Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Zolee11 válasza rumos14 (#350) üzenetére


Zolee11
senior tag

igen az SS, télleg csak kicsit kelett visszaolvasni...
Elég sok VBR kódolású számnál egyszerűen kifagy. szánalmas h egy ilyen ''neves'' cégnek ilyen szoftvere van, a sok ingyé 500 kilobájtos egyszerű progik mind tudják kezelni. soha ilyen problémával nem találkoztam 6 év alatt h nem tud egy program értelmezni bármilyen VBR kódolású mp3-at.
Most mikor vettem egy ilyet 2007-ben, hát jujj mégis van, a Sony-nak ez is sikerült, csak gratulálni tudok hozzá :C

no brain, no problem

(#352) bwoay válasza Zolee11 (#351) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha az ember még a vásárlás előtt néz körül fórumokon,
akkor sok kellemetlen csalódástól megóvhatja magát.
a Sony úgy alapjában nem szereti az mp3-at,
igazából az is csoda, hogy az utóbbi években már hajlandóak elviselni,
de teljes körű támogatottságra még várni kell egy olyan 50 évet :)
Amúgy nekem is tetszik ez a lejátszó. Mármint jól néz ki, meg tud pár okos dolgot.
Csak ezek számomra nem kompenzálják a hiányosságait.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#353) fotel válasza Dilikutya (#348) üzenetére


fotel
aktív tag

OfficeXP sem fut Windows 3.1-en.

(#354) fotel válasza xnc (#344) üzenetére


fotel
aktív tag

MEgörültem, amikor láttam a Tuner ON/OFF kapcsolót, csak sajnos hatástalan :)

(#355) rumos14 válasza Zolee11 (#351) üzenetére


rumos14
nagyúr

ja hogy maga a SS fagyizik amikor egy vbr file-t akarnál a lejátszóra rakni? :F nemtom, nekem ilyen nem volt (SS 3.4), csak olyan, hogy nem játszotta le, de az vmi 1996-ban készített mp3 volt, istentuggya milyen codec-kel.

(#356) rumos14 válasza bwoay (#352) üzenetére


rumos14
nagyúr

bwoay, mit fogsz előbb venni, H10-et vagy vmi Sony lejátszót? ;]

(#357) fotel


fotel
aktív tag

Meghallgattam azt, amit barátnőmnek vettem (és felraktam rá a voidMP3FM-et is :D ) és nem tűnt sokkal halkabbnak, mint a feltört HD5-öm. Bőven elegendő.

(#358) bwoay válasza rumos14 (#356) üzenetére


bwoay
nagyúr

mondom, most konzolidőszak van, de ha sorra kerül a dolog,
és csak a kettő közül választhatok, akkor nyugi, H10! :D
mondjuk bevallom őszintén, hogy én egy időtálló (fémházas),
U3 tudású iAudio-ra vágyom, kb 8 GB-os kiszerelésben.
Mármint ha le szeretném cserélni valamire az U3-at,
amin most is 800 MB szabad hely van,
a felpakolt zenék közül meg kb 3-4 albumot hallgatok ténylegesen ;)

amúgy nem értem, hogy az iPod-ot miért nem indítottad a versenyben :))

[Szerkesztve]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#359) Dilikutya válasza fotel (#353) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm, nem gondolod, hogy ez most egy banális marhaság volt tőled? Az Office XP-t és a Windows 3.1-et csekély egy évtized választja el egymástól. Szerintem nem ugyanaz, mintha egy jelenleg is elérhető szoftver nem támogat egy piacon lévő lejátszót. Az AMD-Intel hasonlat azért még mindig nagyobb marhaság volt, nyugi ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#360) bwoay válasza fotel (#353) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez tényleg elég sánta hasonlat volt,
írtad volna inkább, hogy a Vista sem fut az xBox360-on ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#361) Dilikutya válasza bwoay (#360) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ügyes embereknek szerintem sikerülne:) Úgy rémlik, a régi Xbox-ra is fel lehetett tenni valahogy pl. az XP-t, bár ebben most nem vagyok egészen biztos (valami kiherélt Win2000 kernel futott rajta, szóval elég sanszos, hogy ment). A hardver mindenesetre megvolt hozzá akkor, x86 architektúra volt egy sima PIII processzorral MPGA2 foglalatban, DDR memóriával meg valami Nvidia grafikus rendszerrel. Erre az Xbox360-ra valami Unix-ot is lehet egészbiztosan telepíteni, a PowerPC CPU miatt a Windows nem biztos, de... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#362) fotel válasza Dilikutya (#359) üzenetére


fotel
aktív tag

Látom a lényegét nem sikerült megérteni.

