Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) imis


imis
senior tag

flip5-höz milyen vezeték nélküli powerbankot lehet használni? magsafe nem jó hozzá? vagy inkább vezetékkel érdemes használni?

(#302) DraXoN válasza imis (#301) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha magsafe kompatibilis tokot raksz rá, akkor magsafe vezetéknélküli powerbank is rámegy.. De persze tok nélkül is tölt, de nem marad pozícióban.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#303) consono válasza imis (#301) üzenetére


consono
nagyúr

Magsafe-et nem próbáltam, de a Qi charger tölti. Csak arra kell figyelni, hogy nyitva nem ott van a tekercs, ahol a legtöbb álló töltőben, hanem lejjebb.
Én mondjuk inkább dróton töltöm, de ritka amikor napközben rátöltök, max ha a kocsira rá van dugva.

"In God we trust. All others must bring data"

(#304) imis


imis
senior tag

Köszönöm, ezek szerint kevesebb gondom lesz egy madzagos powerbankkal. ;)

(#305) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kellene vennem egy ilyen telefont, hol lehet most rendes gyári gaanciával elfogadható áron kapni ezt a modellt?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#306) LÁZ válasza Donki Hóte (#305) üzenetére


LÁZ
addikt

ez egy fogós, ravasz kérdés, én nem vagyok mérvadó ezügyben, mert 460 ojróért vettem egy 512es kb új példányt a német ebayen :DDD , egyébként, minimálisat futottak (ergo újszerűek), garral már 600 eurba is előkerülnek a német aprós oldalakon, itthon olyan 300k huf környékén kezdődnek sztem (legalábbis amikor aktívan kerestem).

emagot érdemes figyelni, mert volt olyan akciójuk, hogy 10% visszajárt samsung telókra, mondjuk náluk pont 370-400k vagy felette, de a 10% off is több, mint a semmi, ha éppen van ilyen opció. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#307) Donki Hóte válasza LÁZ (#306) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Most van 332 eft-ért lila telefon 8/256 GB RAM-al az EMAG-nál.

Ez színben jó is lenne, asszonynak lesz születésnapjára :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#308) LÁZ válasza Donki Hóte (#307) üzenetére


LÁZ
addikt

kb az a legjobb deal most, megbízható helyről

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#309) Donki Hóte válasza LÁZ (#308) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a megerősítést, meg is rendeltem :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#310) LÁZ válasza Donki Hóte (#309) üzenetére


LÁZ
addikt

[külső képernyőre appok indítása] , ha később hozzá akarsz adni másik appot, azt már a külső képernyőről is lehet, mert ott külön widgetben lesznek az appok, és van hozzáadásik lehetőség. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#311) Donki Hóte válasza LÁZ (#310) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, egyelőre ismerkedünk a telefonnal.

Becsukott állapotban lehet hívást indítani (GoodLock nélkül)?

Alapállapotban csak a kamera app ikonját teszi ki a külső képernyőre, lehet a hívásindítást is oda tenni? (meg persze a feloldási lehetőséget)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#312) LÁZ válasza Donki Hóte (#311) üzenetére


LÁZ
addikt

van gyorshívó gyári panel, de az csak 2 slotos, ahogy emlékszem, illetve a kamerán kívül még jópár dolgot ki lehet rakni kintre gyárilag is, aztán csak lapozni kell...

a goodlock azért jó, mert arra a panelra kb az összes appot ki lehet rakni (amiket effektív többet használsz), ahogy a képemen van, és semmi xtra beállítani, csak le kell szedni a storeból, meg a telóban bepipálni, aztán mindjárt jobban használható lesz. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#313) Donki Hóte válasza LÁZ (#312) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az asszonynak csak a kamera, meg a hívás kellene a külső kijelzőre.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#314) consono válasza Donki Hóte (#313) üzenetére


consono
nagyúr

Becsukva csak kihangosítva lehet telefonálni, ha ez esetleg érdekes...

"In God we trust. All others must bring data"

(#315) Donki Hóte válasza consono (#314) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Majd kinyitja...

De ha nem megy, akkor nem megy :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#316) LÁZ válasza Donki Hóte (#313) üzenetére


LÁZ
addikt

annál azért praktikusabb a külső képernyő már, de majd rájön :DDD , a kamera+gyorshívásra több opció is van

1. goodlock, és akkor 1 widgeten ott van mind2
2. ha a bekapcsoló gombot 2x egymás után megnyomod, akkor automatikusan elindul a kamera, de ugye zárt állapotban szelfimódban
3. van default widget (mint a képemen), aminek a sarkába több dolgot is választhatunk, alapértelmezetten ez a kamera, de oda pl a gyorstárcsázást is be lehet állítani, és nyomvatart+átlós húzás az aktiválás

4. a gyorshívós számok külön külső widgeten (erre is van előre választható, ahogy írtam)

de pl híváslistás widget is van az alapértelmezettek között

nekem az egyetlen kínom, hogy a fenti widgetnél nem lehet a hátteret bármilyen képre váltani (csak színtónust választható), mert új widgetnél ugyen be lehet állítani bármilyen képet, gif-et, de ott is kirakni már csak az akku állapotot, és az órát/dátumot lehet hozzáadni, időjárást+értesítés jelzést már nem..

