Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) brd válasza BalanceR (#48200) üzenetére


brd
nagyúr

A Google segít (2. találat, az a hivatalos).

The only real valuable thing is intuition.

(#48202) VIC20 válasza BalanceR (#48200) üzenetére


VIC20
őstag

Tipp:

Futtatás/feladatütemező, ezen belül

Feladatütemező könyvtár/Microsoft/Windows/Media Center/mcupdate.

Érdekes, nálam az van, hogy soha nem futott le, viszont a feladat létrehozva 1982. január 16-án... :)

(Szerk: Na, majdnem eltaláltam. Mentségemre szóljon, hogy nálam nincs is ilyen ütemezett feladat, csak az mcupdate.)

[ Szerkesztve ]

(#48203) BalanceR válasza VIC20 (#48202) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi, közben már megoldottam, kézzel letúrtam az egész mediacentert a pi#@$ba... :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#48204) krealon válasza hzcs (#48184) üzenetére


krealon
veterán

"Újratelepítettem egy gépet (Lenovo Thinkcentre M57), amin win7 enterprise volt, de már évek óta nem volt újratelepítve, így újraraktam.
Amit feltettem a rendszeren kívül, a szokásosak: java, adobe reader, malwarebytes, office, teamviewer. Minden driver fent van, nincs ismeretlen eszköz.
És az a bajom, hogy ha lemegy a gép alvóba, 1 mp-en belül felébred.
"

Egy ismeros Lenovo-jan az extra Nvidia kartya (GT440), elhalalozott drivere okozott hasonlo tuneteket. Friss drivert toltott le az Nvidia support oldalarol, majd leszedte a regit; ujrainditas; friss verzio feltelepitese; minden OK.

(#48205) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Miért pánikol a win7 8 giga RAMnál, 400-400-as lapozónál, még 3gb fölötti rendelkezésre álló (2700 valamennyi mega szabad) memóriánál, hogy jaj hamarosan elfogy a memória?

Volt ez kevesebb "használt", "módosított" (mindkettő kevesebb mint 50%-volt a teljesnek), de maradékot betelített "készenléti" mellett is már. De akkor sem értettem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#48206) brd válasza ledgeri (#48205) üzenetére


brd
nagyúr

Mert Microsoft (ha valaki tudja, hogyan lehet a figyelési szinten állítani, kérem értesítsen!). Vedd saját tulajdonba a következő kulcsokat, aztán töröld őket (a hosszú számsort):

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\WDI\DiagnosticModules\{5EE64AFB-398D-4edb-AF71-3B830219ABF7}]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\WDI\DiagnosticModules\{45DE1EA9-10BC-4f96-9B21-4B6B83DBF476}]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WDI\DiagnosticModules\{C0F51D84-11B9-4e74-B083-99F11BA2DB0A}]

Én előtte azért csinálnék egy backupot a kulcsokból.

The only real valuable thing is intuition.

(#48207) ledgeri válasza brd (#48206) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Elsőt hogy kell, utolsót hogy kell, és az utolsóval az elsőt visszavonni milyen tünetek esetén kell?
+ ezek külön külön mit csinálnak?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#48208) syberia


syberia
veterán

Valamiért meghalt az Aero (W7 x64), azt hittem a 280X lett hibás de most nincs bent a gépben és a legfrissebb intel driver sem segített, pedig mindent lepucoltam DDU-val előtte és safemod-ban telepítettem fel. B75 lapom van, tegnap este még minden működött szépen. :F

https://howbad.info/

(#48209) brd válasza ledgeri (#48207) üzenetére


brd
nagyúr

Saját tulajdonba vétel. Registrynél ugyanez az ablak jelenik meg, ha a kulcson (a sokkarakteresen) jobbegérgomb-Biztonság funkciót választasz.
A backup pedig annyi, hogy jobbegérgomb a kulcson és Export(álás?).
Akkor kell a backup, ha nem jót törölsz ki. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#48210) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Kb egy hete ezt játssza az Onedrive-om Win7 64 bit alatt: minden bekapcsoláskor újra kéri a beállításokat (bejelentkezés, könyvtár helye, stb.), majd kifagy. Többszöri letörlése / újra installálása sem hozott megoldást. Asztali gépről van szó. A tabletről meg a telefonról működik ugyanaz a fiók.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48211) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Egyik haveromnak van egy AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ 2,01 GHz-es gépe 1,5 GB RAM-al (3x500 MB) és Windows 7 64 bites oprendszerrel.

