Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15390) jeni válasza norti (#15389) üzenetére


jeni
félisten

Tegnap este leltem rá itthon,de akkor már eljöttem onnan,mivel ott egy beteg gyerek van,nem akartam elzavarni a másik gépről.így vakon próbálgattam mi lehet a baj,mert maga a laptoppal szívtam nagyot.
Úgy tünik a Fujitsu Amilio Pro V3505 laptopban nem működik a wifi. A biosban ott aktiválva van,de fizikailag a kontroll lámpa nem jelez vissza nekem,sem a fizikai kapcsolóra nem reagál. Maga az eszközkezelőben az intel wireless chip driver okés,de mégse lát semmilyen wifi jeleket. Az F10-l sem tudom kapcsolni. Kérdés javítható-e vagy külön kell wifi adaptert venni hozzá?
Amúgy is a lassulásra meg van az egyik gond,mindössze 1 db 512 DDR2(?) ram van benne.

Amúgy köszi a webes oldalt,az alapján megpróbálom belőni a 1043ND-t mikor legközelebb elmegyek hozzájuk. Akkor az az ismertető minden TP-Linkre azonos a beállítása az ADSL,illetve DIGI-re egyaránt? A digire viszont érdekes pici doboz van mellékelve modemként ,ha az egy modem? Nekem olyan műanyag szappan tartóra emlékeztet. Semmi felírat,semmi kontroll lámpa,semmi kapcsoló nincs azon. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.