Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:53:13

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: WARZONE Topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#981) Acheron válasza nitro16 (#980) üzenetére


Acheron
őstag

Ebben teljesen igazad van, nem próbáltam a jelen felhozatalt, de az StG44 -et (amit a játék alapnak ad egy maroklőfegyverrel együtt) speciel ismerem korábbi játékokból, és kedveltem is kellőképpen - ezért volt döbbenet a zéró hatékonyság, hiába soroztam vele bárkit, 10 -ből nyolcszor buktam a f2f meccseket. Azt olvasom a fórumban, hogy az alap fegyverek többnyire gyengék, és pimpelni kell, hogy jó legyen - de mivel pimpelt nincs, csak az alap marad, ami félelmetesen gyengusz.
Ha megjön az ihletem a WW2 témához, és a multiban már eléggé kihúztam a fegyvereket, talán választok ezek közül is, de addig is szeretném a saját jól bejáratott loadout -jaimat használni, ha van rá mód, hogy egyáltalán esélyem legyen a többiekkel szemben. Az se baj, ha nincs, csak akkor addig ez nem az én játékom - nem állok sorba a pofonért :N
#979tupacamaru: Valamelyik este rápróbálok már a multira, megnézem, mennyire hoz lázba, milyenek ezek a fegyverek. A WW2 óta a második világháborús témák nem tüzelnek fel (pedig ez eredeti COD -okat imádtam - monmdjuk ott az StG44 ütött...), inkább MW vonalon mozgok a mai napig. De egy esélyt adok ennek is, ha már egyszer úgyis megvan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.