Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) llll válasza csabi63 (#199) üzenetére


llll
senior tag

nekem a kingo szépen megcsinálta
(vroot, eroot, framaroot nem)
én asszem ezzel kezdtem, mert mondom: egyébként sekélyes ismereteim szerint legrosszabb esetben nem történik semmi
és már rootolva mentem neki a mentésnek/falshtoolsnak/mtkdroidtoolsnak/cwm recoverynek
így ezzel az "ideiglenes root" megszerzésével nekem nem kellett kínlódnom

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#202) üszök válasza llll (#201) üzenetére


üszök
őstag

Neked már sárga volt mikor rádugtad a DT re,onnan megcsinálja a már létező root-ot,hogy szerinte is létezzen. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#203) llll válasza üszök (#202) üzenetére


llll
senior tag

igen én is úgy emléxem, hogy sárga volt
(tehát zöld azért nem)
kicsit be is kakkantottam hogy akkor most mi van, de a "sárga mező" leírástól simán ment minden

Soha többet DPD!

(#204) üszök válasza llll (#203) üzenetére


üszök
őstag

Hát onnan oszt nem nehéz. Egy gombnyomás és zöld, :D onnan meg megy a többi. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#205) csabi63 válasza üszök (#204) üzenetére


csabi63
senior tag

Hálás köszönet mindkettőtöknek.
Még ez sem volt egyszerű.Vroot,Kingo,Eroot-ebben a sorrendben,egyik sem sikerült.Aztán második nekifutásra a Kingo megcsinálta.
Lenne majd még néhány kérdésem,de csak holnap,mert most pihentetem az idegeimet. :)

(#206) llll válasza üszök (#204) üzenetére


llll
senior tag

igen, ezért javasoltam a kollégának is, hogy emígyen ugorgya át ezt az ideiglenes root szerzést:)

csabi63:
de a jól végzett munka érzésének jutalma azért megvan, nem?:)
(innen meg már menni fog)

ja és még annyit, hogy az egész folyamat alatt asszem vmi HCT telefonnak ismerte fel az enyémet, de nem volt ebből semmi gond

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#207) csabi63 válasza llll (#206) üzenetére


csabi63
senior tag

Igen.Azt azért még elárulhatnád,hogy a gyári Launchert hogyan tudom törölni.Nem volt még rootolt telefonom,nem tudom honnan támadjam hátba.Mert az alkalmazások menüből továbbra is mozdíthatatlan.
(Az enyémet is átnevezte HTC-nek.)

[ Szerkesztve ]

(#208) llll válasza csabi63 (#207) üzenetére


llll
senior tag

először is legyen feltéve másik launcher!!!
(bár asszem ezen már túl vagy, de inkább szólok még egyszer)
törlésre (rendszeralkalmazások törlésére is) pedig én ezt használom:
[link]
mégpedig azért, mert (elvileg) minden eltávolított alkalmazásról készít vmiféle vész telepítő apk-t, amiből visszaállítható ha olyasmit töröltél, amit nem kellett volna
azért "elvileg", mert ezen a telómon speciel ez a visszaállítás nem müxik
(a "kuka" ikonban kellene lenniük, de az üres
file manager-rel megnézve viszont ott vannak a mentések a jumobile mappában)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#209) üszök válasza csabi63 (#207) üzenetére


üszök
őstag

HTC a driver. TC-vel tudod törölni,de először ments,mert lehet fekete képernyő fog fogadni,ha nem lesz launcher,vagy rosszabb esetben el sem indul.
System/App itt lehet törölgetni Root joggal,de csak óvatosan,mert lehet galibát okozni.

Először célszerűbb csak Titanium-al jegelni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#210) llll válasza csabi63 (#207) üzenetére


llll
senior tag

igaza van üszöknek
ezzel a launcher törléssel várj, amíg lesz rendszermentésed
csak mert fölöslegesen nem kockáztatunk semmit
lehetőleg flashtools-os is (mert vég-végszükség esetén cappa72 abból bármit megold:) ) és cwm-es is (mert abból meg pofonegyszerű a visszaállítás)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#211) csabi63 válasza llll (#210) üzenetére


csabi63
senior tag

Oké,de már közben töröltem.Előtte csináltam róla biztonsági mentést.Jegelni meg nem tudtam,mert ahhoz a Titanium pro kellene.De most végre a Nova indul,ez az amit akartam.Erre a rendszermentésre pedig visszatérek,ha még nem unjátok a szerencsétlenkedésemet.

