldalon kaphat ingyen kódot, ami nem csak új regisztrációra jó.
~1000 kulcs/kód van még kb, nem kell megijedni hogy kötőjeles a kulcs (EU/NA profilra csak).

x1 Valentine II
x1 Garage Slot
x3 Days of Premium Account
Personal Reserve: x5 +50% Experience for 1 hour
Personal Reserve: x5 +200% Crew experience for 1 hour

Bejelentkezés a alienwarearena bónuszhoz

wargaming.net/shop/redeem

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194852) Argh!


Argh!
aktív tag


Útolsó kettőt pont megnyertem, már ki akartam lépni. :DD Micsoda csapatok vannak :C

[ Szerkesztve ]

(#194853) grizlisandor válasza po1son (#194851) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi. :B

(#194854) ollie válasza po1son (#194851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, de nekem azt írja, hogy érvénytelen kód.

***

(#194855) Dr.Én válasza Argh! (#194852) üzenetére


Dr.Én
veterán

ma értelmetlen játszani... talán majd este felé egy kicsit jobb lesz.... vagy nem :DDD

WOT: kissio

(#194856) vbbb válasza Argh! (#194852) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem 7-ből 6 nyertes eddig. :)

(#194857) zodo


zodo
nagyúr

Adventi naptár ma nem frissült?

grizlisandor

Ha saját xvm konfigod van akkor a \res_mods\configs\xvm\grizlisandor\colors.xc kell módosítani.

// Dynamic color by WN8 rating
    // Динамический цвет по рейтингу WN8
    "wn8": [
      { "value": 400,  "color": ${"def.colorRating.very_bad" } },  //    0 - 399  - very bad   (20% of players)
      { "value": 900,  "color": ${"def.colorRating.bad"      } },  //  400 - 899  - bad        (better than 20% of players)
      { "value": 1470, "color": ${"def.colorRating.normal"   } },  //  900 - 1469 - normal     (better than 60% of players)
      { "value": 2180, "color": ${"def.colorRating.good"     } },  // 1470 - 2179 - good       (better than 90% of players)
      { "value": 2880, "color": ${"def.colorRating.very_good"} },  // 2180 - 2879 - very good  (better than 99% of players)
      { "value": 9999, "color": ${"def.colorRating.unique"   } }   // 2880 - *    - unique     (better than 99.9% of players)
    ],

a letöltött colors.xc -ben levő értékekkel:

// Dynamic color by WN8 rating
    // Динамический цвет по рейтингу WN8
    "wn8": [
   { "value": 300,  "color": ${"def.colorRatingNew.very_bad"   } },
   { "value": 450,  "color": ${"def.colorRatingNew.bad"    } },
   { "value": 650,  "color": ${"def.colorRatingNew.below_average" } },
   { "value": 900,  "color": ${"def.colorRatingNew.average"   } },
   { "value": 1200, "color": ${"def.colorRatingNew.above_average" } },
   { "value": 1600, "color": ${"def.colorRatingNew.good"    } },
   { "value": 2000, "color": ${"def.colorRatingNew.very_good"  } },
   { "value": 2450, "color": ${"def.colorRatingNew.great"   } },
   { "value": 2900, "color": ${"def.colorRatingNew.unicum"   } },
   { "value": 9999, "color": ${"def.colorRatingNew.super_unicum"  } } 
    ],

(#194858) h1mpi válasza zodo (#194857) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vége az adventi időszaknak :) tegnapig tartott

(#194859) h1mpi válasza po1son (#194851) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi Nekem ment, kaptam a Valentine helyett 400.000 kreditet meg egy garázshelyet :C

[ Szerkesztve ]

(#194860) zodo válasza h1mpi (#194858) üzenetére


zodo
nagyúr

Oh már látom. :)
12.25 - 01.01-ig lehet megvenni a VK-t és így jön ki a cikkben szereplő Január 01-ig tartó időszak.

(#194861) ollie


ollie
MODERÁTOR

epic player

***

(#194862) Bobyjack válasza kisküzdő (#194840) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Skill mai videója szerint az egyik legjobb 8-as premium heavy:

Itt a többi is, ha valakit érdekel:

Szerintem az Emil nem ilyen futottak még kategória, de nagyon egyetértek az osztályozásával. Vannak tankok amikkel nem tudok annyira játszani mint ahogy ő beosztja, de értem miért teszi.

