Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) peter_k


peter_k
tag

Wave 8500-ra melyik a legfrissebb 2,0-a, amiben van magyar nyelv?
Tudnátok egy linket?

(#10952) leslieke válasza peter_k (#10951) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10953) peter_k válasza leslieke (#10952) üzenetére


peter_k
tag

köszönöm!

(#10954) gyulank válasza leslieke (#10945) üzenetére


gyulank
addikt

De az 1.2, vagy a régi 2.0-án alapból ment a következőre, mikor megdöntöttem, viszont az előlapi kamerát nem kezelte. Amióta felraktam a NAMI-s verziót, azóta az alapértelmezett fényképező/videórögzítőben át lehet váltani a kamerát, viszont a borogatástól maximum megfordul a kép, de nem vált. És én azt szeretném, hogy tudjak váltani az alapértelmezett programban az előlapi kamerára, és működjön ez a döntéses (képhúzgálás) is.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#10955) ProdyG


ProdyG
senior tag

2.0-ban a napló részben be lehet valahogy állítani, hogy minden eseményt csoportosítson a kontaktok szerint? nekem jelenleg össze-vissza van minden a naplóban (pl. ugyanattól a személytől egy bejövő és egy nem fogadott hívás 2 külön sorban...)

(#10956) Ranger^41 válasza ProdyG (#10955) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

sajnos nem, ezt elrontották...

(#10957) leslieke válasza ProdyG (#10955) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lehet, ez ilyen szerencsétlenre sikerült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10958) leslieke válasza gyulank (#10954) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nincs benne, hiába szeretnéd nem lehet beállítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10959) David3


David3
őstag

Továbbra is keresünk C++ fejlesztőket! Részletekért írjatok PÜ-ben, hogy pontosan miről is lenne szó. : )

(#10960) saltrock


saltrock
tag

Sziasztok!
Ma észrevettem, hogy beégett a kijelzőm. :( Látszanak kicsit a felső sáv ikonjai, illetve az alsó gombok is. Garanciás a készülék még. Szervizben kicserélik?
Nem örülök ennek, olvasgattam itt a fórumon, hogy az amoled képes ilyenre. :(
S még egy kérdésem lenne. Még mindig nincs hivatalos 2.0? Nagyon nem jön be ez az 1.2 főleg azért mert utóbbi egy hétben kb 10 fagyásom volt. :((
Előre is köszönöm válaszaitokat!
Üdv :)

[ Szerkesztve ]

(#10961) leslieke válasza saltrock (#10960) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindenképp vidd el szervizbe, főleg mivel még garanciás. Majd ők megmondják cserélik-e. Nem írtad mekkora fényerőn használod, de 3-as, 4-es beállításon nekem a majd két éves telefonon nincs beégés.

Több mint 1 hónapja van hivatalos bada 2.0: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10962) saltrock válasza leslieke (#10961) üzenetére


saltrock
tag

Rendben, jövő héten be is viszem. :) Remélem kicserélik, vagy tesznek vele valamit, mert írták mások már itt, hogy ez csak rosszabb lesz. :(
Fényerő sokáig 10-esen volt, éjszakánként 4-5 körül. Viszont utóbbi egy hónapban szinte csak 1-esen van, mert rohamosan merül az akksi. Pl munkahelyen is repülőmódra van állítva, ki van kapcsolva a frissítés, a mobilnet, fényerő minimumon, s így is egy műszak alatt nullára merül az akksi. :( Minden nap töltenem kell.
Igen ezt elfelejtettem leírni, hogy telenor függő a készülék. :(( Így nem tudok frissíteni akkor. :(((

(#10963) leslieke válasza saltrock (#10962) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerviz után arra is van megoldás, preconfiggal XEH-re állítod és máris tudod frissíteni 2.0-ra.
Az akksit is jelezd a szervizben, ennél többet kéne bírnia, pláne ilyen körülmények mellett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10964) gyulank válasza leslieke (#10958) üzenetére


gyulank
addikt

Úgy értettem, hogy nem lehetne multiloaderbe úgy betölteni, hogy mondjuk az eredeti LC1 gyári fényképezője helyett a NAMI-s fényképezőt töltené be? Szóval kitömöríteném valamelyik összetevőt, mondjuk rc1 (nem tudom melyikben van, és milyen néven), kicserélném benne a fényképező fájlait, visszatömöríteném, és azt a fájlt tölteném be.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#10965) ProdyG


ProdyG
senior tag

Sajnos napi szinten előfordul, hogy amikor csörögnie kellene telómnak, akkor csak simán rezeg, gondolom ez valami bug a 2.0-ban, de ebből még károm fog származni. Ti is tapasztaltok ilyet? ha ez nem oldódik meg, le fogom cserélni a telót...

