Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Flayer válasza Enzolord (#200) üzenetére


Flayer
senior tag

Tegnap este elküldtem a jelentkezést most még mindig azt írja,hogy függőben az alkalmazás!
Küldenek egy emailt!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#202) Flayer válasza Flayer (#201) üzenetére


Flayer
senior tag

Bocs lejárt a szerkidő.

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#203) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az eddigi legjobb köröm :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#204) Bad Pritt válasza h1mpi (#203) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ebből sokat nem lehet így leszűrni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#205) h1mpi válasza Bad Pritt (#204) üzenetére


h1mpi
nagyúr

4 kill ott van nem? :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#206) Máté94 válasza h1mpi (#205) üzenetére


Máté94
addikt

Botok ellen. :P

(#207) h1mpi válasza Máté94 (#206) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt ki tudja ki ellen, nem is érdekel :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#208) Bad Pritt válasza h1mpi (#207) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint tényleg botok ellen. A coop csatában botok ellen játszik a csapat. Kevesebb xp meg pénz jár érte.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#209) ledgeri válasza tocsek18 (#177) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Te hogyan értesültél róla? Csak mert akkor ráállnék én is arra a csatornára ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#210) h1mpi válasza Bad Pritt (#208) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol lehet játszani nem botok ellen? Én randomban játszok.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#211) tocsek18 válasza ledgeri (#209) üzenetére


tocsek18
senior tag

facebookon world of warship :)

(#212) h1mpi válasza h1mpi (#210) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Látom mire gondolsz most már, de nem is értem, hogy kerültem co-op-ba most is randomot játszottam, küldik is voltak.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#213) ledgeri válasza tocsek18 (#211) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok. Nézegetem... vágyakozom!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#214) mikron


mikron
tag

Ez a játék sem egy nagy eresztés :D wot II nagy hűhó semmiért. :DDD

(#215) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az MM itt is király 7 vs 10-be nyomtuk előbb, persze ki is kaptunk..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#216) Cseri0058 válasza h1mpi (#215) üzenetére


Cseri0058
őstag

ez még csak béta...ne várd hogy már most tökéletes legyen...

(#217) h1mpi válasza Cseri0058 (#216) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WoTban se tökéletes, akkor szerinted itt elvárom? :DDD csak csodálkoztam.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#218) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A torpedót, hogy kell kilőni? :D Hiába nyomom a t betűt semmi nem történik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#219) Plasticbomb válasza Cseri0058 (#216) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A WoT is az még. :D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#220) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Nincs invert mouse opció a játékban? :Y

(#221) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez milyen kör? :) Ez volt az első vele.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#222) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem a Cruiserek nagyon nem jönnek be, semmire nem jók. Nem olyanok, mint wot-ban egy med tank... inkább, mint egy lassú romboló...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#223) Telda


Telda
addikt

Hali!

A torpedóknak mennyi a hatótávolsága?
Illetve a HE és AP töltények, melyik mire jó?
A HE az robbanó, az AP meg az páncélt átütő? Melyiket mi ellen kell használni?
Destroyerrrel szenvedtem tegnap, de nem igazán volt sikerélményem, többnyire vesztettünk meg én is béna voltam. Milyen játékstílussal lehetnék hatékonyabb ezzel a hajóval?

Illetve pár általános kérdés, ez a prémium milyen pluszt ad?
Gondolom itt is úgy lesz mint a wot-ban hogy 10x ezer forintért lehet majd venni hajókat.
Nincs wot tapasztalatom, de ezek a pénzért vehető tankok/hajók más módon is megszerezhetőek?

Ha most a bétában költök goldot és lesz wipe, mert gondolom lesz, akkor azt a goldot visszakapom?

Bocs a sok kérdésért, nagyon kezdő vagyok, de maga a játék meg tetszik.

Köszi!

Üdv

(#224) Malibutomi válasza Telda (#223) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Amit néztem videókat ott úgy használta a srác, hogy a HE azok ellen amit amúgy jóeséllyel nem üt át az AP (pl cruiserrel battleship ellen). A HE viszont tönkreteszi a turreteket meg jóeséllyel felgyújtja.

(#225) John_Doe válasza Malibutomi (#224) üzenetére


John_Doe
senior tag

Azt is figyelembe kell venni hogy az AP lehet hogy átüt és át is megy a célon különösebb sebzés nélkül.

Shal'kek nem'ron!

