Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) k. válasza Chris82 (#2000) üzenetére


k.
őstag

Igazábol szeretnék egy blu-ray irósat-ergo ami el is birja a fullhd-t és persze egy fokkal komolyabb,erösebb gépet.De a pénz nagyúr.ÉS eddig ez birja tehát ha kevesebb van kevesebböl hozom össze a jót.Mert az a gond hogy 150ért van már új vaio de az pont annyival jobb hogy ne érje meg rá költeni.Más márkát meg nem vagyok hajlandó komolyabban használni. :)

(#2002) Chris82 válasza k. (#2001) üzenetére


Chris82
senior tag

Én előtte használtam Dell-t, azzal is meg voltam elégedve. Nagyon jó garanciális háttér, jó minőség, anyaghasználat.
De ha valaki szán rá egy komolyabb összeget, akkor ez el is várható.

(#2003) Eagleheart


Eagleheart
csendes tag

Üdv mindenkinek!

VGN-FW31J-hez keresek XP Drivereket. Folyamatosan keresgélek, de gondoltam rákérdezek, hátha van valakinek ötlete. Előre is köszönöm a segítséget.

Ui.: Az említett recsegést sajnos én is tapasztaltam.

Sony VAIO VGN-FW31J

(#2004) wakh


wakh
csendes tag

sziasztok!

kinéztem a sony vaio vgn-fw31j laptopot vásárlásra, de egyik ismerős azt mondta,h semmiképp ne vegyek sonyt, mert rossz a képe és megbízhatatlan. igaz ez?
írtátok, hogy recseg ropog. nagyon gáz?

köszi szépen!

(#2005) kgergo89 válasza wakh (#2004) üzenetére


kgergo89
tag

Szia, nincs teljes mértékben igaza az ismerösödnek, ugyanis a gép megbízható, és az LCDje meg kinek bejön kinek nem.. én személy szerint nem láttam még szebbet, nagyon éles képet ad.

Sajnos a recsegés ellen nem tudok mit mondani, ez a gép az anyagából kifolyólag ilyen. Nagy, 16,4 es és vékony a váza, ezért nagyon könnyű, magnézium ötvözetből van, ez is tényező lehet, egyébként annyira nem vészes, én már nem is figyelem.

A másik újdonság amire felfigyeltem, valami lakkréteget tehettek volna rá, ugyanis kopik, (NAGYON) karcosodik. 1 hónapja vettem és már vannak rajta szép nyomok, pedig nagyon vigyázok rá.. Ha megkopik, alatta fehér.

Tehát ami rosszat feltudok róni a sonynak az ez a 2 dolog. Recsegés, kopás-karcolódás.

Reméljük a következő széria, vagy az újabb ilyen széria már javítja ezeket a hibákat, addig viszont tűrjük ezeket a bakikat. Jó lenne ha gariba vennék a ház cseréjét..
Ráadásul mivel zenélni járok vele nagyon vigyáznom kell, hogy le ne üssem, de hát a vitrinybe se lehet tartani :)

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2006) wakh válasza kgergo89 (#2005) üzenetére


wakh
csendes tag

nagyon szépen köszi a választ :)
nekem grafikára kellene, tehát fontos a szép kijelző. amúgy minden szempontból tetszik, úgyhogy azt hiszem nem halogatom a vásárlást..
tényleg köszi a hasznos infókat!

(#2007) joey7


joey7
őstag

hy,

olyankor mi lehet,amikor eltűnik a hang,illetve az audio driver? próbáltam feltölteni másik drivert,de nem fogadta el. xp home edition van fenn,ami állítólag bele van égetve a rendszerbe,s nem is lehet másikat telepíteni,vagyis windows újratelepítés sem megoldás. szóval hogyan lehetne megoldani,h ismét legyen hang? :F
:R

(#2008) kis_galez


kis_galez
csendes tag

Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy valahol itthon kapható-e Sony VAIO VGP-BMS77 Bluetooth egér, vagy ha nem, mikor várható. Keresgéltem neten de nem találtam sehol.
Előre is köszönöm!

