Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) King Unique válasza #18193920 (#60750) üzenetére


King Unique
titán

Azért a 7-est sem feltétlen kell annyira túlajnározni, hogy az a legjobb Windows. Az a ~ 7 év alatt nyilván kiforrott lett, a build száma sem változott stb. A 10-esnél meg ugye folyamatosan jönnek az új buildek és ez egyszerre jó is, meg nem is. Jó, mert folyamatosan modernizálják a rendszert és ilyen téren egyre inkább überelni fogja a 7-est, illetve pl. az új hardverek támogatása terén is jobb lesz. Rossz, mert egy-egy verziónak már nincsen annyi ideje kiforrni.

[ Szerkesztve ]

(#60752) #18193920 válasza King Unique (#60751) üzenetére


#18193920
törölt tag

Build ide vagy oda akkor csak egyet értünk, jól lesz az :D
Én sem mondtam mást mint amit te, leegyszerűsítve azaz összegezve és lefordítva :
A hetes "egyelőre" tökéletesen fut a legújabb hardvereken is, a tízest folyamatosan hegesztik, toldják- foldják és van benne lehetőség, hogy egyszer tényleg eléri a stabil, problémamentesen működő rendszer szintjét.
Nincs ezzel semmi gond és senki nem állította az ellenkezőjét.
Amint használható lesz (ténylegesen és kompromisszumoktól mentesen) azonnal áttérek.
Tehát ismételten egyet értünk :R

[ Szerkesztve ]

(#60753) King Unique válasza #18193920 (#60752) üzenetére


King Unique
titán

Hát, hogy minden új vason tökéletesen fut-e, azt nem tudom, de hogy az UEFI telepítéssel vannak problémák, az tény. A 2 újabb Windows ilyen téren nyilván jobb. Amúgy 100%-ig bugmentes rendszer nem feltétlen van és ennyi erővel mindegyik Windowsnál előfordulhatnak fura dolgok. Amiket egyesek tapasztalnak, mások meg nem. Szóval nem egyszerű dolog ez.

De akkor fogjuk rá, hogy nagyjából egyet. :R

[ Szerkesztve ]

(#60754) laskr99 válasza laskr99 (#60749) üzenetére


laskr99
addikt

Valaki le tudja írni magyarul mit kell csinálni? Nem nagyon értem azt az oldalt. Előre is köszönöm.

(#60755) kraftxld válasza laskr99 (#60754) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Melyik oldalt?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60756) laskr99 válasza kraftxld (#60755) üzenetére


laskr99
addikt

Windows 7 frissítés javítása. Ami az összefoglalóból az egyik hszen át irányít az oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#60757) laskr99 válasza laskr99 (#60756) üzenetére


laskr99
addikt

Mégse kell. Win10 re frissítek.

(#60758) kraftxld válasza laskr99 (#60756) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Két frissítést kell kézzel letölteni és telepíteni, ennyi :) Sok sikert a Win10-hez.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60759) laskr99 válasza kraftxld (#60758) üzenetére


laskr99
addikt

Az a gond, hogy ott is csak keresi a frissítést.

(#60760) kraftxld válasza laskr99 (#60759) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A windows update szolgáltatást leölted? Ha teker akkor a kézzel indított frissítések se nagyon fognak települni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60761) laskr99 válasza kraftxld (#60760) üzenetére


laskr99
addikt

Azt hgy? elvileg most telepítettem kézzel egy rakat frissítést de nem segített.

Edit: magához tért és kiadott 1.3 giGA frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#60762) Lauda


Lauda
félisten

Melyik frissites az, ami eltuntetheti a netkapcsolatot. A KB3207752?

(#60763) kraftxld válasza Lauda (#60762) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Abban már elvileg javítva van.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60764) Lauda válasza kraftxld (#60763) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! Amugy vicces a dolog, mert az updatenel rakattintva a tovabbi informaciora egy masik frissitesre hivatkozik, ami mar nem jon be, a KB3205397. :D

[ Szerkesztve ]

(#60765) jani-wan


jani-wan
tag

Hogyan tudok az újonnan felrakott és hosszú-hosszú szenvedés után végre Update-elt rendszerről egy mentést csinálni a HDD-re, amit később akár erre akár másik gépre fel tudok telepíteni?
Win7x64
Nincs elérhető USB-s eszköz.