(#10966) osztraksajt válasza ProdyG (#10965) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nálam is jelentkezik a dolog napi szinten, elég idegesítő, én is kerültem már kényelmetlen helyzetbe miatta. Nem is túrom a menüjét már hogy visszaállítsam csörgőre dallam oda-vissza váltással, hanem ki-bekapcs rutinból.

De már csak 1,5 hónap mire lejár a 2 évem, abban a percben hozom ki a következő céges telót, csak addig nem lehet :W , de azt már valahogy féllábon is kibírom.

(#10967) ProdyG válasza osztraksajt (#10966) üzenetére


ProdyG
senior tag

nekem a következő hívásnál már csörög újra, és nem állítgatok semmit. persze attól még szívás a dolog...

(#10968) leslieke válasza gyulank (#10964) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

NAMI-t keresd meg, hogy ez kivitelezhető-e.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10969) osztraksajt válasza ProdyG (#10967) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nálam esetleges hogy visszaáll-e, van amikor úgy viselkedik ahogy te mondod hogy utána mégiscsak csörög, de van amikor tojik bármire és csak a csengőhang váltás gyógyítja meg, vagy a kikapcs-bekapcs.

Mintha olyasmit is megfigyeltem volna hogy aki némított állapotban hívott előtte és újra hív immár fehangosított telónál annak továbbra is némán csörög, viszont aki nem hívott annak meg rendesen, és ez a kettő váltani is tudja ám egymást. Ha a főnök hív elég szívás tud lenni, szóval inkább rutinból kapcsolom nehogy megszívjam. :W De ez teljesen esetleges, szisztematikus rendszert még nem találtam benne. Asszem valami "bug"-nak hívják az ilyesmit. ;]

(#10970) ProdyG válasza osztraksajt (#10969) üzenetére


ProdyG
senior tag

vicc az egész...

(#10971) leslieke válasza ProdyG (#10970) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A csengőhang hol van? Telefonon vagy memóriakártyán?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10972) osztraksajt válasza leslieke (#10971) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem telefonon, az volt az első amit megnéztem, de a gyári samsung csengőhang, hozzá se nyultam,

(#10973) leslieke válasza osztraksajt (#10972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így már érdekesebb, hogy miért marad el a csengés időnként.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10974) Aryes válasza saltrock (#10962) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valószínűleg azért merült annyira a munkahelyeden, mert kicsi a térerő és folyton tornyot keres a teló, és nagy teljesítményen dolgozik az antenna végfok. Nálam is van olyan pontja a lakásnak, hogy ha ott hagyom a telefont, reggelre lemerül. :)

(#10975) leslieke válasza Aryes (#10974) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt írta repülőmódra van állítva, akkor nem keres semmilyen tornyot. Merülnie se kellene.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10976) Photography


Photography
csendes tag

Üdv mindenkinek!

S8500 Wave Bada 2.0-ra létezik valamilyen office alkalmazás?
Olvastam a Polaris Office nevű appról, láttam is egy videót róla, de az alkalmazásboltban ilyen "állat" nincs! :((

Létezik esetleg más megoldás, mert az internyet nem adott valós megoldást...

(#10977) leslieke válasza Photography (#10976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked a Picsel Smart Office kell S8500-ra. Sajnos most megint drága, 1400 Ft.

A Polaris Office a Wave 3-hoz járt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10978) Photography válasza leslieke (#10977) üzenetére


Photography
csendes tag

Ezt már én is néztem, de nekem az írja az alkalmazásbolt, hogy a Picsel Smart Office csak 1.0-n fut?! :Y

(#10979) leslieke válasza Photography (#10978) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Minimum bada 1.0 kell neki. De megy bada 2.0-án is. Nekem mindkét telefonon rajta van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10980) Photography válasza leslieke (#10979) üzenetére


Photography
csendes tag

Köszönöm!
Akkor érdemes lesz megvennem!