(#2009) xedos válasza kis_galez (#2008) üzenetére


xedos
addikt

Itt 55-ös van, de kérdezz rá...
http://www.sonyszalon.hu/products/category_158.html

(#2010) joey7 válasza joey7 (#2007) üzenetére


joey7
őstag

senki nem találkozott még ezzel a nyűggel? :F

(#2011) Eagleheart


Eagleheart
csendes tag

joey7: én is tapasztaltam a hang problémát de egy újraindítás után mindig működött a dolog. Végérvényesen viszont egy teljesen másik oprendszer felrakása oldotta meg a dolgot. Egyébként ajánlom mindnekinek h minél előbb gyalulja le róla az eredetileg rajtalévő vistát, mert még vistához képest is nagyon fogja a vasat.

Viszont lenne még egy olyan kérdésem, hogy használ-e vki 64bites oprendszert és mik a tapasztalatok? Vagy létezik más mód is, hogy kihasználjam mind a 4giga memóriát?

Sony VAIO VGN-FW31J

(#2012) joey7 válasza Eagleheart (#2011) üzenetére


joey7
őstag

nekem sajna az nem segített. felraktam egy másik rendszert,de ott meg nem tudtam semmi drivert telepíteni mert nem engedte. azt mondták a tudományos emberek,h a rajta lévő home edition gyárilag bele van "égetve",s azért nem lehet másikat felrakni.
szóval továbbra sincs hang,s ez idegesítő. :W
másik op. rendszert is jó lenne felrakni,de eddig nem jött össze.esetleg ötlet vkinek? :F

(#2013) jedda válasza Reverting (#1974) üzenetére


jedda
csendes tag

Helló! Az a TT az Árkádban 499.000Ft !

(#2014) kis_galez


kis_galez
csendes tag

Hali!
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan kell indításnál belépni a boot menübe a VAIO FW41E laptopon?

(#2015) kis_galez


kis_galez
csendes tag

Ja megvan, F2. Sikerült is felraknom egy 32 bites Vistát, a Support oldalról letöltött driverekkel viszont bajban vagyok.
Amit tudtam felraktam, de vannak olyanok, ahol nincs .exe fájl,csak pár .dll meg .sys. Azokkal nem tudom mit kell csinálni. (Ilyen például a kártyaolvasó driver, így az nem működik)
A Bluetooth driver installkor azt írja ki, hogy nincs bluetooth eszköz csatlakoztatva, és kilép.
De a legnagyobb probléma, hogy nem működnek a Vaio gombok (hangerő, AV Mode), és az Fn billentyűk sem, pedig felraktam a Control Centert, és az Event Service-t is.
Ja és felrakjam-e a Pointing Device drivert, ha az így is működik?
Ha valaki tudja egyik-másik problémára a megoldást, legyen szíves írjon, fontos lenne.
Előre is köszönöm!

(#2016) Eagleheart


Eagleheart
csendes tag

joey7: Beleégetve? o.O Nos annyira azért én sem vagyok jártas a témában de ilyenről még nem hallottam. Nekem is ilyen Laptopom van és simán fel tudtam rakni akármilyen oprendszert. Biosban átállítod a Boot device-t majd telepítőről bootolsz és kész. Xp-t még nem próbáltam mert nem igazán találtam hozzá drivert-t de azt is fel lehet szerintem rakni csak akkor még a vinyót is állítani kell a biosban.

kis_galez: Ahol nem találsz alkalmazást azt az eszköz kezelőben telepítheted. Jobb klikk a sajátgépre/tulajdonságok majd baloldalt eszközkezelő. Itt megkeresed a HW-t aminek akarod telepíteni az illesztő programját, dupla klikk rá és az illesztőprogram fülön katt a frissítésre! Kiválasztod az "Illesztőprogram keresése számítógépen" gombot és kitallózod a mappát amiben a driverek vannak.
Pointing Device-t szerintem felesleges telepíteni nekem is ment nélküle.