(#194863) ollie válasza Bobyjack (#194862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A heavy tank megállapításaival nem értek egyet. Pl. az E 75 TS jobb, mint a Renegade szerintem.

***

(#194864) jano_77 válasza Bobyjack (#194862) üzenetére


jano_77
nagyúr

Type59 mint 2-ik legjobb 8as med?!? Hmmm :F :U
Ha ez igaz, akkor újra elő kell vennem a jó öreg Type-ot. Mióta száműztem a garázsba úgy is a medek kerültek előtérbe nálam. Hátha sikerülne javítani a szörnyű statján. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194865) grizlisandor válasza zodo (#194857) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nincs saját konfigom, csak bele szoktam javítani az eredetibe.

Azt nézem, hogy átírták ezt a színezős részt:

// Current scales values for ratings are listed on this page: https://modxvm.com/en/ratings/xvm-scale/colors/
// Текущие граничные значения для рейтингов указаны на данной странице: https://modxvm.com/ru/ratings/xvm-scale/colors/
//
// Custom dynamic colors by ratings.
// If you want use your own color scales,
// uncomment this block and replace "rating_name" to one of this values: "eff", "wn8", "wtr", "wgr".
// Динамический цвет по указанному рейтингу.
// Если вы хотите использовать свои собственные границы цветов вместо стандартных,
// раскомментируйте блок и замените "rating_name" на одно из следующих значений: "eff", "wn8", "wtr", "wgr".
// "rating_name": [
// { "value": 500, "color": ${"def.colorRating.very_bad" } }, // 0 - 500 - very bad
// { "value": 1000, "color": ${"def.colorRating.bad" } }, // 501 - 1000 - bad
// { "value": 2000, "color": ${"def.colorRating.normal" } }, // 1001 - 2000 - normal
// { "value": 3000, "color": ${"def.colorRating.good" } }, // 2001 - 3000 - good
// { "value": 5000, "color": ${"def.colorRating.very_good"} }, // 3001 - 5000 - very good
// { "value": 99999, "color": ${"def.colorRating.unique" } } // 5001 - 99999 - unique
// ],

(#194866) Bobyjack válasza jano_77 (#194864) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem nincs meg, de a buffolás után el tudom hinni, hogy jó a Type.

Ollie: az E75 TS szintén nincs meg, de nem nagy kihívás ellenfélként.

(#194867) ollie válasza jano_77 (#194864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk azon is csodálkoztam, mert az alap penje nagyon kicsi (185), és már top tierként is sokszor spammelni kell vele a goldot a superheavy-k miatt.

***

(#194868) ollie válasza Bobyjack (#194866) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de a Renegade még akkora kihívás sincs.

***

(#194869) Bobyjack válasza ollie (#194868) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezzel így egyet tudok érteni.

(#194870) jr1994 válasza Bobyjack (#194866) üzenetére


jr1994
addikt

Az E75 TS nekem bejön. Tegnap nagyon fáradtan játszottam vele, ezért szar a statom, de kellemes az ágyúja, és ha nem hagyom hogy egy hull down Caernarvon szétlője a kupolámat 30 méterről, akkor a páncélra sem lehet panasz hull downban.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194871) zsloti


zsloti
senior tag

Legénységi skillek összeállításához van valahol segítség?
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#194872) zodo válasza grizlisandor (#194865) üzenetére


zodo
nagyúr

Megnéztem már látom hogy egy kalap alá vették az értékeket.
Azt írja ha akarsz sajátot, töröld ezt a részt és másold be a sajátodat azaz az előző hsz-ben lévő szakaszt.

(#194873) kchryss válasza Bobyjack (#194862) üzenetére


kchryss
addikt

Már a múltkor megállapítottuk, hogy ezek a listák mindig szubjektívek lesznek hiába próbálja tárgyilagosan nézni a streamer.

Én is csak a saját szemszögemből tudom értékelni. Nekem több helyen is sántít:
1) A type59 nincs meg, de így látatlanban sem hiszem el, hogy a legjobb med lenne
2) Értem én, hogy egy unikumnak fontos az ágyú kezelhetősége, de minden szerver stat oldal szerint a defendernek és az IS-3A-nak is nagyobb a recent győzelmi aránya mint a polák 8-asnak
3) Az fv4202 és a victoria/raac között minimális különbség van utóbbiak javára. Skill a kezdetektől utálja az fv4202-t ezért hiába buffolták már 5x, mindig lehúzza, mert prekoncepciói vannak vele szemben
4) Szeretem az M6A2E1-et, de nem tudom mit keres ilyen magas pozícióban.

