Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#100851) Djuree válasza Viktoár (#100838) üzenetére


Djuree
félisten

wotwiki, wotinfos teszt ha van, wot top of the tree az aktuális járműre ha volt már tot-ban. :K
én ezeket eleve elolvasom mindig az aktuális 10-esnél, ez az alap. és akkor nem kérdezel ilyet. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#100852) lacibacsi válasza zodo (#100850) üzenetére


lacibacsi
addikt

"nincs befolyásoló tényezője a 24 órás oszlopnak"

Annyi van, hogy meg tudod magad nyugtatni, hogy "lám-lám, milyen jó voltam tegnap". Vagy éppen újra fel tudod magad bosszantani, ha látod, hogy milyen pocsék napod volt...

Egyébként ha a stat nagyon fontos neked, akkor ne az overall értéket nézd, hanem az utolsó 1000 csata eredményét. (Persze csak ha van annyi csatád) Az már megmutatja valamennyire, hogy fejlődőképes vagy-e. Sok klán a felvételnél az utolsó 1000 csatás eredményeket nézni. (Szerintem helyesen)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100853) Viktoár válasza lacibacsi (#100849) üzenetére


Viktoár
addikt

"Meg kell tanulni játszani, ami sok-sok 145-ös WN8-at hozhat, az pedig nem igazán stat javító. Erre jó a reset (amikor már tudsz jól játszani), ami után már gyakorlott játékosként bármilyen tankkal lila statokat hozhatsz..."

Szerintem nem éri meg. :N

Egyrészt elveszik a sok tankod amibe időt és energiát fektettél.Kezdheted előlről alacsony tierben ahol agyatlanok és statpadderek (arannyal) játszanak. :D

Másrészt csak papíron leszel jobb játékos,hiszen már tudsz játszani csak a kezdeti gyakorlatlanságod húzza le a statodat.

Harnadrészt ha látják hogy zöld vagy afölött vagy akkor a jobb játékosok kapásból téged fognak kiszemelni.(PL: arty vagy egy jobb platoon)

Egyébként is,mit számít hogy milyen stat mutatókkal rendelkezel? (e-penis?)

A lényeg hogy hozd a formád és narancssárgaként (akinek nem inge...) lenyomod a jobb játékosakat,meccset fordítasz meg és élvezed a játékot. Veled van a meglepetés ereje. ;)

Nekem is van 1-2 tankom amivel ügyesebben tudok játszani és ha netán lenyomok egy tőlem jobb játékost,általában megkapom csetben a "lucky noob" jelzőt. (vagy durvábbat) Ilyenkor csak elmosolyodom és írok "thx" -et válaszként. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#100854) zodo válasza lacibacsi (#100852) üzenetére


zodo
nagyúr

Időközben frissült jackie_brown fiók statisztikája és valóban semmit vagyis az összértéken nem változtat.
Nem fontos a stat nem akarok én kék, lila stb csak ne szürke meg piros legyek vagy legalábbis ezt szeretném elérni. :)
Mint látod nincs még ezer csatám ebben a fiókban de itt a korábbi _zo_do_ profil ahol még épphogy csak sikerült kitörni a very bad kategóriából.

Profil reset kapcsán pedig egyetértek Viktoár -al.
I-II tierben is köpködik az aranyat és az op tankokkal húzzák fel a statisztikájukat vagy az abszolút agyhalottakkal kerül szembe az ember, szóval lehet megoldás de az sem 100% hogy alakul a történet ahogy nekikezdett a játékos.

(#100855) #84221696 válasza zodo (#100854) üzenetére


#84221696
törölt tag

Gondolkodtam én is ezen a reset dolgon, aztán elvetettem az ötletet. Most, hogy meg van a tiger meg tiger 2, nem akaródzok újra kihúzni ezeket a tankokat, bármennyire is alacsony a wn8-am. Nekem az a két tank hozta meg igazából a játék örömét. Meg mostanában a másik tier 8-as ht, a t32. Semmi kedvem elölről kezdeni az egészet. A kezdők botladozásaiból származó borzasztó rossz statok miatt meg nem fáj a fejem. Valahol el kellett kezdeni ezt a játékot.
Pl. egyik cimborámnak alacsonyabb a wn8-a, mint nekem, mégis sokkal jobb játékos, mint én. Amikor szakaszozunk, sokkal többször ér el jobb eredményt nálam. Nem egy esetben dupláját lövi ugyanazzal a tankkal.

