Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) sbalu1 válasza Csocsesz75 (#849) üzenetére


sbalu1
senior tag

Igazad volt, valóban a Facer okozza.Ha más órát aktiválok akkor ki kell lőni a memóriából, csak akkor szűnik meg a zöld villogás.Remélem előbb-utóbb javítják ezt a Facerben, nagyon sok kiváló arc van ott.Köszönöm a tippet!

(#852) sbalu1


sbalu1
senior tag

Letiltottam az érzékelőket a Facerben, most nem csinálja a zöld villogást, igaz nem is írja be a pulzus adatokat az Facer órákba, de ez legyen a legnagyobb baj.Hátha másnak is hasznos lesz ez az infó.

(#853) SL-27


SL-27
tag

Beadtam a derekamat...bármi lesz is. Érkezik :D

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#854) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, hivatalos helyről vásárolva mennyi garancia jár most egy watch6 classic lte - re?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#855) PedroPascal válasza crane75 (#854) üzenetére


PedroPascal
senior tag

2 év

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#856) crane75 válasza PedroPascal (#855) üzenetére


crane75
senior tag

Köszönöm. Watch4-ről nem hajlandó biztonsági mentést csinálni a rendszer. Ezek szerint nulláról be kell lakni a Watch6-ot?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#857) PedroPascal válasza crane75 (#856) üzenetére


PedroPascal
senior tag

4-nek a mentését akarod 6-ra tenni? Ezt nem csodálom hogy nem engedi.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#858) crane75 válasza PedroPascal (#857) üzenetére


crane75
senior tag

Nem is hajlandó mentést csinálni egyáltalán. Egyébként ugyanaz a rendszer és szoftver fut mindkettőn.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#859) dnelb válasza crane75 (#858) üzenetére


dnelb
veterán

egy órát belakni nulláról kb 20p, már rég túl lennél az egészen.. en wearable appból kifotoztam minden settings felületet, aztán az alapján tényleg percek az egész.

[ Szerkesztve ]

(#860) PedroPascal válasza crane75 (#858) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem csinál mentés a 6-ról. Már volt is vissza állítás mentésből. Ha váltani akarsz akkor nem kell ezzel vacakolni. Az újat majd belakod.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#861) crane75 válasza dnelb (#859) üzenetére


crane75
senior tag

Még itt sincs az új, csak meglepett, hogy nem tudok mentést csinálni. Meg szeretném tartani a 4-et is. Ezek szerint ezen megszünt a biztonsági mentés opció...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#862) nagyj74 válasza PedroPascal (#857) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nekem engedte

(#863) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ma 3 samsungos ügyfélszolgálatossal beszéltem telefonon az ajándék szíj ügyében amire 2 honapja várok lassan. 1 nem tudott segíteni 2 meg azt mondta visszaszól. Reggel beszéltem velük azóta semmi. Ez mondjuk így elég gáz. Van tőlük egy 23 ultrám meg egy órám ami nem kevés pénz és ennyire lehet számítani. Egy honapja akivel beszéltem azt mondta elinditotta a folyamatot aminek már elvileg el se kellett volna indulni mert folyamatban kellett volna lennie. Most meg akikkel beszéltem nem láttak semmit a rendszerbe.. Most már minden nap fel fogok hívni hármat amig el nem küldik ha kell egy évig. Mindenkinek kiküldték akik abba a bizonyos időszakban vették amikor én?

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#864) dnelb válasza Lajmund (#863) üzenetére


dnelb
veterán

nekem 3 hete hozták

(#865) PedroPascal válasza Lajmund (#863) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem az órával együtt.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#866) kispal87 válasza PedroPascal (#865) üzenetére


kispal87
aktív tag

Nekem is az órával együtt érkezett, Juli 28-án rendeltem.

(#867) Lajmund


Lajmund
senior tag

Most poénból újra felhivtam őket újra az a lány vette fel akivel már ma beszéltem. Kérdeztem hogy van fejlemény? Nem szóltak még vissza a kollégái :D Kérdeztem hogy nem tudok olyan emberrel beszélni aki tudna segíteni? Mondta nem. :D wtf :D De már legalább eljutottottam arra a szintre hogy kezd tetszeni a dolog és nevetek rajta öszintén. Lehet erre ment ki a játék hogy eljussak erre a szintre? :D Nagy szerencséjük hogy nem jön be az iphone zárt rendszere úgyhogy valószínűleg a többi eszközöm is samsung lesz mert a termékekkel meg vagyok elégedve és szeretem a telot meg az órát is.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#868) PedroPascal válasza Lajmund (#867) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Ami jár az jár...

