Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lujo10


lujo10
aktív tag

Köszönöm a tesztet :R mondjuk ez nekem nem jön be, de hát ez van ;)

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#52) atis123 válasza Redneck (#46) üzenetére


atis123
tag

Ez a kisebb 300mAh-s volt tesztelve. Nem is láttam, hogy oda lett volna írva, hogy a nagyobb valószínűleg jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#53) EAndrew válasza atis123 (#52) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Kiírva nem volt, de a táblázatban benne van, hogy a 43as 300 míg a 47es 425mAh-s akkuval van szerelve. A listába, hogy miért érdemes a 47est választani a 43as helyett, ez is odaférhet.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#54) Dzsemman


Dzsemman
csendes tag

Esetleg valakinek akad még kuponja? Hálás lennék, ha kapnék :)

(#55) Brekii


Brekii
tag

"Tény, hogy küllemben most a Huawei Watch a mérce, sportban pedig a Garmin" Hát azért ez nem tény, csak szerinted van így. Azért egy Falcon mind küllemben, mind más egyébben tuti, pláne ha az árat is nézzük. Ha amúgy nem használnám az okosóra funkciókat azt vennék. Sajnos most viszont még nem nagyon van alternatívája nálam a Samsungnak. Nincs másik óra ami tudná ezt megfelelő támogatással, megfelelő minóséggel, és üzemidővel. Nekem mondjuk az 5 is elmegy 3 napot. Egy hetet úgy bír ki, hogy a fürdés idejére teszem fel tölteni..

(#56) BusinessGuy válasza Brekii (#55) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Watch 4 classicot cseréltem le GT3 pro titan-ra és a rengeteg sallang applikációt leszámitva ami kb semmennyire sem érdekel minden tekintetben azt nyújtja a Huawei órája Samsung telefon mellett mint amit a watch tudott. Egyetlen dolog hiányzik az NFC-s fizetési lehetőség. Cserébe viszont konkrétan heti 1x alkalommal kell tölteni úgy hogy 0-24 aktiv az óra alvásfigyeléssel nappali mérésekkel emelésre aktiv kijelzővel, stb.....
A 6 class is csak a tekerő miatt érdekel, a Watch (1) után érvágás volt a classicról levétele.... Nem hiszem hogy fel tud nőni a hüvelyhez, 1-1 apróságot leszámitva amiben esetlegh elveri,plédául a rengeteg amúgy szvsz totál felesleges applikációban, de érdekel mit tud. Szigoruan kuponozgatva mert azt hogy annyiba fáj A w6C 47mm ezzel az anyag és összeszerelési minőséggel és akkuidővel mint a GT3 Pro Titan azért azt kicsit erősnek érzem...Konkrétan majdnem fele ennyin nyitott a Watch 4 class.....

(#57) xhege


xhege
addikt

Ez is egy jó teszt szerintem [link]
A szenzorok pontossága sajnos nem az igazi :( Na mindegy ha az S23 Ultra hosszabb távra beválik, akkor majd elgondolkodom egy Galaxy watchon is..

(#58) Lajmund válasza dnelb (#50) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ha nem tudnám hogy a mobilaréna teljesen független mindenkitől azt hinném túl jóba van a garminosokkal. Szerintem csak selejt órát kapott nálam is jól méri a pulzust szinte egyből és rendesen rezeg. Lehet oda kéne figyelni a samsungnak hogy legalább azoknak küldjenek hibátlan órát akik befolyásolják az emberek véleményét. Mert ha nem lenne meg az óra én is elbizonytalanodnék ettől a cikktöl. Pedig az óra király bátran ajánlom mindenkinek. Szerintem nekem is meglesz bőven a 3 napos üzemidő ha estére leteszem majd mert most csak az újdonság varázsa miatt alszok vele. Napról napra egyrejobban tetszik.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#59) Lajmund válasza xhege (#57) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ez a faszi garmin nagykövet... sok garminos videoját láttam. Ez az ember nem független tesztelő! Nézd meg a csatornáját.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#60) pepe792


pepe792
tag

4-esem van. Elég gáz, hogy két év alatt semmit sem fejlődött az üzemidő, sőt! Akár még elviselhető lenne a napi töltés ha nem masfél óráig tartana. Ez sem fejlődött 2 év alatt. De akkor mi? Legalább a 6-os jól méri a vérnyomást? Mert a 4 e téren egy rakás ***

[ Szerkesztve ]

(#61) xhege válasza Lajmund (#59) üzenetére


xhege
addikt

Valaki korábban belinkelte a tudományosan merő tesztelő videóját is. Sajna ott is ilyen az eredmény. Egyszerűen nem túl pontosak a mérések.
Mondjuk a Garmin sem sokkal jobb. A videóban ott jól látszik, hogy pulzus ügyben például az Apple Watch kiemelkedően jó, valamint a Huawei órák nagyon jók még. Alvás monitoringozás esetén meg a Fitbit. Szóval meg lehet csinálni, hogy pontosabb legyen, a Samsungnak most annyira nem sikerült (konkrétan a Watch 5 meg a 4 jobb eredményeket ért el).
Mint okosóra, azonban biztosan az egyik legjobb android vonalon.