(#194874) Argh! válasza jano_77 (#194864) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem, a 2. Premium 8as med hogy pontosak legyünk. Amúgy tényleg 8as prémium medek közt csak a progetto ami jó, többi szinte kuka jelenleg, szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

(#194875) Argh!


Argh!
aktív tag

A map kizárás bugos? Ghost Town nálam kizárva de azóta berakta vagy 20x :F

(#194876) BÁ Nutrition válasza Argh! (#194875) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Asszem tamadas vedes modban nem ervenyes

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194877) kchryss válasza zsloti (#194871) üzenetére


kchryss
addikt

Volt egy oldal régebben ahol össze volt gyűjtve százalékosan, hogy a jó játékosok adott tankhoz milyen legénységet használnak, de már megszűnt ez az oldal.

Igazából a legénységi skillek nagy része haszontalan. Mindegyik szerepkörhöz van 3-4 ami kell a többi nem ad nagy bónuszt. Egy 4 és egy 7 skill soros legénység között minimális különbség van teljesítményben. Viszont egy 1 soros és 3 soros között elég nagy, szóval az első skill sorok fontosak.

BIA, álca és javítás minden tankhoz jól jön. A BIA csak akkor működik ha mindegyik legénységi tagon van és 100%-os. Az álca és a javítás hatása is akkor jó ha minden tagon van. Szóval ezeket érdemes egy sorba felrakni. Medeknél, lightoknál, td-knél fontosabb az álca mint a javítás, a heavyknél pont fordítva, ott a javítás fontosabb mint az álca. Persze mindegyik osztálynál vannak kakukktojás tankok amik nem a hagyományos szerepkörre vannak kitalálva, de ezekre úgyis rájön az ember.

Parancsnok: 6. érzék kötelező, felderítő hasznos, ha a parancsnok a rádiós akkor a helyzetfelismerés jobb mint a felderítés skill

Lövegkezelő: pillanatkép szokott fontos lenni és esetleg a mesterlövész hasznos

Vezető: sima utazás fontos, offroad és kuplungégető hasznos, ütközés specifikus tankoknál(gyorsak aránylag nagy tömeggel) irányított ütközés

Lövegkezelő: nincs fontos skill-je, biztonságos elhelyezés, adrenalin hasznos

Rádiós: helyzetfelismerés fontos

Lényegtelen, de nagy ritkán jól jön skillek (ezeket rakjuk fel ha már nincs más opció):
tűzoltás, ezermester, sas szem, célmegjelölő, fegyverkovács, megérzés, bosszúálló, megelőző karbantartás

Sosem használjuk: mentor, rádió erősítés, jelfogó

Egy átlagos med legénységi kiosztás így néz ki:
1. sor: BIA | BIA | BIA | BIA | BIA
2. sor: 6.érzék | álca | álca | álca | álca
3. sor: álca | pillanatkép | sima utazás | helyzetfelismerés | adrenalin
4. sor: javítás | javítás | javítás | javítás | javítás

Lightra ugyanez csak a felderítő skill-t be kell valahova csempészni, mondjuk a javítás helyére.
Heavy ugyanez csak az álca és a javítás felcserélve, illetve a nagy dömpereknél az álca még tovább tolható az 5. sorba.

BIA-t úgy érdemes feltenni, hogy a 2. kész sor után reseteled a legénységet és akkor rögtön 100%-on használod. Addig meg a 2. és/vagy a 3. sort rakod fel elsőnek mert azok a 6. érzéket leszámítva működnek azonnal.

skill4ltu videó a témában: Crew Skills! What are they and Which to Pick for Your Crew?

(#194878) Argh! válasza BÁ Nutrition (#194876) üzenetére


Argh!
aktív tag

Na ezt nem tudtam... Igy akkor nem sok értelme van

(#194879) kchryss válasza po1son (#194851) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem ez ugyanaz mint a múltkori. Legalábbis nekem ugyanazt a kódot adta, mint pár hónapja, a wg oldal elfogadta tank you-val, de nem kaptam játékon belül semmit.