(#212) llll válasza csabi63 (#211) üzenetére


llll
senior tag

semmi gond
a következő embernek már te fogod mutatni az utat:)

Soha többet DPD!

(#213) FlickAir válasza csabi63 (#207) üzenetére


FlickAir
aktív tag

A Link2SD ugyan nem törlésre, jegelésre lett elsősorban kitalálva, de szerintem ez a legtökéletesebb, legsokoldalúbb alkalmazás erre a célra. Nekem az összes telómon 2.3-tól 4.4-ig tökéletesen működött.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#214) csabi63


csabi63
senior tag

A rootolt teló indításnál olyan gyorsan betölt,hogy a kezdő zene végig sem megy.De valami gubanc lehet,mert ha kiveszem az SD-t,nem indul el.A zenét még lejátssza,fehér háttéren ott a THL felirat,de nem jön be a launcher.Ha benne a kártya,akkor pikk-pakk elindul.Valami olyan adat lehet a kártyán,aminek a telón lenne a helye?Nem akarom én kártya nélkül használni,de ha cserélni akarom,vagy ne adj isten bedöglik,akkor nézhetek.
Összesen annyi módosítást csináltam,hogy a gyári launchert töröltem,és a Nova megy helyette.Ez lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#215) FlickAir válasza csabi63 (#214) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Azt nem értem, hogy az ilyen alapvető alkalmazásokat miért nem jegelitek inkább??? Az induló zenét, azt lehetett volna nyugodtan törölni...Factory reset-nél visszaállna az a eredeti állapot. Valószínűleg a nova az sd-re írogatja a szükséges fájljait.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#216) Karlitosz válasza csabi63 (#214) üzenetére


Karlitosz
tag

Lehet, hogy a Nova Launchered a kártyán van.
Helyezd át a telefon memóriára.

(#217) ccs2929 válasza Karlitosz (#216) üzenetére


ccs2929
senior tag

Sziasztok!

Gps-el van tapasztalata valakinek? Nekem nem akar működni valahogy :F Szeretném csak a beépített gps-t használni, wifi és mobilnet nélkül, de az istenért sem talál jelet :W A google alkalmazásoknak letiltottam a helyadatokat. Valakinek ötlet, hogy mi lehet a gubanc? Meg ez az elnevezés, hogy tartózkodási hely, a sima gps helyett, nekem furcsa :U

köszi

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#218) FlickAir válasza ccs2929 (#217) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Wifi, vagy mobilnet nélkül nem is fog rendesen működni. Az AGPS lényege, hogy a műholdak pozícióit folyamatosan a netről frissíti.

Ebben a pillanatban próbáltam ki. 2 másodperc alatt talált műholdat a teló mindenfélet internet kapcsolat (wifi, 3g) nélkül. De az első alkalommal le kellett tölteni a legfrissebb EPO fájlokat. Erre a mérnöki mód YGPS funkciója a legjobb. Amikor ez meg volt, pár perc után pozicionált. Hogy net nélkül milyen pontos a helymeghatározás, azt nem tudom megmondani.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#219) ccs2929 válasza FlickAir (#218) üzenetére


ccs2929
senior tag

Az eddigi telefonjaimban is agps volt elvileg /thl W100/, és ott is működött mindig rendesen, pl a 3 betűs navigáció vígan, ez meg most bekapcsolt wifivel sem kapcsolódik 1 műholdhoz sem, 2 tesztprogramban is néztem, mindkettő kiírja, hogy 11 műholdat lát, és 0-hoz kapcsolódik :W

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#220) FlickAir válasza ccs2929 (#219) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Ebben a pillanatban próbáltam ki. 2 másodperc alatt talált műholdat a teló mindenfélet internet kapcsolat (wifi, 3g) nélkül. De az első alkalommal le kellett tölteni a legfrissebb EPO fájlokat. Erre a mérnöki mód YGPS funkciója a legjobb. Amikor ez meg volt, pár perc után pozicionált. Hogy net nélkül milyen pontos a helymeghatározás, azt nem tudom megmondani.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#221) üszök válasza FlickAir (#218) üzenetére


üszök
őstag

Wifi, vagy mobilnet nélkül nem is fog rendesen működni. Az AGPS lényege, hogy a műholdak pozícióit folyamatosan a netről frissíti.

