Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) fiATHaLON válasza Doky586 (#50299) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Köszönöm, végső megoldásként ez lesz, de szoftveresen kizárt?

Gergosz2: natívan nem, az egyik 1680x1050 a másik 1080p. Displayport nincs,
az i5-ben lévő intel 3 kimenetére (hdmi/dvi/dsub) van rádugva a 3 monitor. (a főmonitor is 1080p)

[ Szerkesztve ]

(#50302) Nobbigstein válasza Kékes525 (#50289) üzenetére


Nobbigstein
tag

Azt meg tudod mondani, hogy a HDS miért cseszi el mindig az ikonokat? Ha bekapcsolom, akkor nem cseréli le mindegyik lemezét, ha kikapcsolom, akkor meg nem jelenik meg a normál ikon...

(#50303) Kernel válasza fiATHaLON (#50301) üzenetére


Kernel
nagyúr

Különböző felbontású monitorokat egyébként sem lehet klónozni szoftveresen. Elosztókábellel pedig, ha látod is rajtuk a képet, de az egyik nem natív módban fog menni.

De az Y-kábeles megoldás egyéb problémákkal is járhat. D-Sub analóg jelnél a jelszint, ezáltal a kontraszt csökkenését, valamint az illesztetlenség miatt szellemképes jelenség is felléphet.

(#50302) Nobbigstein

Beállítások--> Lemezfigyelés

Itt ki tudod lőni, hogy az ikonokat ne csesztesse.

Engem már az is zavart, hogy minek nyúl hozzá. Ráadásul időnként úgy is hagyja.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50304) Kékes525 válasza Nobbigstein (#50302) üzenetére


Kékes525
félisten

Fogalmam sincs. Kérdezd meg a Hard Disk Sentinel: S.M.A.R.T., okosan topikban. Nálam sose csinált ilyet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50305) Kernel válasza Kékes525 (#50296) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az ütemezett leállítás normális esetben nem okozhat problémát, az pedig természetes, hogy például egy nyitva hagyott Jegyzettömb stb. mentés nélkül bezáródik.

Nálam ez mindennapos, úgy van beállítva a gép, hogy inaktivitás esetén a Feladatütemező a shutdown paranccsal leállítja a gépet. A programokat úgy zárja be, mintha én küldeném rá az Alt+F4-et. Utána jön a kényszerítés, a mentés nélkül nyitva hagyott programok esetében.

Korábban, amíg merevlemezt használtam, annak nem tesz jót a kapcsolgatás, ezért nem is szívesen állítottam le, így sokszor egész nap ment a gép. Mióta SSD van, hagyom leállni, nyugodtan záródjon be a Firefox, úgyis megjegyez minden lapot. Amit nem mentettem adatot, vesszen el, lényegtelen.

Ez a működés jól bevált a sorozatnézés közbeni elalvás esetére is (amihez persze bekapcsolok egy HDD-t is). Gép leáll, utána jel nélkül a TV is kikapcsol. Leállás előtt még a Feledatütemezővel a TV-kimenetről visszaállítom a monitorra, hogy másnap azzal induljon.

Soha nem volt ebből probléma.

Az 5-6 GB helyhiányokkal kapcsolatban egyébként téves irányt vett fel a téma, nem csak azért mert egy szektor mindössze 512 byte. Ha egy lemezen fizikai probléma van egyes szektorokkal, az jól észrevehető lassulással, fagyásokkal jár, amint valami olvasni akarná.

Ettől még a SMART-ban ott lapulhat több függő szektor is, amíg nem téved rá az olvasófej, nem tűnik fel a hiba.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50306) Kékes525 válasza Kernel (#50305) üzenetére


Kékes525
félisten

Igaz, az 5-6 GB azért ehhez sok :K . Akkor lehet hogy a pagefile.sys vagy a hiberfil.sys egyszer elkészül és így lefoglalja a területet, egyszer meg nem. Habár nem tudom ezt mi okozhatja, ha be van kapcsolva.

A Smart figyeléssel is igazad van, de az 5-6 GB-t már elég sok ahhoz, hogy az olvasófej rákerüljön, ezért érdemes lehet figyeltetni vele a HDD-t. Amúgy ettől függetlenül is érdemes.