(#226) Flatron710 válasza h1mpi (#218) üzenetére


Flatron710
tag

A 3-as gombbal váltod át a fegyvert/célzást torpedó módra. Értelemszerűen a torpedók a hajó jobb vagy bal oldaláról indíthatóak. Amelyik célt befogta a hajód, akkor egy zöld sávban megjelenik egy szürke cikk... ( jobban nem tudom körülírni ) Az a szürke rész amolyan célzás segítő. A célpont mozgását figyelembe véve, az egérrel irányítva a torpedó vetőket ( sötétzöld cikk ), abban a szürke sávban célszerű kattintani és kilőni, mert így nagy eséllyel talál.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#227) h1mpi válasza Flatron710 (#226) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi a részletes leírást :) tegnap rájöttem, volt 10 torpedó találatom egy meccs alatt. Amit torpedónak gondoltam, az a battleship gyógyító funkciója volt :P

Én csak HE-t lövök, kicsit olyan mintha KV2-vel mennék WoT-ban, minden sérül, minden lángol :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#228) Bad Pritt válasza Telda (#223) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A torpedók hatótávolságát a modulok között meg tudod nézni, ha a torpedóra viszed az egeret. A különböző torpedóknak különböző lehet a hatótávja, ezt érdemes észben tartani.
AP-nál a direkt sebzés (ami a hp-t viszi) és az ebből fakadó modulsérülés (pl. ágyú, légvédelem) nagyobb, de kis kaliberű ágyú páncélozottabb ellenfelet csak karcolgatni fogja (pl. rombolóval csatahajót nem érdemes AP-val lőni). A HE lövedéknél nagyobb az esélye a tűzgyújtásnak, de jellemzően kisebbet sebez. Próbálgasd, hogy melyik hajó melyik ágyújával milyen sebzés tudsz bevinni bizonyos hajók ellen és majd kialakul, hogy mikor melyik lőszert érdemes használni. :)
A rombolók szerintem hit&run taktikával a leghatásosabbak, találni kell a pályán olyan pontokat, ahol sok a sziget, el lehet bújni, ugyanakkor az ellenfelek nehezebben manővereznek és ott lecsapni rájuk egy jó pillanatban. A rombolók elsődleges fegyverzete a torpedó, 1-2 torpedótalálat annyi sebzést oszt ki, mint 50-60 ágyúlövedék. Én inkább átpártolnák a cirkálókra a helyedben, az univerzálisabb. Lassabbak, nagyobbak, de több a hp-juk és a fő fegyverzetük erősebb, plusz nekik is van torpedójuk (nem mindnek).
Prémium szerintem itt is +50% xp és pénz minden meccs után, mint a wotban.
Pénzért vehető hajók jelenleg csak pénzért vehetőek, a jövőben jöhetnek majd akciók, kódok, küldetések, versenyek és akkor másként is beszerezhetőek lesznek.
Ha most hajót veszel, akkor a hajót megtarthatod (legalábbis én így tudom), ha prémium fiókra költesz, akkor azt nem kapod vissza.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229) Telda válasza Bad Pritt (#228) üzenetére


Telda
addikt

Köszi mindenkinek!

:R

Még annyi hogy a prémium az nem globális?
Mármint érvényes a wotra meg a repülősre is?

[ Szerkesztve ]

(#230) Flatron710 válasza h1mpi (#227) üzenetére


Flatron710
tag

Annak a pontos mechanikáját még én sem értem. Nem mindig használható - hiába tűnik aktívnak - és van amikor majd' 10.000 hp-t tölt vissza, van amikor csak 1500-at... Két alkalomtól többször még nem sikerült használnom/aktiválnom.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#231) Bad Pritt válasza Flatron710 (#230) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két dologtól biztos függ, hogy mennyit vesztettél vagy a játék elejétől kezdve, ha először használod, vagy az első hp újratöltés óta, ha sokadszorra, valamint attól, hogy hányadszorra használod. Mikor max hp-ról kb 1 perc alatt leamortizáltak 5000-re a Kongóban, akkor kolosszális mennyiséget akart visszatölteni, de pl mikor 2000 hp veszteségem volt a kövi meccs elején, akkor csak kb 1500-at töltött vissza.

