Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .OM.


.OM.
aktív tag

Az EA gondozásában megjelent a Star Wars - Galaxy of Heroes című nemtudomiaműfaja játéka, mely közepesen addiktív és a mikrotranzakció ellenére is elég jó szórakozást nyújthat napi 1-2 órában. A telefonod úgyis lemerül annyi idő alatt..

Hivatalos oldal

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#2) Mezcal


Mezcal
addikt

Szerepjáték a műfaja.

[link]
Már csalás is van hozzá

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3) .OM. válasza Mezcal (#2) üzenetére


.OM.
aktív tag

ezt meg hogyan??

ex .Oldman.

(#4) S e t h


S e t h
nagyúr

Ennyire kevesen játszunk ezzel a játékkal?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5) Spenike


Spenike
tag

Baromi jó játék most kezdte el tolni!
Úgy látom itt nem sokan játszanak vele :(

(#6) S e t h válasza Spenike (#5) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem vagyok nagy gamer, de ezt nem tudom letenni.
A fene egye meg az EA-t, hogy pont a filmmel egy időben tudták kihozni. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7) Spenike válasza S e t h (#6) üzenetére


Spenike
tag

Nem vagyok annyira nagy Star Wars rajongó de ez nagyon állat játék lassan elgondolkodom költök is rá :P

36os szintű vagyok te hogy állsz vele ?

(#8) S e t h válasza Spenike (#7) üzenetére


S e t h
nagyúr

62-en állok, most zajlik a jedi event aminek a végén megszerezhető Yoda mester.
Yoda

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9) Spenike válasza S e t h (#8) üzenetére


Spenike
tag

Az igen akkor már régen told :P
Akkor valami tanács esetleg hogy mit húzzak ki először vagy hogy fejlődjek ?:)
Igen azt néztem én is de ahhoz ha jól tudom 50 +-os nak kell lenni :(
Vagyis hogy 2 Jedi kellene hozzá csak 1 van :PPP

[ Szerkesztve ]

(#10) .OM. válasza Spenike (#9) üzenetére


.OM.
aktív tag

1) Nem érdemes költeni rá szerintem, egy hónap alatt összejöhet egy jó csapat simán. Plusz így nagyobb sikerélmény ha feloldasz egy karaktert.

Én 68-on vagyok most, és 45 karakter nyitott. A legtöbbet soha nem fogom használni.

2 Ami nekem bejött csapat:

- Cpt. Phasma a leader (És őrült nagyot sebez, sajátot gyorsít, ellenséget lassít és mindenki 30%-ban bonusz-támad. )
- Luminara (sebzés + gyógyítás)
- Old Daka (stunnol és feltámaszt)
- Darth Sidius (jó sebzés, de a lényeg, h nem enged gyógyítani az ellenségnek)
- Count Doku (100% visszatámadás, dupla támadás és sokszor sorra kerül)

Korábban jó még a
- 1st order Stormtrooper, mert visszatámad és jól sebez + sok HP
- 1st order Tie Pilot (őrült nagy sebzés, extra crit és dupla sebzés, de kevés HP --> kell mellé tank)
- Csubi (tank és self heal)

A geart lvl 4-ig érdemes húzni egy sima karin, feljebb csak akivel hosszú távon tervezel. A legszarabb kari is fényévekkel erősebb egy lvl 6-os (lila) gear-ben, hátmég egy erős, jó karakter - érdemes az erősekre spórolni a gear-t.

Jók a droid szinergiák is, de ahhoz sok meló kell és sokáig tart felszerelni is.

Sebzésben még jó a Rebel Skíwalker, de annak is kell minimum a lila gear, alatta csak porfogó.

Yoda farm:
Most ott akadtam el, hogy csak 3 db 4-csillagos Jedi-m van, és kell még 2 db. Persze az 30 shard, / db, szóval biztos nem lesz meg 2 nap alatt.

Challenge-t érdemes minden nap megcsinálni ahányszor hagyja, sokat segít.
Eddig magas szintű és erősebb XP-s droidokat és mining droidokat adott, most a patch-el nagyon keveset ad mindenért. Eddig 500k creditet és 4-6 db lvl 5 lvl 6 XP droidot lehetett 50 energiáért kapni, most 20-ért 80k credit és pár lvl 3-as XP droid. (a credit a tizede, az XP inkább a huszada)

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#11) Spenike válasza .OM. (#10) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Köszi a bővebb leírást...
Ha lesz még kérdésem leírom...