(#60766) dugo_ válasza jani-wan (#60765) üzenetére


dugo_
veterán

Például Macrium Reflect-tel csinálsz róla egy teljes lemezképet.
Eltérő konfigra ne erőltesd rá, mert az se biztos, hogy bebootolna.

(#60767) Doky586 válasza jani-wan (#60765) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A cikk végén ott az elkészített ISO és ott a szájbarágós fényképes leírás is. [link]

egy fileba mentsd a teljes lemezt..

(#60768) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Telepíteném az új gépre a wint, és eddig jutok:

Itt mi kellene neki? Sata driver? Mert usb-t nem lát tallózáskor, sajnos dvd is csak az, így onnan nem tudom betallózni neki, a merevlemezre felmásolva igen, szépen ki is teszi a kompatibilis drivert, de azt mondja, nem tudja telepíteni.

Ilyenkor merre tovább? Lehet, hogy a laphoz kapott driver CD Win 10-re van, és ide nen jó?

Everybody lies.

(#60769) #10234880 válasza Barthezz2 (#60768) üzenetére


#10234880
törölt tag

Helló. nekem ezt usb -s telepítőnél csinalja, és csak dvdről tudod feltenni, persze ha van cd meghajtód.

(#60770) King Unique válasza Barthezz2 (#60768) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Ha pontosan meg lenne adva, hogy milyen gépről van szó, melyik Windowshoz vannak hozzá driverek, illetve hogy miről telepíted, akkor talán többet lehetne mondani... :)

Ha pl. (USB 3.0) pendrive + USB 3.0 port, akkor tipikus hiba. Ugyanis a Win7 nem rendelkezik natív USB 3.0 támogatással, mint a Win8.1/10. De akár pl. az alaplapi SATA drivert is hiányolhatja.

[ Szerkesztve ]

(#60771) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, sorry :B

Közben megoldottam, feldobtam egy Win 10-et, az gond nélkül felment.

Azért köszönöm mindkettőtöknek :R

Everybody lies.

(#60772) jani-wan válasza dugo_ (#60766) üzenetére


jani-wan
tag

Ahhoz fel kellene telepítenem a gépre a Macium Reflect-et, ami nem igazán jó megoldás, mert úgy kellene elmenteni hogy nincs feltelepítve semmi.

(#60773) jani-wan válasza Doky586 (#60767) üzenetére


jani-wan
tag

A windows biztonsági mentés és visszaállítás meg nem műkszik valamiért, mert a lemezkép létrehozása csak a DVD-re lehetséges. A merevlemez opció kiválaszthatatlan, pedig van több partició ahová elférne.
De DVD-re sem tudom kiírni mert azt választva nem lehet kiválasztani hogy melyik particiókat szeretném kiírni, és az összeset kiválasztja.
Na most mit csinálok, úgy hogy ne kelljen feltelepítenem a menteni kívánt gépre semmit?
Hogy lehet egyáltalán megoldani azt hogy lássa a biztonsági mentés a particiókat?
Az én gépem lemezkép készítője (ugyanúgy Win7x64) látja még az USB csatlakoztatott E-readert is. Ez meg semmit. És ez így biztosan nem jó.

(#60774) dugo_ válasza jani-wan (#60772) üzenetére


dugo_
veterán

Akkor csinálj live clonezilla alól mentést, vagy dugd át másik gépbe a lemezt és ments arról.

[ Szerkesztve ]

(#60775) Doky586 válasza jani-wan (#60773) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én linkelem neked a telepítésmentes Macriumot leírással.. Te pedig a windows biztonsági mentésről beszélsz.. Boxoló vagy és közben KO-val elvesztettél egy meccset..? :D

[ Szerkesztve ]

(#60776) jani-wan válasza Doky586 (#60775) üzenetére


jani-wan
tag

Küldtél egy linket ahol ezt írják:
"1. Rakjuk be vagy csatlakoztassuk a géphez az üres cél merevlemezt vagy SSD-t (ne legyen partíciónálva!).
Bootoljunk be az előzőleg elkészített CD/DVD-ről."