(#100856) sp3cnaz válasza #84221696 (#100855) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Ha valakinek a wn8 a legfontosabb, menjen klánba ott sokat tud fejlődni és egy idő után jó játékosokkal is tud szakaszozni. :U Ezután emelkedni fog a stat értéke nem kicsit.Amúgy meg az RNG nagyon sok múlik. :K

(#100857) #84221696 válasza sp3cnaz (#100856) üzenetére


#84221696
törölt tag

A játék öröme nekem fontosabb, mint a wn8. Természetesen az is fontos, de nem minden áron. Igyekszem tanulni a hibáimból, igyekszem jobb játékossá válni, hogy hatékonyabb legyek és a csapat hasznára váljak.
Nagyon is igaz, hogy az RNG-n rengeteg múlik. :K

(#100858) MCGaiwer válasza #84221696 (#100855) üzenetére


MCGaiwer
addikt

anno, amikor még a kv1-2 egy tank volt, full piros stattal játszottam (bár akkor még nem volt xvm se meg semmi stat adatbázis), meg kb úgy húztam a tankot, hogy afk-val bementem a csatába, alt-tab és néztem egy filmet közben (azért is van annyi csatám azokkal a tankokkal, afk-ként nem nagyon hozta az xpt :) )

kb az első 5ezer csata a teljesen noob időszakom, a következő 5ezer meg csak a kicsit noob.
ennek ellenére mostanra (~30k csata) sikerült elérni az unicum szint határát. 2 tank híján megvan az összes t10 tank + arty a játékban. azért a pár statponttért biztosan nem ressetelném az accot...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100859) sp3cnaz


sp3cnaz
csendes tag

Nem beszélve a rengeteg beleölt időről ami megfizethetetlen. :U :K

[ Szerkesztve ]

(#100860) sebijani1982 válasza Szepi1979 (#100828) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Doom és Doom II
iddqd -örök élet
idkfa -minden kulcs, fegyver és ammo
idclip -falon átjárás

Most így hirtelen.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#100861) lacibacsi válasza Viktoár (#100853) üzenetére


lacibacsi
addikt

Úgy látszik, hogy félreérthető voltam.

Én sem értek egyet a resettel, de aki az e-penis-re megy, annak jól jöhet ez a megoldás.

Dehogy akarnám resetelni a fiókom. Eddig kifejlesztettem és legalább néhány kör erejéig megjárattam 152 tankot Ebből ötvenvalamennyi most is a garázsomban áll. Hogy ezt még egyszer elölről kezdeni a wn8 miatt? Szerintem is hülyeség. De nem vagyunk egyformák. Én citromsárgának látom magam, mások meg narancsnak, vagy éppen vörösnek, attól függően, hogy ki hogy állítja be a modokat. Teljesen mindegy a szín, a wn8-am ugyanannyi (most éppen 878). Nem vagyok egy profi játékos, hiszen 10k csata alatt már jóval több is lehetne, de az én koromban már vigyázni kell a hirtelen mozdulatokkal is, nem hogy a csatározásokkal... :)

Egyébként minden mondatoddal egyetértek.

