Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10762) Jakesz válasza Grave_444 (#10761) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát nem jött be a teóriám, pedig az érdekesebb lett volna ennél a lezárásnál. A spinoffok tudatában tisztában voltam vele, hogy ez nem lesz egy teljes körű lezárás, emiatt nem okozott akkora csalódást, de hiányérzetem nyilván nekem is van. Nemhogy nem zárta le a történetet, hanem új kapukat nyitott. A Rick és Michonne spinoff jöhet, mert az már egy régóta nyitott szál volt, hogy mi történt velük. A Daryl és Maggie/Negan spinoff már csak egyszerű pénzhajhász erőlködés, hogy fogják a 3 legnepszerűbb karaktert, aztán nyújtják tovább a történeteiket, mert a karakterek úgyis eladják a sorozatokat... Maggie és Negan esetében a koncepciót sem fogom fel, hogy hogyan gondolták komolyan, hogy ők kettesben fogják szelni a nagyvilágot, mert még a "finálé" is rávilágított, hogy ők soha nem lesznek puszipajtások.
Daryl meg ugye közölte Judith-tal, hogy amint megtalálja a szüleit, akkor vissza fogja vinni őket, szóval az alexandriai és commonwealthi közősségtől sem kellett most végérvényesen elbúcsúzni. Tehát egy sorozatlezárásnak ez több szempontból is elég gyenge lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.