(#194880) Bobyjack válasza kchryss (#194873) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jogos. Az 50TP proto videóban is rácsodálkozott arra, hogy a defenderrel jóval több az átlagos sebzése, pedig ellenkezőleg gondolta.

Arra viszont jó hogy a laikus játékos lássa hogy mire érdemes pénzt adni és mire nem.

(#194881) jano_77 válasza Argh! (#194874) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért én mit írtam szerinted? :F :U
Olvasd el újra pls, pontosan azt írtam én is hogy 2-ik legjobb. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194882) jano_77 válasza kchryss (#194877) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt az Összefoglalóba kellene tenni. ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194883) Argh! válasza jano_77 (#194881) üzenetére


Argh!
aktív tag

Type59 mint 2-ik legjobb 8as med?!?

De nem a 2. legjobb 8as med… Hanem 2. legjobb 8as PREMIUM med, csak azé irtam :K
Nem kötözködésképp, csak pontositás.

Ma 51-17 win eddig :U

[ Szerkesztve ]

(#194884) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Életemben először vettem lootboxot (egy 3 darabos karácsonyi pakkot).

Most van 2 nap prémiumom és 500 goldom (amiből kijön 1,7 garázshely mondjuk), meg egy csomó haszontalan karácsonyi díszem és skinem. Életemben ilyen jól még nem költöttem el 1800 forintot. :)

De ahogy látom ami 2+ éve nem változott az a szopóág. Van olyan tankom, amivel már 11 kört letoltam és még mindig a helyén van a x5 XP szorzó. Oké én is kijöttem a rutinból, de amikor a zsinórban a tizedik kör kezdete után 3 perccel már csak 4-en maradunk 15 ellenfélre, az minden lootboxra költött fillért megér. :) Az még jobban, mikor XVM-es csapattárs már a kör legelején a visszaszámlálás alatt chatben idegösszeomlást kap és rögtön a tó mélyére kormányozza magát. (Én jobb a békesség alapon inkább fel sem raktam, nem akarom tudni már rögtön a kör elején).

Most már kezd derengeni, hogy miért szorult háttérbe anno a "free" to play játszósdi a valódi AAA címekkel szemben. A Battflefield 1 és 5 messze nem akar ennyi indulatot szülni bennem... cserébe egy gyönyörűen kivitelezett flank vagy körbefutkosással kivégzett heavy olyan reward élményben, amit a BF sajnos nem tud (ott a tankosdi teljesen nudli ehhez képest). Hát majd meglátom meddig bírják ezt a WoT-ba visszatérést az idegeim. :D

(#194885) kchryss válasza Argh! (#194883) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos mivel manapság a prém tankok jobbak mint a simák így a 2. legjobb med minden bizonnyal a 2. legjobb prém med is egyben. :D

Egyébként tökéletes példa, arra hogy mennyire szubjektív a dolog: progetto-t nagyon sokat a legelső helyre rakják, te is azt írtad, hogy az egyetlen jó prém med, minden bizonnyal igazatok is van. Nekem mégsem megy a progetto-val, a lorr40t-vel 100x jobb vagyok, az én listámon lorr40t >> progetto. :)
Egy csomó unikum streamer szerint meg például a T-44-100 magasan a legjobb 8-as prém. Iyouxin-nak például egyértelműen az a kedvence. Kinek mi áll kézre.

(#194886) ooloo válasza Stauffenberg (#194884) üzenetére


ooloo
őstag

Tudod mi hiányzik ide ... egy konkurens tankos játék . A ma fellelhető többi tankos játék a fasorban sincs . Így ezek nem konkurensei a wot-nak . Monopol helyzet van , annak minden hátrányával .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194887) grizlisandor válasza zodo (#194872) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kicseréltem a szakaszt, úgy se jó.
Hozzáadtam az extra szineket a megfelelő helyen, úgy se jó.

