Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194551) peterson79 válasza jimmy74 (#194547) üzenetére


peterson79
őstag

Díszenként 2,5%, azaz összesen 10%-ot ad a végén hozzá. Ahol az albumok vannak, ott meg tudod nézni miből mennyit kapsz. Vidd rá a jobb felső sarokban lévő százalékra, akkor látod a képletet.

(#194552) Barret001 válasza h1mpi (#194522) üzenetére


Barret001
addikt

Végre valami említésre méltó hír :)

(#194553) Barret001 válasza ooloo (#194535) üzenetére


Barret001
addikt

3900 csata után hirtelen törés. Pedig az már jó régen volt... Olyan csapatokat kapok,nézni is rossz a meccs végén az összesítést.

(#194554) wwenigma válasza ooloo (#194535) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott valami más probléma lesz. :D Az az átlag 900 sebzes nagyon keves, stock tankokat huzol?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194555) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap megvettem a Lansen C-t, egy icipicit jol sikerult az első kör vele. :DDD Hozzátenném hogy a csapattársak közul a TS-5 jókor volt jó helyen és a többieknek is sokat köszönhetek. Replay nem tudom mukodik-e mert az elejen - a streamen latszik, elso kor - egybol volt egy disconnectem.

Lansen C - 1471 baseXP ACE

AMX 13 57 - 1460 baseXP és 1st class :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194556) ooloo válasza kchryss (#194536) üzenetére


ooloo
őstag

Bakker .. Neked ez az életed . Voltál kinn az utcán az utóbbi hónapokban ? ;] Nem csodálom , hogy mindent tudsz , mert ez az életed , a hivatásod ..... :R :R
Amúgy meg fejezzük be a kettőnk szóváltásait , mert már posztoltak olyan szöveget , ahol a véremet kívánták . Régi sérelem lehetett ... jól a tökére léphettem , ha ennyi idő elteltével is fájó emlék vagyok neki. ;]

Én nem félek a fókusztól ... bárcsak olyan jó játékos lehetnék , mint amilyen nem vagyok . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194557) ooloo válasza wwenigma (#194554) üzenetére


ooloo
őstag

Dehogy stock tankokkal ... főleg prémium járgányokkal farmolgatok ,hátha bedobják a Waffenträger Auf E 100 -at . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194558) xAttilax válasza ooloo (#194556) üzenetére


xAttilax
őstag

Ez tech oldal játékos fóruma... Mégis mit vártál? Aki itt van annak már valamilyen szinten fontos ez a játék. Amúgy ez annyira gáz, hogy valaki szemrehánya a másiknak, hogy mi a hobbija...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194559) ooloo válasza xAttilax (#194558) üzenetére


ooloo
őstag

Hol van ebben a szemrehányás ? És egyébként is ... beszélgetek valakivel , és te oda lépsz , belepof... akarom mondani beleszólsz mások beszélgetésébe . Nem körkérdést tettem fel .
Amúgy meg nagy tisztelője vagyok a sárkánynak ... ezt Ő is tudja . Szóval érted ?

Más ...
Csak sírni kellett .. ez már többször bejött . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194560) xAttilax válasza ooloo (#194559) üzenetére


xAttilax
őstag

Egy fórumon beszélgettél nem privátban... De nem akartam én belepofázni, nyilván a ti dolgotok, csak nekem mindig fúra, hogy más idejével van valaki elfoglalva. De ha csak baráti oltás volt akkor tényleg sorry :B

Más: TS5 mennyire fun? Nincs már nagyon szükségem prem tankra de ha valami különleges élményt ad akkor lehet benevezek

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194561) ooloo válasza xAttilax (#194560) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi gond ... ;)
Csak élcelődünk egymással . Ő vette a lapot és én is . Mély meggyőződésem , hogy egy oldalon állunk , csak más szemüvegen keresztül látjuk a történéseket . Ez már elég a nézeteltérésekhez .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194562) ooloo válasza xAttilax (#194560) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi különleges élményt nem ad ... egyszerű hétköznapi prémium tank , de a jobbik fajtából . Ami miatt érdemes megvenni , az a páncélzata és a rövid töltési idő . És ha húznád a jenki páncélvadász vonalat , akkor kötelező darab .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194563) peterson79 válasza xAttilax (#194560) üzenetére


peterson79
őstag

Alább már írtam, meg előtte is párszor, sőt videóm is van róla mennyire jó tud lenni. Én csak ajánlani tudom, már ha szereted a torony nélküli TD-ket.

