Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Android TV Xiaomi Q155E, hogyan tudom kiküldeni rá a telefon képét, a google home appon kívül? A SmartView nem látja csak a szomszéd Sony tvjét... köszi

(#8852) Hunfiu12 válasza Lajmund (#8846) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Végül ennek a videónak a végén megtaláltam a választ.

(#8853) TomPack válasza klaya86 (#8588) üzenetére


TomPack
őstag

Érdekes, hogy így lefogyott a készlet.
Tavasszal volt egy jó kuponozós időszak, és ha tippelnem kéne, akkor a következő bestbuy alkalom a black friday időszaka lesz. Tavaly is ez a kettő időszak volt a legjobb vétel az S22-szériánál!

(#8854) Kincsesss válasza TomPack (#8853) üzenetére


Kincsesss
tag

BF egyre gyengébb....Erre a készülékre nem.lesz akció.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8855) Kincsesss


Kincsesss
tag

[link]

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#8856) klaya86 válasza TomPack (#8853) üzenetére


klaya86
senior tag

Igazából 448ert én elégedett vagyok az árral. Nem tudom tavasszal mennyire lehetett levinni, de nem rossz ár ez sem szerintem.

(#8857) kanál01


kanál01
tag

Sziasztok, tudom, hülye kérdés, de tűzijátékot fotózni, videózni hogy érdemes? Pl Rakpartról.
Állványt sajnos nem tudok vinni, van egy régi DJI mimo 3as még S10+ hoz, lenne értelme elvinni?
Sokat selfiznénk is. Azt pl inkább feleségem flip 3-sával is, főkamera és nappal az ultra széles nagyon jó selfire.
Ultrám van most is, de ritkán használtam csak a pro módot vagy expert raw-ot.
Videózás pl max 4k 30 fps kézbe?
Esetleg pár szóban, mit kellenék állítani pl záridőt, ilyeneket milyen értékekre, ha közbe pro módot használnék fotózni, vagy azt érezni, tanulni kell sokat előtte inkább?
Köszi :R

(#8858) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Azt tudja esetleg valaki, hogy be lehet e állítani egy adott alkalmazásnak hogy mikor küldjön értesítést? Pl hogy munkaidő közben ne küldjön, de ha vége a munkaidőnek akkor már jöhet?
Rutinokban kerestem, de nem találtam ilyen lehetőséget, de lehet elkerülte a figyelmem. :)

(#8859) Sys85 válasza kanál01 (#8857) üzenetére


Sys85
veterán

A Mimo az az app neve,Osmo Mobile 3 lesz az. :)
Ha sokat fotózól/videózol és szép stabil eredmény kell,akkor szerintem ajánlott a gimbal.
Mondjuk inkább videóhoz jó,fotónál ugyanúgy bemozdulhat kézben a készülék,sőt fotózásnál jobban is a gimbal súlya miatt.Szerintem fotózásnál nehezebb a gimbalt jól tartani,kézből jobb a telefonnal fotózni,de egy állvány lenne az igazi.

Ha nem értesz a Pro Fotó/Video részhez,akkor szerintem maradj az automata módnál.Nem 20.-án élesben kellene elkezdeni tanulgatni hogy mit mivel és miért állítasz.Ezt már korábban kellett volna elkezdeni,ha ma este próbálkozol élesben,akkor nem biztos hogy azt a végeredményt kapod amit szeretnél,plusz egy csomó időd elmegy a helyszínen a beállítások próbalgatásával és sajnos nincs olyan beállítás amivel itt leírva biztosan jó eredményt kapsz,azt ott a helyszínen felmérve lehet csak belőni,de ehhez tudni kell "mit-miért-milyen értékre" fotós alapokat.
Ez kicsit olyan mintha drift versenyen akarnál indulni majdnemhogy nulla tapasztalattal és aznap kérnél segítséget,hogy hogyan is kellene csinálni.
Szerintem ne bonyolítsd túl ma este,mert nem fogod élvezni az estét,lemaradsz a próbalgatás miatt egy csomó mindenről és lehet hogy egy csomó videód/fotód landol a kukában.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8860) Omis


Omis
senior tag

Hello mindenki valaki találkozott ezzel a jelenséggel már: csak messenger,facebook gmail nál van hogy csakis az alsó hangszórórbol jön az értesítési hang ,van erre valami megoldás?
Köszi.-

(#8861) tylerddd válasza Omis (#8860) üzenetére


tylerddd
veterán

A minap ágyon fekve, az alsó hangszóró el volt takarva. A Messenger jelzésén csodálkoztam is, hogy mennyire halk volt emiatt, ezek szerint az általad leírt ok miatt. Egyébként nem tűnt volna fel. :Y

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8862) Omis


Omis
senior tag

agyrém amúgy néha úgy szól mint ha bilibe raktam volna,
(de yt zene rendesen tolja neki)
hát bocsi csak ennyi maniért már nem ezt várná az ember fia hogy így szóljon .

