Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-17 13:11:30

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) pdw_ph válasza zellerzoggye (#950) üzenetére


pdw_ph
tag

Na nekem pont felcsereltek a kettot. A keretben a sajatom, felette volt a Valve Returns cim. Koszi, remelem kuld ujat es akkor jo lesz.

(#952) zellerzoggye válasza pdw_ph (#947) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Ilyet kaptam. A piros cenzúrával a saját címem van kitakarva.
Ez az első visszaküldésem papírja.

A DHL honlapján követhető feladás után hogy hol tart az alsó vonalkód alatt lévő szám alapján ami ebben az esetben JVGL06123822000803404835

[ Szerkesztve ]

(#953) pdw_ph válasza zellerzoggye (#952) üzenetére


pdw_ph
tag

Igen, ugyanez van nekem is, csak mondom a pirosban volt az o cimuk, a keretben az enyem. Valszeg benezte, csak reagalhatnanak gyorsabban a ticketre :P

(#954) zellerzoggye válasza pdw_ph (#953) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Abban nekem pont szerencsém volt, mindenre gyorsan válaszoltak.
Sok sikert, kitartást, remélhetőleg a második működni fog neked.

[ Szerkesztve ]

(#955) eami válasza zellerzoggye (#945) üzenetére


eami
addikt

lehet rosszul emlékszem, de eddig főleg nem az 512gb volt inkább necces? lehet azokat gyártották első körben?

(#956) zellerzoggye válasza eami (#955) üzenetére


zellerzoggye
csendes tag

Nem tudom, szerintem nincs különbség a többi változathoz képest az SSD-n és a kijelzőn kívül.

(#957) eami válasza zellerzoggye (#956) üzenetére


eami
addikt

nincs, de ha azokat gyártották először akkor lehet több volt még a defektes.

(#958) vidaila válasza eami (#957) üzenetére


vidaila
aktív tag

Határidő, mennyiség miatt gyárban is kapkodnak

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#959) 30z.Samu válasza vidaila (#958) üzenetére


30z.Samu
félisten

Írjuk meg Nekik, hogy inkább várunk egy kicsivel többet, minthogy összeszerelési baki miatt visszaküldjük a gépet két hét után. :D

Sic Parvis Magna

(#960) pdw_ph válasza 30z.Samu (#959) üzenetére


pdw_ph
tag

Nezd mar az urat, 2 hetig birja? :D

(#961) pdw_ph válasza zellerzoggye (#954) üzenetére


pdw_ph
tag

Kedd elott nem lesz lofasz se ebbol. 6 nap lesz mire egy mukodo cimket megkapok, vicc...

[ Szerkesztve ]

(#962) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok, az én deckem még nem érkezett meg (calculator szerint augusztusig nem is fog még remélhetőleg) de kiegészítők beszerzését még meg lehet oldani addig. Mit ajánlanátok megvételre powerbank téren? Láttam ajánlanak 65w-os baseus PB-ot de 30k az kicsit túlzás. Ennél jóval olcsóbb van használható?
Illetve valami dokkolót tudnátok ajánlani amiben van legalább 2 usb, microsd és hdmi kimenet plusz miközben rá van dugva a deck addig töltse is a de két, tehát valami visszatöltésre képes dokkolót tudnátok ajánlani?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#963) 30z.Samu válasza vidaila (#962) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már szóba jöttek a kellékek, engem a fólia is érdekelne. :)

Sic Parvis Magna

(#964) kriszpontaz válasza vidaila (#962) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Dokkolóra tipp: Már megvan de még nem tudtam tesztelni. A Deckem talán 16-án lesz elérhető megvételre.
UGREEN 60515 7 in 1 dokkoló (16K volt)
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#965) Cucuska2 válasza kriszpontaz (#964) üzenetére


Cucuska2
Topikgazda

Van ugyanilyenem, minden működik tökéletesen. Arra kell figyelni, hogyha kihúzod a töltőt, néha minden "ki-be dugódik", azaz a képernyő villan egyet, az USB-k egy pillanatra eltűnnek. Az ilyen dongléim fele csinálja kábé.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#966) 30z.Samu válasza Cucuska2 (#965) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Valve féle dokkolóról nincs semmi hír, hogy az milyen lesz?

Sic Parvis Magna

(#967) vidaila válasza kriszpontaz (#964) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ehhez van külön dedikált töltő fej, vagy nekem kell szermányolni még töltő?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#968) razziel válasza vidaila (#967) üzenetére


razziel
csendes tag

Az ilyen dongle-k általában töltőfej nélkül kerülnek forgalomba. Ha nincs külön feltüntetve a dobozon/hirdetésben, akkor neked kell hozzá venni vagy használhatod a deck eredeti töltőjét vele.

