Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) HPAA válasza .LnB (#3000) üzenetére


HPAA
őstag

az eddig itt írtakra alapozva /még a sith pakk megjelenése előtt/ nekiálltam a rebell teamnek , ki is jött a fele már , meg használtam is ...EDDIG
de amikor egy közepesen fejlett /70es szintem szerint persze/ és csak poénból kipróbált sith csapat /amire továbbra sem költök egy fillért sem csak játékból fejlesztem/ szóval egy ilyennel alázok olyanokat akikhez eddig szólni sem mertem , sőt , a GW-t úgy viszem végig röhögve szólóban ,hogy meg se kottyan , szóval ilyenkor kicsit elszomorodok mennyire felborul az egyensúly egy -egy kieg kiadása kapcsán :o

************* censored

(#3002) .LnB válasza HPAA (#3001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez kicsit konkrétabban kifejtenéd? Milyen szinten? Milyen csapatok?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3003) HPAA válasza .LnB (#3002) üzenetére


HPAA
őstag

nem csináltam screenshotokat , de pl most egy teljes clone csapat volt amin átgázoltam és meglepett , de volt teljes droid és full jedi csapat is amit sikerült a hétvégén
a gw az meg sétagalopp velük , ilyen nem volt a rebellekkel , mindíg kipergett pár lényeges
itt meg ahogy visszagyógyul mindenki ,még csak újrakezdeni sem kellett napok óta

szerk: a szintem írtam : 70 , még csak itt tartok , de 65 ön volt mindenkim
a leírtakon felbuzdulva költekeztem ki 0 kreditre és toltam fel a sitheket 70re mind

kérdés: mi a tendencia ? , Nihilius és társai mikor lesznek farmolhatóak ? , kb. mennyi időnek kell eltelni a megjelenést követően ?

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#3004) drmotto válasza HPAA (#3003) üzenetére


drmotto
őstag

De mi a konkrét csapat? Milyen gear, milyen modokkal?

(#3005) Proky válasza .LnB (#3000) üzenetére


Proky
senior tag

Most arénában legalább 8-10 fajta csapattal lehet topon lenni, végre nem csak egy kimondott variáció van amivel top 10 garantált. Sith oldal 3-4 variációban legalább, Rebelek, zetás qgj-s csapat, klón csapat kicsit feljavítva, vagy Rex lead + Boba B2 shoretrooper, vagy Boba lead, autotauntos tank, B2, akár tfp, palpa, és még hosszasan lehetne sorolni. Mindnek van hatalmas előnye, erőssége. Legyőzhetetlen csapat nincs, annyira sokszínű és összetett lett az aréna hogy lehet variálni rendesen

(#3006) .LnB válasza HPAA (#3003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rebelek is gyógyulnak ám Wedge leaddel.

Egyébként a te csapatodra lettem volna kíváncsi, de már megvan: Nihilus (gondolom leader akkor) Vader, Dooku, Darth Sidious, Sith Trooper.

Én ezt tervezem: Maul, Vader, Nihilus, Palpatine, Dooku. De nem tudom Maul mit ér Zeta nélkül. Ha gyege akkor valaki mást a helyére. Kylo, Sith Assassin, Sith Trooper, vagy még esetleg Boba?!
De ez csak elmélet. Majd egyszer..

szerk.: Most nézem a sith csapatod Ability-jeit, jól eltoltad, lehetnének jobbak is. PL.: Elég lett volna egy karakter Leader képességére tenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3007) Proky válasza .LnB (#3006) üzenetére


Proky
senior tag

Maul csak zetával, de a full sith csapat mellé kellene pld egy shore, vagy sith trooper. Egyrészt mert tank kellene, Ő pláne autotauntos, és a zalunál a sithek kezdéskor láthatatlanok, és bárki kiszedhető egyből. Fel lehet építeni assasinre is a csapatot, brutál gyorsak lesznek akkor.

(#3008) Dark Asirok válasza Proky (#3007) üzenetére


Dark Asirok
tag

nem tudom a rebelek nalam gw-t pikk pakk lehozzak 20 napja zsinorba.... de erdekes nalam ackbar nagyon sokat dob delmodolva brutal arenavan 70-50 korul mozgok veluk sztenderd rebelek tenleg lassan lepihennek de probalta valaki egy jo ackbarral???

(#3009) Proky válasza Dark Asirok (#3008) üzenetére


Proky
senior tag

Gondolom nem rég kezdted, Ackbar egy régebbi szerveren teljesen esélytelen már. Folyamatosan fogod látni ahogy fejlődsz Te is és a szervereden játszók, hogy alakul át az egész ahogy haladtok előre.