[ Szerkesztve ]

Sony VAIO VGN-FW31J

(#2017) kis_galez válasza Eagleheart (#2016) üzenetére


kis_galez
csendes tag

Sajnos nem működnek. Van egy SM buszvezérlő, és egy Ismeretlen eszköz, ami felkiáltójeles. A driverek közül pedig nem bírtam felrakni a bluetooth, a Memory Card(MS, SD, SD CPRM), az Intel Sata(Non RAID) drivereket. A gombok persze nem működnek.

(#2018) kis_galez válasza kis_galez (#2017) üzenetére


kis_galez
csendes tag

Hoppá, most nézem, hogy a hangot érintő gombok mennek (hangerő+-, mute ami Fn-nel megy), és a Scroll Lock szintén Fn-nel megy. De a képernyőre vonatkozó gombok nem mennek(brightness, nagyítás).

(#2019) joey7 válasza Eagleheart (#2016) üzenetére


joey7
őstag

úgy értem,h állítólag nem lehet másik op-t rakni,mert csak az eredetileg feltelepített home edition-t engedi működni. mint írtam ugyan felraktam egy másik xp-t,de semmi drivert nem tudtam telepíteni,plussz semmi beállítást nem engedett változtatni. azt mondták a sony így próbálja védeni a cuccait... lehet,h hülyeség,én nem tudom,csak ezt állítják.
na,most megpróbálok fedobni egy másik xp-t hátha az sikerül.
azért az baromi érdekes,h egyszer csak eltűnik a hangdriver...

(#2020) Chris82 válasza joey7 (#2019) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem sem ment eddig másik oprendszer telepítése, de bízom benne, hogy a 7es windows működni fog.

(#2021) Taybor


Taybor
tag

bocs rossz helyre ment :)

[ Szerkesztve ]

(#2022) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok!

Mint mondtam én WIN7 el használom a vaiot (FW31J) akinek ilyen van biztos hogy mennie kell, olyan nincs hogy nem lehet másik oprendszert feltenni rá.. ezzel csak etetik az embereket, hogy ne piszkáljanak hozzá, ha pedig elrontod megmondják h ugrott a garanciád..

Szóval fellehet rakni rá olyan egyszerűen mint egy asztali gépre, csak a driverek kérdésesek, és mint fentebb leírtam én megtaláltam hozzá minden drivert az interneten, összefórumozgattam stb.

Ha valakit érdekel szívesen odaadom őket, minden funkcóbillentyű megy, kivéve az AV gombot, mert az 1 szoftvert indít nem pedig hardvert kezel, és valszeg a sony fizetőssé tette.

Örülök ha tudok vkinek segíteni,

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2023) joey7 válasza kgergo89 (#2022) üzenetére


joey7
őstag

az op.rendszer felment rá,de nem működött szinte semi driver,nem tudtam állítani semmit.
lehet,h én vagyok béna,de amint látom másnak is voltak gondjai vele.
a drivereket én is megtaláltam,az nem gond,csak nem telepíthetőek.de ami igazán vicc,h az eredeti telepített verzióra sincsenek hatással.vagyis felraktam az audio drivert,de semmi.
a
win7 miért lenne más mit mint az xp?
lehet,h felrakok win7et is hátha...de előtte még1x egy xp-t.

a drivereket kínálod? sztem nekem lenne jó,mert más a serialom az xp-nek...

(#2024) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok! Ismét visszatértem egy kérdés erejéig..

Akinek esetleg ilyen FW széria van, nem vette észre hogy serceg a ventillátor nyílás körül vmi?

Nem tudom pontosan hogy mi, processzor, winchester esetleg a hálókártya?
Ilyen pici magas frekvenciás hangot ad ki ami váltakozó, most vettem észre 2 hónap után.
Eddig vagy nem csinálta, vagy tényleg nem vettem észre, de inkább az előbbi.
Várom a válaszokat, ha nem kellene neki akkor gariba visszaviszem..

