Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#6669) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez talán még itt is off, de Jackalról ez a vicc jutott eszembe:

Szóval megy a vadász medvére vadászni, odaér a barlanghoz, hallja, hogy benn szuszog a medve. Bent sötét van, a medve veszélyes állat, így bemenni viszont nem mer hozzá. Így hát belövi a tárat a barlangba, gondolván, hogy jól kinyuvasztotta a medvét. A durrogásra felébred és kijön a medve, látja a vadászt a kiürült puskával, és így szól hozzá:
-Ejnye vadász, te agyon akartál engem lőni álmomban? Akkor én most téged széttéplek.
Vadász könyörög, hogy nem is úgy, csak véletlenül sült el a puska, és a barlang meg véletlenül pont ott volt...
-Mégiscsak csúnya dolog egy medve barlangjába lövöldözni, úgyhogy vagy széttéplek, vagy itt most cumizni fogsz!
Mit tehet a vadász, elszórakoztatja a medvét... az életben hagyja, visszamegy aludni.
Másnap jön a vadász (szent elhatározással a bosszúra), de már nem vadászpuskával, hanem gépágyúval. Megsorozza a barlangot, beleereszt egy 500-as tárat.
Medve kiballag, ott találja a vadászt a füstölgő csövű gépágyúval...
-Vadász, hagyjuk a kellemetlen magyarázkodást, tudod mi az ára a próbálkozásodnak... cumi, vagy széttépjelek?
Vadászunk ismét életben marad, de szívében még hevesebben forr az indulat. Harmadnap így RPG-vel tér vissza. Belő a barlangba, hatalmas robbanás, füst, lángok... a füle cseng, így nem is hallja, hogy brummogva cammog ki a medve, aki mikor meglátja vadászt, megérti a lényeget:
- Vadász, vadász, fogadjunk hogy te copni jársz ide...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.