(#969) szilasz007 válasza vidaila (#962) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Powerbank ennek a gépnek kevés. Vagy legalábbis minimálisan. 40Wh-s az aksi benne. Ehhez találj legalább 40Wh-s bankot. Egy átlagos negyedéig, feléig ha tudja... persze az is valami lehet... de inkább a fogyasztást kell visszavenni rajta, ha a hosszú játékidő a lényeg.

(#970) pdw_ph válasza 30z.Samu (#966) üzenetére


pdw_ph
tag

Minden info ott van rola a hivatalos oldalon honapok ota.

(#971) consono válasza pdw_ph (#970) üzenetére


consono
nagyúr

Csak az nincs, hogy mikor fog megjelenni, ha meg fog egyáltalán... Most tolták el megint.

"In God we trust. All others must bring data"

(#972) pdw_ph válasza consono (#971) üzenetére


pdw_ph
tag

De nem is ez volt a kerdes :)

(#973) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Európában újra nagyot ugrottunk (éjszakai időszak volt, este 10 és reggel 10 GMT között).
Erdekes mód Redditen egy kolléga mindig próbál jósolni a következő ugrásokra, ami egész pontos szokott lenni. A következő batch-re egy 9.5 órás ugrást jósol au EU 2566-s modellre, amire eddig nappali időszakban nem volt sok példa.
Személy szerint rohadtul remélem, hogy igaza lesz újra, met akkor csütörtökön nekem is jön a mail-em :)

A többi diagramom:

All region: https://imgur.com/a/68CYXPn
EU graph: https://imgur.com/khJrN3f
US graph: https://imgur.com/FIKi750
UK graph: https://imgur.com/h26B805
UK graph (without the 64GB model): https://imgur.com/8wUfcmv

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#974) 30z.Samu válasza pdw_ph (#970) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát az alapján az infó alapján lehet jobban jár az ember, ha inkább veszek egy USB hubot. 😅

Sic Parvis Magna

(#975) Felgolos válasza RasHaN (#973) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Mikor rendelted?

(#976) pdw_ph válasza 30z.Samu (#974) üzenetére


pdw_ph
tag

Pontosan. :)
Barmilyen normalis hub jo, a "dock" reszet meg megoldod egy felteglaval :)

(#977) RasHaN válasza Felgolos (#975) üzenetére


RasHaN
aktív tag

juli 19, 13:32

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#978) 30z.Samu válasza pdw_ph (#976) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most nézem milyen "szépen" sikerült az előző hsz-em fogalmazása, este volt már. :B

Sic Parvis Magna

(#979) Eyesis válasza RasHaN (#973) üzenetére


Eyesis
őstag

Azt lenne jó tudni, hogy mennyi rendelés volt az adott napokon :) nekem a valve ezt a negyedévet írja, ami ugye júni végén lejár, és én 22én rendeltem ott is este :)

Eyesis

(#980) Felgolos válasza RasHaN (#977) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Én is az nap rendeltem 12:04-kor :) Reménykedem én is! :DD

(#981) kriszpontaz válasza vidaila (#967) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nincs, a gyári töltő használható vele, de vettem egy 65W GAN töltőt, tök olcsón:
[link]

(#982) kriszpontaz válasza Cucuska2 (#965) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na ezt jó tudni. Próbáltam tesztelni de nem sikerült olyan eszközt kerítenem ami USB-n keresztül képet adna ki.

(#983) kovsol


kovsol
titán

Kíváncsi lennék, hogy Dell laptopomhoz adott USB-C -s dokkoló működne-e vele. :D Ha még ebben az évtizedben megkapom a Decket majd kipróbálom.

May the Force be with you!

(#984) pdw_ph válasza kovsol (#983) üzenetére


pdw_ph
tag

Nekem a ceges Dell D6000-el siman ment vele. Hozzateszem, hogy fogalmam sem volt rola hogy ez egy 70ezres dokkolo, ugyhogy ennek ismereteben el is vartam volna :D

[ Szerkesztve ]

(#985) kovsol válasza pdw_ph (#984) üzenetére


kovsol
titán

Nekem egy ilyen van: [link]

May the Force be with you!

