Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169) bozso073 válasza Bluraynoti (#159) üzenetére


bozso073
tag

Időközben utánanéztem; a Medionból csak az MD82824-es volt kapható (az ALDI árulta tavaly év végén). Felhívtam az ALDI ügyfélszolgálatát és kértem, nézzenek utána, kapható-e még valahol az országban valamelyik üzletükben. Segítőkészek voltak; egyetlen egy darabot találtak az országban, Bp-en az egyik üzletben, úgyhogy félrerakattam és meg is vettem. Most az akkuja töltődik még; előtte kipróbáltam egy feltöltöttel. Zaj valóban semmi, ez pozitív. Hangzásban én egy kicsit több mélyet is el tudnék viselni, de egyébként így sem rossz; ha erősítővel használom, ott úgyis tudok játszani a forrás jellel. Ami furcsát tapasztaltam még, az, hogy TV-n használva a TV hangerejét -mint forrásjelet - csutkára kellett tekernem (ez a meglévő AKG930-nál elég volt fél hangerőn), hogy megfelelő hangerő legyen a fejhallgatóban. De ettől eltekintve egész jó vétel, különösen a zajmentessége tetszik. Korábban használtam már Philipset, Sonyt, Senheisert, most az AKG-t nyúzom (eddig a többihez képest ez volt a legszebben szóló, bár van zaja).
Így már okafogyottá vált a kérésem, hogy megvan-e még a másik darabod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.