(#62) xhege válasza pepe792 (#60) üzenetére


xhege
addikt

Mondjuk a vérnyomás szerintem egy órában soha nem lesz megbízható. Azért tudjuk hogy működik egy vérnyomásmérő. Ezt egy órával nehéz megcsinálni (voltak próbálkozások mandzsettás, felfújható okosórákra, de úgy tűnik nem vált be).

(#63) Lajmund válasza pepe792 (#60) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ha előtte 4 lett volna én nem váltottam volna. 7-re esetleg. Ezt is 3 évre vettem. Ez kicsit erősebb a kijelző a 47-ben látványosan nagyobb és szebb is. Meg időtállóbb. Van még benne hőmérséglet szenzor ha bárkit érdekel emgem pl nem de van. Nem hiszem hogy egy nap fullra lemeríted hogy másfél órát kelljen tölteni. Én nem ehez a napi töltéshez vagyok szokva előző órám egy hetet birt. De kezdem megszokni hazaérek teszek veszek tusolok addig töltöm 80-90%ra ahogy éppen kiadja aztán felveszem és alvás és egy napot röhögve kibir. Főleg ha nem is alszok majd vele az plusz 15-20%. Nem olyan vészes ez. Persze az lenne a legjobb ha hetente kellene tölteni de valamit valamiért. Samsung telo mellé nincs más alternatíva ami ennyi mindent tudna.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#64) Lajmund válasza xhege (#61) üzenetére


Lajmund
senior tag

Lehet kéz függő. Nekem látszodnak az ereim a kézfejemen meg a csuklomon akkor is ha nincs bedurranva lehet jobban érzékel úgy is hogy gyengén közepesen szörös. Nálam rendesen mér és egyből veszi a lapot. Alvásnál akkor kezdi mérni amikor elalszok a felébredés a legtöbb óránál jó ennél is. Most hogy a mélyalvást hogy méri hogy nem azt nem tudom. De különösen nem is érdekel kb még a héten alszok vele után le fogom rakni estére érzem én magamon hogy alszok. Szerintem ezek csinált igények de poén hogy tudja de szerintem felesleges azon kívül hogy jó nézegetni.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#65) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ja még a tesztben le lett húzva a véroxigén mérő. Érdekes hogy nincs megemlítve hogy az agyonajnározott garmin tesztjeiben is írják hogy ujbegyre kell tenni a szenzort ha rendes eredményt akarunk itt nincs megemlítve csak lefikázva..

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#66) PirosHello


PirosHello
senior tag

Sehol nem találom azt az adatot, hogy mennyi az üzemidő GPS-es tevékenységkövetés (pl. biciklizés) üzemmódban. 70-80 km-eket tekerek 5-6 óra alatt, a Garminom 75%-ra esik vissza ennyi idő alatt folyamatos GPS rögzítéssel. Ez vajon kibírná?

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#67) atis123 válasza EAndrew (#53) üzenetére


atis123
tag

Igen, azt én is láttam, de aki csak tájékozódás miatt futja át a cikket, simán az a pár mondat marad meg, hogy egy napot se bír. Még az én fejemben is van, pedig tudom, hogy a másik 41 százalékkal nagyobb akksit kapott.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#68) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Hétfő óta használom a nagyobbik nem lünettás, LTE-s Watch 6-ot, és eddig az üzemidő nálam 2 nap körül alakult. Ha az óra nincs a teló közelében, tehát a BT helyett az LTE-t használja, akkor ez az üzemidő kb. megfeleződik.

Kikapcsoltam az Always On funkciót, mert szerintem az egy felesleges baromság. Minek menjen egész nap a kijelző, ha csak naponta 10-szer nézek rá?
Kikapcsoltam a csukómozdulatra reagálást is, mert az valóban szarul működik.