Nincs sem üres csatlakoztatható cél merevlemez, sem SSD.
Ráadásul már az első pont előtt is van ezek szerint pont, talán a nulladik, vagy a mínusz egyedik, ahol el lett készítve valamilyen lemez.
Na mindenesetre én letöltöttem a Macrium Reflect Free - Rescue ISO - x64-t, amit egy Másik oldalon találtam, nem ezen, és fölírtam egy lemezre Neroval, mert gondolom erről beszélt amikor azt írta hogy előzőleg elkészített CD/DVD. Csak sajnos semmit sem csinál. Arról nem lehet bootolni. Szóval ott tartok hogy van egy lemezre kiírt Macrium Reflect Free - Rescue x64 ISO fájlom.
Gondoltam addig is megcsinálom a Windows-zal a lemezképet amit majd ez a progi valahogy megcsinál bootlemeznek, ha találok leírást hogy hogyan is működik.

(#60777) Doky586 válasza jani-wan (#60776) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Húúhhh..
Szóval a linkemen ott a Letöltések - szép nagy kék kép - kiszúrja a szemet, a linkem aljának linkjén ott a leírás, de mivel neked (mint írtad) nem a klónozás kell hanem a Biztonsági mentés ezért a lap alján (azaz a linkem alján levő linknek az alján levő link) még a Biztonsági mentés -re is rá kellett volna klikkelni... :K

[ Szerkesztve ]

(#60778) jani-wan válasza Doky586 (#60777) üzenetére


jani-wan
tag

Akkor leírom részletesebben lépésről lépésre, a félreértés elkerülése végett.
Olvastam az oldalt amit küldtél majd lementem az aljára és megnyitottam a linket.
"Klónozás Macrium Reflect Free program használatával."
Ez után jött a "1. Rakjuk be vagy csatlakoztassuk a géphez az üres cél merevlemezt vagy SSD-t (ne legyen partíciónálva!).
Bootoljunk be az előzőleg elkészített CD/DVD-ről."
Amivel ugye még mindig nem vagyok sehol sem, mert nincs semmiféle CD/DVD amiről eddig szó sem volt.
Ami volt előtte az ez:
"de ajánlott a klónozást is bootolható eszköz (CD/DVD vagy pendrive) használatával csinálni."
Ok, de nem klónozok. Na jó, irány a link alja.
Egy csomó újabb link!
Nos úgy tűnik ez tovább fog tartani, gondoltam közben megcsinálom amit olvastam az általad linkelt oldalon, azaz:
"4. módszer - Egyedi Backup/Restore"
itt azzal kezdik:
"Forrásként kiválasztjuk együtt a HDD rejtett- és rendszerpartícióját, ezt 1 fájlba mentjük Backup funkció segítségével."
Ezt próbáltam a Windows-ban csinálni a backup funkció segítségével, hogy legalább az meglegyen valamilyen formában, amíg a többit olvasgatom.
Persze később(!) kiderült hogy nem igazán a Windows backup-pal kell csinálni, csakhogy ez ezen a ponton még nem derült ki.
Azért legalább kiderült hogy itt valami gond van, mert működnie kellene a HDD-re mentés opciónak is.

