Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4501) zuchy válasza #95904256 (#4500) üzenetére


zuchy
őstag

Köszi, most már megy. :R

PC-STYLE.hu

(#4502) zuchy


zuchy
őstag

Még valami: Úgy tudom, hogy a Milkyway@home támogatja az ATi GPU-kat. Lenne egy HD4570 Mobile GPU, de sehogy nem tudom rávenni, hogy azon számoljon. Valami nem jól csinálhatok? MilkyWay@home 0.19-ek mennek.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#4503) Moonline. válasza zuchy (#4502) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Tedd fel a legújabb klienst.klikk

(#4504) zuchy válasza Moonline. (#4503) üzenetére


zuchy
őstag

Köszi, feltettem de nem használja. Most XP-ről megy, de Win7 alól olyat írt üzenetnek, hogy ATI GPU detected, vagy valami hasonló, de nincs használatban. Xp-alól semmilyen ATi-s üzenetet nem kapok.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#4505) #95904256 válasza Joci10 (#4498) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szia!

Elküldtem az adataidnál szereplő e-mail címre egy SZTAKI optit.
( Ugyan visszajött egy hibaüzenet, hogy ekkora fájlt képtelen fogadni a géped. De gondolom 2kB csak belefért... )

Üdv,
Ákos

(#4506) Joci10 válasza #95904256 (#4505) üzenetére


Joci10
őstag

Elvileg a gmail képes lenne ennél nagyobb fájlt is fogadni (sőt, gyakorlatilag kaptam is már 10MB felettit is), de úgy tűnik, most valamiért visszadobta teljesen a szerver (a spam mappában sem volt semmi). :(
Ha van kedved próbálkozni, akkor az adataimnál lévő e-mail cím azonosítóját a t-online.hu domainnel kipróbálva már akár jó is lehet, ha a gmail valamiért 'hülyéskedik'. Ha az sem, akkor nem tudom - majd reggel lehet lesz valami jó megoldásom erre is...

(#4507) Joci10


Joci10
őstag

A módosított progi jól fut, amit eddig visszaküldött csomagokat, azok érvényesek lettek.
Előtetes sebbesség alapján most a 3800+-os procim ott van, mint egy Q8300-as. Pontosabb sebességméréses tesztet majd holnap csinálok (ugyanaz a csomag ki lesz számoltatva a módosított search-csel, illetve az eredetivel is).

:R Még egyszer köszönöm a munkát Ákos! :R

[ Szerkesztve ]

(#4508) Joci10 válasza Joci10 (#4507) üzenetére


Joci10
őstag

A mai sebességtesztet keresztülhúzta az egész nap álló SZTAKI; amint elindul, az ellenőrzést is megejtem...

(#4509) #95904256 válasza Joci10 (#4508) üzenetére


#95904256
törölt tag

Oh, akkor ezért nem sikerült meglesnem a honlapjukat. :)

szerk.: Most már működik.

[ Szerkesztve ]

(#4510) Joci10


Joci10
őstag

Ember tervez, Isten végez. Mindenesetre akkor a sebességtesztem eredménye...

Ugyanazon csomagot lefuttattam az eredetivel, majd a mostani módosítottal - viszont ahogy kutakodtam a vinyómon, megtaláltam Ákos korábbi SSE3-as optiját is, aminek örömére azt is gyorsan kipróbáltam (már az azon való új módosítás alkalmazását). Így az eredmények:
- 'alap': 4:23:34
<final_cpu_time>15678.281250</final_cpu_time>
<final_elapsed_time>15814.812500</final_elapsed_time>
- módosított: 4:07:21
<final_cpu_time>13936.500000</final_cpu_time>
<final_elapsed_time>14841.796875</final_elapsed_time>
- SSE3 + módosítás: 3:32:06
<final_cpu_time>12438.625000</final_cpu_time>
<final_elapsed_time>12726.765625</final_elapsed_time>
('Sima' SSE3-as eredmény azért nincs, mert amikor a 3. teszttel is készen lettem, a csomagot visszaküldtem elenőrzésre; és utána jutott eszembe, hogy esetleg ezt is megcsinálhattam volna.)

A 'sima' módosított validálása eddig is működött, így most az SSE3+módosítottét néztem meg, és azt is elfogadják.
Vagyis újra cska köszönet Ákosnak! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#4511) #95904256 válasza Joci10 (#4510) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hali!