Ez így konkrétan hülyeség.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#222) FlickAir válasza üszök (#221) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Olvass utána...[link]. Az új EPO adatokat folyamatosan frissíteni kell a pontosság érdekében.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#223) ccs2929 válasza FlickAir (#220) üzenetére


ccs2929
senior tag

Tehát mobile uncle tool, megtaláltam az engineering módban az ygps-t, meg az epo downloadot is, de az epo letöltésre hiába kattintok nem csinál semmi. Itt is látja a műholdakat, de csak egynél mutatott kb egy pillanatra valamit, aztán mind inaktív :F

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#224) FlickAir válasza ccs2929 (#223) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Tedd ki az ablakba a telót, és várj. Ha 10 perc múlva sem lesznek zöldek, vagy sárgák a piros pöttyök, akkor indítsd újra, és kezd előröl. Az első pozicionálás nálam is gondot okozott, aztán egyszer csak bejött, és azóta 2-3 másodperc alatt beáll.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#225) csabi63 válasza Karlitosz (#216) üzenetére


csabi63
senior tag

Hát igen.A launchert a kártyára tette,valóban az volt a gond.De legfőképpen a hülyeségem,mert feltettem a Link2SD-t,amihez nem értek.Gyorsan töröltem,feltettem egy másik launchert,azt utána már a telefon memóriába rakta.Most már minden rendben,működik a Nova.

[ Szerkesztve ]

(#226) ccs2929 válasza FlickAir (#224) üzenetére


ccs2929
senior tag

Oks, így teszek, még annyi, hogy az ygps-nél van az information fül, és ott a status: unavaible. Ha alul nyomok egy agps restartot, akkor a status először:Stopped-->started-->unavaible tehát én úgy értelmezem, hogy nem is tudja elindítani az agpst!? Alatta a TTFF-->counting és ez villog folyamatosan

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#227) Karlitosz válasza ccs2929 (#226) üzenetére


Karlitosz
tag

Nekem egy THL W8 telóm van, az asszonynak most van úton a THL T6S, ezért is követem a fórumot.
Szóval GPS: Nekem ez a leírás a másik THL-emnél bevált mivel ezek MTK chipes mind sztem ennél is működni fog. Itt van szépen lépésről lépésre:[link]

[ Szerkesztve ]

(#228) üszök válasza FlickAir (#222) üzenetére


üszök
őstag

Ezt én linkeltem ide pár napja. Az EPO a műholdak gyorsabb meg találásához kell,pozicionálás után nincs rá szükség.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#229) takkert


takkert
tag

Hali!
Mennyire jó ez telefon megéri megvenni ebayről?

(#230) Graphics válasza takkert (#229) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem jó telefon, nálam volt, és saját részre is ez marad egy ideig azt hiszem.

Keresd az akciókat. Ebay-en nem biztos, hogy a legolcsóbb.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#231) llll válasza takkert (#229) üzenetére


llll
senior tag

kiemelkedő ár/érték arányú teló
én az unoktesómnak rendeltem eredetileg, aztán mikor megjött megtartottam:)
(azóta már az övé is a vámra vár)

gps:
nekem mindenféle trükközés/műholdadatok/ygps/mittoménmi nélkül kb fél perc alatt talált jelet elsőre
azóta pedig 5-20 másodperc alatt

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#232) Graphics válasza llll (#231) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég aljas húzás volt :D

Én is most rendeltem még párat, de esélyes, hogy megint nem marad egy se..

Ár-értékben veri a noname-ket, persze anno a THL is a nevesincs bandából jött.

Most a Pro-t nézem magamnak

Amúgy piszok jó üzleti modellt húzott erre a típusra a THL, mert ugye van sima T6, akkor a T6S és a T6 Pro, ezek szinte azonos vázra-házba épülnek, és az MTK miatt valószínűleg elég egyszerűen variálták a belső komponenseket.