Panaszkodik hogy nagyon lassú a masina...... :)

Jól gondolom hogy a 1,5 GB-os RAM nagyon karcsú a win7-hez, főleg a 64 biteshez?

Mennyi RAM-ra lenne érdemes bővíteni? Abszolút hétköznapi használatra, internet, office, ilyesmi.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#48212) DS39 válasza Pityke78 (#48211) üzenetére


DS39
nagyúr

minimum 3-ra. de akkor is még inkább 32 bites rendszerrel, 64 bitesnek 4 gigától van értelme igazán.

(#48213) Megane2000 válasza Pityke78 (#48211) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Számoljátok ki mennyibe kerülne +2 vagy 4 Gb memória, és nézzétek meg hogy egy 64Gb-os ssd mennyibe kerül.

Az ssd-vel látványos gyorsulást érsz el, a memóriánál is gyorsul de közel sem annyit.

(#48214) csixy válasza Megane2000 (#48213) üzenetére


csixy
addikt

Igen-igen , csakhogy focista nyelven szólva a RAM a focipálya, az SSD és a vinyó az csak az öltöző, meg a csapatbusz és a kispad.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#48215) vlevi válasza csixy (#48214) üzenetére


vlevi
nagyúr

De a RAM-ban csak akkor gyors, ha már betöltötte. Márpedig betölteni a lassú HDD-ről kell.
És itt nem arról van szó, hogy a HDD olvasási sebessége 100-150 MByte/sec, szemben az SSD 250-300 (de inkább 5-600), hanem arról, hogy véletlenszerű elérésben (márpedig bootoláskor, DLL-ek betöltődésekor, programindításkor ez a jellemzőbb) már csak néhány Mbyte/sec, ezzelszemben az SSD ilyenkor is tudja tartani a 200 körüli sebességet.

(#48216) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Szeretnék egy gépre Win7-et telepíteni.
A kérdésem, hogy létezik olyan legális és technikailag is megbízható oldal, vagy progi, amivel naprakész Win7 telepítőt tudok letölteni?
Szeretném megspórolni a frissítések letöltését és telepítését.
MSDN-es Ultimate licenszünk van.
A torrentes megoldások közül a legtöbb vagy előre aktívált, vagy valamiért nem elég meggyőzően "tiszta".

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#48217) mis69


mis69
tag

Helló!
Az utóbbi időben a feladatkezelőben az upnphost-hoz tartozó svchost.exe bekapcsolás után rövid idővel 30%-ra megy fel a cpu és folyamatosan ott is marad és közben a ventilátor is elég magas fordulatszámon pörög. Ahhoz hogy leálljon vagy bontani kellett az internet kapcsolatot vagy leállítani. Most letiltottam a szolgáltatásoknál az upnphost-ot de idáig automatikuson volt és nem csinálta ezt. Mitől lehet ez? Újra kell telepíteni a rendszert? És az hogy letiltottam okoz valami problémát vagy nem kell vele foglalkozni?

(#48218) LonGleY válasza Bici (#48216) üzenetére


LonGleY
veterán

Küldök privátban normális frissített, MSDN-es alapút, ami nincs előre aktiválva.

(#48219) Bici válasza LonGleY (#48218) üzenetére


Bici
félisten

Kössz! :R
Pü megy.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#48220) Doky586 válasza Bici (#48219) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"vagy valamiért nem elég meggyőzően "tiszta""

Akkor lehetsz biztos hogy eredeti ha a MS oldaláról letöltött MD5 checsummal ellenőrizve stimmel az ellenőrzőösszeg..

Vagy akitől kapod az keresztetvet és megesküszik az anyja életére hogy ez biztos. De ilyen már volt akkor is amikor este a parkolóházban aranyórát kínált nekem valaki..

[ Szerkesztve ]

(#48221) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Van egy régi hálózatos problémám a melóban, voltam különböző fórumokban ahol feltettem a kérdésem ez ügyben, illetve amit tudtam magam megnéztem. Eddig nem jártam sikerrel.