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#869) Atish19 válasza Lajmund (#867) üzenetére


Atish19
őstag

Érdemes megküzdeni velük azért a szíjért. Tényleg nagyon kényelmes. Én tavaly küzdöttem velük. Tudnék mesélni sajnos... Ezen a téren van még hova fejlődniük :DDD

(#870) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Sziasztok,

Ezt a fajta szíjat rendelte már valaki? Innen vagy másik cégtől? Elvileg ez is kompatibilis ezzel az órával, ugye? Jó a mágneses része, tart rendesen?

Watch 5 Pro szíj nekem nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#871) colonia


colonia
aktív tag

Új frissítés GW6 Classic LTE:

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#872) ezmiezez válasza colonia (#871) üzenetére


ezmiezez
csendes tag

A sima 6 LTE-re is megérkezett, kérdés, hogy csinál-e valamit! :C

(#873) PedroPascal válasza ezmiezez (#872) üzenetére


PedroPascal
senior tag

LTE nélküli modellek korábban ezt kapták meg?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#874) ezmiezez


ezmiezez
csendes tag

Lehetséges, amikor az LTE nélküliek kaptak, én nem kaptam.

(#875) PedroPascal válasza ezmiezez (#874) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mióta megvan gw6c lte még nem jött ezen kívül frissítés nekem.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#876) PedroPascal válasza ρσгτσ (#870) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Képek alapján olyan mint a GW5pro eredeti szíja de az ára nem erre utal. Vajon eredeti lehet?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#877) ρσгτσ válasza PedroPascal (#876) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tuti nem. Valószínű kínás rendelés jó haszonnal. De erre legalább nem kell heteket várni. Azért akarok itthon venni egyet a gyári helyett, aztán majd lehet rendelgetni.

Szerk.:
Meg a korábban itt linkelt Spigen strapa cucc is tetszik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#878) Capella


Capella
senior tag

Én most egy ilyen mágneses töltővel szemezek.
Az nem teljesen egyértelmű, hogy tényleg működik-e gyorstöltéssel, vagy csak simán lassan tölt. (2-2,5 óra töltési időt emleget.)
Már azért megéri, ha csak az asztalon erre teszem az órát, ha leveszem a kezemről. Pláne, hogy fémszíjam van.
A mágnes stabilan tartja.

(#879) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Tudja valaki esetleg hogy rendes gmail alkalmazás mikor lesz órára?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#880) ffrdgc


ffrdgc
tag

Elsősorban az érdekelne, hogy az alvás követés hogyan hasznosítható?
(A "semmire" válasz nem segít)

Samsung Galaxy Note22

(#881) PedroPascal válasza ffrdgc (#880) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Megnyugtat hogy tudod hogy aludtál.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#882) Capella válasza ffrdgc (#880) üzenetére


Capella
senior tag

A semminél több, de a megbízhatósága annyira gyatra nálam, hogy kis túlzással közelíti a semmit, vagy inkább dühítő. :W
A legnagyobb probléma, hogy sok esetben egyszerűen kihagy alvás szakaszokat, hol az elején, hol a végén vagy közben, más esetben meg ezzel nincs baj. A napközbeni szundításokat se mindig veszi hozzá alvásidőnek.
Így viszont mire tudsz következtetést levonni?
Oké, talán laza a fémszíj kicsit nálam, és elmozdulhat. Ha majd egyszer cserélgetném alváshoz a szövetszíjra, talán javul, de korábban írtak olyat, hogy már egész mély nyomot hagyott az óra a bőrön, mégsem volt jó. Úgyhogy sok reményem ebben se lesz, no meg macera a folyamatos szíjcsere még a OneClick mellett is.
Nyilván különböző az egyes cégek filozófiája, hogy mit milyen alvásciklusnak számítanak be, és hogyan érzékelik azt, de a Samsungnál a mélyalvás csak pár perc, és az is az alvás elején.
A Huaweinél a mélyalvás elfogadott vagy ajánlott intervalluma 20-60 % között, és nincs az elejére korlátozva.
A bőr hőmérsékletettel és annak változásával semmire sem mész alvás közben. Hacsak nem vagy nő, de az egy másfajta mérés. ;)
Még azt mondom, hogy a véroxigén szint görbéje úgy ahogy követi a valóságot, nem feltétlenül a pontos értékét értve.
90 % alatt nem jó, és ez leginkább a horkolással van összefüggésben. Itt is az a legnagyobb baj, hogy nemcsak kieshetnek szakaszok a görbéből, hanem van, hogy egész éjszaka semmit nem mért véroxigénből, miközben az alvási időt igen, vagy úgy ahogy igen.
Megbízhatóság így gyakorlatilag nulla, nem tudsz rá számítani, hogy mi lesz, mikor megnézed. Függetlenül az egyébként mért vagy mérhető értékek pontosságától, hogy mi a valóság.
Az lehetne egy következő történet, de így sok értelme nincs.