UI: 13k-s pakkon gondolkodom ennyit rá szánnék a játékra összesen mintha meg venném támogatván a játékot.. rég nem volt hogy így meg fogott 1 játék ráadásul ugye kis mobilos nemsemmi jó nagyon:)

(#12) S e t h válasza .OM. (#10) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor én is írom a tapasztalataimat.

Chewie nagyon jó az elején tanknak, kb. 50-es szinten hagytam abba a fejlesztését, mert onnan más karakterek bizonyultak hasznosabbnak.

Nálam 11 ezer pont gyűlt össze GW-n, nem tudom nyugodt szívvel egyik karakterre sem rakni a pontokat, én pl Phasmát abszolút nem tartam nagy sebzőnek, sőt, supportnak jó, de számomra abban sem kiemelkedő, ezért nem tudom, hogy őt vagy Pogglet válasszam.

Old Daka must have kategória mivel a sötét oldal erősen deficites healerben.

Dooku érdekes jelenség, én azt mondom, hogy az elején, közepén értékes karakter, viszont később nekem csak vigyáznom kellett rá mert mindig igen korán elhullott.
Igaz, hogy még csak négy csillagos, lehet hét csillagosként tud majd mutatni vmit, de egyelőre nekem ő elég vékony hp-ban.

Az én best vágyott karakterem Ima Gun Di, nem tudom mikor tudom megszerezni de ha van rá lehetőségem akkor őt kölcsönzöm, brutális ahogyan húzza magával a többi jedit.Egy alkalommal 4 jedim ugrott neki egyszerre az AOE-t alkalmazó ellenségnek és azonnal miszlikbe vágták, csodálatos.

Geonosian Soldier szintén nagyon ütős, lassan húzom csak fel, elképesztő sebzése van.

Szintén nagyon komoly sebzéssel bír Rey, persze őt is nagyon nehéz farmolni.

Yoda eventben holnap tudom megcsinálni a harmadik szintet, aztán számomra is becsukódik a kapu, nincs elég fejlett karakterem, hiába van 5 jedim.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13) S e t h válasza Spenike (#9) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbálj minél előrébb végezni az arénában és a gyűjtött pontokat jó karakterekre fordítsd.
Mint írtam Chewie az elején jó szolgálatot tesz, mert van tauntja, emellett én javát, ewok soutot használtam még sokáig, aztán jöttek azok a karakterek amelyek nekem és sokaknak meghatározzák a mai napig a játékot.
Sidious,Luminara,Jedi consular.

Most nagyon jó statokkal bír Qui Gon Jin, érdemes majd rá és Dakára fordítani a Cantinában szerzett pontokat.
Arénában szerzett pontok pedig mehetnek Sidiousra.
Gw meg talán még nincs neked, onnan meg mehet minden Luminarára.

A 13-as pakk most hirtelen nem ugrik be melyik, én most egy vmi jedi pakkot láttam csak 15-16 ezer forint körüli összegért, ami szerintem nem nagyon éri meg, mert két karaktert ad csak, abból egyik kicsit gyengécske.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14) Spenike válasza S e t h (#13) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Persze tolom arénát stb mindent amit lehet jelenleg 40-es vagyok még csak..

Így állok ezek vannak:

És erre a csomagra gondoltam:

(#15) Spenike


Spenike
tag

Még 1 kérdés Érdemes elkölteni az összes pontomat ahogy tudok venni 1 kártyát 250ért vagy valamire tartogassam ???

(#16) S e t h válasza Spenike (#14) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ebből a csapatból Talia,JC,Geonosian Soldier fog még jól jönni, esetleg még az IG-86, a többi lehet el fog kopni.