(#986) pdw_ph válasza kovsol (#985) üzenetére


pdw_ph
tag

Szerintem jo lesz az ;)

(#987) addamka válasza kovsol (#985) üzenetére


addamka
őstag

Megy vele, ilyen van itthon.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#988) RasHaN válasza Felgolos (#980) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Redditen az utolsó jelentett időpont a tegnapi batch-hez 19-Jul-2021 09:14:18 volt.
Megnéztem hogy hány órákat ugrottunk az elmúlt hetekben batchenként, és szépen látszik, hogy mindig egy kicsit többet. Jelenleg valamivel több mint 5órás ugrások vannak az EU 256GB modellben a nappali időszakokat nézve (az éjszakai időszakok azok a nagy kiugrásoka diagramban).

Eszerint a csütörtöki batch vége itteni idő szerint kb 16:30 és 17:00 körül kellene hogy alakuljon, ha a trend folytatódik.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#989) Felgolos válasza RasHaN (#988) üzenetére


Felgolos
csendes tag

kösz az infót!

(#990) kriszpontaz válasza RasHaN (#988) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Örülnék neki ha a 19-i rendelésem is belecsúszna a csütörtöki napba. 512-es modellel.
GMT: 2021. July 19., Monday 10:46:35
Your time zone: 2021. július 19., hétfő 12:46:35 GMT+02:00 DST

(#991) RasHaN válasza kriszpontaz (#990) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Jelenleg az EU 512 teljesítése 19-én hajnali fél6 körül jár (GMT). A trend szerint nappal olyan 6óra körüli ugrások vannak, így akár bele is férhetsz :) Persze ez csak becslés abból amit a korábbi adatokból láttam, de reméljük hogy te is kapsz mailt csütörtökön :)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#992) kriszpontaz válasza RasHaN (#991) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez tök jó hír. Így tényleg van egy kis esély.

(#993) Felgolos


Felgolos
csendes tag

Sziasztok! Véleményt kérnék erről a micro sd kártyáról. Valaki használ ilyet Steam Decken? Köszönöm a válaszokat!
[link]

(#994) eami válasza Felgolos (#993) üzenetére


eami
addikt

gyakorlatilag igen, mert ugyanaz csak amazonnak brandelve (EVO Select). Szokták elég gyakran akciózni is, én 23k HUFért vettem szállítási költséggel együtt.

Teljesen jó kis kártya. Gyorsan indulnak a játékok. Volt ami eredetileg az SSDn volt majd átmozgattam, de nem vettem észre lassulást a betöltésnél.

(#995) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Én is csatlakoztam a táborhoz egy 512-es deckkel. Pár hete nyüstölöm, eddig 100%-ban meg vagyok vele elégedve :). Konzolos (PS4) voltam eddig, PC-n kb 10 éve nem játszom, de felhúztam magam azon, hogy még mindig nem lehet PS5-öt kapni és mivel egy barátom első nap megrendelte a SD-et és nem kellett neki, lecsaptam rá :). Azóta be sem kapcsoltam a PS-t. Gondoltam, hogy tetszeni fog a deck, de azt nem, hogy ennyire :D Van egy switch lite-om is, azon is csak youtube fut azóta a gyerkőcnek. Pedig nem váltotta ki a deck, mert azt simán előkaptam a metrón, ez egy kicsit túl nagy ahhoz, de egyszerűen annyival jobb minőségben lehet rajta játszani, hogy szegény kis switchre egyszerűen nem fanyalodom rá :P.

hey-ho-let's-go

(#996) kovsol válasza -=V3rthil=- (#995) üzenetére


kovsol
titán

Aki akart rég ps5 tulaj már, deck beszerzése sokkal nehezebb.

May the Force be with you!

(#997) Felgolos


Felgolos
csendes tag

Megjött ma az e-mail! Steam applikáción keresztül meg is vásároltam a decket, de nem látszik a tranzakció pedig az összeget is levonta a számlámról! Járt már valaki így? Mindenesetre írtam a supportnak

(#998) pdw_ph válasza Felgolos (#997) üzenetére


pdw_ph
tag

Minek? Majd fog latszodni. Ez nem Steam, hanem bankos dolog.

(#999) Felgolos válasza pdw_ph (#998) üzenetére


Felgolos
csendes tag

Akor újra a bankkártyával sikeresen kifizettem a gépet, steam vásárlási előzményben nem látszik semmi, a kosárban pedig ott van a steam deck hogy vásároljam meg! Valami rendszer feldolgozási hiba lehet, vagy nem szereti a steam applikáción keresztüli vásárlást.

(#1000) 30z.Samu válasza Felgolos (#999) üzenetére


30z.Samu
félisten

Beleképzelve Magam a helyzetedbe, szerintem a vérnyomásom 220 lenne, "miért nem fogadja el???" :Y Remélem megoldódik. :))

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Steam Deck
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.