Tömören: belső hálózat 3 gép , ADSL, router keresztül megosztva. Két Win 7 Home, egy XP Home van összekötve. Ha lemennek pihenőbe, utána ha magukhoz térnek nem látják egymást csak a webet és a levelezést, illetve az FTP is megy. Több idő, és kábel ki be, esetleg újraindítás után megjavul a helyzet a következő alvó állapotig. Általában a két laptop a problémás az asztali gép nem.

Amit eddig tettem: Letöröltem a hálókártya drivereket, felraktam a frisseket, kikapcsoltam az energiatakarékos üzemmódokat, nem engedem a hálókártyát alvó módba.Töröltem majd újra raktam a belső hálózatot. Annyi hogy nincs fix IP-Cim egyik gépen sem a router ossza. Pingetni érdekes mód mindig tudok
mind a háromról. + Az a baj, hogy a főnököm laptopja vándorol haza és vissza a melóba. A vírusirtó ugyan az mind a három gépen, ha kikapcsolom őket az sem javít a helyzeten. Nagy vonalakban ennyi.

Ki tudhat ez ügyben segíteni?

Üdv

Peltár

(#48222) sandró60 válasza Peltár (#48221) üzenetére


sandró60
addikt

Itt [link] nézelődj.Van egy pár hálózatos fórum :K

(#48223) madycoopter


madycoopter
újonc

sziasztok, segítség kellene...
(főleg teamwieveres-nek örülnék)
újra húztam a gépet, win7 64 bites, 0xc000007b hibát jelez ki néha, valamint emlékeim szerint több dolgot tett fel egy ismerős a régi telepítésnél (keretrendszer stb...).
át tudná valaki nézni hogy mi az amire biztos hogy szükség lesz a gépen?
előre is köszönöm:
mady

(#48224) LonGleY válasza madycoopter (#48223) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem hiszem, hogy teamviewerezgetésre bárki jelentkezne. Ha nem nagyon vágod a gépes témát, olyankor illik megkérni egy ismerőst vagy valakit, aki ért a témakörhöz, és esetleg a megfelelő honorárium fejében megbízod a telepítéssel.

Ha magadra vagy utalva, ilyenkor rá lehet keresni google-ben a hibakódra, és millió megoldást találsz. Kérdés eleve, hogy milyen rendszert húztál föl, van-e benne SP1, és hogy frissítetted-e Windows Updateről, felkerültek-e a megfelelő meghajtóprogramok stb.

Plusz keretrendszerekre alapvetően nincs szükség, hisz a .NET Framework frissül a rendszerrel; esetleg az NVIDIA PhysX-re (játékokhoz) vagy Microsoft Visual C++okra lesz szükséged, de ezeket az adott programok általában maguktól felajánlják.

[ Szerkesztve ]

(#48225) madycoopter válasza LonGleY (#48224) üzenetére


madycoopter
újonc

szia, köszi a választ, a segítséget.
win7 home 2009-es sp1-es verzió, frissítgeti magát, az alaplapi progik felmentek, az eszközkezelőnél nincsen felkiálltó jel sehol.
a két ajánlott dolgot megkeresem, felteszem:)
köszi mégegyszer.

(#48226) LonGleY válasza madycoopter (#48225) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi az, hogy 2009-es? :]

Szerintem nem a két ajánlott keretrendszeren műlik a dolog (a C++-ból ráadásul van egy rakás féle).

(#48227) madycoopter válasza LonGleY (#48226) üzenetére


madycoopter
újonc

ezt írja ki win7 home premium copyright 2009

(#48228) LonGleY válasza madycoopter (#48227) üzenetére


LonGleY
veterán

Persze, mert akkor jött ki a Win 7 első verziója. :)
Ha nem jutsz dűlőre, lásd a privát üzenetem!

[ Szerkesztve ]

(#48229) madycoopter válasza LonGleY (#48228) üzenetére


madycoopter
újonc

:D bocsi hogy ennyire hülyeségeket írok:)

(#48230) Pityke78 válasza Megane2000 (#48213) üzenetére


Pityke78
őstag

64 GB-os SSD-s rendszerrel és 1,5 GB RAM-al gyorsabb lenne a gép, mint sima HDD-vel és 4 GB RAM-al?

Ez valós? Nekem kicsit furinak tűnik, de nem vagyok szakértő.