A pack amit linkeltél nem rossz, viszont érdekes, hogy felül nem mutatja Barris Offeet. Alul szerepel, de felül nem látom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17) S e t h válasza Spenike (#15) üzenetére


S e t h
nagyúr

Teljesen véletlenszerű, hogy mit dob, független attól meddig tartogatod.
Nekem amikor összejön 4-5 ezer akkor egyben el szoktam nyomni, viszont tény, hogy eddig amit kaptam négy csillagosok azok reggelente jöttek abból az egyből amit kötelezően el szoktam nyomni a napi teljesítendő feladatokban.
Én Ima Gun Di-t szeretném nagyon de eddig kaptam Olda Dakát és Poggle the Lessert, így nem panaszkodom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18) Spenike válasza S e t h (#16) üzenetére


Spenike
tag

IG-86 Utálom ! :P
Mindig elsőnek hal meg 80%-ban kifókuszálják nem tudok mit tenni így nem is fejlesztem már :(

Köv kérdésem Hogy lehet a csillagokat növelni 1 karakternél ?

Jól sejtem hogy lent jobbra a shardokkal ? tehát itt 25/25 -nél ha elérem + 1 csillag ?

(#19) S e t h válasza Spenike (#18) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így van, rámész a find-ra és megnézed hol lehet szerezni shardokat. Ahogyan haladsz előre a játékban úgy nyílik meg egyre több hely és ezáltal lehetőség a gyűjtésre.
Arra is készülj fel, hogy egyre többe fog kerülni a shardok beváltása csillagokká, 6 csillag 500 ezer, 7 csillag pedig már 1 millió.

Itt találod a karaktereket, a statok alatt legalul pedig azt, hogy "How to Acquire and Promote:", itt megtalálod hol lehet őket beszerezni, ez nagy segítség lehet ha meg akarod nézni mennyire könnyű-nehéz beszerezni a shardokat.
Érdemes elolvasni a karakterek alatti hozzászólásokat is.

character-max-stats

Illetőleg itt egy rangsor a karakterekről.
Mellette láthatod hogy mennyi az összesített pontszáma a rangsorban, ami áll az arénában való használhatóságból, galactic warban való használhatóságból, valamint mennyire is könnyű beszerezni.
rankings

Itt meg csak olyat témát nem találsz, amilyet nem akarsz. :)
fórum

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20) Spenike


Spenike
tag

Srácnak a videóban Több mint 50k Cristály van WTF ? :Y
Biztos nem vette mi ? :N

[link]

(#21) S e t h válasza Spenike (#20) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ő vhol írta is már, hogy nagyon sokat költött.

Facebookon is van egy srác, Yoda event után fél órával megvolt neki a 7 csillagos Yoda IX. szintű gearben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22) Spenike válasza S e t h (#21) üzenetére


Spenike
tag

Nem semmi külföldön mennyire nem számít a lóvé mi meg itt csoróskodunk waze :(....

(#23) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nem is tudtam hogy van ilyen topik is :))

Én már a megjelenés óta játszom vele napi szinten, soha nem volt még mobilos játék ami ennyire lekötött volna. Lv 70-es vagyok, pénzt még nem költöttem a játékra, és nem is tervezem, így is játszható, bár a fejlesztők kezdenek egyre jobban menni a fizetős irányba. Arénában 200-300. hely között mozgok.

Csapatom:

[ Szerkesztve ]

(#24) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Ma először találkoztam Yodával arénában, annyira nem győzött meg, 6 csillagos, lvl 70-es, 8-as gearben volt, de a 3 csillagos FOTP-nak egy lövés volt critical-al.(12k-t sebzett)

(#25) Lui82 válasza Yayoh (#24) üzenetére


Lui82
tag

Sziasztok!
Csatlakoznék én is! Függővé tett engem is a játék! :D
Jelenleg 63-as szintű vagyok, pénzt még nem toltam a játékba.
Kedvenceim a nightsisterek, a következő csapatra gyúrok:
Daka-Assaj-Talia-Initialie-Alcolyte (Csak Daka hiányzik) Helyette Lumi szokott lenni a vezér.

(#26) Lui82


Lui82
tag

Az mitől függ, hogy ki kezdi a kört squad arénába?

(#27) Yayoh válasza Lui82 (#26) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ha jól tudom a speed-től, amelyik karakternek a legnagyobb az kezd.