Erre tudnál válaszolni? [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50307) Kernel válasza Kékes525 (#50306) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem használok ilyeneket, Műveletközpont, Rendszervisszaállítás tiltása első teendőim közé tartozik, telepítés után.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50308) Kékes525 válasza Kernel (#50307) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát a rendszer visszaállítás nekem sokszor életet mentett.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50309) Kernel válasza Kékes525 (#50308) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az egész Windowsról szoktam másolatot, lemezképet csinálni, de utóbbi években arra sem volt szükség soha.

De annak nem látom értelmét, hogy egy ilyen Rendszervisszaállító gyűjtögesse a szemetét, foglalja a helyet, dolgozgasson a háttérben. Számomra felesleges.

De sorolhatnám még, hogy számomra mi felesleges, a víruskeresőtől kezdve stb., csak ez sajnos a trollok melegágya, rögtön rárepülnek a témára.

Nyilván ami nekem jó, másnak nem feltétlenül.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50310) Kékes525 válasza Kernel (#50309) üzenetére


Kékes525
félisten

"Nyilván ami nekem jó, másnak nem feltétlenül." Ezzel mind így vagyunk. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50311) LámaZ válasza Gergosz2 (#50300) üzenetére


LámaZ
addikt

Vagy vesz több kimenetes grafikus kártyát.
Nekem amúgy van olyan kábeles és dobozos elosztóm, amely a kimenő VGA-jelet elosztja két képernyőre (klónoz). Adtam is el belőle egyet, és még mindig van egy eladó dobozom.

Legyen minden jó!

(#50312) zsinor008


zsinor008
tag

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni egy probléma meg oldásához.
A következő lenne a problémám: Játék közben általában 3-4 folyamatos játék után a kilép vagy rosszabbik esetben kifagy a gépem.
játék : Battlefield 3
O.S: windows 7 professional
alkat részek:
Intel i7 3770k (35-50 celsius fok)
Asrock z77 pro 4
MSI GTX960 ( 40-60 celsius fok)
WestDdigital green 500 GB
Corsair vengeance 8gb kit 2133Mhz
Corsair CX 600M(táp)
Corsair H100i
Az eseménynapló szerint a bf3-mal van valami gond csak nem igazán tudom hogy mi.

- <System>
<Provider Name="Application Error" />
<EventID Qualifiers="0">1000</EventID>
<Level>2</Level>
<Task>100</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2015-07-16T14:19:45.000000000Z" />
<EventRecordID>2186</EventRecordID>
<Channel>Application</Channel>
<Computer>Zsinor-Pc</Computer>
<Security />
</System>
- <EventData>
<Data>bf3.exe</Data>
<Data>1.6.0.0</Data>
<Data>511c9356</Data>
<Data>bf3.exe</Data>
<Data>1.6.0.0</Data>
<Data>511c9356</Data>
<Data>c0000090</Data>
<Data>01472e89</Data>
<Data>e98</Data>
<Data>01d0bfaf7041cdf8</Data>
<Data>D:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\bf3.exe</Data>
<Data>D:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\bf3.exe</Data>
<Data>b4ee15fe-2bc5-11e5-90af-bc5ff46be872</Data>
</EventData>
</Event>

[ Szerkesztve ]

(#50313) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Nem tudom jo helyen kerdem-e, de a kovetkezo lenne a problemam.

PsExec-vel szeretnek parancssorbol foltelepiteni egy programot (Intel WiDi) tavolrol.

Elindotom a domain adminnal a cmd-t, majd PsExec-vel megnyitom a tavoli gep cmd-jet, aztan a megfelelo konyvtarbol a Setup.exe /s /v/qn kapcsolokkal probalom telepiteni (a kapcsolok a az Intel WiDi hivatalos dokumentaciojabol vannak)

A tavoli gepen el is indul az install, de aztan csak azt latom az feladatkezeloben h leallnak a processek, de a progi nem telepul...

Na most a furcsasag! Ha a odamegyek a tavoli gephez, ugyan azzal a domain adminnal megnyitok a cmd-t es beirom a fonti kapcsolokkal a futtatast, akkor silent modban, minden beavatkozas nelkul telepul a progi mint az alom!

A kerdes, h megis mi a kulonbseg a ket modszer kozott?? Tavolrol miert nem telepul a progi?