(#363) Dilikutya válasza fotel (#362) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Nem tudom megérteni, hogy miért van az, hogy az egyik Sony program támogatja az összes lejátszót, míg a másik nem. Mivel egyik sem régi, ezért érthetetlen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#364) Zolee11


Zolee11
senior tag

na eladtam a kicsikét, holnap már át is adom...
Pedig annyira tetszett, de sajnos csak kívülről. Több szoftvert is próbáltam, hol lejátszotta hol nem is látta az adott számot. am én is a SS 3.4-et használtam és rendszeresen kifagy, nem csak nálam hanem akinek ilyen van annak is, szal nem a géppel van a gond ill nem a (szoftver)környezettel. hát igen jobb lett volna előbb kérdezni aztán megvenni, de ki gondolta volna h ennyi pénzért így pofára esek. :)

no brain, no problem

(#365) Dilikutya válasza Zolee11 (#364) üzenetére


Dilikutya
félisten

Furcsa. Nekem tökéletesen működik. Sonic Stage-et nem használok, a voidmp3fm viszont majdnem tökéletes. 1-1 esetben fordult elő, hogy valamit nem akart lejátszani, akkor azt átugrotta. Mivel mindent lejátszik, így gondolom, kódolási hiba lehetett az oka.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#366) ertz válasza Zolee11 (#364) üzenetére


ertz
aktív tag

Én mostanában vettem egy ilyet. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Annyi a titka hogy nem az SS-t kell hozzá használni...

(#367) Zolee11 válasza Dilikutya (#365) üzenetére


Zolee11
senior tag

én is kipróbáltam a voidmp3fm prigit. látszólag működött, de a lejátszó mégsem látta a progi által feltett zenéket hiába format, hiába restart. szal egyszerűen elegem lett h egy zenelejátszora nem lehet csak úgy felmásolni az mp3-at azt kész, nehogy már a sony diktáljon már a vevőnek. ezzel el is felejtem ezt a márkát ebben a szegmensben az tuti
érdekes h sok ilyen flash memóriás cuccal mennyi gond van (kifagy, lelassúl, megpusztúl, stb.), discman-ekkel sose volt ilyen probléma (a márkás szengmensben), most próbáltam áttérni és hopsz...

no brain, no problem

(#368) ertz válasza Zolee11 (#367) üzenetére


ertz
aktív tag

Nekem tökéletesen működik ez a progi... nem a te daraboddal volt a probléma? Akkor ne a sonyt, és a flash memóriás dolgokat szidd, ha te voltál a bamba...

(#369) fotel válasza Zolee11 (#367) üzenetére


fotel
aktív tag

Az tény, hogy a search funkció nem megy ha void-ot használsz, de ha a HOME gombbal váltasz a hangjegy és a lemez ikon között akkor vagy könyvtárat vagy számot tudsz váltani (az aktuális könyvtáron belül). SS-ből meg 3.4 kb egy éves, 4.2 a legújabb.

(#370) Zolee11 válasza ertz (#368) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nem hiszem h a lejátszóval lett volna a gond, vagy a progival, hanem a kettővel együtt, de már nem is érdekel, megszabadítottam magam e problémakörtől... szívjon vele az akinek van hozzá türelme :)

no brain, no problem

(#371) ertz válasza Zolee11 (#370) üzenetére


ertz
aktív tag

Jó, te tudod.
És amúgy mi lesz helyette?

(#372) Zolee11 válasza ertz (#371) üzenetére


Zolee11
senior tag

Még nem találtam utódot, valszeg Creative. Mivel a lényeg, h minél kisebb legyen ezért Zen nano plus amit kiszemeltem. Arra felmásolom a zenéket és enjoy, nem kell töltögetni mint az akkumlátort :)
Nálam ez alapkövetelmény h egyszerű legyen, mert amikor még este fél 12-kor eszembe jut h vázzi kellene valami új zene holnapra, és már alig látok ki a fejemből, akkor a f***nak van kedve töltögetni a progival felfele a lejátszóra, miközben az 5x kifagy. :(((

no brain, no problem

(#373) fotel válasza Zolee11 (#372) üzenetére


fotel
aktív tag

Kb te vagy az egyetlen, aki nem tudja használni. Barátnőm nap mint nap használja, pedig nem a műszaki vénája a legerősebb.