(#48231) Bogyó bá' válasza Pityke78 (#48230) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Önmagában a "rendszer" igen. De te programokat is szeretnél futtatni, ugye? :)

szerk: iróniát félretéve, a gyors tárhely nem helyettesíti a szükséges mennyiségű memóriát, és fordítva sem. Kiegyenlített rendszert kell építeni, megfelelő CPU-val, stb. (mondjuk én arra a gépre egy fillért nem költenék, annyira elavult már: egy mai 4-magos Atom is jóval többet tud nála)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48232) Peltár válasza sandró60 (#48222) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi!

Megnézem! Hátha! :R

(#48233) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. ilyet még nem láttam. Frissen újratelepített win7, hardverváltozás nincs. Időszakonként eltűnik a hang, vissza sem jön újraindításig. Ha úgyhagyom a gépet, kikapcsol a monitor, mozgatom az egeret, winyó dolgozik, bevillan a monitor, aztán eltűnik megint. Van hogy 2.3 újraindítás oldja meg. Kontakthiba nincs.
merre keressem a hibát?

-

(#48234) Pityke78 válasza Bogyó bá' (#48231) üzenetére


Pityke78
őstag

Hát, ezzel én is így vagyok, hogy kár bele az energia, idő, pénz, de ezt majd a kedves tulajdonosa eldönti. :)

(#48235) vlevi válasza Pityke78 (#48230) üzenetére


vlevi
nagyúr

A programok betoltodese nem fog gyorsulni a 4g ramtól.
Ha elég lassú a hdd, pl valami oregebb, zakatolos fajta, akkor egy levelezo, egy firefox, vagy barmi mas bongeszo is csak azt fogja berregtetni, mert toltogeti be az apro fileokat. Ezen segit hiheteetlenul sokat az ssd.
Amikor megvettem az ssd-t, betettem a korabbi gepembe, amiben core2 proci volt, sata2 alaplappal. Marhagyors lett. Persze nem a crysis lett nagyobb fps, hanem a word annyi ido alatt toltodik be, mint korabban a notepad.
Amikor csereltem a gepet, i5-re, akkor sem lett gyorsabb. Amikro pedig win8-at, vagy win10-t probqlgatok uygamazon a gepen, akkor az ssd helyere szoktam dugni egy 250-es hdd-t. Kibirhatatlan tetűlassú minden.
Masik eset, amikor a gep nem bovitheto. Pl ismerosom 1magos, 1ghz-es 1giga ramos netbookja, win7-el. Ssd-vel egesz hasznalhato lett a gep.

(#48236) Digger


Digger
senior tag

Sziasztok!
Adva van egy Acer noti, W7P-el, ismeretlen rendszergazdai jelszóval. Az egyik sűrűn használt program nem működik akkor, ha a Wifi adapter (Intel (R) WiFi Link 1000 BGN) engedélyezve van. Ilyenkor mindig le kell tiltanom, majd ha kell a Wifi, akkor ismét engedélyeznem kell. Nem lehetne ezt parancssorból, vagy egy egy bat progival megcsinálni?

(#48237) mis69


mis69
tag

Sziasztok!
COA matricás Win 7 prof 64bit gépem van.Hogyan tudok legális operációs rendszerhez jutni amit majd el is fog fogadni a Microsoft ha frissíteni szeretném 10-re?Az oldalukon próbáltam beírni a termék kulcsot hogy le tudjam tölteni de nem támogatottnak jelezte.Használtan vettem már a gépet cd-t nem kaptam hozzá.
Előre is köszi a válaszokat Mis

(#48238) mezis válasza 7Sony7 (#48233) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Semerre. Bizonyára frissítget a drága... :U

mezis

(#48239) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

Hálózaton megosztott mappáknál meg lehet oldani valahogy azt, hogy valamelyik mappához kelljen autentikáció másikhoz meg nem? A megosztási beállításoknál csak egy általános kapcsoló van az autentikáció ki/bekapcsolására ami az összes mappára vonatkozik.

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#48240) krealon válasza UnSkilleD (#48239) üzenetére


krealon
veterán

"Hálózaton megosztott mappáknál meg lehet oldani valahogy azt, hogy valamelyik mappához kelljen autentikáció másikhoz meg nem?"

