Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) gyvince


gyvince
senior tag

Na nem hittem volna hogy ilyen nehéz ez a tws vásárlás végül erre esett a választásom új cucc még van egy két külföldi teszt dicsérik kerdésem az hogy ugyan úgy szállítanak aliról a korona vírus miatt??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#652) monti0222w válasza gyvince (#651) üzenetére


monti0222w
addikt

Wish-ről jönnek, az is kínai, a banggood is szállít úgy hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#653) -NoVa- válasza gyvince (#651) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tegnap már megindultak a leállás alatt rendelt dolgok. Szóval igen.

(#654) TurpiUrfi2


TurpiUrfi2
tag

Sziasztok! Napi tömegközlekedéses ingázás során használható bluetooth -os füllhalgatót keresek elsősorban telefonálásra, ami nagy eséllyel nem esik ki a fülemből. Nem tudom, hogy az én fülnyílásommal van -e a gond de én 15 év alatt még nem találtam olyan in-ear fülhallgatót ami nem esett volna ki. Kivéve a fülre akaszthatók de azt most nem szeretnék. -- Earbud-okkal szemezek, de nem tudom ezek mennyire biztosan ülnek a fülben és hangszórójuk mennyire megbízható egy háttérzajos metrón pl. -- Külföldi rendelés nem gond, zene minőség nem elsőszámú szempont. Akkumulátor minőség sem.Ár : Olcsó mert fogyó darabok. Mit ajánlanátok? Köszönet..

(#655) TurpiUrfi2


TurpiUrfi2
tag

Az ő top 5 "pick" jéről esetleg valakinek véleménye?
https://www.youtube.com/watch?v=a30Hnuzgr6s

(#656) -NoVa- válasza vicze (#648) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, Buds+ 150$-ért valami nagyon nagyot kéne hangban produkáljon:
link
Olyanokban fejlődött, amiket eddig sem láttam problémásnak, a többit megajd ha hallottuk a hangját.

(#657) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Olyan in ear tws-t keresek, amiből létezik mono verzió. Azért keresek mono verziót, mert pár éve gyakorlatilag nem hallok a jobb fülemre így felesleges plusz kiadás a stereo. Jelenleg egy Baseus A03-at használok, de váltanék valami jobb minőségre. Zenehallgatás elsősorban rock, telefonáslásra csak zárt térben használom, ahol nincs nagy környezeti zaj.

(#658) -NoVa- válasza -NoVa- (#656) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fejvakarás. 2 microDD lesz ez fura házba gyűrve?

(#659) vicze válasza -NoVa- (#656) üzenetére


vicze
félisten

Nekem majd csak valamikor júniusban... :(
Az 11h miatt megérni az elég jó azért. Meg véééégre mutatja a tok töltöttségét, el se hiszem.
Mivel ajándékba jár ez is jócskán olcsón kapható lesz majd szerencsére.
Igazából aki most venne semmilyen indok nincs a sima Buds mellett, az a ~8e nem nagyon számít.
Igen két mikro driver, értelme nincs de legalább papíron jól mutat, mondjuk két DD-t értelmesen összehangolni, se egy leányálom.

(#660) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Az miért van hogy zenehallgatás közben néha előfordul,hogy az egyik oldalon sistereg? :Y
Mostanában fordul elő.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#661) SSlyTR válasza FoLey-v (#660) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

nekem is sistereg kicsit a bal oldala, thats life, ezert olcso

(#662) FoLey-v válasza SSlyTR (#661) üzenetére


FoLey-v
addikt

Olyan mint ha valami zavarná,jó én utazás közben használom.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#663) SSlyTR válasza FoLey-v (#662) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

egy alap hmmm sistergest ad ki magabol

(#664) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Spunky beat-tel masnak is kesik a hang? Telefonon meg tok jo. De ha laptophoz csatlakozik, akkor eleg zavaro youtube-on videokat vagy gepen filmeket nezni.

(#665) fabri07


fabri07
aktív tag

Hali!