SSE3-as módosítás? :U
Küldd át nekem, légy szíves...
Abba meg vajon mit raktam bele? :B

[ Szerkesztve ]

(#4512) Joci10 válasza #95904256 (#4511) üzenetére


Joci10
őstag

Átküldtem, majd szólj, ha nem ment át. :)

(#4513) #95904256 válasza Joci10 (#4510) üzenetére


#95904256
törölt tag

Na, megnéztem az SSE3-as dolgot. Egészen más, egyszerűbb ötleten alapul mint a reciprokos. Itt egyszerűen nem egy, hanem két osztás történik egyszerre. A sebességre gyakorolt hatása kb. ugyanakkora lehet mint a másiknak. Egyébként ugyanez az ötlet merült fel bennem most is elsőként, csak valamiért nem akart működni, így lett a reciprokos megoldás. Némi idő befektetésével a két módszer összegyúrható.

A jelenlegi patch-eket megpróbálhatod keresztezni, az eredmény működőképes kód lesz. De az egyik patch felülírja a másikat. Esetleg úgy érdemes megpróbálni, hogy másodjára az SSE3 patch-et futtatod le, mert az csak egy rutint cserél le.

Majd kerítek időt arra, hogy hogyan lehet kombinálni a kettőt. Csak ott már helyet is kell felszabadítani, mert az SSE utasítások nagyon eszik azt. Jelenleg olyan 112/144 bájtba próbáltam beférni.

(#4514) #95904256


#95904256
törölt tag

Einstein@Home "user" 1695 számítógéppel: ATLAS
(Ez az AEI (Albert Einstein Institute) saját clustere.)

Csak véletlenül szemet szúrt, hogy kb. 10%-kal gyorsabbak a 2,4GHz-es Linux-os gépei, mint az én 3GHz-es Windowsos masinám. Bakker... :D

(#4515) #95904256 válasza #95904256 (#4513) üzenetére


#95904256
törölt tag

Bocsi. Ha úgy csinálod, hogy másodjára futtatod az SSE3 patch-et, akkor hibával fognak elszállni a csomagok.

(#4516) Joci10 válasza #95904256 (#4515) üzenetére


Joci10
őstag

Akkor még megérzés alapján csináltam jó sorrendben. :)

(#4517) #95904256


#95904256
törölt tag

Einstein@Home-on közzétettek egy listát. [link]

Mint ismeretes az Einstein@Home már jó ideje futtat egy másodlagos projektet is Arecibo Binary Radio Pulsar Search ( ABP ) néven. Ezzel a projekttel az aericibói teleszkóp adataiban keresnek rádiópulzárok után, hogy ellenőrizzék az Einstein@Home alap adatait. Az Einstein@Home projekt ugyanis 40 ismert rádiópulzár nyomait keresi a LIGO-k ( lézer interferométeres gravitációs obszervatórium ) jeleiben. Ez a szám lehet, hogy a jövőben emelkedni fog, mert eddig már 59 pulzárt sikerült találni illetve újra megtalálni az ABP-vel! A listát folyamatosan bővítik, ahogy újabb pulzárokra sikerül akadni. Természetesen a listában feltüntetik annak a két felhasználónak a nevét, akik megtalálták őket. ( Azért két felhasználó, mert két host kell a validáláshoz. )

[ Szerkesztve ]

(#4518) C0d3r


C0d3r
addikt

akosf: Szerintem megérne egy próbálkozást, és el lehetne az optimalizált verziót juttatni a SZTAKI-soknak. Több mint 1 éve ígértek új algoritmust, de arra azóta is várunk... Van egy új admin a projektben: kittka. Segítőkész, nekem eddig a kérdéseimre gyorsan válaszolt, neki fel lehetne vázolni a helyzetet. :)

(#4519) #95904256 válasza C0d3r (#4518) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem hiszem, hogy hozzá tudnék tenni a SZTAKI projekthez. Nem kívánok megbántani senkit sem, de én nem látom elég hasznosnak. Meglehet, hogy csak azért mert nem értek hozzá. De nekem az Einstein@Home a number one. Ott legalább én is látom, hogy mi lenne a következő lépcsőfok, ha egyszer sikerrel jár a projekt. :K

szerk.: Meg alacsony szintű optimalizációt elég nehéz egy magasszintű nyelven írodott forráskódon végezni. Több hibát visz a rendszerbe mint amennyi hasznot jelent.