(#883) Parallaxis válasza Capella (#882) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nálam pontos az alváskövetés, kb. ugyanazt méri, mint a Huawei GT 2 Pro és a GT 3 Pro mért.
A napközbeni szunditásokat is minden esetben rögzíti és hozzáadja a napi alváshoz.

Az eredmények is jók. Volt, hogy fitten ébredtem, de az eredmények azt mutatták, hogy nem volt túl jó az alvás.. dél körül már kókadtam... az órának volt igaza...

A bőr hőmérsékletének van köze az alvás minőségéhez és a miérteket le is írja a magyarázatnál.

Értelme az egésznek akkor van, ha folyamatosan monitorozza az ember az alvását és egy nagyobb időszakot áttekintve lehet változtatni a szokásokon, vagy a környezeten, hogy javítson az alvás minőségén és ezt le tudja az eredményeken követni.

[ Szerkesztve ]

(#884) Degeczi válasza Parallaxis (#883) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A gáz az, h nem szerkeszthető. Korábbi Samsung Health-ban még ott volt a "..." menüben a Szerkesztés opció, de már akkor sem csinált semmit, azóta meg ki is vették. Így pedig alvásnaplónak is alkalmatlan, mert ha ébredés után kávézgatás közben olvasom át a reggeli híreket, pár fórumot, azt is hozzácsapja az alvásidőhöz...

(#885) dnelb válasza Degeczi (#884) üzenetére


dnelb
veterán

de estére nem teszitek be az órát alvás módba? reggel meg ki? csak simán lefekszetek és kész? :D Csak én kapcsolom ki-be a módot? :D

(#886) Degeczi válasza dnelb (#885) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát én egy ideje egyszerűen inkább nem is viselem alváshoz, mert a másik nyűgje az, h a Samsung nem gondolt arra, h vki a telefont nem a hálószobában tartja éjjel. A falak miatt nálam pont a kapcsolódási határtávolságon lehet, és nemegyszer zizgett éjjelente is, amikor épp létrejött (vagy megszakadt? mindegy) a kapcsolat.
Lehet, h kézi alvásba nyomás megszüntetné ezt is, nem tudom, én biztosan nem fogok ilyet mikro-menedzselni, annyit nekem nem ér. Lehetne annyi sütnivalója a fejlesztőknek, h amikor alvásciklust érzékelt az óra, közben ne értesítsen ilyenről.

[ Szerkesztve ]

(#887) dnelb válasza Degeczi (#886) üzenetére


dnelb
veterán

jah én a véletlen nyomások ellen rakom át amugy, bt meg off.

(#888) r0by


r0by
addikt

Nekem is jól méri az alvásom, szerencsére nincs kimaradás benne. És érzem is aznap, amikor jó-nak titulálja az alvást (igaz es sajna elég ritka).
Én viszont a telón állítom be az üzemmódok és rutinoknál a napi alvásom időpontját (ezt próbálom is tartani), amit lekövet az óra is. Ekkor az időt csak gombnyomásra lehet megnézni. Nem is rezeg, nem is zizeg :)

(#889) Capella válasza Parallaxis (#883) üzenetére


Capella
senior tag

Akkor neked szerencséd van, vagy nem tudom, hogy nálam mi okoz gondot az alvás funkcióval. Egy rosszabb gyártási széria, a kezemen a bőr vagy szőr, vagy hogy a fémszíjjal talán kicsit laza. :F :U Passz.
Nincs statisztikám, hogy melyikünkből van több. ;)
Monitoroznám én folyamatosan, de ahogy írtam, így nem sok értelme van.
Azt egy kicsit furcsállom, hogy a Huawei óráid ugyanazt mérik. Persze ha csak az alvásidőre értetted, az úgy oké lehet.
De amit az alvásfázisokról, mélyalvás időtartamáról és időzítéséről írtam, az egész más egy egyszerű Honor Band5 karkötővel. Gondolom nagyjából ugyanazt a TrueSleep és klinikai vizsgálati hivatkozásokat használja a Huawei GT-khez is, illetve ugyanaz a Health app.