Nagy öröm volt, hogy a Google Walletbe sikerült bevarázsolni végre az Erste bankkártyáját, és a fizetés rendben működött. A nagy öröm egy egész napig tartott, mert másnap már a bank elutasította az óráról indított tranzakciókat. Azt hiszem, most már nem fogok kedves hangú leveleket írogatni nekik, hanem kapásból fogyasztóvédelmi panasszal fogok élni, és addig nem szállok le róluk, amíg végre nem hajlandóak rendesen kezelni a walletes okosórákat.

(#69) dionaea


dionaea
őstag

Ennyi tellik a samsungtól. Nagyon szomorú. Vagy ennyit tud a technológia? Akinek volt Active 2 annak már ez is meg volt és nem számit akkorát hogy Tizen vagy Wear OS. Na jó lehet talán abban van egy kis előre lépés. Mondjuk a tervező brigádnak sem kelelett sokat gondolkodni hogy nézzen ki.

(#70) Lajmund válasza dionaea (#69) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem így is tetszik de igaz a tervezők asztalán disznek ott lehetne egy Huawei hogy lássák ilyen is van. Hátha jövőre a 7 pro villant valamit. Ha lesz.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#71) DrBubo77 válasza vodrosjozsi (#28) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Én a Gear S3-mal tudtam fizetni. Igaz, nekem UK bines Curve kártyám volt hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#72) Kbali válasza PDA_FAN (#68) üzenetére


Kbali
nagyúr

És mi az elutasítás oka? Nem véletlenül az, hogy elfogyott a kiosztott token? Hány alkalommal fizettél, mielőtt elutasításra került a következő?

(#73) dnelb


dnelb
veterán

google play szolgáltatások nektek mennyit fogyaszt?

(#74) Csabis


Csabis
aktív tag

Pont 30k többe kerül mint a Galaxy Watch 4 Classic...
Vajon ér is annyival többet?!
Nekem nem igazán ..
2~2.5 napot bír úgy hogy volt napi használatban.... a 4 classic 46mm

(#75) Atish19 válasza dnelb (#73) üzenetére


Atish19
őstag

Tegnap 26%-al ő volt a legnagyobb fogyasztó ma csak 0.6%-nál tart.

(#76) dnelb válasza Atish19 (#75) üzenetére


dnelb
veterán

jah nekem stabilan 20-25 sajna

(#77) EAndrew válasza dnelb (#76) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Nálam az elmúlt pár napban 0,6-2% között mozgott. Nekem az engedélykezelő volt magas (22%), viszont vszínű én szúrtam el valamit, mert számlapok telepítése után játszottam az engedélyekkel.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#78) vodrosjozsi válasza DrBubo77 (#71) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is, de mióta magyar van azóta már nem tudok.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#79) atis123


atis123
tag

Tudja valaki, hogy a Telekomnál a 6-classic LTE 47mm-es van- egyáltalán készleten itt Pesten?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#80) Gabci77 válasza Lajmund (#59) üzenetére


Gabci77
csendes tag

Most belinkelhetem DesFit tesztjét is, ugyanaz a pontatlan eredmény szerepel benne. de biztos ő is Garmin nagykövet. Értjük, hogy nem jön be a Garmin, de cca. 160 ezerért ne védd már az elég pontatlan GPS-t és a néha tényleges érték közelében sem járó pulzusmérést, mert konkrétan egy huawei band is pontosabb. És ez megy 3. generáció óta.

(#81) xhege válasza Gabci77 (#80) üzenetére


xhege
addikt

Mondjuk ebben a Garmin sem jár élen sajnos, mármint pulzusban. Pedig neki nagyon illenék... Pulzusban úg ytűnik az alma és a Huawei a legjobbak.
Ahogy néztem a teszteket a jelenlegi Venu2 órámnál picivel jobb a watch 5 Pro pulzus tekintetében így arra lehet váltok majd. Viszont az üzemidő ígyis karcsúbb lesz, ellenben hiányzik néha az igazi "okosság" a Garminból, mondjuk hogy gyorsan válaszolni tudjak egy üzenetre pl.

(#82) MrOomen


MrOomen
tag

Sok mindenre felhívjátok a tesztekben állandósultan a figyelmet, amit hiányolok az okosórák tesztjeinél az egészségügyi funkciók kapcsán, hogy minden ember teste, érhálózata stb-stb. más, nem fog mindenkinek egyforma hatásfokkal működni
Vannak akiknek baromi pontosan, jól "látja" a szenzor mert ideális minden, az ér jobban látszik stb stb.
Nekem se az S10 kamera melletti infra, se az active 2 gombja (ECG) nem tud mérni az ujjamról, másoknak meg kiválóan. A kezemen jobban kint van az ér, arról meg bármi frankón mér.
Ezekre szerintem időnként nem ártana felhívni a figyelmet