(#194564) BÁ Nutrition válasza ooloo (#194535) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nezd meg az en statomat az utso 2 napra es megnyugszol :) centi 7/1 stock es kb 4 ora mire a 4 jutalomladabol az 5x szorzokat kiporgetem naponta. Ez a 200dmg-es agyu nem adta az elodnel sem. Nem jott be h nem toltam bele free xp-t mondvan most konnyu farmolni. Szerontem ban is lesz belole xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194565) Stigma.HC válasza Dr.Én (#194405) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Wotinfo nyereményjáték.
Még van időd nevezni, ha van replay :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194566) BÁ Nutrition válasza jim bcs (#194530) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Thx :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194567) BÁ Nutrition válasza kchryss (#194525) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Regebben is volt kamera neha. Csak neha bohocorral. En birtam amugy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#194568) Barret001 válasza jim bcs (#194530) üzenetére


Barret001
addikt

Köszönöm én is! :)

(#194569) ooloo válasza BÁ Nutrition (#194564) üzenetére


ooloo
őstag

Mindjárt gondoltam , hogy nem egyedi jelenség . Szerintem sokan járunk ugyan abban a cipőben . Azért annyira nem érint érzékenyen , hogy neki menjek a Dunának ... csak azért mégis . A nem megszokott "kilengések" engem elgondolkodtatnak .. Tudom , hogy hülyeség , de így vagyok összerakva . Kibújni a bőrömből meg nem tudok . Az eltelt évek is pesszimiskává teszik az embert ... úgy általában .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194570) Dr.Én válasza Stigma.HC (#194565) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ezt el is feledtem....sajnos nincs replay :( csak az utolsó csak van beállítva ...
De azért nagyon szépen köszönöm :R :R :R :R

WOT: kissio

(#194571) ooloo válasza Barret001 (#194553) üzenetére


ooloo
őstag

Ez az én lázgörbém ...

Biztos a gravitáció húzza . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194572) #21346560 válasza ooloo (#194571) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez az enyém, mióta az Obj. 704-et húzom! :DDD

(#194573) ollie válasza jano_77 (#194543) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

12500 a gold értéke, és mivel eddig mindegyik tankot annyiért adtak, amennyi a gold értéke, gondolom ez is ennyibe fog kerülni.

***

(#194574) ollie válasza jimmy74 (#194547) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Darabonként 2,5%

***

(#194575) ollie válasza xAttilax (#194560) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor fun, ha szereted a nagyon lassú tankokat.

***

(#194576) jr1994


jr1994
addikt

Kikészít ez az Udes 14. Szinte nincs olyan lövés, ami nem visz modult vagy legénységet. Már kétszer kaptam olyan arty lövést, ami háromból két legénységet ölt meg. Ráadásul az ágyúja is nagyon kancsal. Mindegy legalább gyorsan túl leszek most rajta.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#194577) jimmy74


jimmy74
őstag

az aktuális ászhatár a tankoknak hol tudom megnézni?

WoT:jimmbo

(#194578) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem tudom, hogy visszalehet-e nézni a nyitott dobozokat (hogy más is lássa ezt a nagyszerű kiosztást) , de vettem 75 db christmas boxot az alábbi eredményekkel (a lényeget kiemelve):

- Az összes 3D stílus (ami hiányzott)
- 3 x Object 703 II (igen 3x)
- 1 x Progetto 46
- 1 x Su-130PM
- 1 x E75-TS
- 3 x Sexton I.
- 3 x AM 39 Gendon
- 1 x Pz Kpfw Aus K
- 5 Millio kredit
- 50 nap prém