(#374) rup1u5 válasza fotel (#369) üzenetére


rup1u5
nagyúr

most próbáltam ki a VOID-ot és a keresés ''nemműködésén'' kívűl probléma még, hogy nem látja bizonyos albumoknál az id3tagbe írt számcímeket.
megvan neked az SS 4.2?
kéne nekem de annak is túl van bonyolítva a telepítése :( elöszőr tölts le egy kis bizbaszt, azt telepítsd és majd az letölti a kívánt szoftvert. hát bekaphatják a facom. :(
ha valakinek megvan ateljes ss 4.2 ami egyből telepíthető és nem kell vele szopni az küldje el nekem legyen olyan jó!
ugyan is én csak melóhelyen netezek itt meg telepítők futtatása le van tiltva

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#375) Dilikutya válasza rup1u5 (#374) üzenetére


Dilikutya
félisten

Számcímeket én látom vele, előadót viszont nem. SS-t sosem próbáltam ki feltöltésre, nem tudom, azzal látná-e. Egy ilyen telepítőt majd próbálok keresni, a 4.x verzió telepítésétől is ez vette el a kedvem, pedig van is netem otthon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#376) Zolee11 válasza fotel (#373) üzenetére


Zolee11
senior tag

igen? :) akkor jó béna lehetek így, 8 éves számtech-es szakmai gyakorlattal :))
Nem tudom h akkor miért száll el olyan hibaüzenettel (az SS), h a program szabálytalan műveletet hajtot végre... mikor megpróbálok behúzni egy VBR mp3-at. Azt hozzá teszem h nem mindig, csak kb. az esetek 50%-ánál. Jah azt viszont kihangsúlyozom h egy adott albumon belül is lehet olyan szám amitől megdöglik, ha VBR kódolású. Tök mind1 h azt nero vagy egyéb kódolta. Én erre nem tudok mást mondani minth egy nagy rakás kaki az a program. Nem tudok egyetlen más programot említeni ami nem kezelné ezeket a fájlokat, akkor ez miért nem???? Nehogy már a Sony akarjon diktálni...

De nagyon egyszerű a képlet: ha mp3 lejátszo, akkor miért nem kezeli az mp3-at? Ha nem tudtam volna eladni biztos visszavittem volna, és ha nem veszik vissza ,akkor fogyasztó védelem... Ez átverés mert nem játsza le az mp3-at, azaz pontosan nem simán, hanem szarakodni kell (konvertálni/számára érthetővé tenni, tehát nem mp3), de ez persze nincs feltüntetve rajta...

Ezért eladtam a francba, inkább veszek mást és töltögessen az akinek van hozzá kedve, én csak ráhúzom azt csókolom, jah és nem fagy ki a lejátszo, ha az esetleg nem 44100 Khz-es, mert a sony ezt csinálja, lehet utána resetelni.
Remélem már érthető h miért nem jött be. :)

no brain, no problem

(#377) bwoay válasza Zolee11 (#376) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem mp3 lejátszó, hanem digitális audio lejátszó,
a többi apróbetűs :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#378) rumos14 válasza Zolee11 (#376) üzenetére


rumos14
nagyúr

nézd, neked nem jött be, eladtad. másnak bejön, használja. ez így teljesen rendben van.
vki esküszik a francia autókra, mások szerint viszont állandóan tönkremennek.

(#379) rup1u5 válasza Dilikutya (#375) üzenetére


rup1u5
nagyúr

VOID azért jó mert rá lehet tölteni a lejátszóra simán az mp3akat és bármilyen számitogépen használható, viszont nem működik vele a keresés és a számcímekkel is gondjai lehetnek.
Az SS viszont azért jó, mert sokkal több zenét föl lehet vele tölteni a lejátszóra ATRAC tömörítéssel, úgy, hogy nincs hallható minőségromlás. Viszont csak olyan gépen használható a lejátszó amin fönt van az SS és meg kell szokni a körülményes szoftvert.

ezek a benyomásaim a lejátszóval kapcsolatban.
Amúgy szerényen felszólítanám a sony-t, hogy basszák meg az anyjukat! Korlátozzák a jogaimat a köcsög szoftverjeikkel és körülményes formátumfaszságaikkal.
Alapból úgy kéne lennie, hogy ők vannak értem, a fogyasztóért és az én kegyeimet keresik, hogy olyan szolgátatást nyújtsanak a pénzemért amire szükségem van.
Ehez képest úgy érzem pont fordítva van :((( én vagyok értük és még fizetek is érte, ráadásúl még szemét módon árukapcsolást is végeznek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#380) rumos14 válasza rup1u5 (#379) üzenetére


rumos14
nagyúr

nézd, ilyen erővel megtermékenyítheti az édesanyját az apple, a creative, a samsung (részben) és még sokan mások. ezek a cégek ugyanis mind megkövetelik azt, hogy saját programmal másold fel a zenéket. persze iPod esetén lehetnek alternatív megoldások.
sztem az apple sokkal kötsögebb: az iTunes-ról letöltött zenét CSAK iPod-dal tudod lejátszani, mivel drm-ezett aac a formátum. hát ha valami, akkor ez erőfölénnyel való visszaélés, árukapcsolás és verseny torzítása.