[ Szerkesztve ]

(#4520) C0d3r válasza #95904256 (#4519) üzenetére


C0d3r
addikt

Értem, mondjuk egyet is értek veled. Nekem is Einstein fut most már csak azért is, mert közelebb áll a szívemhez az űrkutatás, mint a matekozás. :)
Illetve a projekt vezetőinek hozzáállása is jelentős mértékű nálam, hogy melyik projektben veszek részt. És gondolom mondani se kell, a kettő közül melyiknél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#4521) norbi830728 válasza zuchy (#4504) üzenetére


norbi830728
csendes tag

Hali.
Haladó-Beállítások-Gpu használata amikor a számítógép használatban van pipa be..
És már izzanak is a streamprocik.. :)

(#4522) #95904256 válasza C0d3r (#4520) üzenetére


#95904256
törölt tag

Érdekes módon, most kicsit SZTAKI-zni fogok. Na nem olyan sokat, kb. 3 hét. Amíg az Einstein@Home mostani rövid projektje ki nem fut. Legalább ott is megdobjuk egy kicsikét a teljesítményt. ;]

(#4523) #95904256


#95904256
törölt tag

(#4524) #95904256


#95904256
törölt tag

Most, hogy ráeresztettem pár gépet a SZTAKI-ra kicsit böngészgettem az eredmények között is. Találtam is egy érdekeset: WU 3162262.

Task ID Computer Sent Run time claimed granted
11819028 320623 12 Apr 2010 16:59:03 789.78 22.71 22.71
11819030 320623 12 Apr 2010 16:59:03 792.17 22.78 22.71
11819029 211575 12 Apr 2010 17:54:49 4,504.83 10.36 22.71

Milyen jó is, hogy kétszer is megkaptam ugyanazt a csomagot. :C

[ Szerkesztve ]

(#4525) Joci10 válasza #95904256 (#4524) üzenetére


Joci10
őstag

Nekem is volt már ilyen. Csodálkoztam, hogy kétszer is ugyanaz az oldal jött be (ugyanolyan értékekkel); így jobban megnéztem a két kapott csomagot. Ekkor láttam, hogy ugyanazt a csomagot kaptam meg kétszer.
Úgy tűnik, még egy alapvető ellenőrzés sincs (már) a szerverben... (Lehet, ennyire kevesen dolgoznak a projekten?)

(#4526) #95904256 válasza Joci10 (#4525) üzenetére


#95904256
törölt tag

A gépek számát tekintve minimálisan három gép elég ahhoz, hogy egyik csomag se kerüljön kétszer kiszámításra ugyanazon a gépen. Én jelenleg három quaddal számoltatok és a hétvégén izzítom a negyediket, úgyhogy ez a feltétel biztosan adott. Valószínűleg az a gond ahogy te is gondolod, miszerint a szerveren nem ellenőrzik kinek mennek a csomagok. Ez adódhat figyelmetlenségből vagy szándékosságból. Kérdés, hogy ez mekkora kockázatot jelent a projektre...

(#4527) #95904256 válasza Joci10 (#4525) üzenetére


#95904256
törölt tag

Tudok jobbat is...

Jelenleg ugyanaz a számítógép van a "Legjobb hostok" 19-ik és 23-ik helyén is. :C

(#4528) #95904256


#95904256
törölt tag

Nos, azt hiszem a SZTAKI beállításokat át kell nézzem, mivel áll a szerver a gépek meg kifutottak a melóból...

(#4529) #95904256 válasza #95904256 (#4528) üzenetére


#95904256
törölt tag

SZTAKI-sok helyreállították a váratlan rendszerhibát.

(#4530) #95904256


#95904256
törölt tag

Ha jól látom, akkor az Einstein@Home-mal együtt futó Arecibo Radio Pulsar Search projektben résztvevők az elmúlt három hétben mintegy 20 új rádiópulzárt találtak. :C Einstein@Home Arecibo Binary Radio Pulsar Search (Re-)Detections

(#4531) Joci10


Joci10
őstag

"Projects are down due to a database machine crash.
The machine that serves the BOINC database crashed this afternoon (Saturday). Until this is fixed we cannot send out work.
16 May 2010 3:57:37 UTC"

[ Szerkesztve ]

(#4532) DRB


DRB
senior tag

Üdv!