Kérdésedre ("Egyébként is,mit számít hogy milyen stat mutatókkal rendelkezel? (e-penis?)") válaszul pedig csak annyit válaszolnék, hogy csak itt a fórumon nézz szét és láthatod, hogy nagyon sokakat (szinte) csak ez érdekel.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100862) #84221696 válasza lacibacsi (#100861) üzenetére


#84221696
törölt tag

Engem érdekelne olyan weboldal is, ahol tanácsot adnak az olyan noob heavysnek, hogy melyik térképen merre érdemes elindulni és nem fordul elő, hogy kempenovkán a tiger 2-vel a strandra megyek a hegyek helyett. :)
Szóval, ha van ilyen, nyugodtan zaklassatok vele. :K

(#100863) rlazol válasza zodo (#100854) üzenetére


rlazol
addikt

:Y
hát ne haragudj, de szerintem ennek semmi értelme nem volt. :U
az összesített különbség kemény 100 WN8.
cserébe eldobtál 1700+ csata alatt megszerezett tankokat. :(
Én 1700 csatánál rosszabb WN8val mentem: 200 alatt volt! :DDD
És újabb 9k sikerült felhúznom annyira, h lassan meglesz a 900 (halványzöld).
Persze nem ment se gyorsan, se könnyen, általában a napi statom 300-400-val több, mint az aktuális összesítés.

Egy jó játékosnak - de még nekem is - édesmindegy, hogy szürke vagy sötétpiros, nem számítok rá mint csapattárs és tudom, h ki tudom cselezni mint ellenfél.

Dehogy azért előről kezdeni, hogy ne 312 legyen a WN8, hanem 410 = Eladod a rozoga 1972-es trabit, hogy vegyél helyette egy ugyanolyan állapotú 1974-est= újrarakod a winXP -t mert 128 MB-val bővíted a meglévő 512 Mb RAM ot... stb

account resetnek, új accnak akkor lehet értelme, ha e-penisre gyúrsz és jelentős stat növekedést tudsz felmutatni: a napid már 2k körül van,d e a kezdeti gyengélkedés miatt az össesített még csak 1000 és a sok csata miatt nem is fogod felhúzni. De ez e-penis. Semmi más. Semmi pénzért nem grindelném ki újra a már meglévő tankjaim... :U

persze ha neked így jó, légy vele boldog, ez pusztán egy vélemény.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#100864) woryz válasza #84221696 (#100862) üzenetére


woryz
senior tag

Egy ilyen nekem is jól jönne, főleg, ha nem csak a heavyk vannak benne. :) Amióta átmahinálták a térképeket nem csak az újakon vagyok tanácstalan... :F

(#100865) lacibacsi válasza #84221696 (#100862) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csatlakozom. Már itt is érdeklődtem korábban olyan leírást keresve, amelyben a legjobb passzív scout helyeket mutatnák be a térképeken, de kérésem akkor nem talált válaszra... Persze az ilyen mesterfogások megtanulására igen alkalmasak a replay-ek, de mikor a munka és a család mellett játszani sincs idő, akkor visszajátszásokat nézegetni még úgysem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100866) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap proharovkán toltunk egy T10 td szakaszt ! JpzE100-FV-E3 kombóban . Klántársam szólt , hogy a spotter bokrokba tolhatnánk egy HE-t kezdésnek . A lövés után nem sokkal rám is írt az ellen RU , hogy E3 ezt meg hogy ? Nem örült annak amit látatlanban kapott . Csata végi összesítőben néztem , hogy én 648-at adtam a RU-nak míg klántársam a másik bokorban a Buldogot kínálta meg 1K-val :DDD . A lényeg , hogy a WG ezzel az új tereprendezéssel rendesen megnehezíti a spotterek életét , mert azon a három mapon ha az ember belő a kedvelt bokrokba tuti eltalál valakit . Arról nem is beszélve , hogy elég ritkán kap az ember jó mapot spotolásra úgy , hogy ne legyen még rajta kívül három spotter.

Srácok ! Azért szerintem egy kicsit sokat kértek tőlünk . Fentebb írtam , hogy a spotter helyek eléggé le vannak már redukálva ( passzív ) így pár videó megnézése után gyakorlatilag lehet tudni , melyik oldalon hová állunk .