(#229) Telda: Még nem, de majd összevonják gondolom. Az elején a másik kettő sem volt univerzálisan használható.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232) Telda


Telda
addikt

Ez nem pont a játékkal kapcsolatos, de ami a cirkálóról vagy csatahajóról felszál felderítős repcsi, az hova száll vissza le? Mármit a valóságban :DDD .

(#233) h1mpi válasza Telda (#232) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanoda, vagy lelövik :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#234) Telda válasza h1mpi (#233) üzenetére


Telda
addikt

Arra a kis sínre ahonnan indult? Hát az kizárt :D

(#235) h1mpi válasza Telda (#234) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tessék: youtube

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#236) Telda válasza h1mpi (#235) üzenetére


Telda
addikt

Sajnos innen a youtube nem megy, de a képen jól látszik hogy daruval rakták vissza.

(#237) John_Doe válasza Telda (#236) üzenetére


John_Doe
senior tag

A hajó mellé száll le a vízre és daruval emelik vissza. A linkelt videón az anyahajóról való felszállás és leszállás látható aminek az általad feltett kérdéshez semmi köze.

Shal'kek nem'ron!

(#238) Flayer


Flayer
senior tag

[link]

Elindult WOW oldal is!:D

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#239) Máté94 válasza Flayer (#238) üzenetére


Máté94
addikt

Alig várom már ide is a WNX-mutatókat és megint mehet a sírás a noobok miatt. :O

(#240) h1mpi válasza Máté94 (#239) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:C ja addig lesz nyugi, ameddig nem lesz stat :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#241) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy olyan mod jó lenne majd, ami mutatja a csapat által kilőtt torpedók útját a minimapon.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#242) Telda


Telda
addikt

Innen gondoltam, hogy már most érvényes minden játékra a premium és a gold.

(#243) h1mpi


h1mpi
nagyúr

a WG-nek ismét sikerült tönkretenni a játékot ezzel a sok rohadt torpedóval. Miért nem lehet olyan játékot csinálni, amiben nincs valamilyen mák faktorra épülő szar????

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#244) Bad Pritt válasza h1mpi (#243) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi bajod a torpedókkal? Imbák még egy kicsit, ez tény, de nem teszik tönkre a játékot. Legalábbis az enyémet szerencsére nem, el tudom kerülni őket. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#245) Máté94


Máté94
addikt

Ez a Kuma nagyon rossz... :N

(#246) h1mpi válasza Bad Pritt (#244) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az enyémet igen.... amikor a pálya másik feléből telibe ver....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#247) Telda


Telda
addikt

Engem jobban zavar mikor 12kmről oneshotol valami.

(#248) Bad Pritt válasza h1mpi (#246) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A torpedó? :D
Kb. 7 kilométeres hatótávja van, de valamelyiknek csak 4.5, nagyjából 60-70 csomóval "repül" az összes és a játék pittyeg, villog, amikor közeledik feléd, ráadásul mindegyik torpedót külön jelzi. Max csatahajóval nehéz kikerülni, de néha még azzal sem, plusz annak meg olyan mérhetetlenül sok hp-ja van, hogy ezzel kompenzálja a lomhaságát. Ráadásul olyan nincs, vagy csak nagyon ritkán van, hogy egy vetésből az összes torpedó betaláljon. Nem mellesleg a csatahajóknak van másodlagos fegyverzete, szóval ha egy romboló túl közel merészkedne, hogy torpedózzon, kb. fél perc alatt szilánkosra lövöd úgy, hogy nem is figyelsz rá.
Egyedül a torpedóbombázók szívathatnak meg, de rombolóval vagy cirkálóval azoktól sem kell félned.

(#247) Telda: one shotolni eddig csak rombolót sikerült és engem si csak rombolóban one shotoltak. Érdemes figyelni, hogy merre mész, ők merre mennek és merre néznek, kicsit korrigálni mindig az irányon, hogy nehezebben célozzanak be. Ezzel ki lehet küszöbölni. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#249) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a forma enyhén kigyulladt, ilyet még nem is láttam. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#250) h1mpi válasza Bad Pritt (#248) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csatahajóval kb. 2 perc alatt halok meg átlagban... jönnek a rombolók belém verik a torpedójukat és annyi voltam... a sok idióta meg kempel hátul... ennek is az a baja, mint a WoT-nak, hogy agyatlanok játsszák és az hogy csapatjáték... vagy ez a Japán vonal egy hulladék...

Valószínű ezért nem játszottam soha csak single player gamekkel. Lehet maradnom is kellett volna azoknál... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.