Valami nagy gebasz van a Seti-nél, napok óta szinte elérhetetlen az oldaluk, és csomagot se osztogat nagyon.

Más: Ma felnéztem ide és ezt (Hybrid ATI GPU & CPU AstroPulse application for Windows OS r393) találtam, nem emlékszem mikor néztem utoljára, de nem hiszem, hogy két hétnél régebben, de akkor még nem volt ott. Viszont infó erről sincs, se fórum, se a(z) (új)hírek között nincs(a lunatics oldalán), meg úgy általában a neten nincs róla semmi, vagyis inkább úgy írnám én nem találok semmit, pedig kerestem. :B

Ha esetleg valakinek van valami infója bármelyik dologról is, bátran ossza meg velünk :)

(#4533) Joci10


Joci10
őstag

A jelenlegi állás oka a SETI-nél:

We are experiencing a problem such that some GPU platforms are quickly overflowing on all workunits that they receive. Rather than burn through a great deal of data that we would have to redistribute, we are turning off data distribution until we get this debugged.
8 Jun 2010 1:19:53 UTC

(#4534) DRB válasza Joci10 (#4533) üzenetére


DRB
senior tag

Még mindig tart. :(((
Ugyan az előző hsz-m után másnap vagy harmadnap "megjavul", de csak pár napig, ráadásul nagyon nehezen ment a csomagok letöltése, nem is tudtam kellő mennyiséget begyűjteni, így per pill gyakorlatilag áll minden(nálam).
Mondjuk most nézem a szerver státuszt, mintha történne valami

Nemrég még az "ap_splitter1"-től lefelé minden piros meg narancssárga volt.

(#4535) Joci10 válasza DRB (#4534) üzenetére


Joci10
őstag

Mivel hétfőn és kedden kb. délután 5-6 körültől karbantartás miatt mindig leállítják a szervereket, így ne csodálkozz, ha ezeken a napokon nincs semmi hozzáférés. Általában a karbantartás éjfél körül szokott végetérni, de vannak rövidebb, illetve hosszabb ilyen leállások is.
(Mellesleg ez már több éve így van...)

[ Szerkesztve ]

(#4536) DRB válasza Joci10 (#4535) üzenetére


DRB
senior tag

Ez nem a sima karbantartás volt, egész nap az volt az állapot ami képen látszik, illetve rosszabb, nem csak 5-6 után. Már vagy 10 napja birkóznak valamivel és jelenleg sem javult a helyzet.

Amúgy ezt találtam ma reggel a "Technical News"-ben:

"Let me address the "no work" issues as of late. We've been running low on work to send out (or had the schedulers turned off) for several reasons:

1. Each raw data file has to go through a local software based radar analysis - a suite of programs that takes over 3 hours to run per file. This should keep up with the incoming data flow, but some nagging NFS/mounting bugs cause this suite to lock up several times a week. Each time it does the whole systems getting new data on line is clogged until a human can figure out where it was in the process, clean it up, and start the broken file over again (resulting in many hours of lost processing time). For example this morning we found it all jammed last night, cleaned it up around 9am, and finally around 12:30pm new workunits were available again. We're working on adding some band-aid solutions to this particular problem.

2. Server crashes: mork and ptolemy are prone to crashing for no apparent reason. Either of them going down causes the project to halt until we recover. Sometimes it takes days to fully get back to a regular work-flow pace again. We're trying to shuffle services around to get ptolemy out of the picture. Why ptolemy instead of mork? Mork is a much bigger system and therefore much harder to replace - plus when it goes down the download servers are at least still able to work for a while.

3. Some data files error out pretty quickly due to noise or garbage data.

4. The CUDA clients sure burn through work fast.

5. Some CUDA clients were returning garbage. To combat this a fix to the scheduler was put on line this Monday, but was unable to start it without errors. It took Eric, Jeff, and I all day, and most of the next morning, to finally find the obscure problem - which was actually a misleading redirect in the apache config (that was put in many months ago). By the time we fixed it, we were already into the weekly outage.