(#28) S e t h


S e t h
nagyúr

Sebességben most nagyon Qui Gon Jint tolják, mindenki szorgalmasan őt is farmolja.

Én ma vetettem be először élesben Dark Side csatában Pogglet, hát a szavam is elakadt és még csak droid sem volt a csapatban ha az lett volna még nagyobbat ámulok.
Volt három AOE, Sid, Kylo és Asajj, na azok amit műveltek egy kis Poggle supporttal az vmi csodálatos volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#29) Lui82 válasza Yayoh (#27) üzenetére


Lui82
tag

Na akkor matekozok egy kicsit, ig 86 után jönne az ig88 akkor duplát sebezne.mellé két tank meg egy healer. Elég jó lenne.

(#30) S e t h válasza Lui82 (#29) üzenetére


S e t h
nagyúr

86 és 88 mellé Poggle ideális lenne, olyat sebeznének, hogy a fal adná a másikat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31) Yayoh válasza S e t h (#30) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Igen a droid team jó választás lehet, meg viszonylag elég könnyű őket kifarmolni.

(#32) Lui82 válasza Yayoh (#31) üzenetére


Lui82
tag

Elég durva, csak poglet et nehéz kifarmolni

(#33) S e t h válasza Lui82 (#32) üzenetére


S e t h
nagyúr

gw-ből nem

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34) Lui82 válasza S e t h (#33) üzenetére


Lui82
tag

Az a baj hogy mostanában nem tudok 4-5 ládánál továbbjutni, pedig régebben az utolsó körökig eljutottam.
Erre nincs valami taktika? Pl alacsonyabb rankuakkal kezdek vagy valami?(gw)

(#35) S e t h válasza Lui82 (#34) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én csak a saját taktikámat tudom leírni.

- 5 karakter akit folyamatosan a legjobb cuccokkal kell felszerelni, a többiek csak kullognak utánuk, nagyjából hanyagolom őket

- 100-200 között maradok az arénában, ezzel még kapok elég tokent, viszont ha igaz, hogy az aréna sorrend is meghatározza a nehézséget, akkor pont ezért nem is akarok feljebb mászni

- 66-os szintű vagyok, de a karaktereimet csak 61-es szintre húztam, elégséges a gw-hez és eddig 67-es volt a legmagasabb szintű ellenfelem gw-ben, 70-es egy sem

- konstans 3 healer, Luminara,Barriss,Jc, valaki mindig tudja a többieket gyógyítani, Barriss meg azért alap, mert a heal block(Sidious kevence) ellenére is tudja gyógyítani a többieket

- én eddig egy gw-t vesztettem csak el, jellemzően akkor amikor még nem tudtam, hogy létezik visszavonulás

- aktívan kell használni a visszavonulást, ha kell akkor meccsenként akár 5-10x is, addig amíg a legoptimálisabb felállás be nem jön

- az öngyilkos csapat nálam alapvetően azért van, hogy az ellenfél ellője a legdurvább támadásait, utána jövök be majd a főcsapattal

Jelenleg 7 millió kreditem van, szinte csak a gw-nek köszönhetem, sajnos viszont kevés értékes karaktert lehet onnan kihúzni, szóval lassan elkezdem fejleszteni a karaktereimet 65 fölé, úgy már biztosan nekem sem lesz leányálom a gw, de legalább már könnyebb lesz az arénában, mert jelenleg a 61-es csapatom egyre nehezebben birkózik meg a 64-66-os csapatokkal az arénában.Amíg korábban arra figyeltem, hogy 100 alá ne menjek, most lassan kezdek kicsúszni a 200-ból is, szóval fejlesztenem kell.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36) Lui82 válasza S e t h (#35) üzenetére


Lui82
tag

Köszi a hasznos infókat, a visszavonulásról nem is tudtam. Kipróbálom.

(#37) Yayoh válasza S e t h (#35) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nekem sajnos már gw-ban nagyon kemény ellenfeleket ad, 3-4 láda után már csak 70-es 6-7 csillagosokat rak be.