Na megjött 4 nap alatt eu-s raktarból, geekbuyingról, a spunky.
Ma teszteltem először tömegközlekedés során s elég jó a zajszűrése is. Mondjuk én max hangerőn hallgatom, így nem hallottam külső zajt. Tegnap ahogy kivettem a dobozból a normál mérettel tökéletesen illeszkedett a fülembe, nagyon kényelmes a hordása is. Hangügyileg és meglepett, bár a magasok az lehet az iphone hangerőnek köszönhetően(asszem iphonokon mindenkinek hangosabb a zene) kicsit bántja a fülem, lehet csak be kell járatni. Az irányítás az tényleg érdekes, főleg az egy tapira start/stop, de nem kell igazitanom a fülest, mert tökély a fülembe.
Mondjuk rosszul oldották meg a kezelhetőséget, de én telefonról szeretem amúgy is irányítani. Xiaomi airdots protol kényelembe, hangba(mondjuk lehet az illeszkedés miatt) valamennyivel jobb, akkuja is, vezérlése nem. A kis sistergés nekem is jelen van, ha nem megy a zene.

(#666) Baltincs


Baltincs
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy valaki találkozott-e már a QCY T1 PRO nevű fülhallgatóval? Vagy esetleg mit ajánlotok helyette? Max 15 ezret költenék rá, és ha 1,5-2 órát bír egyhuzamban töltés nélkül én már nagyon boldog vagyok vele. Ha van mikrofonja, az csak plusz öröm. Leginkább rock zenét hallgatok, és szeretem ha hallom a basszusgitárt, de azért ne nyomjon el mindent.
Előre is köszönöm a helpeket.

(#667) gyvince válasza Baltincs (#666) üzenetére


gyvince
senior tag

én ezt rendeltem meg kb 12 ezer forint gyorsított postával még nem jött meg de jót írnak róla.. [link]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#668) Baltincs válasza gyvince (#667) üzenetére


Baltincs
tag

Igazából ez ilyen ma átmegyek a bestbuyba című sztori lenne, mert úgy alakult, hogy autó helyett tömegközlekedéssel kell járnom dolgozni, és megőrülök zene nélkül :D

(#669) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Beszereztem egy Tronsmart Spunky Beat fülest, ami tényleg elég jó kis kütyü, viszont az én fülemnek egyik szilinon sem kényelmes, szeretnék hozzá szivacsot venni, de nem az 5-6000FT-os kategóriában. Esetleg van tippetek, ajánlott hazai bolt vagy szivacs típus? 4mm-es belső átmérőjű lenne jó rá...

-

(#670) koma106


koma106
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

-

(#671) zolikaDB


zolikaDB
veterán

A szivacs csak akkor lesz jó, ha leveszed töltésnél.
Nekem KZ szivacs van, azzal a legkisebbel is kilóg a füledből, úgy, h leesés veszélye is fennáll, és tölteni sem fog vele. (Amúgy 2$, ha kérsz linket, adok)
Szóval, ami pluszt adna, azt nem tudod élvezni vele.
Nekem a gyárival tökéletes - izoláció, hangzás, minden.
Szerintem jó vétel volt.
Geekbuying, 3 nap!!!!

(#672) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

QCY T1 PRO tesztelve monóban headsetként is. Tesztkörülmények: Citroen xsara 1.4 benzin, 90-100 km/h közúton, bal fülessel. A hívott fél kiválóan hallott, bár rákérdezve mondta, hogy nem úgy, mintha egyenesen telefonba beszélnék, volt benne valami furcsa, de nem kellett hangosabban beszélnem, nem szaggatott, nem visszhangzott. Nekem ez elég.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#673) szetcsuszott válasza Baltincs (#666) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

[1] , [2]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#674) Baltincs válasza szetcsuszott (#673) üzenetére


Baltincs
tag

Nagyon szépen köszönöm, jókat olvastam rajta mindenhol, csak szerettem volna egy itteni áment is leginkább :D ma megyek érte, írok majd mi a véleményem holnap :)

(#675) Baltincs


Baltincs
tag

Na meglett a dolog, nagyon baba, igaz kellett egy kis plusz alkalmazás az equalizer hiánya miatt a huawei telefonomon, de teljesen jó hangot lehet kicsikarni ebből a kis csodából. Hívásban még nem teszteltem. Mindenkinek bátran merem ajánlani eddig :)

(#676) spanyoll


spanyoll
addikt

Megjött a qcy t2c. Egy hét és írok róla, hogy mi a véleményem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#677) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Sziasztok! Vezeték nélküli fülest keresek max 20 ezerért. Skullcandy Sesh-t néztem elsőkörben. Tudnátok tippeket adni?