Fontos lenne, nem akarok hetven-valahany gephez odamaszni, h mindet helybol telepitsem....

[ Szerkesztve ]

(#50314) Nobbigstein válasza Kernel (#50303) üzenetére


Nobbigstein
tag

Azzal nincs is baj, hogy kiveszem a pipát, de nekem nem jönnek vissza a rendes ikonok, hanem az az elbaszott "nemismertfájltípus" ikon jön be a lemezek helyett.

(#50304) Kékes525

Köszi, rákérdezek!

(#50315) Kernel válasza Nobbigstein (#50314) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ilyen van, de mivel nálam időszakosan jelentkezett (hol jó, hol nem jó) néhányszor próbálkoztam a program újraindításával, míg visszaállította, utána letiltottam.

Bizonyára utána lehetne nézni, hol tárolja a Windows ezeket a dolgokat, iconcache törlése esetleg, de nekem erre nem volt szükség.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50316) jel1


jel1
aktív tag

ezzel mit lehetne kezdeni?

w7 64 bit
8gb ram

játékoknál van ez

[ Szerkesztve ]

(#50317) Gergosz2 válasza jel1 (#50316) üzenetére


Gergosz2
veterán

zárd be a háttérben futó progikat . Ha ez sem segít akkor vegyél.

Bár nem értem a dolgot, nekem 6GB van a gépemben, de eddig sosem írta ezt, pedig GTA5-öt, Witcher 3-at meg hasonló újabb játékokat is végignyomtam HIGH beállításon.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50318) jel1 válasza Gergosz2 (#50317) üzenetére


jel1
aktív tag

ezaz. nem kellene ilyen gondnak lennie :o
háttérben semmi se fut, kb csak az avast

és pl igen, gta v, witcher 3

[ Szerkesztve ]

(#50319) Gergosz2 válasza jel1 (#50318) üzenetére


Gergosz2
veterán

meg kéne nézni mi zabálja fel a RAM-ot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50321) rgeorge válasza jel1 (#50316) üzenetére


rgeorge
addikt

Virtuális memória?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#50322) whitezo88


whitezo88
nagyúr

üdv! miért lehet az, hogy elvileg a legfrissebb a rendszerem (nem talál új frissítést miután több lépcsőben épp ma pótoltam be mindent), mégse jelent még meg a tálcán a w10 frissítő gomb. Találtam infót egy kis file-ra, ami kirakja akinek nincs, de az meg azt mondja, hiányzik a frissítés, névszerint a KB3035583. Hogy lehet lecsalogatni a gépre ezt is? A másik update amit ellenőriz az a KB2952664, ami megvan.

[ Szerkesztve ]

(#50323) jel1 válasza rgeorge (#50321) üzenetére


jel1
aktív tag

hmmm.... virtális memória. szerintem az ki van kapcsolva, ssd miatt

(#50324) geris197


geris197
tag

Nem tudom hova írjam,de mivel ezt a topikot olvasom minden nap talán nem gond,hogy itt érdeklődöm.Ha van megfelelő topik akkor majd átirányítatok oda :U Szóval van egy logitech bluetoth-os egerem,aminek elveszett a számítógépbe dugható része,vagyis a vevő ( vagy hogy is nevezik) része. És így nem működik. Van egy másik is BlueBery,de ennek a vevője nem jó hozzá,nem érzékeli.És úgy tudom minden egérhez a hozzá járó vevő a jó. Lehet-e valamit kezdeni és ha igen mit azzal,hogy ne kelljen eldobnom az egeret és továbbra is működjön?

(#50325) brd válasza vampire17 (#50313) üzenetére


brd
nagyúr

Nem tudom, hogyan települ a program, de 2 ötlet:

- nem admin módú a parancssor
- valamilyen grafikus interakciót végezne a telepítő.

The only real valuable thing is intuition.