Tehát eddig ott tartok hogy a link alján lévő link alján találok egy rakás linket, ahonnan válasszam ki ami nekem kell, mikor az életben nem csináltam még ilyet, és rohadtul fogalmam sincs az egészről.
Eddig briliáns.
Kiválasztottam a logikusat.
"Biztonsági mentés és helyreállítás Macrium Reflect-el" link megnyit.
http://users.ininet.hu/szjanos/mentes-helyreallitas-macrium-reflectel.html
Mondjuk talán egyszerűbb lett volna ezt belinkleni, nem tartott volna órákig a többi olvasgatása, értelmezése.
Persze mire eljutottam ide leírtad, hogy eleve ide kellene jönni.
És végre itt van valami ami talán már működik:
"Az utóbbi esetben magát a Macrium Reflect programot sem kell a gépre telepíteni, mert a bootolható eszközön (CD vagy pendrive) lesz a program"
Remek. Letöltés.
Nero-val kiírtam.
Nem jó.
Naná hogy nem jó, mert nem is így kell kiírni! De erről megint szó sincs sehol.
Sőt épp ellenkezőleg. Ezt írják:
"Akik az utóbbi megoldást választják (nem WAIK), azoknak nincs más dolguk mint a megfelelő ISO fájl letöltése után ki kell íratnia a lemezt, vagy készítenie kell egy bootolható pendrivet, és ezt követően már használható is az."
Kivéve hogy ez nem így van.
Aztán persze rájöttem, hogy a letöltött fájlt el kell indítani és az írja ki magát lemezre, és nem Nero-val kell, ahogy azt egy ilyen teljesen gyakorlatlan ember gondolná.
Kész a bootlemez.
Bootoltam róla.
Talált egy eszközt (Network Controller) aminek nincs Drivere (ethernet controller driver pci ven_10ec&dev_8172). Vajon miért nincs. Az eszközkezelőben minden rendben van.

Keresés a meghajtókon, egyszer csak eltűnt a listából. Nem tudni talált-e vagy sem.
Majd szépen be is jött a progi.
Disk Image fül -> Image selected disks on this computer -> felugró ablakban kijelöl a két partició (100MB + C), megad mentés helye (ahol van bőven hely)
NEXT
az Advanced Options-ban nem állítottam át semmit.
FINISH
(szüttyögés)
Majd Hiba üzenet:
"An error has occured. Please see the history log for more details."
"Backup aborted! - Unable to read from disk Error code 1167 - Az eszköz nincs csatlakoztatva."
Milyen eszköz? Mi az hogy nincs csatlakoztatva. Az eszközkezelőben egy hiba sincs.
Goggle
"Unable to read from disk Error code 1167"
http://support.macrium.com/topic.asp?TOPIC_ID=5677
állítólag a Full Backup megoldja?
Én azt hittem full backup-ot csinálok.
Full system backup-ot.
Megőrülök.
Most akkor mi van?

(#60779) jani-wan válasza dugo_ (#60774) üzenetére


jani-wan
tag

Ez laptop.
Nincs másik gép, a csak az én PC-m.
Ha ez nem műkszik hétvégén megnézem a Clonzillát, de nem fűzök hozzá vérmes reményeket.
Ez a Network Controller hiba problémás. Úgy tűnik erre mindenképp kell megoldás. És utána vszínű megy majd a Macrium Reflect-tel is.

[ Szerkesztve ]

(#60780) Doky586 válasza jani-wan (#60778) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"nem fűzök hozzá vérmes reményeket"

Hát ezzel egyet tudok érteni.. Mostmár csak azt tudom javasolni hogy keress valakit aki használt már PC-t komolyabban, nemcsak FB-re, én nemcsak látta távolról .. :N
Az majd megcsinálja Neked - pénzért.

(#60781) jani-wan válasza Doky586 (#60780) üzenetére


jani-wan
tag

Egy ember kizárva. Teljesen biztos hogy nem te vagy aki meg tudja csinálni.

(#60782) King Unique válasza jani-wan (#60778) üzenetére


King Unique
titán

Az ITT lévő ISO bootol DVD-ről és pendrive-ról egyaránt, ezt direkt kipróbáltam. Illetve, ha a telepített Macrium alól készítem el, akkor is. Szóval az nem igaz, hogy nem lehet pl. optikai lemezről (DVD) bebootolni. Igaz, én nem az említett programmal, hanem ImgBurn segítségével írtam ki DVD-re. De másik programban kiválasztva a képfájl írást is működnie kellene.

Továbbá, ha driver problémák vannak, akkor lehet nem ártana megpróbálni a telepített változat alól elkészíteni a boot médiát. Az eleve up to date, kiválasztható a WinPE verzió, beállíthatók egyéb paraméterek is, valamint egy külön ablakban mutatja, hogy rendben vannak-e a driverek. Illetve ott külön-külön be lehet tallózni mindegyiknél másik drivert is, ha esetleg valamelyikkel gond lenne.