És mivel azösszes tank megvolt már a garázsban így átszámolva 97000 aranyat kaptam. Szerintem ez felér a Wot 5-ös lottóval. :DD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#194579) jano_77 válasza ollie (#194573) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az sajnos elég borsos. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194580) jano_77 válasza ollie (#194575) üzenetére


jano_77
nagyúr

pattintós küldikhez viszont jó lenne, nem!? :F
xAttilax: elég nehéz rajta fogást találni főleg szemből!

szerintetek mi éri meg jobban, ha a goldra van szükségem?
6223 Ft-ért egy 11-es box, ami kb 3-4K goldot ad - kivéve persze, ha bedobna egy T8-as tankot és az nem az E75TS lenne, mert csak az nincs meg.
vagy
5223 Ft-ért 5500 gold a shop-ból? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194581) xAttilax válasza ollie (#194575) üzenetére


xAttilax
őstag

Nem nagyon, sőt inkább nem, de annyira nehéz ellenfél, hogy nekem picit már OP nak tűnik. Rendre ott hagyom a francba ha ellen van.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#194582) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kihagyás ellenére is azért még megy. ;]
Tier VIII csata, 4269 dmg, 4 kill, 1456 base xp, Nagy Kaliber.

IV. szintű ünnepi hangulatom van, választhatok egy hóangyalt. Azt nézem mind ugyanazt adja és válasszak szimpátia alapján, vagy van valami értelme is?

(#194583) jano_77 válasza grizlisandor (#194582) üzenetére


jano_77
nagyúr

Attól függ, melyik Karácsonyi festés tetszik, melyiket célzod meg megszerzésre!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194584) grizlisandor válasza jano_77 (#194583) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem, köszi megtaláltam(katt) mikből lehet választani, hát maradok a történelmileg hiteles dolgoknál. ;]

(#194585) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak nekem tűnik úgy, hogy rengeteg olyan lövés lett hirtelen, ami a semmibe vész el!? Nálam is, de mostani csatában pl miután kilőttek, maradtam és néztem, ahogy a Cent8/1-ünket lőttek oldalról (Obj.430), hátulról, Obj.257 és szemből (Conway) és nem tudták sebezni! Nekem a sokadik csatám, amiben olyan lövésnek, amit látom, hogy talál semmi foganatja!? Se lepattanó, se kritikál, se sebzés! :Y :W :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194586) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Mivel kb 3 évente költök a játékra,most csináltam egy nagyobb vásárlást,így vettem 125 ládát.Ebből lett 76ezer goldom,amiből már a Löwe +TS 5 meg lett véve,beadta az összes prém tankot + 3D cuccokat,meg lett 84 nap prémium + a sallang :B Ha még lesz értelmes prém tank a kalendáriumban,akkor lehet veszek,bőven lesz rá gold :C 1x75 + 2x25 ládát vettem lunar 75 meg most a Christmas box volt a 2x25.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#194587) Argh! válasza jano_77 (#194585) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem mostanában olyanok vannak hogy látom elrepül melette a lövésem mégis talál. :U

Az ok hogy arcade játék de az mi hogy JgE100 170mm ágyúval meglövöm a EBRt és 0dmg kritikal, azé vicces... Simán kettészakadna és a darabok vagy 100 métert repülnének. :K

(#194588) eddieke666 válasza Argh! (#194587) üzenetére


eddieke666
tag

Azért az sem semmi ,mikor a leo-ról és papír társainál lepattan a JgE100.

(#194589) #38742016


#38742016
törölt tag

Sziasztok!

A szerdai Black Market mennyire biztos? Már ma el kéne kezdenem eladogatni a tankokat a napi limit miatt, de ha végül mégse lesz, az elég nagy szopás.

Jól tudom, hogy a prémium shopban megvehető tankokon kívül az összeset vissza lehet állítani bármeddig?

Amúgy megint fordult a kocka a WG-nél. :DDD

(#194590) Moleman válasza Stigma.HC (#194565) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi! Pont most sikerült egy.