de ez legyen a legnagyobb bajom :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#317) zack válasza Donki Hóte (#315) üzenetére


zack
nagyúr

Be tudod állítani, hogy nyitásra-csukásra fel tudd venni, illetve le tudd rakni adott hívást. Nekem kezdetek óta így van. Ha csukva van, és kinyitod, automatikusan átrakja belső hangszóróra. De amúgy mind a hangszórója mind a mikrofonja kihangosítva prémium kategória. Sokszor ha egyedül vagyok, nem nyitom ki hívás fogadásnál, és még 1 esetben se jegyezték meg, hogy ki vannak e hangosítva, pedig általában ez hallható. A telefon maga strapabíró. 1 gondom van vele, a gyári fóliázás, amit nem cserélhetsz, nem vehetsz le róla. Ez speciális fólia, ami nyilván 0,5-1mm kisebb a kijelzőnél, tehát az illesztés jobb, mint a cserélhető fóliák esetében, de sajnos a sarkoknál itt is meg tud ülni a kosz. Az én telóm talán 5-6 hónapos lehet, és a fenti sarkoknál kikapcsolt kijelzőnél látszik a széleknél a kosz. Múlt héten beszéltem a Samsunggal, viszem a Westend Samsungba fólia cserére, ami elméletileg megvárható. Ezt a telefont csak 3 éves gyári Samsung garival érdemes venni. Én a Samsung Experience Store-ból rendeltem, "online exclusive" színben, ami limitált. Tehát már eleve a színe mutatja, hogy hivatalos online rendeléssel lett véve.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#318) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vettünk egy ilyen tokot a telefonra.

Adtak hozzá két különböző színű betétet, amivel a telefon színéhez hasonlóra lehet dizájnolni a tokot.

De nem ez az érdekes, hanem az, hogy ha a lila betétet rakod bele a tokba, akkor automatikusan lilás színű lesz a külső kijelzőn a háttér, ha a kék színű betétet rakod bele a tokba, akkor meg automatikusan kékes lesz a külső kijelző háttere.

Hogyan csinálják ezt :F

Amúgy ezt a tokot én nem javaslom, mert ultra dizájnos ugyan, de a vezetéknélküli töltés erősségét harmadolja :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#319) DraXoN válasza Donki Hóte (#318) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

NFC kód van beleírva a lapkába, ez egy "feature".

Itthon nincs, de koreában rengeteg féle ilyen tok van... ebay-en keresztül lehet "importálni" :D [link]

Viszont megválaszoltad egy kérdésem amit soha senki nem tudott... ezen tok vajon befolyással van-e a vezetéknélküli töltés képességre. Sejtettem, hogy igen (gondoltam, lehet akár teljesen blokkolja is, de utóbbi azért úgy néz ki nem történik meg).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#320) Donki Hóte válasza DraXoN (#319) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a választ, már értem, hogy hogyan azonosítja a tok betétjét :R

Az adott tok vezetéknélküli töltés gátlását érdemes kicsit pontosítani :K

A tok felrakása után a normál helyzetben felrakott telcsi (vagyis az AOD display óra kijelzése normál helyzetben van) egyáltalán nem töltődik a vezetéknélküli töltőn :(

Ha fejjel lefelé rakjuk rá a telefont, akkor nagyjából rendesen töltődik.

Ha 90 fokkal elforgatva (bármelyik irányba) rakjuk fel a telefont, akkor lassan töltődik.

Rendeltem egy valós 50 W-os vezetéknélküli töltőt, ha megjön, akkor tovább tesztelem a töltést :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#321) consono válasza DraXoN (#319) üzenetére


consono
nagyúr

Ellenben az NFC-s fizetést nem zavarja, simán megy vele, nekem is ilyen tököm van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#322) TODI1111 válasza consono (#321) üzenetére


TODI1111
addikt

Hát az én tököm sem zavarja a fizetést. ;] :D

(#323) consono válasza TODI1111 (#322) üzenetére


consono
nagyúr

Ja, de gondolom nincs is benne NFC chip, hogy le lehessen olvasni :) Ebbe meg van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#324) TODI1111 válasza consono (#323) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezek a mai "szépészeti" műtétek. ;] Én nem szeretném ha tökömbe NFC chip lenne.

(#325) consono válasza TODI1111 (#324) üzenetére


consono
nagyúr

Az igazi kérdés az, hogy a leolvasót hova építik be ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#326) Donki Hóte válasza consono (#325) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Természetesen a "megfelelő" helyre, hogy használatarányosan lehessen fizetni :K

(Lökésenként 100 ft.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#327) consono válasza Donki Hóte (#326) üzenetére


consono
nagyúr

ÉS meg is érkeztünk a topik címéhez :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#328) Donki Hóte válasza consono (#327) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mit mond a frigid nő a nászéjszakáján?

Most vagy be, vagy ki, de nem kell ez a huzavona.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.