[ Szerkesztve ]

(#60783) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok! A windows thin pc sp1-ről mi a véleményetek?Használta már valaki?Elég régi a laptopom.Asus X51RL,1GB Ram.Érdemes feltenni?

(#60784) szabonagyur válasza adsl (#60783) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vékony kliensre szánt kiadás, a tied meg nem az.

(#60785) quailstorm válasza adsl (#60783) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Legálisan a Thin PC-t nem használhatod otthon. Valamint arra Officet pl. nem rakhatsz. Az beágyazott rendszer. Neked Starter kellene inkább, bár otthonra az se beszerezhető elvileg.
Ahogy elnézem rosszul nem állsz. DX9 kompatiiblis VGA meg dual core valami van. Szóval adj neki még RAM-ot és ne használj vírusirtót, úgy ki lehet bírni ezt a vasat. Még Office 2016-tal is dolgozhatsz.

(#60786) tordaitibi válasza jani-wan (#60779) üzenetére


tordaitibi
veterán

Lemezrol lemezre folyamatnal minek ethernet driver,'ezt nem ertem.
Vagy en vagyok tok.

(#60787) jani-wan válasza King Unique (#60782) üzenetére


jani-wan
tag

Köszi.
a Macrium is bebootolt, csak ugye nem csinálja meg a mentést egy hiba miatt.
Egyébként fogalmam sincs miért jelez hiányzó drivert. Az említett hiányzó driver a Wireless LAN-hoz van, amihez viszont van fenn driver és tökéletesen működik.

Pedig ez friss telepítés volt amire semmit sem rakott fel akitől kaptam, csak egy VMware-t, majd állt a szekrényében közel másfél évig.
A VMware-t töröltem Revo Uninstaller-rel.
(Mondjuk az sem csinálta meg rendesen, mert az Aida mégis listáz olyan illesztőprogramot hogy VMnetAdapter ami a VMWare-hez van)

És most hogy jobban beleástam magam, úgy látom van itt sok más probléma is.
pl erre az error 1117-re, amit másodszorra próbálva kaptam, azt írja a Macrium Support hogy cmd (rendszergazda) chkdsk c: /r /f
de nem fut le, mert a kötetet másik folyamat használja, és adja a választható a lehetőséget hogy majd
és az újraindításkor lefut, de az is ahogy elkezdene futni azonnal ki is írja hogy "has been cancelled"
Majd
fsutil dirty query c:
a kötet nem módosult
chkntfs /x c:
(rendben)
chkdsk c: /r
nem lehet zárolni
(és kapom erre megint amit korábban)

Szóval lehet itt valamiféle szektorhiba, ami miatt megáll a Macrium mentés.
Itt tartok, hogy hogyan tudnám mégis ellenőrizni és javítani.

(#60788) jani-wan válasza tordaitibi (#60786) üzenetére


jani-wan
tag

Csupán kiírja a Macrium progi, hogy ez hiányzik és szeretném-e megkeresni és felrakni.
Megtehetném hogy letöltöm egy mappába és kikerestetem, de utánanéztem és az eszköznek van illesztőprogramja tökéletesen működik.
A mentést szerintem nem ez gátolja, hanem kötethiba. És valószínűleg mindegy milyen progit használnék, ezt a hibát rendbe kell előbb rakni.

(#60789) szaboi6512 válasza jani-wan (#60788) üzenetére


szaboi6512
őstag

Csinálnék egy próbát Aomei Backupper-rel :)

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#60790) adsl válasza quailstorm (#60785) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm a választ neked is:szabonagyur quailstorm és neked is.

[ Szerkesztve ]

(#60791) King Unique válasza jani-wan (#60787) üzenetére


King Unique
titán

Nekem eddig a telepített verzió még nem jelzett driveres hibát, illetve a bootolható változat sem. Bár én utóbbit rendszerint a telepített változat alól készítem el a fentebb említett okok miatt. Az, hogy nálad mi okozza, azt nem tudom. De ugye, mivel más hardveres / szoftveres környezet, ezért nem egyszerű kideríteni.