(#83) Metal213


Metal213
tag

Reggel 10 óta nyomkodom, 6%-ot merült, telepítéssel, mérésekkel együtt, BT, wifi ON.

archaic.bandcamp.com

(#84) atis123 válasza Gabci77 (#80) üzenetére


atis123
tag

Hát a linkelt csókánál tényleg ezer a Garmin-os video. Viszont felesleges itt ezen ölre menni. Nem tudja ezt. A kollégának bejött az óra, és kész. Ami neki kell azt tudja, a többit megbocsátja neki. Én is szerettem az enyémet, pedig a térképes követést is kivették a Watch 3-ból, anno. Ezek a szenzorok ilyenek. Keróhoz nekem is vennem kellett pulzus mérő pántot. Mit csináltam? Vettem. Még mindig tudtam rajta melózás közben zenét hallgatni, amikor a teló nem fért a zsebembe, email-hez nem kellett mindig a telót elővenni stb. Van jobb sportfunkcionalitás, garminok 1000x többet tudnak. Keress rá az LTE-modulos órákra. Nem sok marad, Samu is tudja ezt. Akkut meg nyilván nem tolják túl, amíg ilyen előnyük van addig megfogják venni. Inkább nyavogjon a user kicsit, mint hogy még egy kigyulladós valami rájuk égjen, mint anno. Meg azért azt se feledje már el senki, hogy a Ft a béka segge alatt van.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#85) atis123 válasza MrOomen (#82) üzenetére


atis123
tag

+1

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#86) MC Pite válasza S@c@ (#20) üzenetére


MC Pite
veterán

Kerékpározásra alkalmas...
Nem alkalmas. Ha boltba tekersz, oké, rendes tekeréshez/edzéshet karcos optikaival követni.
Kardió vagy rendesebb edzés esetén is pánt kell. Futáshoz elég lehet jobb optikai.

Plusz bringakormány/evező/bot stb nem jó AMOLED-del.
[link]
Istinct 2 vs Epix

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#87) cybermano06


cybermano06
csendes tag

Sziasztok! Ma kaptam meg a Watch 6 Classic.
iphone 14 Pró próbálom csatlakoztatni… nem megy.
fent volt egy régi Samsung Watch app. Töröltem.
mit használják?
Letöltöttem újra, de az óra kiválasztásánál ezt a típust nem adja fel. Valami másik applikáció kell?

Előre is köszi mindenkinek!

(#88) PirosHello válasza MrOomen (#82) üzenetére


PirosHello
senior tag

Sőt, ha valakinek nagyon szőrös a csuklója, vagy tetkó van rajta, akkor szinte semmit sem mér, nem egy ilyet olvasok fórumokon. Nem lát át rajta a szenzor. :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#89) vilmose33 válasza cybermano06 (#87) üzenetére


vilmose33
őstag

Sajnos még nem kompatibilis egyik Samsung wear os-es óra (watch 4-től)Iphonnal.
Csak a tizen op.rendszerüek( watch 3-ig).

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#90) PirosHello válasza xhege (#81) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem Venu2+ van, 10-11 napos üzemidővel és még telefonálni is lehet rajta keresztül, nemhogy üzikre reagálni előre beállított sablonok alapján. Le nem cserélném 1-2 napos üzemidejű órára. Persze sokat használom hétvégenként túrázásra, bringázásra sok GPS használattal, ezért pl. nekem sajnos nem pálya a Samu, pedig tetszik. Előtte Galaxy Watch 1-em volt, de telefonálásra is képes (bluetooth-on keresztül) és hosszú üzemidejű órára volt szükségem, ezért váltottam.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#91) atike


atike
nagyúr

Tetszik és "sajnálom", hogy 2 hónapja kaptam egy Watch 5-öt... Ha nem lenne, akkor beruháznék egy Watch 6 Classicra... :)

Az én 5-ömnél pont probléma, hogy kerékpározásnál nem indul egyből a GPS adatfeldolgozás (?), mert kb 2 percig nem mér és mutat sebességet és pozíciót - utána meg "beindul" magától. Az a furcsa, hogy ha elindítok egy Térképet - akár az edzés kieső része alatt is, ott meg egyből mutatja (jól) a pozíciót és követi is azt. De közben az edzésnél ugyanúgy nincs adat egy darabig. Furcsa. A 6-nál legalább rendben van... :)