Ugyan ez a Havy Tankos kérés is . Mivel a mapok kialakítása nem ad túl nagy szabadságot a játékosnak így eléggé be van határolva az ember , hogy merre induljon el egy nehéz tankal . Ezt minden egyes pályára lebontani ? Ez is a tanulás része , hogy utánajárunk mikor hová érdemes menni . Videók leírások esetleg jobb játékossal való szakaszozás is sokat jelent. A múltkor fórumtárs mutatott nekem egy jó taktikát .Swampon délről indúlva gyors med tankal keresztbe a domb alatt átrobogni és pont lehet lőni az elvonuló tankokat. Aróól nem is beszélve , hogy egy jó spotter ahol csak felfedezni kell arathat .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100867) Because válasza #84221696 (#100862) üzenetére


Because
őstag

mostanában light-ként megvárom, míg nagyjából elhelyezkednek a térképen és lehet látni mi hol van. aztán a 60km-el oda száguldok ahol van lehetőségem bármire, így magamhoz képest kifejezettem jó köröket megyek, szóval szerintem szituációfüggő az egész. persze biztos vannak tuti helyek ahova beáshatod magad, habár ha nincs melletted csapat akkor így is úgy is vége

[ Szerkesztve ]

(#100868) Tomi0703 válasza rlazol (#100863) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na azért ne zöldezzünk már 900-as wn8-tól. Miféle színezést néztek ti? :D 1350 vagy 70-től kezdődik a zöld, az original xvm színezés szerint. 900-tól talán a sárga kezdődik, de lehet az még narancs.

(#100869) zodo


zodo
nagyúr

Nekem ez már a harmadik fiókom de talán elölről kezdeni még mindig jobb mint egy küzdelmekkel teli, egész jó fiókot resetelni. Első fiókomban ugyan csak száznegyven valahány csatás volt mikor itt a topikban olvastam az invite ill. bónusz kódokról és kaptam egy meghívót de mivel még nem tudtam (most se tudok) :) játszani így gondoltam még nem akkora baj ha kezdek egy harmadikat mivel a másodikon is nem egész 1800 csata van ill. egy esetleg két kedvenc tankot sikerült valamennyire megismerni.
Ettől függetlenül engem sem zavar hogy piros vagy akár szürke a stat de legyen legalább napi egy-két jobb csatám, mint pl az alábbi.

Szerintem nem is lehet minden statisztikai értékre figyelni és toppon tartani vagy az ahhoz már tényleg profinak és szerencsésnek kell lenni.
Nálam egyelőre a narancs sáv lenne a cél aztán majd meglátjuk de fő szempont még mindig a játékélmény.
40 múltam és nem szeretnék korán agyvérzést kapni mert valami nem úgy sült el. :N
Párom már így is kivan "amióta tankozol olyan csúnyán beszélsz"

Térképes kérdéshez pedig talán ez az oldal is segíthet.
Kiválasztod a pályát aztán a füleken nézelődhetsz ill az utolsó két fül meg amolyan .gif szerű ábrázolás.
Mondjuk nem pont irányvonal de már ez is lehet kiinduló pont hogy mely tank típusok hol merre járnak a legtöbbet.

Szerk:

Tomi0703

Szerintem ezt nézik, itt 900-tól zöld. Mármint, világos zöld ahogy rlazol mondja.

(#100870) rlazol

Nem sértődöm meg.
Érdekes összevetés de hát ez is csak egy "valamilyen" stat mivel minden csata más és más de köszönöm.
Ha nem felejtem el akkor majd ránézek a 425. kv-1 csatám után az akkor értékekre.

[ Szerkesztve ]

(#100870) rlazol válasza zodo (#100854) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: még egy apróság, remélem nem sértődsz meg. A régi-új accok összevetésében a KV1-vel, a T28-val és a T-46-val mentél mindkét accon szignifikáns számú csatát. Eredmény:
régi=>új
T-46 (T3): 175=>719
T-28 (T4): 45=>315
KV1 (T5): 650=>531

minél magasabb a tier, annál kevésbé látszik fejlődés. Ami van, az az alacsony tierben harcoló újoncokkal szembeni térképismereti előnyből fakad. Ez az előnyöd T5-re elolvad, ott a fejlődés se kimutatható. UFF.