(#194591) Atti777 válasza jr1994 (#194576) üzenetére


Atti777
senior tag

A 16-ost csak akkor kezd el, ha van rá kb 70k free xp-d, mert erős visszalépésnek érződik, az az 1800-as dpm elég kemény t9-ben...

Путин, иди нахуй!

(#194592) ooloo válasza #21346560 (#194572) üzenetére


ooloo
őstag

Azta kúr... hétszázát.. :C Merevedésed van ?
Az asszony imába foglalja a neved..... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194593) Dr.Én válasza ooloo (#194592) üzenetére


Dr.Én
veterán



okés, maradhat a TS-5 :DDD :R :R :R

WOT: kissio

(#194594) Dobi 562 válasza #38742016 (#194589) üzenetére


Dobi 562
addikt

Semennyire.

En ha tippelnem kene, akkor azt mondanam, hogy majd februar kornyeken rakjak be a Black Marketet, addig meg lehet gyujteni a kreditet a karacsonyi bonusszal. Most van a jatekban tobb dolog is amire koltenek az emberek (Adventi naptar ajanlatok + nagy ladak). Majd ha lecsengtek ezek az akciok es teli lesznek az emberek kredittel, akkor bedobjak.

A tevedes jogat fenntartom! :DDD

(#194595) ooloo válasza Argh! (#194587) üzenetére


ooloo
őstag

Te erre még rácsodálkozol .. ? Olyan szinten kancsal az én lövészem , hogy 50 méterről mellé lő . Na jó Ünnepnapokon eltalálja a láncot . :DDD
Néztem pár oktatófilmet a sreamereknél ... na hallod . Azoknak bezzeg nem kancsal az irányzó . Pikk-pakk összelövöldözik vele azt az 5-6e sebzést . Igaz ... tudnak is játszani . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194596) #21346560 válasza ooloo (#194592) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd! Ma reggel 2x is imába foglalta... Most dolgozik, de estére lehet, hogy lesz még 1 ima! :DDD

(#194597) ooloo válasza #21346560 (#194596) üzenetére


ooloo
őstag

Azért tankozni se felejtsél el két menet között... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194598) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok !
Össze jött 15K arany
Szerintetek melyik az a prémium tank ami legjobban megéri a pénzét?
Ki mit választana?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#194599) kchryss


kchryss
addikt

Ezt érdemes meglesnetek: [1ó 31p 12mp-től]

A jó képességű magyar játékos képes volt Highway-en a városból visszajönni csak azért, hogy a streamer phaese1-t kitolja az ellenfél elé. Mindezt azért mert a phase1 nem a városba ment ahol a "helye lett volna" szerinte. Aztán miután rájött, hogy mindketten magyarok megcsillogtatta az intelligenciáját a cseten is. Az ilyen retardáltak miatt örülök, hogy kivették a csapatsebzést, az egyik legjobb fejlesztés volt amit az utóbbi időben csináltak. Ha lett volna csapatsebzés biztos ki is lőtte volna a szerinte rossz helyen lévő csapattársat. Néhány önjelölt bíráskodó fórumtárs magára ismerhetne benne. ;]
Érdemes elolvasni a csata utáni csetet is és meghallgatni amit a streamer mond arról, hogy melyik tanknak hol a "helye".

Az a szomorú az egészben, hogy ez a játékos biztos, hogy fel sem tudja fogni, hogy fordítva látja a dolgokat. Szerintem ő tényleg meg van győződve róla, hogy azért kaptak ki, mert a med/heavy hibrid tank a med sorra ment segíteni, neki meg nem segített senki a városban. Biztos a 9-es heavy a hibás az egészért aki "rossz helyre" ment és nem ő aki top tier op heavy-vel 0-át sebzett.

[ Szerkesztve ]

(#194600) KISDUCK válasza zsloti (#194598) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha a tech treeből választasz akkor én a t54 mod1-t tudom ajánlani, kib@25ott jó gép. A T44-nél kicsit lassabb, kicsit gyengébb a csúzlija, de érezhetően keményebb. A tornya nagyon kemény medhez képest. [itt a 3d modell]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.