(#3010) lagoon79 válasza Proky (#3005) üzenetére


lagoon79
tag

szenvedek az arénával...egyszerűen nem tudok elég gyors csapatot összerakni. nálam 50-150 között sok még a wedge vagy lano leades rebel illetve vegyes csapat. annyit tököltem ki eddig, h magasabb hp-vel rendelkezőket próbáltam beválogatni, h túléljék az első biggs-wedge csapást. jelenleg palpa vezetésével vader, tfp, rg, és mivel nem volt jobb 5letem, phasma a csapat ami felküzdötte magát 70-ig, de innen már sehova...csak zetas maul, vader vagy qjg leades csapatok. ja, meg belefutottam egy poe vezetéses full ellenállás csapatba. nem sok esélyem volt...

(#3011) HPAA válasza .LnB (#3006) üzenetére


HPAA
őstag

tank mindenképp kell bele , a trooper viszi el a hátán szinte , hiába 3*
igen a leader képességeket /még most/ hiába toltam többnél/de mint írtam ez nem egy tervezett dolog volt
később majd jól jön ,most már azért jobban figyelek
és modok tekintetében sem jutottam a healt nél tovább , majd idővel
de a 70es szintemnek még ez is sokat ad , és sok még nincs is 15 ig húzva , most 0-ra futottam kreditileg , kicsit meg kell húznom a nadrágszíjjat :DDD

************* censored

(#3012) .LnB válasza lagoon79 (#3010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy gyors Boba kell oda, hogy a Death From Above-val blokkold a Biggs-et. Aztán őt próbáld meg elsőre kiszedni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3013) lagoon79 válasza .LnB (#3012) üzenetére


lagoon79
tag

köszi a tanácsot! ott még gearrel küzdök. ha meglesz a 10 neki is, akkor bepróbálom. egyébként tfp-vel most is blokkolni lehet egy körre, de Biggsel annyi a bibi, h ha nem tudom hamar kiszedni, akkor minden egyes crit ütésre 100 % tm-et kap. így az ablock hamar elvész.

szerk.: ja, és ha empire a támadó, akkor nem is crit, akkor is nő a tm :)

[ Szerkesztve ]

(#3014) .LnB válasza lagoon79 (#3013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, azt mindig elfelejtem, hogy lvl85-ön minden kicsit másabb. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3015) Omrega válasza Dark Asirok (#3008) üzenetére


Omrega
tag

Próbáltam Ackbar-t, mondván milyen jó gyorsítja Han-t is, illetve Han és Palpatine skilljére Biggs lő egy extrát. De vagy Vader helyére teszem, aki G10-en Palpatine lead-el a debuff aoe-je után annyi TM-et kap Palpatine-től , hogy egyből repülhet a fénykard. Ezzel szembe Ackbarban az a jó, hogy mindenki felgyorsul és Lando ha jól vannak kiosztva a sebességek, akkor 2x lő. Viszont egyre gyakrabban találkozni Dokuval vagy más counteressel, így nem egy élet biztosítás AOE-ni. A debuff leszedése szintén hasznos, az egyetlen baj vele, hogy az esetek 40%-ban Ackbaron is van egy noskill debuff amikor használni kellene, pedig direkt tentacy-ra modolva használtam. GW-ben a középső pályákon szoktam előszeretettel használni.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3016) Dani79


Dani79
tag

Nekem még elég jól elvannak a rebeljeim.
Mondjuk egyre több a sith csapat, ezért is kezdtem bele vader palpa nihilus erősítésébe :)
Szerintem azért még van erő a rebel csapatban.
Sthan helyére azért már kezdem kiszedni Reyt és Leilat is.
Majd meglássuk mi lesz :D :D :D

(#3017) .LnB válasza Dani79 (#3016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rossz, nem rossz.. :U [link]

Bobára (ő legyen az első), StHan-ra, és Bigg-re kaparj össze +30speedes Health modot valahogy. Aztán mehetsz előrébb is majd.

Én már nem küzdök minden 18:00 előtt. Van mikor el is felejtem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3018) Omrega válasza Dani79 (#3016) üzenetére


Omrega
tag

Tank nélkül azért elég érdekes lesz a csapat.

@LnB: nem gyűjtesz Blaze-ra ?

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3019) .LnB válasza Omrega (#3018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem! csak kristályért lehet szedni. Az meg kell a refreshekre. Különben megállok a fejlődésben. Jó az a stHan amíg jó. Baze mellé meg Îmwe is kellene. Túl sokat kellene értük feláldozni. Persze jó lenne ha most megkapnám őket. De nem szedem.

Most Anakint szedem, mert Yodán kívül már csak ő hiányzik egy értelmes Jedi teamhez. És mellette a Sitheket is pátyolgatom, de csak visszafogottan.