(#92) jereti


jereti
tag

Watch 3-ról gondolkodom váltani. Az itt olvasottak alapján csináltam méréseket ezzel a régi órával. A pulzusra és a véroxigénre pontosan, eltérés nélkül ugyanazt mutatta, mint egy ujjbegyes mérő (67-es pulzus, 99 vérox), a vérnyomásban pedig 1, a pernél 5 egység volt az eltérés. Vagyis kb semmi. Azt gondolom, biztosan nem lett rosszabb a három évvel újabb óra, a watch 6, egész egyszerűen csak nem mindegy a mérés mikéntje (szoros szíj, a grafikán mutatott kéztartás stb). Mivel az enyém még tizenes, igazából a fizetés miatt gondolkodom a cserén, az jó lenne, de az üzemidőről annyira mindenki mást mond, hogy ez bizonytalanít el. A 3-as nekem éjszakára levéve bőven kibír 2 napot, szűken 3-at is, bár sokat van repülőn (ha gép mellett dolgozom kikapcsolom a kapcsolatot), viszont naponta edzek vele kb fél órát. Akinek van a nagyobb lünettás, mit lát a második nap estéjén? Köszönöm!

(#93) MC Pite válasza jereti (#92) üzenetére


MC Pite
veterán

Sose az a kérdés, hogy asztalnál ülve jól mérnek e, ezt baromi rég megugrottuk már.

Alvás, sportolás közben a kérdés, hogy milyen pontosan tudnak mérni, hogy látszódnak - és eközben meddig bírják szuflával.

Sokan hiszik azt milyen faszán mér az órájuk hiit/kardió/intervall özben is, meg vannak akiknek van pántjuk is és össze tudják hasonlítani ugyanazt az edzést mindkét módon mérve (pántot addig telefonhoz párosítva). Szinte mindegyik órámmal eljtszottam (Stratos3, T-Rex, Instinct 1/ 1 solar/2 esek/Epixel külön nem, mert egyezik a szenzor, csak a súlyából adódóan pontatlanabb mint az I2. Plusz az Epix egy nap után vissza lett küldve.)
De javítsatok ki ha tévedek...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#94) xhege válasza PirosHello (#90) üzenetére


xhege
addikt

Az enyém nem + hanem a sima. Így telefonálni sajna nem lehet rajta. 1-2 alklommal jönne jól egyébként, nem használnám túl sokat. Az üzikre reagálásnál a sablonkat tudom, de nekem ennél picit több kellene. Egyébként az üzemidő az valóban amit sajnálnék, bár az én használatom mellett a Venu2 is 5-6 napot tud csak.

(#95) moleculez válasza DjFlanker (#10) üzenetére


moleculez
veterán

Jaja, 1000 éve nem hallgattam őket, fel is csaptam. YT-t :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#96) EAndrew válasza jereti (#92) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Én is Watch 3ról váltottam (45ös classic) ami nálam 4 napot bírt.
A 6os 47es classic BT 3napot hozott az első igazi mindennapos próbáján (előtte beállítottam, nyomogattam, töltöttem majd teszteltem használatban úgy ahogyan a GW3at használtam) (még tanulást írt), ma reggel 7kor vettem le a töltőről és most van 85%on. Még 2 nap 3 órát ír mint hátralevő üzemidő.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#97) Janaboy válasza MC Pite (#86) üzenetére


Janaboy
veterán

Teljesen jól látható a Garmin OLEDje, persze ha állandóan akarod látni akkor kell az AOD.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#98) Lajmund


Lajmund
senior tag

Nem tudom már ki kérdezte hogy birja e a 70 km bicot 5 orán át. Nálam 1 ora alatt 25 km távon kb 9-10%-ot merült. Szerintem ezzel lehet kalkulálni. Egész jól megállitja egyböl ha megállsz pirosnál vagy bármi és pár méter tekerés után ujraindul. Viszont a kéz izzadást ez se birja váltogatnom kellett a csuklomon és az alkaromon az orát fel le huzással hogy rendesen mérje a pulzust. Ha alá izzad a kéz nem érzékeli egyszerüen de amint áthuzod száraz területre egyböl veszi a lapot. Nekem nem probléma de pulzus pánttal biztos nincs ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#99) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Ray szerint sem túl pontos a gps, pulzus:
[link]

(#100) MC Pite


MC Pite
veterán

Janaboy: A képen Epix gen2 van.
Ha felemeles a karod, valóban olvasható.
AOD lótúröt se látszik ha süt a nap, lásd képek. Kormánytartón nincs is AOD, (ami sportóránál furcsa) csak karon van.

Lajmund: #93ban felsorolt egyik órának se vokt baja az izzadással.
5 és negyed órás/118 km tekerésen puzus pánttal és pedálfordulatszenzorral, navigációval (aod) és persze gps+galileo rögzítéssel 20%-ot merült az I2 Solarom.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.