MAP téma:
leírás nemigen van, wikin akad, de nem naprakész. youtube-n találsz bemutató videókat főleg az új mapokról, pl QB tolmácsolásában, abból lehet tanulni.
Amikor bejött az Overlord, fradi81-vel vagy fél órán át gyakorlóban azon bolyongtunk, hogy megismerjük. Diarmand hasonlóképp, gyakorlóban mutatott meg nekem több pályát (Karelia, Fjords...). Ezt tudom javasolni annak, aki pályát akar tanulni. És persze replayek nézegetése.
jozefgucci1: Én artyval szoktam így kezdeni :DDD . Erlenberg védekezésben G1, Prokhorovka-n a két vasúti átjáró (B6, J7) stb. :DDD szokik lenni sírás.... :DDD
de sokszor a csorda egész máshogy megy, mint várnád. Prokhorovka-n ütközetben az 1-es sort mostanában rendszeresen ürösen hagyják. A hegyre régen csak a heavyk mentek fel, mostanában egyre több med, főleg lentről. A TD-k s szívesebben ücsörögnek a vasútnál mint a bokrokban. Malinovka-n a J3-as ficakban zajlik nagy hara-kiri mostanában, a hegyen változó. Szóval ezek a dolgok változgatnak. Alapvetések persze vannak, de az adott csatához is kell adaptálódni mindig. :K

szerk:
Tomi0703: az új, 9 fokozatú skálán két féle zöld van, két féle piros stb. A halványzöld kezdődik 900-tól, a sötétzöld asszem 1250-től. Én ezt a skálát nézem. :P

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#100871) Bingisz válasza zodo (#100869) üzenetére


Bingisz
addikt

Maradjunk annyiban, hogy 1500-tól zöld.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#100872) dvids


dvids
aktív tag

A jó WN8 inkább átok, első számú célpont vagy mindenkinek, kiemelten figyel az SPG, én örülnék ha nem lenne publikus és csak magamban tudnám jegyezgetni hogy hogyan haladok.

(#100873) MCGaiwer válasza dvids (#100872) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sztem meg teljesen jó. Én pl tudok úgy állni / mozogni, hogy az arty szenvedjen velem. Addig se a könnyű célpontot jelentő hülyegyereket lövi... kifejezetten szeretem, amikor már a 4. lövés csapódik mellém, ilyenkor tudom, hogy az a láma elcseszett 3 percet arra, hogy engem próbáljon eltalálni, miközben simán sebezhetett volna 3000-et a közelben lévő steve100ba...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100874) dvids válasza MCGaiwer (#100873) üzenetére


dvids
aktív tag

Aztán olykor mégis eltalál, nemde?
De kinek mi, nekem nem jelent játékélményt hogy bújkáljak az spgk elől és fél perces kitérő manővereket csináljak tankoktól fedezékben is minden egyes spotolódás után, de ízlések és pofonok.
De jó statokkal még a csetben is több szemetet kap az ember, ha esetleg elront valamit, vagy nem azt csinálja amit mások gondolnak máris kipécéznek. Én szívesebben lennék a külvilág számára paradicsom.

(#100875) Szepi1979 válasza sebijani1982 (#100860) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az lesz az!!! :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#100876) Szepi1979 válasza #84221696 (#100862) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A videósok többségének van pályabemutató videója. Sajnos teljes körű leírást nem fogtok kapni az összes pályáról mert a készítők rájöttek hogy a folyamatos pálya átalakítások miatt a munkájuk hamar elavul.

“ nem kell mindig nyerni “

(#100877) MCGaiwer válasza dvids (#100874) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze, néha eltalál. de minden egyes ilyen az én győzelmi esélyeim, így végül a winratet növeli.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100878) emre


emre
veterán

Olvasom ezt a második acc dolgot és én sem értem, hogy egy bolhafasznyi stat javulásért miért kell kifejlesztett gépeket eldobni. Egyébként van nekem is egy ilyen jellegű próbálkozásom, prémium fiók nélkül ennyit bírtam ki :DDD