De elsősorban még mindig a Wedge, Lando, StHan, Biggs, Boba csapatot húzom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3020) Dani79 válasza .LnB (#3017) üzenetére


Dani79
tag

Jah jó lenne olyan mod csak nem esik... tököm tudja mennyit forgattam el rá de nulla...
arénában nem küzdök, általában reggel letudom aztán lesz ami lesz :)

(#3021) .LnB válasza Dani79 (#3020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre van egy jó "sztorim" :D

[link] majd -> [link] majd -> [link]

Szóval ne add fel! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3022) Omrega válasza .LnB (#3019) üzenetére


Omrega
tag

Azért azokkal a Jedikkel még nem mehetsz neki a yoda küldetésnek, oda legalább 5x5 csillag kellene.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3023) .LnB válasza Omrega (#3022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Yoda küldi? Dehogy is! Csak megvannak a karakterek egy értelmes Aayla Secura, Jedi Knight Anakin, Ima-Gun Di, Qui-Gon Jinn, Ahsoka Tano csapatra. (JK Anakin ugye még nincs meg). Tank P1-re. Tank P2-re megvan az összes klón. De ezek csak megvannak. Egyik sincs még fejlesztve. Azért szedtem ki őket, mert majd kelleni fognak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3024) Dark Asirok válasza .LnB (#3023) üzenetére


Dark Asirok
tag

igaz ami igaz en csak 78 sz vagyok de a rebelek jol modolva szetszednek egy sith csapatot ha gyorsabb vagy naluk speedbwn es nekem makom volt sok speed primarys modom van vegyesen :) malac :) de nalam a legnagyobb gear meg csak 8 as...

[ Szerkesztve ]

(#3025) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

https://swgoh.gg/u/asirok/collection/ azt hiszem igy lathato???
nem hogy kell linkelni

[ Szerkesztve ]

(#3026) drmotto válasza Dark Asirok (#3025) üzenetére


drmotto
őstag

Van egy "Link" gomb, azt megnyomod, és oda teszed be az url-t.

(#3027) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

ok koszonom

(#3028) Mezcal


Mezcal
addikt

Aki most komoly eredményt akar elérni arénában, az zetázza fel Barrist és Quait, azzal borítékolható a top3.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3029) drmotto válasza Mezcal (#3028) üzenetére


drmotto
őstag

Mire nekem zetám lesz, úgyis más lesz a menő. :)

(#3030) malystryx válasza Mezcal (#3028) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is még távolabb van a zeta, egyelőre dark side-os hajókat kellene farmolni, és megcsinálni a Tarkin-os küldi-t.. 2 db 4 csillagos hajóm van dark side-os... :( Iszonyat sok idő, amíg kihúzok még 3-at.. Nagyon be sem adja őket..
Ezért kérdeztem 2-3 napja hogy a ship mega-fleet mennyi shard-ot ad de ha legénységgel felesben ad, akkor tényleg nem jó. Egyébként köszi a választ :)

(#3031) Dani79 válasza malystryx (#3030) üzenetére


Dani79
tag

hála istennek olvasom amiket írtok így a hajókat már 60-on elkezdtem kifarmolni :)
sztem 85-re meglesz mind az öt legalább 4*-os

(#3032) csababarca


csababarca
őstag

MK IVc critical damage receiver, nyilacska mod, primaryben 3 speed.

Kire rakjam? Ötletek? QGJ? Teebo? Wedge? Biggs? Palpa?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3033) .LnB válasza csababarca (#3032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem 30? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3034) Proky válasza csababarca (#3032) üzenetére


Proky
senior tag

Crit damage wedge biggs a felsoroltak közül

(#3035) csababarca válasza .LnB (#3033) üzenetére


csababarca
őstag

még nincs felhúzva, az alapadatot írtam.

Proky, köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#3036) Omrega


Omrega
tag

Dillemma: St.Han-t felvigyem-e G11-re vagy se( pozitív, hogy már 80-as szinten felvihetem ) ? Egy baj van vele, hogy lassan tauntol. Persze Boba lead alatt már lehet lenne elég speedje. Viszont egy Shoretrooper vagy akár egy Sithtrooper is hatásosabbnak tűnik nála. Blaze-ről nem is beszélve, de ő még nincs meg.

Közben meg szép lassan húzom fel a birodalmi és a sith csapatot is: TFP, Maul, Dooku, Sith Trooper, Nihilus.

