Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Orsyka válasza TESCO-Zsömle (#8050) üzenetére


Orsyka
tag

Oks mindjárt megyünk!!!!!

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#8052) Mosquitoo válasza TESCO-Zsömle (#8050) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

"Úgy lagolsz, hogy az már közveszélyes!" By: TESCO-Zsömle

:DDD

Mielőtt Friendnek jelölhettelek volna, eltűntél... :(

(#8053) Orsyka válasza Orsyka (#8051) üzenetére


Orsyka
tag

Na én már fent vagyok a toronynál, de nem látlak :(

Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

(#8054) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Jó volt a ma esti krúz. :R

(#8055) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

nem tudom mi történhetett.
Elindul a játék.bejön a házam.Ülök a tv előtt.Nyomok egy exitet, hogy ki tudjak menni tekerni, erre save game, please wait.
És ennyi............
Meghalt a mentésem?
Mert akkor most törlöm ezt a sz@rt :W :W

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#8056) TomBoy1986 válasza Hammon Serra (#8055) üzenetére


TomBoy1986
veterán

A mentésnek semmi baja, felteszem hogy XP-n játszol, nos az a gond, hogy a játékot kell újratenni sajnos :((
Vistán nincs ilyen problémám, viszont XP alatt 3x is előjött már :(((
Általában újraindítás miatt, de volt olyan, hogy egyszer csak bekattant.

Szóval csinálj mentést a mentésről, majd rakd újra a játékot.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8057) Hammon Serra válasza TomBoy1986 (#8056) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Boldog vagyok.
KÖszi a tippet.
De majd csak holnap
Vagyis ma este :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#8058) #97544192


#97544192
törölt tag

Fenébe... Itt akarok lenni a PH talin emberek, de sajnos hétfőig nyaralni leszek :(
Ez ellen nem tudok mit tenni, szerintem 100%, sőt, 1000% hogy nem jövök. Ne haragudjatok. :(
Már aktívan úgy sem játszok, de azért az ilyen talikon néha jó lenne részt venni... De ez van, most közbe jött ez. Bár, inkább nyaralok, mint TDU-zok, azért akkora kocka még én sem vagyok :)

(#8059) Pecc válasza #97544192 (#8058) üzenetére


Pecc
őstag

Érthető is ez, semmi gond. Majd legközelebb.
Jó nyaralást! :R

(#8060) Geryson


Geryson
addikt

Hát ez a motor mekkora feeling, nem is gondoltam volna (pedig még kimondottan utáltam is az elején)!

Tuning Augustámmal délután felderítősdit játszottam, majd rámentem a nyugatra és onnan északra vivő autópályára/autóútra. Húzom neki már vagy 5 perce maxon amikor észrevettem, hogy egy nem lassú autó halad előttem, de lassan-lassan sikerült utólérnem. A gyerek szerintem nem is sejtette, hogy kergetem, de stílusosan 250 körül egykerekezve megelőztem - na hát utána indult el az igazi "harc". Hát ez valami rohadt jó feeling, azt hiszem most ez a kedvenc a Murci előtt... :)

Mellesleg hogy a francba lehet a Maserati-Trophyt megcsinálni? MC12-vel megyek vigyázok, hogy el ne pörögjek, ne csattanjak és nem hülyéskedek a 2.15-ös szakaszon nekem fél perc hátrányom van, esélyem sincs megcsinálni. Mi a titok, nem ezzel kellene mennem, vagy csak gyakoroljak szorgalmasan? Nem vagyok elszállva az MC12-től, de a hangja nagy sebességnél nem gyenge... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8061) TESCO-Zsömle válasza Hammon Serra (#8055) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Törlöd te rendesen a radial.cdb-t?? ;]

TomBoy1986: Neked is szól a kérdés!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8062) TomBoy1986 válasza TESCO-Zsömle (#8061) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Hmmm.... én azt sem tudom mi az. De létezik, hogy az csak XP-n okoz gondot?

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8063) Geryson válasza TomBoy1986 (#8062) üzenetére


Geryson
addikt

Ld.: első hozzászólás! Van rá külön progi is, ami elvégzi a törlést...

Szerintem csak mákod volt eddig! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8064) KisCobiii válasza TomBoy1986 (#8062) üzenetére


KisCobiii
aktív tag

:)

Természetesen létezik, nekem mind XP-n és most Vistán is sok álmatlan éjszakát szerzett. :B Ennek a topiknak a legelső oldalán, ahol van az instrument oda 'Pompi' feltett néhány linket köztük ezt a progit is. Szerintem mind kocsikázás elött törölj egyett a progival és nem lesznek gondok.

[ Szerkesztve ]

"nincs olyan hogy lehetetlen, csak tehetetlen.."