(#381) Dilikutya válasza rumos14 (#380) üzenetére


Dilikutya
félisten

No, azért okos emberek biztosan máshogy is le tudják játszani, bár az már warez téma:). Amúgy sokáig a Sony nem is támogatta az mp3-at, igazából most is olyan érzésem van, hogy csak úgy vették be a feature listába, hogy ''nesztek köcsögök''.
Az Apple és az iTunes érdekes dolog. Ők azt a lejátszót direkt ahhoz a szolgáltatáshoz árulják, nem kimondottan konkurens formátumok és források miatt. De szépen megélnek mindkettőből. Magát az iTunes-t, mint szotvert rühellem, mert az is felpofátlankodik kérdés nélkül, ha QuickTime Playert akarok telepíteni. Mondjuk, még mindig jobb, mint a Real, az kapásból még két hulladékot tesz föl. No, azóta nem vagyok hajlandó real media fájlokat megnézni.
A Philips-nek viszont egészen kellemes lejátszói vannak. Nem kell külön szoftver, Commanderből, Intézőből lehet másolgatni, a kijelzője is több adatot mutat, viszont nagy hátránya, hogy nincs saját akkumulátora. Volt szerencsém látni ilyen lejátszót, ez az aksihiány probléma, mert míg az AAA méretű eldobható elem simán belefér, és könnyen eltávolítható, addig az ugyanilyen aksi csak nagyon nehezen, feszegetve, kínlódva. Épp csak annyival nagyobb az elemnél, hogy már alig férjen be/ki. Legalábbis a Duracell-é ilyen.
Más lejátszókat nem ismerek. Thomson még elvileg tűrhető, bár nem vennék, az LG-ről meg azt hallottam, hogy inkább pendrive-nak érdemes venni. Bár annak meg már drága, mikor az 512-es Kingston is csak 4000Ft.
Szóval nem olyan rossz ez a Sony még a hátrányaival együtt sem. Nekem szimpatikus a saját aksi, a keresés és a kijelző meg nem izgat annyira. Keresni a médiatárban sem szoktam, mindent Commanderből indítok, a kijelzőt meg úgyse nézegetem, az a lényeg, hogy szóljon. Persze ez igényfüggő. Mivel nyertem a lejátszót, amugysincs rá egy rossz szavam:). De szerintem ha vennem kéne, akkor is ilyet vennék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#382) rumos14 válasza Dilikutya (#381) üzenetére


rumos14
nagyúr

persze, feltörni mindent fel lehet. csak az átlag júzertől ez nem várható el.
quicktime és real media file-okat vagy mplayer-rel, vagy alternatív codec-ek feltelepítésével játszok le.
a phillips-nél tudtommal csak a régebbi és flash memóriás lejátszókra tudsz bármivel másolni. pl. a 16xx és 63xx sorozatoknál már nem, vannak is bugok rendesen.

(#383) Dilikutya válasza rumos14 (#382) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konkrétan az SA40xx-re gondoltam, azt ismerem behatóbban. Utánanéztem, a Philips-nek is van szoftvere, a Playsforsure, bár konkrétat nem tudok róla.

Más: betszem ide, mivel a Sonic Stage 4.2 ingyenesen letölthető a honlapjukról.
Ez a teljes telepítőkészlet: [link].

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#384) rup1u5 válasza rumos14 (#380) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na ők is bátran másszanak az anyjukra!
főleg az apple

egyébként elégedett vagyok a walkmanel

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#385) rup1u5 válasza Dilikutya (#383) üzenetére


rup1u5
nagyúr

You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#386) Dilikutya válasza rup1u5 (#385) üzenetére


Dilikutya
félisten

Próbáld újra. Én most kipróbáltam, engedi tölteni. Jobb ötletem nem volt, hol tehettem volna közkinccsé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#387) rup1u5 válasza Dilikutya (#386) üzenetére


rup1u5
nagyúr

egyébként köszönöm! :R
próbálom de semmi változás

megpróbálhatnád esetleg yousendit.com-on vagy 2big.hu-n keresztűl....