Zeta farmolás elkezdéséhez meg a Scimitart kellene 5-re felvinnem, de lassan jönnek a shardok.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3037) .LnB válasza Omrega (#3036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kell neki a Speed mod. Nekem a második leggyorsabb karakterem Boba után. Így működik is jól, szeretem. Szóval én felvinném G11-re. De ha nálad nem működik jól és cserélni akarod, akkor nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3038) Omrega


Omrega
tag

Most átmodoltam kicsit, Vader speed- Han speed+, letesztelem, hogy így mennyire működnek.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3039) HPAA


HPAA
őstag

Vader hajója hol gyűjthető ??? , eddig sehol nem találtam shadot , viszont ellenem már "felvonult" , 70es szinten ...
fizetős ??? :o

************* censored

(#3040) lagoon79 válasza HPAA (#3039) üzenetére


lagoon79
tag

régebbi eventben volt gyűjthető. meg talán data cardon lehet, de ebben nem vagyok biztos

(#3041) drmotto válasza HPAA (#3039) üzenetére


drmotto
őstag

1 vagy 2 event volt rá, az is olyan, hogy pár kiválaszttott kapott csak hajót, a többi pár shardot. Azóta semmi, ideje lenne megint.

(#3042) Omrega válasza HPAA (#3039) üzenetére


Omrega
tag

Legutóbb egy packban volt a Kylo Ren's Command Shuttle -el. Az első húzásra teljes hajót kaptál ( nem gyűjtöttem akkor rá kristályokat és Kylo Ren-em se volt meg ), és ha mázlid volt akkor kaptál egy 4 csillagos Vader TIE Advanced -et. Ha nem volt mázlid, akkor pedig egy Shuttle-t.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3043) Dark Asirok


Dark Asirok
tag

Dr motto ewokok modolasara valami tipp teeboonn kivul???

(#3044) drmotto válasza Dark Asirok (#3043) üzenetére


drmotto
őstag

Saját nincs. Eldert már nem használom, amíg volt 6 healt mod volt rajta.
Chirpa és Scout meg még nincs, így nem foglalkoztam velük.

Ez esetleg segíthet.

(#3045) Dark Asirok válasza drmotto (#3044) üzenetére


Dark Asirok
tag

köszönöm igy kepben wok;)

(#3046) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megjöttek a Rogue One karakterek földi halandók (csórik) számára is. :)
Baze 9-C. Rendbenm akkor a Rogue One karikat sem kell még farmolnom. K2SO-t majd kiszedem azért GW-ból "dísznek". :)

Lehet olyan, hogy én olyan ship arénában vagyok ahol a reset nem mindenkinek 19:00? Mert minden reggel visszább esek kb 30-40 helyet. De 19:00-kor beférkőzöm top 50-be és soha nem üt ki onnan senki. Értem ez alatt, hogy a sima aréna megőrül 18:00 előtt. Megy az adok-kapok. De ship arénában nem. Ott mindig csak reggelre esek vissza. Én arra gondolok, hogy nekem (és még pár embernek) van csak 19:00-kor a reset (akkor is kapom a rewardot), a legtöbbnek valamikor éjjel-hajnal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3047) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áprilisban a login reward: Pao Elvileg ő az: [link] mondhatom fontos karakter. :U :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3048) Omrega


Omrega
tag

Kicsit erős lesz a főnix csapat Hera lead alatt:

Mindegyik:

spec használat +20%TM, ha sérült +40%TM ( Hera )
+10% Offense kör végén. +40%-ig felmegy ( Ezra )
70% counter esély, +25% healt debuffra ( Kanan )
+25 Crit +25 CritDMG ( Sabina )
MaxProt += MaxHealth 40%, +15% Prot recover kör elején, ha van rajta debuff akkor +30% ( Garazeb )

opcionális karakter:

+15% healt, Prot Up ( 15% ) - csak egyszer. ( Chopper )

Ez így kicsit durván hangzik, és akkor az extra támadásokról, kijelölt assitokról és egyéb hasznos képességekről nem is beszélve. Vader nyom ellenük egy Force Crush-t és erre válaszul mindegyikük gyógyul és reflexből visszatámadnak rá. Hera meg kijelölheti, hogy ki ne haljon meg.

Bele se merek gondolni, hogy a Star Wars VIII karakterei mire lesznek képesek.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#3049) .LnB válasza Omrega (#3048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most azt mondom még, hogy inkább ezek alázzanak le arénában mint az a rohadt Dooku és a Stih banda. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3050) Dani79 válasza .LnB (#3049) üzenetére


Dani79
tag

Dooku-t szerintem nemsokára nerfelni fogják... mostanában egyedül Ő kiüt 4 emberem...2 percig csak a counter atk-ját nézem mindig... egyiksem olyan lehetetlen kari mint ő
nem érdemes megütni... vagy ha igen akkor stun (használható rebel persze nem tud) és 2 lövésből mert ha életben marad akkor kiüt mindenkit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.