(#50326) Doky586 válasza jel1 (#50323) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

akkor kapcsold vissza a virtuális memóriát...
(legfeljebb ne automatikusra rakd hanem fix fél GB az SSD-re)

[ Szerkesztve ]

(#50327) jel1 válasza Doky586 (#50326) üzenetére


jel1
aktív tag

rendben, akkor ezzel próbálkozom majd :)

(#50328) Kernel válasza Nobbigstein (#50314) üzenetére


Kernel
nagyúr

Megnéztem közben, elvileg itt lehet visszacsinálni a Regedittel:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\DriveIcons

Ez az elpiszkált állapot, amikor a DriveIcons alatt további kulcsok láthatók:

Eredetileg nincs ott semmi:

Tehát a fentieket törölni kell, utána az Intézőben F5 frissítés vagy reboot.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50329) SunMount3r válasza Kékes525 (#50296) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát eddig semmi hibát nem talált (hála az égnek), tegnap is égész nap éjjel 1-ig ment a gép. Pedig másolgattam, töltögettem, neteztem közben. Nem hinném, hogy a HDD a probléma forrása...

Ha valakinek még lenne tippje, akkor köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#50330) Kernel válasza SunMount3r (#50329) üzenetére


Kernel
nagyúr

Le kellene nyomozni magát a helyfoglalást, akár Total Commanderrel, vagy a vizuális megjelenítésű WinDirStat programmal hátha jobban kitűnik.

A System Volume Information mappába is bele kell nézni, illetve a méretét figyelni.

Útmutató a System Volume Information mappához való hozzáféréshez

XP cikk, de a lényeg ugyanaz.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50331) SunMount3r válasza Kernel (#50330) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Total commander-ben hogyan, van valami funkció benne?

(#50332) Kernel válasza SunMount3r (#50331) üzenetére


Kernel
nagyúr

Van egyrészt a szokásos szóköz lenyomás a mappára, illetve nekem külön billentyűparancs van beállítva, amire az ablakban mindegyik mappának kiírja a méretét (TC belső parancs: cm_CountDirContent).

Ha valahol extrém helyfoglalás van, ilyen módon le tudom követni, mindig egy lépcsővel lejjebb lépve. Ha ez nem vezet célra, akkor talán a másik program.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#50333) SunMount3r válasza Kernel (#50332) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ok majd megpróbálom, köszönet! Amúgy most jött vissza megint, nem is 6, hanem 13!!!GB csak úgy hipp-hopp... Pedig én biztos nem csináltam semmit a gépen, csak a böngésző/Skype/Jriver van megnyitva, de azok is idle-n voltak...

(#50334) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Ezt kaptam el ma, mi lehet a leginkább valószínű hiba?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#50335) SunMount3r válasza koshmar (#50334) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem raktál fel új hardvert/drivert a gépre mostanság? Lehet ezek kavarhatnak be. Ahogy látom azt írja, hogy Safe mode-ban próbáld leinstallálni majd újrainstallálni a videókártya driverét...

Báér én annyira nem vagyok szaki, de én ezt tenném...

(#50336) koshmar válasza SunMount3r (#50335) üzenetére


koshmar
őstag

Nem. Előtte 10 hónapig hibátlanul ment egy régebbi Catalysttal. Aztán elkezdte a lenti reakcót, feltettem a legújabbat, az sem segített.

Kb egy hete fekete halált kezdett lökni, valahányszor újraindítottam vagy altattam (ezért most már egész nap megy a gép, nem merem altatni).
Eddig csak kétszer lökte a kék halált, először esélyem sem votl elkapni (mert akkor az aut. újraindítás még engedélyezve volt), ma lökte másodjára, le is fényképeztem.

Ez mindenképpen driver probléma? Most Safe mode-ban rakjam fel ismét a legújabb Catalystot? (egyébként Safe módban elsőre indul mindig).

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#50337) SunMount3r válasza koshmar (#50336) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Esetleg egy BIOS default-ozást megcsinálnék rajta (azért csinálj biztonságit a mostaniról, vagy jegyezd meg ha valamit finomhangoltál benne), hátha. Amúgy ez lehet még memória probléma is, vagy megnézném nincs e kilazulva valami a gépben (pl. pont a videókari). Lehet megéri tenni egy próbát safe mode-ban egy teljes videó driver leinstallálással és újra felrakással, esetleg ha van valami külön Catalyst pucoló program, ami mindenhonnan kiszedi a régi driver-t, azt is érdemes ráereszteni (még régen volt ilyen Nvidia driverek-hez). De ezek csak tippek, úgyhogy csak saját felelősségre ajánlom...

Utolsó opciónak meg talán a Win frissítést mondanám, hátha...