(#8065) StormLine válasza KisCobiii (#8064) üzenetére


StormLine
senior tag

a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\radial.cdbről van szó? az a progi csak annyit csinál h kitörli? van vmi hátránya ha töröljük?

rákerestem, Battlefield 2142nél és Colin McRae: DIRTnél is hasonló probléma van vele, ott is csak törölni/átnevezni kell. úgy tűnik reklámok meg ienek vannak benne.

progi új verzió (innen)
van több is, találtam még itt és itt és itt

van még a radial.idb de az ritkább, meg vmi buddy cache (talán a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\BuddyCache.dat) amit szintén ajánjanak h töröljünk

[ Szerkesztve ]

(#8066) Yutani válasza Geryson (#8060) üzenetére


Yutani
nagyúr

A Maserati Trophy-t GranSoprttal (tuning 3) is meg lehet csinálni, csak nem szabad sehol kicsúszi, gyakorlatlag egy hibátlan menetet kell menni. MC12-vel jóval könnyebb. Tehát ha a gyorsabb kocsival sem tudod egyelőre megcsinálni, akkor az azt jelenti, gyakorolnod kell ezt a versenyt. Tudni kell minden kanyarját, a teljes útvonalat. Az egyik legszivatósabb verseny a TDU-ban, az biztos! ;)

#tarcsad

(#8067) sagesz93 válasza Yutani (#8066) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát igen elég sok idegbajt okozott ;] de hamarosan meglesz nekem is a maserati trophy :))

(#8068) Hammon Serra válasza TESCO-Zsömle (#8061) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

MI az?
Valami féknyom?
AMit a játék hagy maga után?
;]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#8069) enjoy018


enjoy018
tag

Jön fel most valaki motorozni? :DD

(#8070) Pecc


Pecc
őstag

Klubtalálkozó!
Vasárnap 18:00-tól szerveztünk egy kis kikapcsolódást Sirpi kollégával, a kikapcsolódni vágyóknak:)
Gyülekező - Lexus szalon előtt.
Autó - D kategória.
Tagfelvétel is lesz, úgyhogy jöjjön, ki jönni akar.
Természetesen csak akkor ha úgyérzi, hogy van helye a legendás és fantasztikus prohardver.hu klubban!
Hurrá!
;] :))

[ Szerkesztve ]

(#8071) Mosquitoo válasza Pecc (#8070) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

"Tagfelvétel is lesz"

Remek, ott leszek! :C

[ Szerkesztve ]

(#8072) Geryson


Geryson
addikt

Hogyan tudnak cheatelni egyesek pl. végsebességben? Volt egy verseny, ahol azt hiszem 300-ra kell gyorsulni egy viszonylag egyenes szakaszon, Koenigseggel lenyomtam és az első a ranglistán 14.000 km/h órával ment. :) Aztán más versenynél azt láttam, hogy a körideje vkinek 1 mp volt. Ez hogyan lehet? Valóban annyival ment a kocsi, vagy csak meg van buherálva az eredmény? A végsebességnél még talán meg is értem, na de 1 mp-s köridőt hogyan lehet menni?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8073) sagesz93 válasza Geryson (#8072) üzenetére


sagesz93
addikt

Van neten 1-2 trainer amivel lehet superjump-olni , megaspeed-et elérni :)

(#8074) TESCO-Zsömle válasza Pecc (#8070) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szeretnék én lenni az első ember, aki két klubba is felvételt nyer! ;]

Megoldható-e?? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8075) TESCO-Zsömle válasza TomBoy1986 (#8062) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Te nem tudsz róla, nekem meg még 1x se fagyott a TDU... :U

Max OC miatt, de az ugye emberi hiba... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8076) TomBoy1986 válasza Pecc (#8070) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ha már van két nagy klub, akkor csinálhatnánk időnként inter-club races-t :K
Persze ez is fakultativ :D

TESCO-zsömle:
Megcsináltam most Vistán, de itt eddig is jó volt, majd megnézem XP-n. Mindenesetre köszönöm, hogy felhívtátok rá a figyelmem :R

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8077) Pecc válasza TESCO-Zsömle (#8075) üzenetére


Pecc
őstag

Csatlakozom!
Nekem is csak OC miatt fagyott eddig.
TomBoy - [link]

[ Szerkesztve ]

(#8078) wulfy_hun válasza Pecc (#8070) üzenetére


wulfy_hun
csendes tag

Hmmm, lehet, h. én is csatlakozom, ha épp itthon leszek.

Ha három madár lennék, felülről látnám, ahogy magam alatt repülök.