Felhasznaloi fiok alapon tortenik meg a hozzaferesek engedelyezese.
Egy megosztashoz csak egy felhasznaloi fiokkal tudsz csatlakozni.
Ha a fajlrendszerben az almappakrol elveszed bizonyos felhasznalok vagy csoportok jogat, akkor oda nem fognak tudni belepni, meg ha magat a meosztast meg is tudjak nyitni.
Az nem leheseges, hogy almappaba lepeskor jelszavat kerjen a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#48241) Doky586 válasza UnSkilleD (#48239) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy "NÉVTELEN BEJELENTKEZÉS" nevű felhasználó (így tiszta nagybetűvel). Add hozzá a jogosultságokban az adott mappához + megosztáshoz.

(#48242) UnSkilleD válasza Doky586 (#48241) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

anonymous logon usert hozzádtam de, akkor is kéri hmm...

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#48243) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Vettem egy használt laptopot, aminek az alján olyan szinten sérült a win 7 professional serial numberét mutató matrica, hogy sehogy sem tudom kibogarászni az aktiváláshoz szükséges karaktersort. Honnan tudom újra beszerezni, hogy legális wint tehessek a gépre pluszberuházás nélkül?

Köszönöm! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#48244) akos3 válasza interstate76 (#48243) üzenetére


akos3
addikt

Nincs meg, hogy honna lett véve, hogy vissza keressék a boltban vhogy? (egyátalán lehet ilyet?..sose vt ilyen problémám, de ez jutott most eszembe..)
Egyéb megoldást a topic tilt, de annyit elárulhatok, h nem lehetetlen

ja amugy működik a win? szal be tudod kapcsolni? mert akkor számítógép/jobb klikk/tulajdonságok/termék azonosítója legalul.

[ Szerkesztve ]

(#48245) mttssz válasza akos3 (#48244) üzenetére


mttssz
senior tag

Az csak az azonosító, nem a kulcs.:)

Aida ha jól emlékszem írja a kulcsot, nézd meg azzal.

(#48246) margithid


margithid
veterán

A windows 7em mostanában mindig lefagy, az ssd-m kondiciója 1% és szét is lett írva, 140 terával. Ez lehet a gond vagy valami más?

(#48247) interstate76 válasza akos3 (#48244) üzenetére


interstate76
addikt

A win működik, de nem a laptop saját termékkulcsával aktivált verzió. Tudom, hogy van más megoldás is, de én legálisat szeretnék - fontos lenne, hogy ne legyen kalóz szoftver a gépen. Pláne úgy, hogy jár hozzá a termékkulcs (csak épp olvashatatlan).

(#48245) MaTMaN Köszi, azt már próbáltam, de néhány karakter olvasható a gép alján lévő kulcsból, és biztosan nem azzal aktiválták a gépen lévő példányt. :(

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#48248) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok!
Tegnap újraraktam a rendszeremet (Windows 7, VLC-vel) és azóta ha hálózatról szeretnék nagy méretű filmet lejátszani, vagy 10-20 mp mire elindul a film. NOD vírusírtót használom Windows tűzfallal, mindkettőt letiltottam de nem segített. Mi lehet a gond? Ha már nagy nehezen elindult a videó, akkor rendben tudok ugrálni a filmen belül. A hálózati másolás is teljesen jó, 10-15 Mb/sec. Járt valaki ilyen cipőben?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#48249) Doky586 válasza interstate76 (#48247) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha még a gyári előtelepített rendszer van fent akkor indításkor F9-et nyomva újratelepíti magát.. Ekkor semmilyen kódot nem kér, nem kell aktiválni.

Nagyon sok városi legenda kering ez ügyben.. :(((
A lényeg hogy a gyári előtelepített gép nem az OA matricán szereplő kóddal van gyárilag aktiválva, hanem -talán- valami mennyiségi licenszes kóddal, amit esetleg célprogikkal ki tudsz olvasni.
A matricán szereplő kód - ha lekopott - örökre elveszett, mivel sehol máshol nincs nyilvántartva.. (remélhetőleg nincs: hacsak a boltban le nem olvasta valaki - saját használat céljára) ezért érdemes vásárláskor felírni valahova amikor még olvasható.

[ Szerkesztve ]

(#48250) interstate76 válasza Doky586 (#48249) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi a választ neked is! Nemrég került hozzám és sajnos már olvashatatlan állapotban. Ez van! Lehet, hogy linuxos gép lesz belőle.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.