És ott van még a rendszer visszaállítás is...

[ Szerkesztve ]

(#50338) koshmar válasza SunMount3r (#50337) üzenetére


koshmar
őstag

Csökkentett módban töröltem az egész AMD mappát, és így elsőre indult, viszont így pár funkció hiányzik.
Pl. nincs Aero mód, másak a betűk, és persze alvó mód se (az kéne a legjobban).

Attól tartok, hogy ha felrakom az AMD Autodetecttel a legújabb Catalystot, újra elkezdi majd.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#50339) 1Laci


1Laci
tag

A problémám a következő:

Összes fájl 92 gigát foglal el, mégis a used space 196 giga... ezt miért, vagy hogyan?!

(#50340) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Win7-et tennék fel egy gépre, de a későbbi Win10 telepítésének reményében, így gondoltam egyből UEFI-ben teszem fel. A telepítő USB rufus-os beállításai így megfelelőek?

[ Szerkesztve ]

(#50341) Glaz-dozfhut válasza gg72 (#50340) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A FAT 32 lehet nem lesz jó, ha a telepítőn lesz 4 GB-nál nagyobb fájl. Mivel AIO, úgy lehet, hogy lesz. Legalább is nálam már volt olyan, igaz frissítésekkel együtt. A többi része jó, bár nem azt a programot szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#50342) gg72 válasza Glaz-dozfhut (#50341) üzenetére


gg72
veterán

Valóban felment rá, de csak NTFS-ben, így viszont nem lesz UEFI, ha jól tudom... Akkor inkább tegyem fel az eredeti Win7-et, ne ezt a már frissítésekkel bővített verziót?
Milyen programot szoktál használni?

(#50343) Glaz-dozfhut válasza gg72 (#50342) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Az UEFI egyik feltétele a GPT partíció kiosztás, de az is NTFS-t fájlrendszert használ. A GPT-t nem állítottad el? Mert ez csak a pendrive formázásáról szólt. UEFI-s telpítőt még nem használtam, mert nem volt szükségem rá. Így most nem is tudok hathatós segítséggel szolgálni. Amit megjegyeztem, az a FAT32-vel kapcsolatos 4 GB-os méretkorlát. Ha csak azt változtattad és a telepítő média is UEFI képes és az alaplapod (és át is állítottad), akkor jónak kell lennie.

- Glaz-doz-fhut -

(#50344) gg72 válasza Glaz-dozfhut (#50343) üzenetére


gg72
veterán

Megcsináltam az [itt] leírt módon és működik.

(#50345) bécsi szelet


bécsi szelet
csendes tag

Csütörtökön raktam be egy új DVD írót a gépembe. A Windows belépéskor azt írja ki hogy a DVD író (TSSTCorp CDDVDW SH-224FB ATA Device) drivere nem települt fel. A DVD író működik, de a Windows nem látja, helyette CD-meghajtó D:-nek írja ki. Az előzőt amikor régebben újratelepítettem a Windows-t a Windows felismerte, a drivert is, de valamikor már azt se ismerte fel, pedig a DVD író működött. Beraktam még csütörtökön egy Windows 8 lemezt tesztelésképp és újraindítottam a gépet, beolvasta a lemezt. Utána visszamentem Windows 7 alá, ami nem ismeri fel. Ilyenkor mit kell tenni?

Az eszközkezelő ezt írja:

"A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)"

[ Szerkesztve ]

(#50346) Gergosz2 válasza bécsi szelet (#50345) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nekem is egy ilyen van. Frissíts firmware-t a meghajtón.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50347) bécsi szelet válasza Gergosz2 (#50346) üzenetére


bécsi szelet
csendes tag

Az eszközkezelő erre azt írja ki hogy:

"A Windows megállapította, hogy az eszköz illesztőprogramja naprakész."

Alatta meg:

"CD-ROM-meghajtó" :(

(#50348) Gergosz2 válasza bécsi szelet (#50347) üzenetére


Gergosz2
veterán

[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50349) SunMount3r válasza bécsi szelet (#50347) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem úgy érti, hogy a DVD író belső firmware-jét frissítsd ... Ha másra vonatkozott, akkor sry.

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#50350) bécsi szelet válasza Gergosz2 (#50348) üzenetére


bécsi szelet
csendes tag

:(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.