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#388) Dilikutya válasza rup1u5 (#387) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akinek nem jó a rapid link, próbálja innen: [link].

Egyébként szerintem elég vacak és lassú. Próbálgattam, de le is töröltem. Inkább lemondok a keresőfunkcióról, de a vioid sokkal gyorsabban másol fel, és egyszerűbb, nem kell adatbázisba se fölvenni a zenéket. A SonicStage-nek viszont igen, számonként nem érdemes tökölni vele, az összeset meg kicsit sokáig csinálná.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#389) rup1u5 válasza Dilikutya (#388) üzenetére


rup1u5
nagyúr

kösz!
már jön lefele.

igen. igazad van. az egyetlen bibi, hogy VOID-al max 4 albumot, míg SS-el ATRAC-ban 7-8at tudok fölrakni az 512MB-ra. Ez az egyetlen de annál nyomósabb érv nálam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#390) neonblue válasza rumos14 (#380) üzenetére


neonblue
csendes tag

a samsung lejátszokhoz is saját program kell?

(#391) rumos14 válasza neonblue (#390) üzenetére


rumos14
nagyúr

a típustól függ. a flash memóriásokhoz, legalábbis a nem legújabbakhoz nem kell, a vinyósokhoz igen.

(#392) MaUser


MaUser
addikt

Ma én is tulajdonosa lettem egy nw-e002-es lejátszónak és a benyomások messzemenően pozitívak egyvalamit kivéve. Feltelepítettem a voidmp3fm-et, de a file-ok átmásolása után nem tudok közöttük keresni. Ha album szerint szeretnék kiírja, hogy NO ITEM, egyként pedig mindenre Unknown-ot jelez a keresésnél. (Sima lejátszásnál a file nevét kiírja, valamint a könyvtár nevét is.) Találkozott már valaki ilyen problémával? Valaki esetleg tudna küldeni egy file-t, aminél nála működik a keresés 2.01-es firmware mellett?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#393) Dilikutya válasza MaUser (#392) üzenetére


Dilikutya
félisten

VoidMP3 használata mellett nem lehet keresni. Kicsit eltérő formában másolja fel a zenéket, és bár nem konvertál semmit, a SonicStage pl. nem tudja beolvasni.
Lejátszásnál nem a fájl nevét, hanem a számcímét, vagy a mappa nevét tudja kijelezni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#394) rup1u5 válasza Dilikutya (#393) üzenetére


rup1u5
nagyúr

és ha VOID használatánál pörgetni szeretné az ember a track-et akkor 1 másodpercet 2 másodperc alatt fog átpörgetni a player. :DDD :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#395) Dilikutya válasza rup1u5 (#394) üzenetére


Dilikutya
félisten

No, ez viszont nem tűnt fel, nem szoktam a számokba beletekerni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#396) MaUser válasza Dilikutya (#393) üzenetére


MaUser
addikt

Köszönöm a választ, most láttam, hogy előttem már ketten is kérdezték, de ezeken valahogyan átsiklottam.:W

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#397) M4T30


M4T30
csendes tag

Sziasztok!

Még csak most kapcsolódtam be a fórumba és tetszik. Eddig nem találtam még egyetlen olyan oldalt ami ajánl alternetítvát SonicStage-ra. Bevallod ez a VoidMP3FM kezelése és a sok zene rendezése nem egyszerű mivel 3 hónap alatt teljesen összebarátkoztam a SonicStage-val és egészen egyszerűnek is találom a kezelését. :C

(#398) bwoay válasza M4T30 (#397) üzenetére


bwoay
nagyúr

akkor egyszer próbálj meg olyan gépen zenét másolni rá, amin nincs SS ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#399) rup1u5 válasza bwoay (#398) üzenetére


rup1u5
nagyúr

és ha nem kerül olyan helyzetbe ? mint pl. én sem.
az ember általában az otthoni gépén tartja a saját zenéit és ott is tölti fel a lejátszóját.
akkor meg nincs gond.
ha meg haverhoz megyek és tudom hogy másolgatás lesz akkor viszek vincsit vagy dvd-t, vagy usb-n keresztűl flash.
nem akkora probléma ez szerintem.
vagy ha valakinek igen, az hordja magánál az SS telepítőjét. :)


[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#400) M4T30


M4T30
csendes tag

Sziasztok!

Sony NW-E005 (2GB) MP3 lejátszóm van és szerintem a maximális hangerő elég alacsony (na ez jól sikerült:D) Mit tehetek hogy egy kicsit hangosabban szóljon?! Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.