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2025) Elendil


Elendil
csendes tag

Sziasztok, megkoszonnem ha valaki velemenyezne ezt a 2 notit. Vaio vgn-cs320j, vgn-nw150j. Koszi, Elendil

[ Szerkesztve ]

(#2026) feregember


feregember
csendes tag

Sziasztok
Aksit keresek egy Sony Vaio-hoz, talan ti tudtok segiteni:
laptop: VGN-NR21M/S
aksi: VGP-BPS9/B (allitolag nehany egyeb tipus is jo)
Most egyaltalan nincs hozza akku, es ahol lakom gyakran van aramkimaradas par percre, ezert keresek akar egy gyengebb akkut is, olyan 10-30 perces is jo lenne.
A lenyeg hogy olcso legyen, nem akarok 15-20at kiadni,mert ugyis csak otthon hasznalom.
Valaszok johetnek emailbe v.privatba is
Koszi

(#2027) Chris82 válasza Elendil (#2025) üzenetére


Chris82
senior tag

Az elsőhöz javaslom ezt a tesztet, mert sztem ez hasonló gép:
[link]

A másodikat nem ismerem

(#2028) Chris82


Chris82
senior tag

Vagy keress rá neten, biztos találsz angol nyelvű tesztet

(#2029) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok,
előző hozzászólásomhoz csatolnék egy megfigyelést,

a "zizegés, percegés" folyamatos, amikor felbontást váltok, vagy külső monitorra kötöm a gépet akkor abbahagyja egy pillanatig, amig vagy átváltja a képet ill. felbontást. Utána ismét elkezdi.

Ha valaki tapasztal ilyet kérem jelezze, mert ha másnál nincs ilyen probléma akkor viszem vissza...

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2030) k. válasza kgergo89 (#2029) üzenetére


k.
őstag

Nekem másik vaiom van de ez is csinálja.Tehát nem kell aggodni nem lesz probléma.

(#2031) kgergo89 válasza k. (#2030) üzenetére


kgergo89
tag

köszi szépen a választ, remélem mostmár minden kiderült a gépről elég szépen kiveséztük. :)

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2032) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Néztem egy V505CP típusú Sony laptopot használtan, tudtok róla vlmit mondani? Típushibák esetleg?
A választ előre is köszönöm! :R

Z Fold 4

(#2033) solaris12


solaris12
csendes tag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni! Arra gondoltam, hogy veszek az USÁból egy Sony Vaio NW-t.Ha világgari van rá, akkor az azt jelenti, hogy ha valami bajom van vele, akkor itt Magyarországon tutira foglalkozni fognak vele?
A másik nagy dilemmám, hogy egyáltalán érdemes Sony-t venni? Már olvastam egy pár rossz tapasztalatot. Az a helyzet, hogy az előző laptopommal folyton gond volt, és most szeretnék olyan gépet venni ahol kis esély van a meghibásodásra. Valahol azt olvastam, hogy szinte minden sony-val van valami gond. Ez szerintetek is így van? Semmiképp nem szeretnék megint szívni egy laptop miatt.
Előre is köszi, hogy segítetek a döntésemben.

(#2034) k. válasza solaris12 (#2033) üzenetére


k.
őstag

Sajnos nálunk nem érvényes gari.Hiába világ gari kis hazánkban-tudomásom szerint- nem működik.
A gépekkel meg nincs sok baj.Nem tudom ezt hol hallottad-van pár félkegyelmű aki ezerrel terjeszti mert egyszer az övével volt baj hogy az összes fos de azért ez nem igaz.Elég minőségiek a cuccaik.

(#2035) solaris12 válasza k. (#2034) üzenetére


solaris12
csendes tag

Köszi a véleményt!
Közben meggondoltam magam a garancia miatt.Elég necces lenne ha tönkremegy.Inkább nem vállalom a kockázatot.

(#2036) Chris82 válasza solaris12 (#2035) üzenetére


Chris82
senior tag

Vegyél egyet itthon, akkor a garanciával nem lesz gond

(#2037) huini


huini
csendes tag

Hello! Én most vettem egy sony vaio-t csak egy gond van vele hogy olaszországba vettem. És nem tudom hogy működik rá a gari. Megkérdeztem pár profit hogy mit lehet ilyenkor csinálni csak sajnos nem igazán vágtam. Valami olyasmit mondtak hogy regisztráljam a gépet a neten keresztül: vaio-link.com oldalon. És ha valami gond van a géppel akkor odaszólnak és kiviszik olaszba. Mit tudtok erről?