(#38) S e t h válasza Yayoh (#37) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hányadik vagy az arénában?
Hányas szintű vagy a játékban és hányas szintűek, csillagosak a játékosaid?
Van második csapatod akiket be tudsz küldeni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#39) Yayoh válasza S e t h (#38) üzenetére


Yayoh
aktív tag

200. körül vagyok arénában, 70-es vagyok, a csapatomat itt láthatod. Igaz azóta már felhúztam Sidiust 4000 powerre.

[ Szerkesztve ]

(#40) S e t h válasza Yayoh (#39) üzenetére


S e t h
nagyúr

Legutóbb azt olvastam, hogy az aréna helyezés és az első 5 karaktered szintje, powere határozza meg milyen erősségű csapatot sorsol neked az AI.
Az a 3 db 70 7 *-os karakter tuti számít valamit ebben,

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41) Benji21th


Benji21th
tag

Sziasztok

Ez a kedvenc mobilos játékom. Ma is a szokásos menetrend szerint játszottam vele, most este folytatnám, csakhogy nem tudok belépni. Két lehetőséget kínál fel, játszak vendégként vagy csináljak új google play játékos profilt. Próbáltam vendégként belépve újra loginolni a google play azonosítómmal, próbáltam a bejelentkezett google playből elindítani a játékot, telefont is újraindítottam és ezzel kifogytam az ötletekből. Elég sok időm van benne, úgyhogy nem szeretném elveszteni az eddig elérteket. Valakinek esetleg valami tipp?

Üdv

(#42) Yayoh válasza Benji21th (#41) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Esetleg próbáltad újra rakni? Vagy egy másik eszközön elindítani? Ha nem jó sehogy se akkor szerintem írj a supportnak egy e-mailt, biztos segítenek.

(#43) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom közületek vki tagja-e a facebookon lévő magyar klánnak, de ide is bemásolnám az oda írtakat, hátha van mi tippetek.

Mellékelem a karaktereimet és akkor az okfejtés.

Mondhatni a hype hatására de elkezdtem farmolni Kylot, de számomra kicsit gyengébb a vártnál.
Sokat olvasgattam és kb. 70-80%-ban azt olvastam máshol , hogy GS-t jobban megéri farmolni, mint Kylot.
Én el is kezdtem húzni GS-t és hagytam Kylot, de csak nem hagy nyugodni, hogy jól tettem-e.

A segítséghez még annyi, hogy arénában Sid, Luminara,JC,Daka, Barriss csapattal vagyok, látható, hogy van némi dps hiány, szívem szerint Reyt raknám be mondjuk Barriss helyére de még messze vagyok, hogy aktiváljam.
Viszont ezzel a csapattal eddig az összes gw ment, ezért a szívemhez is nőttek.

Dark Side oldalon Sid,Asajj,Daka,Poggle megy és itt jön a képbe, hogy Kylot vagy GS-t vigyem még magammal, melyiket fejlesszem.

Tudni kell, hogy most hozom fel Captain Phasmát, ha minden jól megy holnap aktiválom, a kérdés pedig az, hogy hosszabb távon kivel megyek többre, Kyloval, vagy GS-sel?

Az én véleményem egyelőre az, hogy GS dps-ben nagyon jó, főleg ha Poggle is ott van, de nem tudom mennyire bírja a támadásokat, viszont én az arénában könnyen le szoktam őt szedni.
Kylo kvázi egy tank, bírja is, de nem sebez nagyot, cserébe counterol és van AOE.Poggle mellett ő és Sid egész szépen rendet raktak a terület alapú sebzéssel.

Egyelőre nem tudok nagyon változtatni az aréna csapaton, most oda fejlesszem gs-t vagy toljam Kylot és befér oda is majd ha felhúztam?
És melyikkel lehet vajon könnyebb a DS kampány?
Ha felhúzom Phasmát akkor az melyiküknek jelent nagyobb előnyt?