Szerk.: Valami nem ok, mert az előző xvm beállításokat is elfelejtette. :U

[ Szerkesztve ]

(#194888) h1mpi válasza kchryss (#194877) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a javítás sokkal fontosabb egy meden, mint az álca

(#194889) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Wotinfo hír angolul a duplacsöves ágról:

[link]

(#194890) zsloti válasza kchryss (#194877) üzenetére


zsloti
senior tag

köszi

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#194891) jimmy74


jimmy74
őstag

csak sikerült kitüntetéssel javitani a chimera 15ös svéd-cseh stb uniót,ha már lighttal nem jött össze bár sose rakott igazi jó mapra meg egyszer se kerültem nagy csatába kerekessel.

WoT:jimmbo

(#194892) ooloo válasza h1mpi (#194889) üzenetére


ooloo
őstag

Ha ez lefutott , mi jöhet még ? :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194893) h1mpi válasza ooloo (#194892) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bármi, amire nem is gondolnál :DDD ;]

Más: Aki szeretne skill4ltu-hoz egy ajándék Twitch feliratkozást, az lépjen be Twitchre és írjon rám :)

[ Szerkesztve ]

(#194894) kchryss válasza h1mpi (#194888) üzenetére


kchryss
addikt

Mióta újratöltődik a javítócsomag, nem olyan fontos a javítás skill. 430U-ra tenném egyedül előbb a javítást mint az álcát. 430, T54, WZ120, 121-nél kb egyforma prioritás, az összes többi mednél álca >> javítás.

(#194895) h1mpi válasza kchryss (#194894) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De a javítás skill gyorsítja is a lánc feltételét, nem? Az meg sokszor a tank életét menti meg...
Pont most szivattam meg skill az M48rpz-vel a Progetto65-t így, 6 mp alatt nem ment Neki vissza lánc...

[ Szerkesztve ]

(#194896) kchryss válasza h1mpi (#194895) üzenetére


kchryss
addikt

Igen gyorsítja a lánc javítását, ezért van ott a negyedik körben és ezért nem a futottak még kategóriába került hanem a fontos skillek közé. :)

Fullos javítás képességgel is van olyan tank ami perma trackelni tud, csak kevesebb. Illetve nálam sokszor ha tracket kapok mindegy mennyi idő alatt raknám vissza, ígyis-úgyis meghalok mire felrakná.
Sokszor jól jön a javítás skill, de nekem fontosabb hogy ne spotoljanak ki, mert ha nem látnak akkor nem is lőnek meg. :)

(#194897) ooloo válasza kchryss (#194877) üzenetére


ooloo
őstag

"Igazából a legénységi skillek nagy része haszontalan."

Tesztelve , igazolva .
A Skorpion G 7 skilles legénységgel 72-80% között szambázott . Egy gondolattól vezérelve lecseréltem egy 3 skilles legénységre . Most 74-80% között mozog a gunmark, kb 150-200 csata elteltével . Valahogy
sejtettem az eredményt .
Ez azt jelenti , hogy nem érdemes kimaxolni a legénységi képességeket . Még egy próba hátravan ... a majdnem 0 skilles legénység . A parancsnoknak 6. érzék mindenképpen kell . A többiek 0-ról kezdenek.

Sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki ..... némi előnyt biztosít , de nem mindig és nem minden helyzetben tudjuk ezt kihasználni . Szerintem .

Aminek értelme van : Javítás , álca , 6. érzék , Bajtársak . A többi nélkül elboldogulsz .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194898) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem rossz ez a HWK30, de nem is jó. Nekem kicsit olyan medes mozgású. Lassan gyorsul, nem sok a végsebessége, az ágyúja elég pontatlan. A látótáv az tényleg parádés. Nekem olyan 10/6.

(#194899) zodo válasza grizlisandor (#194887) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem vagyok xvm értő, saját konfigomat nem szoktam frissíteni mert nem tudom hogy maradnának meg anélkül hogy újra ne kelljen kezdjem.
Nálam ez a 6 sávos színkód van fent. Így nézz ki a játékban és tab.
Ha kicserélem a wotlab-os sorokra akkor nálam is mintha a default xvm konfigot töltené be.

(#194900) peterson79 válasza ooloo (#194897) üzenetére


peterson79
őstag

Nem teljesen értek egyet. Szerintem a Kuplungégető sok tanknál számít, a Pillanatkép is dob a latba és hát a látótávolságnövelők is jelentős előnyt nyújthatnak. Az az 5-10 m pluszban néha megmenthet.
Nekem érzetre is van különbség amikor egy fullos vagy majdnem fullos és amikor egy kezdő legénységgel játszok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.