(#678) fabri07 válasza Stanbacsi (#677) üzenetére


fabri07
aktív tag

Hali!

Szerintem spunky beat-tel nem nyúlsz mellé, én is egy 20k-s xiaomival kezdtem, amiket hallok skullcandyről elég rosszak, túlárazott s nem is jó..

(#679) Baltincs válasza Stanbacsi (#677) üzenetére


Baltincs
tag

Skullcandyvel mindig is egy bajom volt, hogy annyira rámennek a basszusra(hozzáteszem nem jól), hogy torzít minden más is tőle. Ismerősöm ilyenjét kipróbáltam, és nekem nem jött át, de a "régi" vezetékesek sem nyerték el a tetszésemet anno.

(#680) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Azt tudni kell, hogy nekem eddig X2T kínai 5 ezres fülesem volt (earbuds). Ehhez mérten kérdem... :D Mondom veszek egy kicsit komolyabbat, de nem tudom milyen lenne jó ennyiért.

Skullcandy Method-om volt anno (még megvan valahol) Nekem semmi gondom nem volt a hangzással. Persze ez lehet változott azóta.

(#681) Baltincs válasza Stanbacsi (#680) üzenetére


Baltincs
tag

Teljesen szubjektív vélemény volt, amit én hallgatok, ahhoz nekem nem ideális a Skullcandy, ettől függetlenül simán lehet, hogy neked bejön. :) Én most vettem ezt a QCY T1 Pro nevű kis fülest 13 ezer forintért, és nekem tetszik a hangja eddig :)
De van egy vezetékes Shure fülesem is, ami azért komolyabb mind árban, mind mindenhogy és hát az azért nyilván sooookkal jobb, de hát én is csak akartam egy ilyet próba céljára, és hogy ne azt tegyem tönkre, amikor kabátban mászkálok és beakad a sálamba, stb...

[ Szerkesztve ]

(#682) zolikaDB válasza Stanbacsi (#680) üzenetére


zolikaDB
veterán

Annyit nem ér a Skullcandy.
Vegyél Spunky Beat-et. Nagyon jó kis cucc, olcsón.

(#683) koma106 válasza Stanbacsi (#677) üzenetére


koma106
senior tag

+1 Tronsmart Spunky Beat

-

(#684) H2o-pok válasza gyvince (#651) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Gondolom a scarbir. com alapján választottad. Lehet ez 2hét mulva 4 vagy 3 csillagos lesz csak. Beszélgettem ezzel a "sráccal", az xplods 3, Edifier stb. tws ekről. Az xplods 3 is nagyon sokáig 5csillagos volt nála. Most már csak 4, pedig szerintem jobb a hangja (a neki 5csillagos) KZ S1 nél. Meg szerintem az Edifier tws1 sokkal jobb mint a QCY QS vagy QS2.

(#685) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Most kiváncsiságból rendeltem egy ilyet. Vagyis a lányomnak. Olvasgattam róla, állitólag a legjobb airpods 2 clon. Funkciókban ugyan azt tudja, wireless töltést is. És még a hangját is dicsérik.
Kiváncsi leszek.

(#686) gyvince válasza H2o-pok (#684) üzenetére


gyvince
senior tag

igen az alapján...mindegy meg nézem milyen aztán le írom a véleményem ha érdekel valakit...
11 ezer forintért szerintem nem rossz választás lesz de majd meg látjuk lehet egy nagy fos lesz ki tudja sehol máshol nem találtam róla semmit sem...ha nem jön be akkor beszerzek egy Edifier tws1 sokáig szemeztem azzal is...

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#687) patomi válasza H2o-pok (#685) üzenetére


patomi
őstag

Még mindig áll a kérdésem, szerinted xpods3 vagy edifier TWS1?
Hangban melyik a jobb?
i9000 érdekes lehet, mindenképp írj róla.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#688) H2o-pok válasza patomi (#687) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem a TWS1 jobb mivel hosszabb a vetőcsöve, stabilabb mint az xpods. Persze neked lehet az xpods is tökéletes. Hangban? Szerintem nem sok különbség van. A TWS1 talán tisztább, részletesebb. Egyik sem basszus õrült, de nekem trance, progressive stilushoz elég a tws1. Spunky beat viszont basszusban jobb, csak nem volt jó a fülembe. Tudást, akkuidőt tekintve spunky vagy tws1, mind 1. Spunky olcsóbb, több mély.