So lots of battles on this front. In any case we are collecting data at this point (on 2TB drives, which means we'll lose less data waiting for the Arecibo operators to swap out the older 500/750GB drives), and still have a backlog of stuff to process in our archives. The lab is also getting a Gbit link to the world in July so the slow transfers to/from these archives will no longer be a bottleneck. Note this link is for the whole lab and our SETI specific data link will remain at 100MBit. Still, it's an improvement.

- Matt"
9 Jun 2010 22:34:27 UTC

(#4537) Joci10 válasza DRB (#4536) üzenetére


Joci10
őstag

Ami a képen látszik, az egy egész normális állapot. Most is nagyjából annyi áll (splitter 1, 9, 13, 14, illetve _try disabled; splitter 2, 4, 7, 11, 12 not running), és megy a számolás.

Amit beidéztél, az már lassan egy hete folyamatosan kint van (még a főoldalon is kint volt), de csak a kevés csomag hibáról írnak (na jó, nem volt akkor ennyi - mert eredetileg csak annyi volt kint, hogy gond van, majd jött egy 2-3 pontos valami, és úgy tűnik, most már 5 pontnál járnak). Amikor volt feltöltési (vagy letöltési is, meg jelentési is) gond, arról egy szó nem került ki sehová (se a fórumba, se a főoldalra, se a technical news részen belülre - mintha másnál nem jelentkezett volna, és nem kellett volna csinálni semmit a megjavuláshoz).

Mellesleg pár napja folyamatosan kapom a "Message from server: Invalid app version description" hibaüzenetet. Valószínűleg ez nem érint semmit, csak a szerver üzenget (valószínűleg a legutóbb frissítették a szervert ilyen téren is); de aki opti klienst használ az valószínűleg kap ilyeneket a BOINC-on belül (és a csomagok oldalán, ahol a jóváírt/jóváírandó krediteket is meg lehet nézni; ott már nem az "Anonymous platform" szerepel, hanem először a "Not is DB." volt, majd most már 'visszatértek', és az "Anonymous platform - CPU" van).

(#4538) DRB válasza Joci10 (#4537) üzenetére


DRB
senior tag

Tegnap biztos nem osztott csomagot, pedig próbáltam elég sokat manuálisan, az összes splitter disabled vagy not running volt gyakorlatilag egész nap, a "Results ready to send" is 0 volt folyamatosan. Aztán egy idő után meguntam a manuális frissítgetést. Jelenleg nekem továbbra sem osztott csomagot, valószínű egyszer manuálisan át kéne futni az összes gépen.
Mindegy, majd kapok előbb utóbb én is csomagot, ahogy nézem a "Results ready to send" sem nullán áll már, illetve a szerver státusz is egyre "zöldebb". :)

Amit beidéztem 9.-én éjjel került oda, ott a dátum is, bár én a seti fórum Technical News-éből idéztem be. Lehet máshol előbb kint volt.

[ Szerkesztve ]

(#4539) DRB


DRB
senior tag

Na, közben megkaptam az első adag csomagot én is végre. :C Úgy tűnik most már tényleg sikerült rendbe tenniük a dolgot, maradjon is így. ;)

(#4540) Joci10 válasza DRB (#4538) üzenetére


Joci10
őstag

"Amit beidéztem 9.-én éjjel került oda, ott a dátum is,"
Az, hogy a dátum oda van írva, az csak annyit jelent, hogy akkor frissítették utoljára azt a hírt; és nem azt, hogy az egészet akkor írták (legalábbis a SETI-nél így megy).

"Tegnap biztos nem osztott csomagot,"
Mint említettem, én kaptam (amikor írtam, már javában ment a számítás). Az, hogy nem mindenkinek jut az más kérdés (erről írnak a 'hibaleírás'-nál is).

(#4541) DRB válasza Joci10 (#4540) üzenetére


DRB
senior tag

"bár én a seti fórum Technical News-éből idéztem be. Lehet máshol előbb kint volt."