(#10981) Aryes válasza leslieke (#10975) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ja tényleg... Akkor vmi beragadt processz fogyasztja a sokat. Én naponta többször is rebootolok, főleg játékok után, vagy ha memóriafogyást tapasztalok.

(#10982) David3 válasza Photography (#10976) üzenetére


David3
őstag

Szia!

Ezt Wave-re csak módosított szoftverrel tudod felrakni. Ilyen pl. a NAMI által módosított XXLC1-es (V2-es) szoftver. Erről a badablog.hu fórumában olvashatsz bővebben.

(#10983) Photography válasza David3 (#10982) üzenetére


Photography
csendes tag

Köszönöm segítségedet! :R

(#10984) consono válasza Photography (#10983) üzenetére


consono
nagyúr

2.0-n van másik megoldás is: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1630815&highlight=polaris Egy file-t kell felmultiznod és ott a Polaris! NEM PRÓBÁLTAM, óvatosan, ha teszteled, backupolj előtte!

"In God we trust. All others must bring data"

(#10986) David3


David3
őstag

Indult egy szavazás a badablog.hu fórumában, hogy melyik szótárat látnátok viszont minél előbb a készülékeken. A szavazásért ERRE tessék.

(#10987) leslieke válasza David3 (#10986) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szavaztam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10988) DjBlero válasza David3 (#10986) üzenetére


DjBlero
őstag

én is szavaztam :U

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#10989) David3 válasza DjBlero (#10988) üzenetére


David3
őstag

Helyes, köszönöm mindkettőtöknek! Majd beszélek a fejlesztővel és a szótárak adatbázisának tulajdonosával és írni fogunk róla, hogy mire jutottunk.

[ Szerkesztve ]

(#10990) Orlin válasza David3 (#10986) üzenetére


Orlin
addikt

Idegen szavak szótár van már?Nagyon hasznos lenne nekem :)

thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10991) David3 válasza Orlin (#10990) üzenetére


David3
őstag

Még nincs, de már végső fázisban vagyunk vele. Hamarosan küldjük a Samsung Apps-re azt is elbírálásra. : )

Nem állt meg a munka, nem kell félni, folyamatosan dolgozgatunk.

(#10992) leslieke válasza David3 (#10991) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Like! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10993) snecizero


snecizero
senior tag

Csak benéztem ,hogy vagytok. 36500 elkelt a wave 1 em 16gb kártyával. És ez lesz helyette------->[link]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10994) leslieke válasza snecizero (#10993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó áron ment el, grat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10995) ABal


ABal
őstag

Kicsit OFF:

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Samunál van-e nemzetközi gari? Mondjuk Ausztriában vásárolt cuccot lehet-e itthon gariztatni?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10996) osztraksajt válasza ABal (#10995) üzenetére


osztraksajt
őstag

Jobb ha nem keveredsz bele. Létezik amúgy prémium világgar néhány termékcsoportra, de mit tesz isten Mo.-n pont nem érvényes. :DDD Kb ugyanaz helyzet mint a Sony, Panasonic, Toshiba, Harman/Kardon Pioneer stb fronton, hogy az itthoni szervíz elhajt a külföldi garlevéllel. Az LG, Lenovo, Dell nem, hogy pár pozitív példát is mondjak.

(#10997) ABal válasza osztraksajt (#10996) üzenetére


ABal
őstag

Köszi!

Sajnos, ezt hallottam én is. :((

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#10998) Bobó_20 válasza snecizero (#10993) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

helyedben inkább ray-t vennék :DD

(#10999) S67


S67
csendes tag

sziasztok,tudna,valaki segiteni?t-mobilos wave 3-telefonom van,de a fülesem,szétment,pedig nem csináltam semmit különöset vele,gari van rá bevihetem szervizbe?

(#11000) Aryes válasza Orlin (#10990) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amíg nem készül el az idegen szavak szótára, ajánlom az angol szótárt. Ugyanis mit tesz isten, az ismeretlen, latin eredetű szavak 70-80 százalékát megtalálod benne. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.