[ Szerkesztve ]

(#689) patomi válasza H2o-pok (#688) üzenetére


patomi
őstag

Köszönöm :R , akkor nem lesz xpods. Basszus nekem is elég a tws1-ben.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#690) 1varga válasza fabri07 (#61) üzenetére


1varga
csendes újonc

Szia! Nekem kb. 3 hete van,de nekem is produkál hasonló dolgokat. Mondjuk a balansszal nincs gondom. Ami főleg zavaró, hogy nem tarja stabilan a kapcsolatot.
Kíváncsi lennékén is, hogy kinek mi a tapasztalata.

(#691) sicc33


sicc33
aktív tag

lenovo h05 -höz esetleg volt valakinek szerencséje? Páromnak venném, mert állandóan az én vezetékes fülesemet nyúlja le és félek valahol egyszer megakad és eltépi a kábelt.

Ez lenne az ...

[ Szerkesztve ]

(#692) Zοltta


Zοltta
senior tag

Hali, van már olyan vez. nélküli füles, amit bártan ajánlotok és minőségileg sem egy vacak ? :D Persze hangban legyen ott, mondjuk legyen benne basszus, akksija legyen sokáig jó, hangzásilag is tudja legalább úgy vissza adni mint mondjuk egy SoundMAGIC E10C

köszi :) ár.. 30 alatt

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#693) monti0222w válasza Zοltta (#692) üzenetére


monti0222w
addikt

Tronsmart Spunky Beat.

(#694) fericske válasza Zοltta (#692) üzenetére


fericske
addikt

Lipertek Tevi szerintem belefér az árba valahonnan.
Én kikapcsolt Aptx-szel meg szivacs illesztékkel egyszerűen csak imádom amit szól, ahhoz képest, hogy csak egy tws.
Nekem még első generációs E10-em volt (több basszus), és a Tevi minőségibb hangot tud.

(#695) bostone válasza fericske (#694) üzenetére


bostone
addikt

Hogyan tudod az aptx-et kikapcsolni?

(#696) fericske válasza bostone (#695) üzenetére


fericske
addikt

Mikor csatlakoztatva van a telón (mate10pro) a bluetooth-ba belépek és a csatlakoztatott füles beállításába lépve kikapcsolom a csúszkát a magas hangminőségnél.
Telón kell kikapcsolni.

(#697) vicze válasza fericske (#696) üzenetére


vicze
félisten

Ez egy nagyon gyártó specifikus SW beállítás, alapból nincs ilyen egyáltalán Androidon. Az is simán mehet, hogy a gyártó nem minden, vagy kevés készülékekén van.

[ Szerkesztve ]

(#698) energy4ever


energy4ever
addikt

Kellene egy kis segitseg! Szeretnek valami Bluetooth fulhallgatot:

-Bukosisak ala ferjen be, es maradjon is a fulemben.
-Telefonon, vagy az eszkozon lassam mennyire van feltoltve.

Nem szeretnek sokat kolteni, jo lenne 20ezer ft alatt maradni. Ha ebbe az arba belefer, akkor meg egy opcionalis dolog aminek orulnek, az hogy legyen vizallo, zajszures sem hatrany, mivel motorhoz lenne hasznalva.

Ja es ne az a ket kulon allo bogyo legyen, hanem aminek a fele a nyakamban van. Valamint itthon hazai forgalmazoton is beszerezheto legyen, ne kelljen kulfoldrol rendelni.

Koszi elore is! :R

(#699) jan herz válasza vicze (#697) üzenetére


jan herz
tag

Gyári Android 9 van a telómon (Mi A3), és ott bizony van ilyen.....

(#700) vicze válasza jan herz (#699) üzenetére


vicze
félisten

Olyan hogy gyári nincs. Van Pixelem, és van ilyen beállítás, de ettől még gyártó specifikus marad, elég sok 9 és 10-es Androiddal találkoztam és hidd el, hogy gyártó vagy modell specifikus, mint sajnos sok más Andridon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.