Én szívem szerint húznám Reyt majd az arénába és talán ismét Kylot farmolnám, (ne szórakozzunk már, mégis csak ő Kylo smile emoticon , plusz olvastam , hogy később GS-nek elég komoly mennyiségű cucc kell gearbe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44) .OM. válasza S e t h (#43) üzenetére


.OM.
aktív tag

Ha C. Phasma-t szeretnéd, akkor jól jön Kylo, mert szépen támadnak egymás után 36%-s eséllyel. Feljebb írtam, hogy nekem C. Phasma a kedvenc vezetőm, tudom ajánlani.
Bá még alacsony szintű nálam, de úgy tűnik, hogy a 1st Order szinergia elég jó lett. Illetve kicsit könnyebb a gear-elés velük, mint a droidokkal.
- C Ph
- 1st O. Officer
- 1st O. TIE Pilot
- 1st O. Stormtrooper
- Kylo Ren

Az ellenség gyakorlatilag sorra sem tud kerülni. Ha igen, akkor kiszedik a pilótát, de ez mondjuk 3-ból 1 esetben, mert C. Phasma-t támadja az AI. Egyébként rengeteg támadást generálnak és folyamatosan nő a turn meter-ük, illetve az ellenségé csökken. 2-en visszatámadnak és rengeteg a HP-jük. Persze nincs gyógyító, de ez egy offenzív csapat.

ex .Oldman.

(#45) Benji21th válasza Yayoh (#42) üzenetére


Benji21th
tag

Nem vesződtem vele...szerencsémre mert ma reggel meg simán belépett...a frászt hozta rám :D

(#46) Yayoh válasza S e t h (#43) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Szerintem Kylo. Én is most kezdtem el farmolni, elég komplex karakter, ugye képes healing immunityra mint Sidius,tud counter attack-olni illetve az Outrage skillje elég nagy sebzést csinál, főleg ha 50% alatt van a HP, mert ugye akkor 75%-al nagyobb dmg-e van. Nagyobb szinten láttam már tőle 9 ezres sebzéseket. Na meg rengeteg élete van.

Más: Valaki találkozott már Grievous-al? :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Sienthe


Sienthe
tag

Sziasztok!

Most akadtam erre a fórumra :)
Én kb. január elejétől játszom. Nagyon megfogott, olyannyira, hogy ez az első játék, amire költöttem is.
Jelenleg 69-es szintű vagyok. Karakterek közül inkább azokat mutatnám, amik nincsenek meg, az rövidebb lista :)

Viszont jellemzően én is inkább egy pár darabot használok belőlük. A GW és az aréna csapat is főleg az alábbiakból áll:

7* Lumi, gear VII
5* JC, gear VIII
6* Pogle, gear VII

Aztán őket szoktam a következőkkel kiegészíteni vagy-vagy alapon:

5 * Yoda, gear VII
5 * Rey, gear VII
5* Sid, gear VII

Az arénában éppen kívűl szoktam kerülni az első 100-ból. A squad pwr 21500-22000 körül van, függően attól, hogy melyik csapat van összeállítva.

(#48) Lui82 válasza Sienthe (#47) üzenetére


Lui82
tag

Helló!
Jó kis stat,
Poogle mellé nem szoktál valami droidot berakni?

(#49) pulffy


pulffy
őstag

Na jo kis jatek ez, es forum is van, csodaltos... :) latom az alap karakterekbol a JC viszitek most is, tehat ezt fejlesztem egyenlore jobban... kb 1 ora alatt lvl8 as lettem.. :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#50) Sienthe válasza Lui82 (#48) üzenetére


Sienthe
tag

Droidból jelenleg IG-86 van, ami 52 szintű, 5 csillag, VI. gear.Az összes többi jelentéktelen szintű. Azért álltam meg itt ennél is, mert tank nélkül elsőnek dől ki.
Illetve a jediken kívűl most az összes többi fejlesztésével leálltam a Yoda eventig. Jó lenne a 7 csillagos Yodáért menni a jövő héten. Az ehhez tartó úton most itt tartok:

Egyébként Poggle sokat dob bármilyen csapaton. Statban a droidhoz kapcsolódő skilleket nem is fejlesztettem, inkább a Droid Assaultjából az offense up ami kell tőle.

(#49) pulffy:

Igen JC használható magasabb szinten is. A többieket a kezdőből max a gear challengen használom. (Chewie, Royal Guard, Talia)
Egyébként valóban jól lehet fejlődni, én pontosan két hónap alatt értem el a max lvl-t.

Mostanában mintha a shard drop gyengébb lenne mint pl 1 héttel ezelőtt, nem így érzitek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.