Akkor postolta az ember(Matt Lebofsky) amit dátumot kimásoltam, de ott a link meg lehet nézni. Egyébként meg tök mindegy, majd két hete "szarakodnak" ezzel-azzal, emiatt írtam ide is meg máshova is. Nem szidom őket csak a tényeket meg amit tapasztaltam azt írtam le. Tegnap valóban volt olyan pillanat amikor osztott csomagot(barátom kapott 5-6 csomagot, az egész nap folyamán összesen, meg te is ahogy írod), ebben igazad van :R , de tényleg csak pillanatok voltak. És szerintem ez nem normális állapot, erre reagáltam, illetve erre az egész kb. két hétre reagálok egyfolytában. Egyébként ha tudnék(ha lenne rá lehetőségem) szívesen segítenék nekik, ez a szakmám, ha gáz van egy sz.géppel meg kell csinálnom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4542) Joci10 válasza DRB (#4541) üzenetére


Joci10
őstag

"Akkor postolta az ember(Matt Lebofsky) amit dátumot kimásoltam, de ott a link meg lehet nézni."

Akkor kezdem előről, mert úgy tűnik, nem érted (és remélem, nem csak nem akarod megérteni)...
A SETI oldalán úgy kerülnek ki 'hosszú' hírek, hogy kiírják korábban rövidhírként, majd frissítéskor átírják a dátumot. Mint említettem, korábban már olvastam a hírt (hogy csomagellátási problémájuk van), és azt akkor az akkori dátummal rakták ki; majd utána ahogy egyre többet tudtak meg a hibáról (vagy egyre többet akartak megosztani az emberekkel), úgy frissítették - és a dátumot mindig átírták az utolsó frissítés dátumára.

"Tegnap valóban volt olyan pillanat amikor osztott csomagot [...], de tényleg csak pillanatok voltak."

Én reggel is, meg este is kaptam. Persze napközben nem; de nem is azt írtam, hogy egész nap adtak csomagokat, hanem azt, hogy volt csomagadás; míg Te azt mondtad, hogy nem - vagyis csak cáfoltam az állításodat. :)

(#4543) DRB válasza Joci10 (#4542) üzenetére


DRB
senior tag

Te érted félre, nem a hírekből másoltam ki, hanem a fórumból, úgy került a fórumba az írás mint pl. ez amit most írok, leírom, nyomok egy entert és annak a pillanatnak a dátuma lesz a post dátuma, ennyi. És írtam azt is, hogy lehet máshol már előbb kiírta valaki, de én nem láttam azt, így nem tudtam róla.
A csomagokra meg írtam, hogy igazad van, a barátom is kapott, csak nekem nem sikerült sehogy lehúzni párat. A szerver státuszból meg a hiába való próbálkozásokból nagyon úgy tűnt, hogy nem oszt csomagot a szerver, de tévedtem.

(#4544) Joci10


Joci10
őstag

"2010.06.21. [...] SETI@home [error] Error reported by file upload server: Server is out of disk space"
Na, ilyet sem láttam még (eddig). :D

(#4545) noxon


noxon
őstag

Hello!
Feltettem a boinc-ot, kiválasztottam a seti-t, beirtam az emailt és jelszót, de utána nem történik semmi. A boinc azt írja, hogy nincs feldolgozható munka! Miért van ez? Hogy kell beállítani?

We live in a simulated world...

(#4546) DRB válasza noxon (#4545) üzenetére


DRB
senior tag

"Our upload server disk array crashed last night. The project is down until we sort this out."

23 Jun 2010 13:20:31 UTC

Ha megcsinálják kapsz majd, egyébként már jó ideje nagyon szenvednek a SETI-nél.

[ Szerkesztve ]

(#4547) Lewzke


Lewzke
őstag

Üdv. csatlakozom énis a csapathoz . :R

(#4548) Lewzke


Lewzke
őstag

Már egy pár csomagot befejezett a CUDA-val , még egy 9600GT is szélvésznek tűnik a processzorok mellett . Gondoltam ha tesztelem a gépet akkor valami hasznos dologgal terheljem le.

(#4549) moonguru válasza DRB (#4532) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Nagy nehezen megoldottam!

Ennek alapján:

http://lunatics.kwsn.net/2-windows/need-help-with-appinfo-xml-for-hybrid-ati-gpu-cpu-optimized-astropulsev505-5-0.0.html

Csak egy kicsit át kellett írnom az exe filéket mert újabb verziók tölthetők le és az én rendszerem 32 bites!

GPUZ-vel ellenőrizve! (65-75%) HD4670-el alapon!

Ui:

Így én is csatlakoztam a csapathoz!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#4550) moonguru válasza moonguru (#4549) üzenetére


moonguru
őstag

Mégse jó, a FH indult el de nem értem miért...

Folytatása következik! :W

Monitor Guru!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.