(#2038) kgergo89


kgergo89
tag

Szia, én úgy tudom kiviszik, ha megállapítják hogy a hiba garanciális. Ha viszont nem, akkor megkell téríteni a szállítást is, akár javíttatod, akár nem. De azért kérdezz rá a Sony ügyfélszolgálatnál, a weblapon fennvan a telefonszám.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2039) D@niel


D@niel
addikt

Sony Vaio FW21E modellt keresek de sehol sem találtam neten. média marktban csak Z-t láttam -Miskolcon, holnap megyek Debrecenbe, mintha úgy emlékeztem volna 235ezerért adtak egy vaiot, és ha jól emlékeztem akkor ez az E modell volt. Nagyon pipa leszek ha nem lesz...vagy nem lesz, várjak vele hátha felbukkan valahol?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2040) huini válasza kgergo89 (#2038) üzenetére


huini
csendes tag

Hello! Az most jo hogy regisztrálom magam a vaio-link.com oldalon. De ki a fene viszi ki nekem olaszba. Ugy tudom az egész országba semelyik szervízt nem érdekli a világgarancia.

(#2041) mzeperx


mzeperx
tag

64 bites Vista mellé kéne telepítsek XP-t, mert egy csomó prg (munkához) nem megy a 64 bit miatt, ha ez valakinek sikerült már akkor óriásit segítene vele, ha megosztaná, hogy hogy kell, mert nekem telepítés közben kék halált hal, a vaio bacup particiója nem tetszik neki valószínűleg, de lehet, hogy a harddisk drivere kéne neki, bár egy ahci-s xp-t próbálok rátenni, de nem dedikált sonysat, a gép fw31zj .......

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#2042) xedos válasza D@niel (#2039) üzenetére


xedos
addikt

Szerintem már régen kifutott ez típus... én már a 41-es sorozatuakat látom árulni.

(#2043) Pierre75 válasza D@niel (#2039) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nemhogy 21E-t, de az utódát, a 31J-t sem árulják már lassan. Helyette jött a 41E, csaképp nem 235E-ért.

Azt tanácsolják, ha nem sűrgős, várd meg az évvégét, amikor a 4magos notik eljövetele leszorítja a 2magos árakat. Plusz akkor már Win7-tel telepített gépet kapsz.

(#2044) mzeperx válasza Pierre75 (#2043) üzenetére


mzeperx
tag

én három hete vettem a második fw31zj-t a cégnek, és láss csodát noha vista van rajta, ingyen kicseréli a sony win7-re a megjelenéskor, csak a postaköltséget kell fizetni, egyébként mindenki leellenőrizheti a sony weboldalán, hogy az ő gépe sorozatszáma alapján jár e neki az ingyér frissítés

http://club.vaio.sony.eu/clubvaio/HU/hu/windows7/upgrade.htm

Még mindig nagyon várom, ha valakinek sikerült a vista mellé xp-t telepíteni az újabb vaio-kra, az hogyan is ment. :R

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#2045) Pierre75 válasza mzeperx (#2044) üzenetére


Pierre75
senior tag

Kezdenek leállni a 31J-vel pl:
http://www.edigital.hu/Sony_notebook/Sony_Vaio_VGNFW31J_notebook-p44983.html?bid=25&partner=33009
és a 41J-t vezetik/vezették be (kérdés, hogy a 21E, 31J gyermekbetegségét, a recsegés, könnyen sérülő, karcolódó felületet javították-e már, vagy csak erősebb vga, nagyobb hdd és kissé drágább ár az újdonság ereje?)

"vista van rajta, ingyen kicseréli a sony win7" ezzel nincs baj, de ha megvárja a 4magosokat évvégén, (mint valószínüleg én is), akkor várhatóan kedvezőbb áron vesz egy előtelepített win7 gépet. Persze ha zuhan a ft, akkor új forgatókönyv...