Szóval aki második vagy harmadik nekifutásra legalább ilyent nem tud az az első fiókot sem érdemli meg. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100879) Stunts666 válasza #84221696 (#100862) üzenetére


Stunts666
őstag

(#100880) jozefgucci1 válasza emre (#100878) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nincs az a pénz , hogy én elölről kezdjem ezt ! Annyit nem ér az egész .Az utolsó ezer csata is egy elég jó képet tud adni egy idő után arról , hogy jó úton halad e az ember vagy sem ! Rerollal ha csak a jobb ágakat és prémmel tolnám tudnék 2K fölé menni szerintem . Azért pedig nem éri meg . Próbálom úgy csinálni , hogy egyedül magammal elégedett legyek , szakaszban pedig hozzam az elvárt szintet .Utóbbit úgy gondolom tudom teljesíteni , pedig rendre jobb játékosokkal játszom együtt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100881) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap eljutottam T55A medes küldiknél , hogy a gyújtós és a három artit kilövős maradt ! Sajna kettőt nem lehet berakni egyszerre , hogy vagy ez vagy az összejön :DDD Elég sokat mentem cromwell-el ,de egy csatában max egy tankot tudtam gyújtani . Mondanom sem kell három arty-t nem is láttam egy oldalon .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100882) Djuree válasza jozefgucci1 (#100880) üzenetére


Djuree
félisten

én se kezdeném el mégegyszer elölről, nem éri meg, nincs az az isten, amúgy sem rossz a statom. 1500+ wn8. talán ha 1000 alatt lennék, de így semmiképp. :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#100883) woryz válasza Djuree (#100882) üzenetére


woryz
senior tag

Én kétszer újrakezdtem valamikor még 2011-ben, de meg is bántam már vagy 1000x...

Nem lehet (illetve hogy lehet) email címet változtatni? Lehet olyat csinálni, hogy egy már beregisztrált WoT-os email címre átírjam a mostanit? - nem, mindkettő az én email címem. :))

(#100884) emre válasza jozefgucci1 (#100881) üzenetére


emre
veterán

Menjél két arty-val szakaszban, akkor már elég ha csak egy van az ellenfélnél. :DDD

A 3td küldetést M46 Pattonnal csináltam meg, talán egy hétvégémbe került, de már nem emlékszek rá pontosan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100885) MCGaiwer válasza woryz (#100883) üzenetére


MCGaiwer
addikt

supportnál lehet kérni, megfelelő indokkal. (pl megszünteted azt a fiókot, vagy nem férsz hozzá többet stb)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100886) woryz válasza MCGaiwer (#100885) üzenetére


woryz
senior tag

Köszi. Akkor elvileg megoldható, hogy egy email címhez két account tartozzon? Vagy előtte meg kell szüntessem a másik WoT accomat? Ha igen hol lehet ezt megtenni? :) Csak a supportnál? :)

(#100887) MCGaiwer válasza woryz (#100886) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egy emailhez csak egy acc tartozhat, ez biztos.
accot megszüntetni véglegesen a support tud, itt kérheted egyúttal, hogy a másikat rakják át arra az emailre.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100888) woryz válasza MCGaiwer (#100887) üzenetére


woryz
senior tag

Megpróbálom, köszönöm. :) Ez a citromail-es bejelentkezés már frusztrál egy kicsit... :))

(#100889) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

Beleszólva az acc. reset-elős történetbe szerintem nagy baromság. Teljesen átlagos játékosként 1000-1300 közti WN-et hoztam a kezdeti időkben, úgy hogy semmilyen felszerelést nem használtam illetve nem volt gold ammo és normális legénység se. A Tiger2-nél jutottam el az első havi prémium fiók megvásárlásáig. Onnantól volt pénz mindenre és azóta felrántottam magam 1800+ WN8-ra és bár növekedés jelenleg nincs a szintet tudom tartani. Bár a színek nem számítanak és a WN8 is csak e-penis mégis az egyetlen visszajelzés a fejlődés mértékéről vagy megtorpanásáról. Mivel modokat nem használok így csak lanon szakaszba tudom hogy az ellenség közt milyen színű játékosok vannak, bizony nagyon-nagyon ritkán mondhatni rendhagyó esetben fordul elő az, hogy egy jóval alacsonyabb értékelésű játékos megszívasson + ilyenkor sokszor az ital is csökkenti a harctéri értékemet :D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#100890) woryz válasza woryz (#100888) üzenetére


woryz
senior tag

Megpróbáltam, várom a fejleményeket. :)