[ Szerkesztve ]

(#8863) Szellem. válasza Omis (#8860) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kérdés, hogy ez a Samsung hibája, vagy így van megírva a messenger, facebook, stb szoftvere?

(#8864) tylerddd válasza Omis (#8862) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem egyébként nincs baj a hangjával. Főleg, ha nem BT-hangszórókén tekint rá az ember.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8865) thomas92 válasza Sys85 (#8859) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

(#8866) Omis


Omis
senior tag

én eddig csak Samsung telefonnál vettem ezt észre.

(#8867) TomPack válasza Omis (#8860) üzenetére


TomPack
őstag

Nem csak azok, hanem minden értesítési hang az alsó hangszóróból szól!

(#8868) Lacka89 válasza Lacka89 (#8851) üzenetére


Lacka89
aktív tag

[link] és meg is van a megoldás, ha valakit még érdekel. Így már a Chromecast kompatibilis tv-ket is lát a smartview.

(#8869) Lacka89 válasza Lacka89 (#8868) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Viszont a DEX, még mindig nem megy, vezeték nélkül... :F

(#8870) Tommy-1998 válasza kanál01 (#8857) üzenetére


Tommy-1998
tag

Szia! Egy note 10 plusal ezeket tudtam csinálni annó, ilyen beállítás mellett, ha jól emlékszem szerintem éjszakai módot is használtam, de már rég volt így próbálj rá arra is. link link link

(#8871) golyós válasza Sumptuous (#8844) üzenetére


golyós
őstag

Igen, itt egyértelmű de nekem 1 videon belül 2x is lassít és erre nem jövök rá, hogy egyrészt miért, másrészt nem tudom összegyúrni egybe a két lassítást.
Ha összehúzom a két sávot akkor is marad benne egy kis rész. Megy a lassítás mondjuk 20 másodpercig, utána fél másodperc normál sebesség és utána megint lassít.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8872) Sumptuous válasza golyós (#8871) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Akkor lehet egy kicsit furán fogalmaztam, és nem sikerült értelmezned, amit írtam. :C

De akkor mégegyszer: Nyomj rá az egyik lassított rész szakaszára és töröld ki. A maradék lassítos részt pedig szét tudod húzni és akkor a videód nagyobb része lesz lassítva, de szünet nélkül.

Firka help:

[ Szerkesztve ]

(#8873) tylerddd válasza Lacka89 (#8868) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Ez jó! Egyébként hasonló "nyomkodd az app nevét" megoldás több is van. Pl. a Galériánál, igaz csak angolul, bekapcsolható így a Gallery Labs. Ott pl. beállítható a képek pdf-be való mentésének lehetősége, ami így a Létrehozás menübe kerül be. Ez amúgy kivitelezhető, ha nyomtatást kér az ember a képnél, ahol szintén van pdf-be mentés.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8874) golyós válasza Sumptuous (#8872) üzenetére


golyós
őstag

Így már világos, kipróbálom holnap. ( ma jöttünk haza a nyaralásból, aztnse tudom hol vagyok :-D )
:R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#8875) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma néztem egy 2 hónapos Supersaf videót, amiben Marques Brownlee volt a meghívott vendég és 2023 5 legjobb telefonját nevezték meg. Supersaf az S23 Ultrát beletette az 5-be, MKBHD viszont "csak" a sima S23-at. A végén kidobták az asztalra a daily drivereiket. A házigazdánál volt egy S23U és az i14P Max. Marques egy Pixel 7 Pro-t és egy i14P-t használ. Ami érdekes volt viszont, hogy Brownlee az S23U-val szemben jobban szereti a Pixel szoftverét (ezért tért vissza rá android vonalon), de jobbnak tartja az S23U kameráját. Nem hergelni akarok, csak látható, hogy kinek mi. Neki azért elég sok lehetősége van ezeket tesztelgetni, rengeteg készülék megfordul a kezei között. Ő erre jutott, más meg másra.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8876) Divinity válasza tylerddd (#8875) üzenetére


Divinity
őstag

Szerintem ezt ilyen (ár)szinten már érdemes elengedni. Semmi sem tökéletes minden másban lesz kicsit jobb mint a többi de ebben a kategóriában már nincs olyan, hogy valami simán rossz.. szvsz.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#8877) klaya86 válasza klaya86 (#8815) üzenetére


klaya86
senior tag

Nos megvettem 7500ert a 25w töltőt. Tényleg annyi a különbség a másikkal szemben, hogy ahhoz jár kábel.
Plusz az ideiglenes üvegfolia helyett felraktam a gyári fóliát. Frankónak tűnik. Remélem a tok sem fogja felnyomni (spigen liquid air)

(#8878) NY_A válasza klaya86 (#8877) üzenetére


NY_A
őstag

Biztos, hogy nem. Én is azzal használom.

(#8879) tylerddd válasza klaya86 (#8877) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor a fehéret vetted. Érdekes, én 25W-os verzióban még nem láttam ilyet.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8880) Technoman válasza tylerddd (#8879) üzenetére


Technoman
őstag

Nem tudom, kérdeztem-e már, de amit magához, a készülékhez adnak kábelt, azzal milyen szintű gyorstöltést lehet eszközölni (15,25,45W) ?