(#2046) mzeperx


mzeperx
tag

Na sikerült feltennem az xp-t a vista 64 bit mellé( egy külön partícióra) , három napom ment rá, a lényeg Xp-be integrálni kell a merevlemez ahci fájlját (ebből is többféle létezik!), ezután felmegy, a hd3650-hez csak moddolt driver van, de működik vele, a többi driver a gyártók honlapjairól többé kevésbé beszerezhetők. :U

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#2047) k.


k.
őstag

Ne tudjátok meg basszus.Most nézem a hellovaiot és 220 egy Sony netbook(vaio W).Hát basszus ha ez itthon ilyen drága lesz(állitolag hivatalosan itt nem lesz) akkor mehetek ki austriába érte.Jó még kb fél év ha lesz egyáltalán de a farkangyalnak van kedve kimenni azért.Minden esetre nálam ugy néz ki ha február fele gép lesz akkor inkább egy netbook és még jópár sony cucc(PSP PS3 BRAVIA és egy 500gbs vinyó a mostaniba) mint hogy egy komoly vaiot vegyek.A blu-ray irok ára megy le ugyhogy azt majd késöbb 30 körül veszek hozzá.Mondjuk eddig is van 15 eredeti br film itthon és még azért szeretnék jópárat.
Szóval most ugy néz ki ugyan annyibol több mindent hozunk el majd mert ezeket amugy is szeretném és ugy összeszoktam a 2 év alatt ezzel a kicsivel hogy még lehuzok vele 1-2 évet:D.Tudom addigra elavul már-már most is sztem- de amire használom elég lesz. :) .
A játékkal egy hónapja nincs baj mert vettem PS2-t szoval netezésre meg töltögetésre és a sulis dolgokra(amit majd áttolnék a netbookra) ez is elég.

[ Szerkesztve ]

(#2048) Krystal_s


Krystal_s
addikt

szerintetek mennyit érhet ez a sony noti ? 3 éves karcmentes...
PCG - K315S
CPU : Intel Pentium 4 / 3.06 GHz
512 MB (DDR SDRAM) , 15.4" WXGA TFT Active Matrix , 40 GB HDD ( Ultra ATA 100 )
DVD/CD RW : Pioneer 108
15.4" WXGA XBlack LCD Active Matrix
VGA : ATI MOBILITY RADEON 9200
Audio Output Type Headphones • Sound card • Speaker(s)
Audio Input Type Microphone
1 x Type I/II PC Card Slot , 1 x Memory Stick Card Slot, 1 x Memory Stick PRO
3 x USB 2.0 , 1 x IEEE 1394a (FireWire) , VGA out,
Parallel Port, RJ-11 (modem), RJ-45 (NIC)
Networking : Integrated 10/100 Network Card
Data Link Protocol Ethernet • Fast Ethernet
Modem Type Fax / Modem

bocs ha rossz helyen kérdezem ,de egy átlag fórumban tuti hülyeséget írnának ,mert aki nem ért a Sony-hoz ,az nincs tisztában az árakkal sem, azaz h nem egy kategória pl egy acer vagy msi márkával...

(#2049) Filpo84


Filpo84
csendes tag

Sziasztok!
Rég jártam itt és olyan kérdésem lenne, hogy valaki telepített már a gépére Windows 7-et?
Nekem FW21E-m van,ha lecserélném a Vistat, és felteném a 7-et, menne rajta minden progi? Vagy úgy kell vadászgatni hozzá telepítő cuccokat( Windows 7), mint az xp-hez?
:U

(#2050) xedos válasza Krystal_s (#2048) üzenetére


xedos
addikt

El kell keserítselek...
Ez a gép 60-80.000Ft-ot érhet.
Gondolom a billentyűzet nem magyar, az akksi sem bír sokat...
A proci nem mobil proci :-(
Én itt találtam öreg VAIO-kat :[link]

Bár itt a PH-n is árul valaki hasonlót: [link]

Ráadásul válság van... mindent nehéz eladni :-(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.