(#100891) #84221696 válasza Szepi1979 (#100876) üzenetére


#84221696
törölt tag

Végül is úgy szokott lenni, hogy legyek top tank vagy bottom tank, általában megvárom merre indulnak el a zemberek. Aztán felszállok a lemmingvonatra, ha az van, ha nincs lemming, akkor arra megyek, amerre jónak találom az irányt.
Nagyjából ismerem a pályákat, csak mindig rábukkanok valami jó kis heavys helyre. Vagy az állandó szakasztársam jóvoltából vagy videókból.
Arra gondoltam, hogy hátha létezik olyasmi, hogy pl: sand riveren védekező módban heavyk részére preferált régió a g7-g8 homokdűne stb.

[ Szerkesztve ]

(#100892) CirrMee válasza lacibacsi (#100849) üzenetére


CirrMee
addikt

Stat reset merre található?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#100893) nyunyu válasza CirrMee (#100892) üzenetére


nyunyu
félisten

Regebben mintha a worldoftanks.eu oldalon belepve jobb felso sarok, sajat acc/account managementben lett volna, de most nincs ott.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100894) lacibacsi válasza CirrMee (#100892) üzenetére


lacibacsi
addikt

Stat reset nincs. Account reset van.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100895) MCGaiwer válasza nyunyu (#100893) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ilyen biztosan nem volt user által elérhető helyen. account wipe-ot csak a support tudott és tud még mindig.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100896) kchryss válasza nyunyu (#100781) üzenetére


kchryss
addikt

A lánc alsó fele mögött gyakran nincs hitbox.

(#100897) kchryss válasza #84221696 (#100891) üzenetére


kchryss
addikt

Itt van jópár taktika leírva, de sajnos azóta át lett dolgozva sok térkép. Kiindulási alapnak azért még használható, ha hozzáveszed, hogy milyen okból és mit változtattak azóta a térképen: [link]

Itt is lehet nézni pár térképet, aminél nincs * az még aktuális ha jól nézem: [link]

Volt egy oldal, ahol baromi részletesen ki volt dolgozva az összes térkép, minden tanktípusra lebontva, de a készítője összeveszett a wg-el és törölte az egész oldalt. Csináltam róla mentést, de most nem találom.
Egyébként orosz oldalakon úgy tudom rengeteg stratégiai leírás található az aktuális térképekhez, csak hát kéne hozzá oroszul tudni :)

[ Szerkesztve ]

(#100898) kchryss válasza Diarmand (#100721) üzenetére


kchryss
addikt

Engem egy ilyen Q.W.E100 csoda szedett ki full hp-ről amikor Centurion7/1-el voltam Prokhorovkán. Felmentem belül a sinek mellett középre lőni a hegyet, amint jelzett a 6. érzék rögtön visszahúzódtam S alakban. Mikor harmadszor jelzett szépen tolatok visszafelé S alakban erre bumm pont a motorháztetőmre pottyantott. Pedig ennek az artinak van az egyik leglassabb lövedéke, mozgó célpontot elvileg nehéz eltalálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#100899) dvids


dvids
aktív tag

Gondoltam megosztom veletek: megvan az első 3 mark of excellence-em, a Bulldoggal. \o/

(#100900) kchryss válasza kchryss (#100898) üzenetére


kchryss
addikt

Most nézem, hogy QW-t írtam GW helyett, nem is értem hogy gépelhettem el, pedig sokszor találkoztam már ezzel az anyaszomorító artyval :D

(#100899) @dvids: Az szép. Nekem semmin sincs 3 kiválósági jel. A Crusaderrel vagyok hozzá a legközelebb, ott 90%-om van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.