T11/T100 volt ilyen még.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#236) llll


llll
senior tag

a rend kedvéért jegyezném meg, hogy tegnap óta én is minden gubanc nélkül lecseréltem (és végképp le is töröltem) a gyári launchert
csak mert véletlenül sem szeretnék abba a gyanúba keveredni, hogy belehajszolok másokat olyasmibe amit én magam nem merek meglépni
tehát újfent és sokadjára is bebizonyosodott, hogy A GYÁRI LAUNCHER A TELJES BIZTONSÁGGAL TÖRÖLHETŐ ALKALMAZÁSOK KÖZÉ TARTOZIK
(csak legyen fent másik!)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#237) FlickAir válasza llll (#236) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Én még mindig jegelés-párti vagyok. Elfér, nem oszt, nem szoroz, viszont factory resetnél hiányozhat...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#238) llll válasza ccs2929 (#226) üzenetére


llll
senior tag

a tartózkodási hely>mód-ban véletlenül nem az energiatakarékos van bepipálva?
(nálam spec a "csak a készüléken")

FlickAir:
oké, a következő factori reset után beszámolok a tapasztalataimról:)
de így saccra azt mondanám, hogy ha a letörölt indítódallamot vissza tudja pakolni vhonnan, akkor gondolom a gyári launchert is...vagy pedig simán elindul az újjal

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#239) hkarlo


hkarlo
csendes tag

Sziasztok!
A THL T6 pro-val van már valakinek tapasztalata?
Ér annyival többet, amennyivel többe kerül?
Én a pro rendelésén gondolkodom.

(#240) FlickAir válasza llll (#238) üzenetére


FlickAir
aktív tag

A törlés az törlés, csak a rom újratelepítésével lehet visszaállítani rendesen az eredeti állapotot. A jegelés csak a .apk kiterjesztést írja át mondjuk .bak-ra. Ezt a reset vissza tudja írni .apk-ra. Ha nincs indító, nem fog elindulni. Van egy megoldás: az új indító rendszeralkalmazássá alakítása. Viszont ezt nem mindegyik launher szereti.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#241) KamuMazsola válasza hkarlo (#239) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Még nincs.

Üdv.: KamuMazsola

(#242) FlickAir válasza hkarlo (#239) üzenetére


FlickAir
aktív tag

T6 pro érdemei: full HD 1920x1080, MT6592M octa-core,5 pontos multitouch, wifi screen share, kb 25€ árkülönbözet
Hátrány: ugyanúgy 1900 mAh-s aksi. Következés képen a 8 mag, és főleg a nagy felbontás sokkal hamarabb le fogja meríteni. Egyenlőre csak előrendelhető, távol-keletről. Vám, áfa veszély fennáll. Úgy látom, nincs magyar nyelvi támogatás hozzá.

(linkelni nem merek, mert tegnapelőtt 3 órára kitiltottak emiatt)

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#243) hkarlo válasza FlickAir (#242) üzenetére


hkarlo
csendes tag

A Tinydeal-nél azt írják, hogy raktáron van és csak 21euro a különbség. Plus az első ezer megrendelőnek 8 gigás kártya ajándékba.
Itt azt írják, hogy csak HD a felbontás. Ja és a magyar nyelv is fel van tüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#244) FlickAir válasza hkarlo (#243) üzenetére


FlickAir
aktív tag

én a comebuy-on néztem

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#245) Graphics válasza FlickAir (#242) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem elég az HD-nek is :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#246) bagyizoli válasza Karlitosz (#185) üzenetére


bagyizoli
újonc

Én ezt a két tokot találtam :
http://www.banggood.com/buy/Thl-t6s-case.html

(#247) FlickAir válasza Graphics (#245) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Nagyobb felbontàs, nagyobb fogyasztàs. Ez a lényeg...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#248) Graphics válasza FlickAir (#247) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát jó , de nem FullHD :D

Amúgy meg nem fog jelentősen többet fogyasztani, volt már nálam 8 magos vas, és most is azt használok, HD kijelzővel.

De pár nap múlva a Pro-t is letesztelem.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#249) KamuMazsola válasza Graphics (#248) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Várom a tesztet! Bár én is előrendeltem (tudod td only), de még az Order Status: Processing

Amúgy mindenhol hd kijelzősnek láttam. Az M jelzésű soc talán kevesebbet fogyaszt, remélem a napi egy töltés elég lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#250) takkert


takkert
tag

köszi az infokat
hol érdemes megrendelni? esetleg európán belüli is lehet
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.