Normál esetben a lemezkép készítésénél / klónozásnál nem kellene az említett hibát dobnia, de ha eleve gond van a HDD-vel / fájlrendszerrel, akkor nyilván nem meglepő. Szóval ezt mindenképpen rendbe kellene rakni. Előbbi állapotát nem ártana pl. a HDS programmal lecsekkolni. A chkdsk használatakor meg nem árt óvatosnak lenni, mert van amikor valóban megold bizonyos dolgokat, de máskor képes összekuszálni a fájlrendszert, az adatokat stb. Illetve célszerű rendszergazdaként megnyitott parancssorból futtatni, mert a sima nem feltétlen lesz elég.

[ Szerkesztve ]

(#60792) jani-wan


jani-wan
tag

Köszi az segítségeket

(#60793) laskr99


laskr99
addikt

Ma reggel bekapcsoltam a gépet és iszonyat lassú. A ram 97%-ig tele van és az erőforrás figyelő szerint max 30mbot fogyaszt a legnagyobb task. Most megy az avast hátha vírus.

(#60794) Grafirka


Grafirka
őstag

Sziasztok

Win7/64 BSOD
A bluescreen viewer szerint a fltmgr.sys a hibas.

Akkor jon elo mikor daemon toolsba mouintolok egy image filet es elinditanam az instalt. BArmilyen mas virtualsi drivval ugyanezt csinalja. Kiprobaltam power isot stb.

121816-8767-01.dmp 12/18/2016 8:44:24 AM SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION 0x0000003b 00000000`c0000005 fffff880`010b9516 fffff880`1215efa0 00000000`00000000 fltmgr.sys fltmgr.sys+5516 x64 ntoskrnl.exe+70400 C:\Windows\Minidump\121816-8767-01.dmp 8 15 7601 396,416

Van valakinek otlete hogyan lehetne kikuszobolni/megjavitani ? Minden egyeb proigram es alkalmazas tokeltesen fut a gep atomstabil visoznt image filokat nem tudok hasznalni mert instant es kivetel nelkul BOSD kapok.

(#60795) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok Kellene nekem egy kis segítség hátha valaki találkozott már ilyennel.
Szóval egy medion akoya e1222-es netbookon szeretném újrarakni a rendszert, az addig rendben is van csak ott a gond, hogy nincs benne lemezmeghajtó, bár még ez se lenne gond, mert akkor telepítek pendrive-ról. És itt jön a gond akármelyik usb portba dugok pendrive-ot nem ismeri fel a bios. Csak és kizárólag a hdd-t látja. Annál meg volt olyan rendes a gyártó, hogy nem csinált rá recovery partíciót. Szóval megvagyok lőve. Külső dvd olvasót meg nem fogok venni emiatt az egy gép miatt, főleg úgy, hogy lehet azt se ismerné fel. Valakinek van valami ötlete mit lehetne kezdeni vele? :W

Huawei P20 Pro Black

(#60796) odrif válasza Levwi (#60795) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

USB 2.0 pendriveról próbálod?

20 éve a Prohardveren

(#60797) Levwi válasza odrif (#60796) üzenetére


Levwi
aktív tag

igen de azt se veszi észre.

Szerk.: Próbálkoztam már sd kártyáról is de azt se látja Gondoltam hátha ha már van benne kártya olvasó csak működik de nem.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#60798) Top cat válasza Levwi (#60797) üzenetére


Top cat
őstag

Fast Boot kivan kapcsolva a biosban?

(#60799) laskr99 válasza laskr99 (#60793) üzenetére


laskr99
addikt

Az avast nem talált semmit.Ha restartolom a gépet egy ideig oké majd megint 90% használt a 8 gb-ból. Valaki tud segíteni?

(#60800) Top cat válasza laskr99 (#60799) üzenetére


Top cat
őstag

Nézd meg a Process Explorer-el, hátha ez megmutatja mi zabálja a ramot.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.