(#8881) domos válasza Technoman (#8880) üzenetére


domos
senior tag

Nekem megy vele a 45W

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#8882) klaya86 válasza tylerddd (#8879) üzenetére


klaya86
senior tag

Feketét vettem, mivel a kábel is fekete, de volt fehér is igen.

(#8883) thomas92 válasza tylerddd (#8879) üzenetére


thomas92
aktív tag

Van fehér 25W-os is, nekem is van, csak az nem így néz ki, hanem már a C csatlakozós.

Szerintem a MM képein a 15W-os fehér van.

(#8884) tylerddd válasza Technoman (#8880) üzenetére


tylerddd
veterán

A 45W töltővel és a telefonhoz kapott kábellel szupergyors töltést ír. A 45W töltőhöz csomagolt 5A-es kábellel szupergyors 2.0-át.

@thomas92 Igen, úgy értettem, hogy a képen lévő formában még nem láttam 25-öst. Mert nem is az.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8885) klaya86 válasza klaya86 (#8882) üzenetére


klaya86
senior tag

Ja és igen, a 7500as töltőnél rossz a kép. Az a 15w töltőt ábrázolja. Természetesen USB C-s.

(#8886) Zsoltg4s válasza tylerddd (#8884) üzenetére


Zsoltg4s
tag

45 wattos töltőm van, a telefonhoz kapott kábellel használom. Szupergyors 2.0-át ír a telefon. 15-20%-on szoktam felrakni, azt írja, hogy teljes töltésig 50-59 perc van hátra. Már teszteltem, valós a tippelése, valóban 59 perc eltelte után 100%-on volt az akku.

(#8887) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok,képernyőkép készítése nem műxik tenyér él elhúzással. Mi lehet a gond? Pár napja még működött.

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8888) S e t h


S e t h
nagyúr

Beszéltetek pár napja egy kb másfél gigás frissítésről.
Ez mikor várható itthon, mert nálam még július 1. az utolsó frissítés időpontja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8889) Taci válasza S e t h (#8888) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem nézz rá Smart Switch-csel is, ne csak OTA-n keresd. Néha nincs köszönőviszonyban sem a kettő valamiért.

(#8890) S e t h válasza Taci (#8889) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez azt jelenti, hogy már kint kell lennie? Most körülnéztem redditen és elég sok helyen nincs még kint Európában sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8891) -Maci- válasza Taci (#8889) üzenetére


-Maci-
addikt

Na azt hogy?:F
(Nekem sem érkezett még meg)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8892) Taci válasza -Maci- (#8891) üzenetére


Taci
addikt

Jaj ne haragudjatok, nem konkrétan erre a frissítésre értettem, csak általánosságban, ha egy készülékre nem érkezik meg, míg másokon már kint van, akkor egy próbát megér a Smart Switch is. Félreérthető voltam, elnézést.

(#8893) -Maci- válasza Taci (#8892) üzenetére


-Maci-
addikt

Na jó, de hogyan kell megnézni?:F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8894) iceQ! válasza S e t h (#8888) üzenetére


iceQ!
addikt

ILO-ra már rég megjött... Másnak nem érkezett meg? :Y

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8895) -Maci- válasza iceQ! (#8894) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem

EUX

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#8896) szkorhetz válasza Zsoltg4s (#8886) üzenetére


szkorhetz
őstag

A gyári kábel csak 3A, a 2.0 pedig 5A-en megy, nem véletlen cikkeztek róla, hogy a gyári kábel nem bírja a max töltést.

(#8897) tylerddd válasza Zsoltg4s (#8886) üzenetére


tylerddd
veterán

Nekem nem. Úgy megy, ahogy írtam, én ezt tapasztalom.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8898) Hunfiu12


Hunfiu12
csendes tag

Ma véletlen jobban meglenditettem a telefont a kezembe és erre megzörrent. Rázom: zörög a kamera. Gondolom az optikai képstabilizátor lehet, de normális, hogy olyan hangja van mint egy shakernek? :))

Más: Az AOD-ra senki nem tud megoldást, hogy ha zsebre teszem vagy lefordítom kikapcsoljon? Nem értem minek megy ilyenkor feleslegesen. Nekem a fényerő szabályzása is elég fura szinte alig lehet látni; még teljes sötétségben is gyenge.

(#8899) Zsoltg4s válasza szkorhetz (#8896) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Mediás vásárlás, a dobozban kapott kábelt használom. Töltéskor kiírja a telefon, hogy szupergyorstöltés 2.0.
Akkor nem értem...
Másfajta kábelt kaphattam, mint ami járt volna?

(#8900) NY_A válasza Zsoltg4s (#8899) üzenetére


NY_A
őstag

Nekem is 2.0-át írt a gyári kábellel, de a 45W töltőhöz kapott kábellel gyorsabban tölt. Próbáld ki azzal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.