(#8079) ubi91 válasza Geryson (#8072) üzenetére


ubi91
tag

létezik olyan, hogy start után lenyom egy gombot és megáll az idő, lefagyasztja a driving gauge-ét és hasonlók... Így tudnak egyesek 1 századmásodperc alatt végigmenni a pályán... csak gyorsan kell nyomni a startnál... :DDD

(#8080) TomBoy1986 válasza Pecc (#8077) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ezt nem tudtam :(
De így ezt lényegében nem lehet megcsinálni :O

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8081) hunocsi


hunocsi
csendes tag

Délutáni krúz:

38-adszorra csak rájöttem, hogy kell :)

[ Szerkesztve ]

(#8082) nap


nap
addikt

Este nyomtam egy fantomkruzt Orsyval, Cobiiival, es Zsomlevel. Egy darabig szaguldottam, aztan a keresztezodeseknel megneztem, merre mentek. Probaltam csatlakozni hozzajuk, de sosem sikerult. A cadi szalon elott fogyott el a cerna, gondoltam beugrok egy nyitott autoert.
Ahogy jovok ki az uj verdaval, rogton TomBoyba, meg egy masik sracba futottam, hivtak kruzra, de nem tudtam tartani a tempot az a-s kocsijaikkal.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8083) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Új képek az elmúlt három napból:

Igyekeztem, hogy kevesebb helyet foglaljon.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8084) TomBoy1986 válasza nap (#8082) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Igen, idővel meg is kérdeztem, hogy milyen kocsival vagy, de akkor már nem láttuk egymást :(

Én nem szoktam A-s kocsikkal szaladgálni, de ez a McLaren egész jól vezethető :K, s gondoltam kipróbálom.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8085) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Ma este tali? Helyszín, idő, kategória, ezeket ti mondjátok :)

(#8086) Pecc


Pecc
őstag

TomBoy nálam nem látszódott a te autód füstje... :(

[ Szerkesztve ]

(#8087) ALYRA válasza .:Kristian:. (#8085) üzenetére


ALYRA
tag

szia!

20:15 D kat ferraris verseny parkoló?

:))

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8088) TomBoy1986 válasza ALYRA (#8087) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Támogatom, legalábbis igyekszem ott lenni. Én is D kategóriára gondoltam.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8089) Shorty16 válasza ALYRA (#8087) üzenetére


Shorty16
tag

Valószínűleg én is ott leszek :)

(#8090) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok! Gondoltam csatlakozok már ide be h legyen tali, mert máshol alig van, itt meg látom zajlik az élet :) Szóval, én is ott lennék akkor, D katos autóm hál isten ma lett egy CLS mercim XD Szerdán kezdtem még csak újra a gamet online :p

UI.: Hol van ez a tali pont? Mert van kb. 5 Ferrari szalon, tom fele Classic, de én kezdő vok, és msot nemtom melyikre gondoltok :S

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8091) hunocsi válasza Sordoran (#8090) üzenetére


hunocsi
csendes tag

Nem Ferrari szalonnál, hanem a Ferrari Challenge nevű verseny(vagy időre menés, tök mindegy) rajtjánál. Térképen.

Én is mennék.

[ Szerkesztve ]

(#8092) Sordoran válasza hunocsi (#8091) üzenetére


Sordoran
addikt

Jah, de hülye vagyok XD Oks, thx :DD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8093) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ott leszek. :K ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8094) TomBoy1986 válasza Pecc (#8086) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nem baj, az én képemen szerencsére látszódik mindkettő. Még parkolni sem tudtunk volna párhuzamosabban :D

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#8095) ALYRA


ALYRA
tag

szia Mindenki !

jónak igérkezik :C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#8096) Pecc válasza TomBoy1986 (#8094) üzenetére


Pecc
őstag

Miért ilyen furák a képeid :F
Nem tiszták, hanem... mint amikor mákos a tv adás, érted.

Használsz valami képszerkesztőt vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#8097) hunocsi válasza Pecc (#8096) üzenetére


hunocsi
csendes tag

Paint-es, Fraps-os JPG jellegű, ahogy mondod.

(#8098) Sordoran


Sordoran
addikt

Hát ez nem jött össze... Ideáig (szóval fél órán át) kergetelek titeket, de nem jelentetek meg nálam. Volt nekem német, meg orosz, de ti közületek senki. Csak a térkép mutatta hol vagytok, de aztán a játékban már semmi, nem láttalak titeket, pedig kiléptem, beléptem, elmentem tőletek, vissza stb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8099) Fel válasza Sordoran (#8098) üzenetére


Fel
addikt

Lehet az segített volna, ha rákattintassz a valakinek a nevére, ha már kimentél a térképre és látsz ismerőst... erre való ;)

(#8100) Sordoran válasza Fel (#8099) üzenetére


Sordoran
addikt

Na ezt most nem próbáltam, de korábban igen, és akkor egyszer se működött. Most se ment volna sztem, ott voltam ahol ti, de semmi :S

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.