(#890) Capella válasza dnelb (#885) üzenetére


Capella
senior tag

Én nem használok semmilyen üzemmódot. Az Alvás üzemmód csak azt szolgálja, hogy ne érkezhessenek plusz zavaró jelek közben.
Lefekszel, elalszol, az óra érzékeli, ez így működik. Ha bekapcsolsz valamit, ha nem. :D

(#891) PedroPascal válasza Capella (#889) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Lehet ilyen rosszul alszol.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#892) nagyj74 válasza Capella (#882) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nálam ugyanez a probléma. Watch 4-hez képest sokkal rosszabbul mér.

(#893) Degeczi válasza Degeczi (#886) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem hagyott nyugodni, rágugliztam: az appban nem lehet állítani rajta, hanem az órán a Beállításokban van "Leválasztási jelzések" címszó alatt, ott lehet fixen kikapcsolni ezt a rezgést, mert egyébként alvás közben is küldi ezeket.

(#894) Parallaxis válasza Degeczi (#884) üzenetére


Parallaxis
addikt

Így pedig alvásnaplónak is alkalmatlan, mert ha ébredés után kávézgatás közben olvasom át a reggeli híreket, pár fórumot, azt is hozzácsapja az alvásidőhöz...

Ezt nem tudom miért csinálja nálad. Nálam pontosan rögzíti az ébredési időt és ha még fekszem is utána az ágyban azt már nem számolja bele az alvásba. (Sőt múltkor szarul aludtam és éjszaka felébredtem és kb. 1 órát olvasgattam, simán kihúzta az alvásból azt az egy órát.)

(#895) Degeczi válasza Parallaxis (#894) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg túl keveset sétálok: ki a konyhába, kávé, aztán azzal be a szobába, gép elé leülve, ahol a bal kezem jórészt ismét mozdulatlan, tehát nem meglepő, ha ez pisilés utáni visszaalvásnak veszi, nem lehet könnyű eldönteni. Nincs is ezzel gond, de miért nem engedi ezt a szakaszt törölni? Semmi bonyolult szerkesztésre nem lenne szükség, még akár időpont-átírásra sem feltétlenül, csak ezt az utolsó, tévesen ágyban töltöttnek vett szakaszt engedje már külön törölni, és akkor egészen jól használható lenne legalább egy alvásnaplóként, de így nem.

(#896) dnelb válasza Degeczi (#895) üzenetére


dnelb
veterán

ezt a törlést szivesen venném pl sport adatokban is, néha a full egyenletes ábrán van 1db le-fel ugrás, ami nyilván nem valós.
Az is rendszeres hogy leveszem az órát, és megméri hogy az asztalnak 155 a pulzusa, de azt legalább lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

(#897) Parallaxis válasza Degeczi (#895) üzenetére


Parallaxis
addikt

De én semmit sem sétálok, felébredek és fekszem az ágyban és mobilozom.. Simán tudja, hogy már nem alszom és úgy is rögzíti az ébredést, ahogy az történt.

(#898) Parallaxis válasza dnelb (#896) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az is rendszeres hogy leveszem az órát, és megméri hogy az asztalnak 155 a pulzusa, de azt legalább lehet törölni.

Gondolom Facer appot használsz...
Ennek a hibája ez, normál esetben a levétel után lekapcsolja a szenzorokat. Nem is világít és nem is mér.

(#899) dnelb válasza Parallaxis (#898) üzenetére


dnelb
veterán

dehogy, full gyári infodoboz nevut. Szerintem ez akkor van amikor mér és pont akkor leveszem, mert látom igen hogy világít az alja.

(#900) Parallaxis válasza dnelb (#899) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hát én most megnéztem, de ha leveszem a kezemről, akkor 3 másodpercen belül lekapcsolnak a szenzorok és bármihez tartom oda ami nem a kezem nem is kapcsol vissza. Ebből eredően nem is mér semmit amíg vissza nem rakom a kezemre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.