Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#181) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok! Vásároltam arctic p311 típusú fejhallgatót(headsetet?)mert lejártak volna az aranypontok a t-mobile-nál. Elsősorban számítógéppel szerettem volna használni, hogy este filmnézésnél ne zavarjam barátnőmet vagy valami ilyesmi de eléggé zavaros kezd nálam lenni ez az egész dolog.Szóval a problémám:adott 2 gép(1pc+1laptop) a pcn windows 8.1 van és egy régi usb-s bluetooth-on keresztül próbáltam rákötni sikeresen párosítottam minden jól ment lennt a hangszórójelnél megjelent a fejhallgató de valamiért akadozva részleteket lejátszva produkált hangot. 2. gép ami ugye egy notebook abban beépített bluetooth van és windows 7. Felismerni a keresésnél felismeri de kb ennyi nem tudja a megfelelő illesztőprogramot megkeresni windows update-n és abszolút nem sikerült működésre bírni, próbáltam egy bluesoleil programot színtúgy sikeretelenűl. Táblagéppel és telefonnal kiválóan kommunikál.(ja és azt még kihagytam, hogy gyári cd illetve driver sincs fennt a honlapon) Tudna esetleg valaki segíteni, hogy mit lehet ilyenkor kezdeni?Válaszotokat előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.